Home Groundhopperskie zdobycze
Groundhopperskie zdobycze
Mecze piłkarskie zaliczone jesienią 2019 roku PDF Drukuj Email
poniedziałek, 04 listopada 2019 21:34

1.    Retezarna Ceska Ves – TJ Pisecna 5:5, 12.07.2019, towarzyski, stadion: Ceska Ves (Czechy), widzów: 220, doping: brak, bilety: brak, odległość od domu: 37 km.
2.    Retezarna Ceska Ves (weterani) – Sigiteam 6:13, 12.07.2019, towarzyski, stadion: Ceska Ves (Czechy), widzów: 500, doping: brak, bilety: brak, odległość od domu: 37 km.
3.    Piast Gliwice – BATE Borysov 1:2, 17.07.2019, ELM, stadion: Piast Gliwice, widzów: 9313, doping: obustronny, doping: obustronny, bilety: tak, odległość od domu: 124 km.
4.    FK Spisska Nova Ves – 1.FK Svidnik 0:0, 27.07.2019, III liga słowacka (level 3.), stadion: FK Spisska Nova Ves, widzów: 200, doping: brak, bilety: tak, odległość od domu: 395 km, stadion nr 291.
5.    Odra Opole – Puszcza Niepołomice 0:1, 02.08.2019, I liga (level 2.), stadion: Odra Opole, widzów: 1200, doping: Odra, bilety: tak, odległość od domu: 55 km.
6.    LZS Starowice – Zagłębie II Lubin 0:0, 07.08.2019, III liga (level 4.), stadion w Starowicach, widzów: 500, doping: brak, bilety: tak, odległość od domu: 32 km.

 

 
Boiska i stadiony, na których oglądałem mecze PDF Drukuj Email
niedziela, 04 sierpnia 2019 00:00

W ostatnim czasie będąc na dwóch meczach w Czechach doszedłem do jubileuszowego trzechsetnego obiektu piłkarskiego, na którym pooglądałem mecz. Potem zaliczyłem jeszcze mecze na kolejnych dwóch boiskach w Polsce. Oto aktualny wykaz trzystu dwóch stadionów i boisk, na których oglądałem piłkarskie spotkania.

1.    Stal Nysa
2.    Polonia Nysa
3.    Stadion Śląski w Chorzowie
4.    Cracovia Kraków
5.    Odra Opole
6.    TJ Michalovce (CSRS – Słowacja)
7.    Sparta Lubliniec
8.    LKS Goświnowice
9.    LZS Biechów
10.    Skalnik Gracze
11.    Odra Wodzisław
12.    Wisła Kraków
13.    GKS Grodków
14.    Hajduk Split (Chorwacja)
15.    Ruch Chorzów

 
Spis boisk z podziałem na województwa i powiaty PDF Drukuj Email
piątek, 05 lipca 2019 06:20

Zrobiłem zestawienie boisk w Polsce, na których oglądałem mecze, z podziałem na województwa i powiaty (w tym też miasta na prawach powiatów).  Wyszło, że takich boisk jest 218, w 14 województwach i w 64 powiatach.
Województwa z największą liczbą boisk, na których oglądałem mecze: opolskie 109, dolnośląskie 48, śląskie 32, małopolskie 6 oraz podkarpackie, wielkopolskie i zachodniopomorskie po 4.
Województwa z największą liczbą powiatów i miast na prawach powiatu, w których pooglądałem mecze: śląskie 20, dolnośląskie 12, opolskie 11, podkarpackie 4, wielkopolskie i małopolskie po 3.
Powiaty, w których zaliczyłem najwięcej boisk: nyski 61, opolski 16, dzierżoniowski 15, prudnicki 9, świdnicki  i ząbkowicki po 8, brzeski 7, wodzisławski i Opole po 5, Wrocław 4.

 
Mecze piłkarskie zaliczone wiosną 2019 roku PDF Drukuj Email
niedziela, 30 czerwca 2019 22:51
  1. Odra Opole – Chojniczanka Chojnice 3:0, 08.03.2019, I liga (level 2.), stadion: Odra Opole, widzów: 1230, doping: Odra, bilety: tak, odległość od domu: 55 km.
  2. Odra Opole – Jagiellonia Białystok 0:2, 12.03.2019, PP, stadion: Odra Opole, widzów: 3897, doping: obustronny, bilety: tak, odległość od domu: 55 km.
  3. Piast Żerniki – Nysa Kłodzko 2:0, 16.03.2019, IV liga dolnośląska (level 5.), boisko: Piast Żerniki Wrocław, widzów: 100, doping: brak, bilety: brak, odległość od domu: 90 km, stadion nr 271.
  4. Skałki Stolec – Włókniarz Kudowa Zdrój 2:0, 23.03.2019, wałbrzyska klasa okręgowa (level 6.), boisko: Skałki Stolec, widzów: 100, doping: brak, bilety: brak, odległość od domu: 48 km, stadion nr 272.
  5. Dąb Mościsko – Zgoda Grodziszcze 2:1, 24.03.2019, wałbrzyska klasa B (level 8.), boisko w Mościsku, widzów: 100, doping: brak, bilety: brak, odległość od domu: 82 km, stadion nr 273.
  6. LZS GKS Piomar Tarnów-Przywory – LZS Naprzód Ujazd Niezdrowice 1:0, 30.03.2019, opolska liga okręgowa (level 6.), stadion: Skalnik Tarnów Opolski, widzów: 100, doping: brak, bilety: brak, odległość od domu: 82 km, stadion nr 274.

 
Mecze piłkarskie zaliczone jesienią 2018 roku PDF Drukuj Email
poniedziałek, 08 października 2018 23:34

Mecze piłkarskie zaliczone jesienią 2018 roku
1.    Podzamcze Nysa – Samorządowcy Nysa 7:5, 08.07.2018, sparing, stadion: Nysa, ul. Brodzińskiego, widzów: 400, doping: Podzamcze, bilety: brak, odległość od domu: 1 km, stadion nr 256.
2.    Polonia Nysa – Stal Brzeg 0:1, 11.07.2018, sparing, stadion: Polonii Nysa, widzów: 70, doping: brak, bilety: brak, odległość od domu: 4 km
3.    Górnik Zabrze – Zaria Balti 1:0, 12.07.2018, ELE, stadion: Górnik Zabrze, widzów: 19528, doping: Górnik, bilety: tak, odległość od domu: 130 km
4.    Nelson Polańczyk – Błękitni Futory 3:2, 14.07.2018, sparing, stadion: Nelson Polańczyk, widzów: 14, doping: brak, bilety: brak, odległość od domu: 441 km, stadion nr 257.
5.    Otryt Lutowiska – Orzeł Górzanka 5:5, 22.07.2018, sparing, stadion: Otryt Lutowiska, widzów: 90, doping: brak, bilety: brak, odległość od domu: 471 km, stadion nr 258.
6.    Górnik Zabrze – AS Trencin 0:1, 26.07.2018, ELE, stadion: Górnik Zabrze, widzów: 12859, doping: obustronny, bilety: tak, odległość od domu: 130 km

 

 
Mecze piłkarskie zaliczone wiosną 2018 PDF Drukuj Email
czwartek, 12 kwietnia 2018 22:29

Mecze piłkarskie zaliczone wiosną 2018 roku:
1.    Zagłębie Lubin – Legia Warszawa 2:3, 09.02.2018, Ekstraklasa (level 1.), stadion: Zagłębie Lubin, widzów: 9655, doping: obustronny, bilety: tak, odległość od domu: 165 km
2.    Polonia Nysa – Chemik Kędzierzyn-Koźle 3:1, 10.03.2018, IV liga (level 5.), stadion: Polonia Nysa, widzów: 330, doping: Chemik, bilety: brak, odległość od domu: 4 km
3.    Odra Opole – GKS Katowice 1:2, 25.03.2018, I liga (level 2.), stadion: Odra Opole, widzów: 2195, doping: Odra, bilety: tak, odległość od domu: 55 km
4.    Polska – Korea Południowa 3:2, 27.03.2018, towarzyski, stadion: Stadion Śląski w Chorzowie, widzów: 53129, doping: Polska, bilety: tak (od 90 zł), odległość od domu: 154 km
5.    GKS Głuchołazy – Odra II Groszmal Opole 4:0, 31.03.2018, liga okręgowa (level 6.), stadion: GKS Głuchołazy, widzów: 130, doping: brak, bilety: tak, odległość od domu: 23 km

 
Mecze piłkarskie zaliczone jesienią 2017 roku PDF Drukuj Email
środa, 27 grudnia 2017 09:58

1.    Polonia Nysa – Śląsk II Wrocław 1:5, 15.07.2017, sparing, stadion: Polonia Nysa, widzów: 200, doping: brak, bilety: brak, odległość od domu: 4 km
2.    Górnik Zabrze – Legia Warszawa 3:1, 15.07.2017, Ekstraklasa (level 1.), stadion: Górnik Zabrze, widzów: 22708, doping: obustronny, bilety: tak, odległość od domu: 135 km
3.    FK Jesenik – SFC Opava 2:4, 19.07.2017, Puchar Czech, stadion: FK Jesenik, widzów: 670, doping: obustronny, bilety: tak, odległość od domu: 42 km
4.    FK Fotbal Trinec – Banik Ostrawa 5:2, 21.07.2017, towarzyski, stadion: w Hawirzowie, widzów: 2500, doping: Banik, bilety: tak, odległość od domu: 140 km
5.    SK Cierne – FK Cadca 1:7, 22.07.2017, Puchar Słowacji, stadion: SK Cierne, widzów: 250, doping: SK Cierne, bilety: tak, odległość od domu: 235 km, stadion nr 239.
6.    TJ Vresina – Slavia Pist 3:0 (walkower), 23.07.2017, Puchar Opawy, stadion: TJ Vresina, widzów: 200, doping: brak, bilety: tak, odległość od domu: 121 km, stadion nr 240.
7.    MFK Kravare – Naprzód Borucin 4:6, 23.07.2017, towarzyski, stadion: Spartak Chuchelna, widzów: 350, doping: brak, bilety: tak, odległość od domu: 95 km, stadion nr 241.
8.    ROW Rybnik – Górnik Zabrze 0:2, 26.07.2017, Puchar Polski, stadion: ROW Rybnik, widzów: 5516, doping: obustronny, bilety: tak, odległość od domu: 144 km
9.    MFK Vitkovice – FK Usti nad Labem 0:0, 28.07.2017, II liga czeska (level 2.), stadion: Vitkovice, widzów: 472, doping: MFK Vitkovice, bilety: tak, odległość od domu: 122 km
10.    AS Trencin – DAC Dunajska Streda 1:2, 29.07.2017, I liga słowacka (level 1.), stadion: AS Trencin, widzów: 2146, doping: obustronny, bilety: tak, odległość od domu: 236 km, stadion nr 242.

 
Mecze piłkarskie zaliczone wiosną 2017 roku PDF Drukuj Email
czwartek, 27 kwietnia 2017 16:47

1.    Zagłębie Lubin – Legia Warszawa 1:3, 03.03.2017, Ekstraklasa (level 1.), stadion: Zagłębie Lubin, widzów: 10892, doping: obustronny, bilety: tak, odległość od domu: 164 km (380)
2.    Odra Opole – Olimpia Elbląg 2:1, 04.03.2017, II liga (level 3.), stadion: Odra Opole, widzów: 1781, doping: obustronny, bilety: 15 zł, odległość od domu: 55 km (381)
3.    MKS Kluczbork – Stal Mielec 0:1, 04.03.2017, I liga (level 2.), stadion: MKS Kluczbork, widzów: 842, doping: MKS Kluczbork, bilety: tak, odległość od domu: 99 km (382)
4.    Warta Poznań – Odra Opole 1:3, 11.03.2017, II liga (level 3.), stadion: Warta Poznań, widzów: 650, doping: Odra Opole, bilety: tak, odległość od domu: 266 km, stadion nr 228 (383)
5.    Odra Opole – GKS Bełchatów 3:1, 18.03.2017, II liga (level 3.), stadion: Odra Opole, widzów: 880, doping: obustronny, bilety: 15 zł, odległość od domu: 55 km (384)

 
Mecze zaliczone jesienią 2016 roku PDF Drukuj Email
piątek, 02 września 2016 21:58

1.    Zagłębie Lubin – Slavia Sofia 3:0, 07.07.2016, ELE, stadion: Zagłębie Lubin, widzów: 5817, doping: obustronny, bilety: tak, odległość od domu: 164 km (347)
2.    Piast Gliwice – IFK Goeteborg 0:3, 14.07.2016, ELE, stadion: Piast Gliwice, widzów: 5629, doping: obustronny, bilety: tak, odległość od domu: 125 km (348)
3.    Śląsk Wrocław – Lech Poznań 0:0, 15.07.2016, Ekstraklasa (level 1.), stadion: Śląsk Wrocław, widzów: 12402, doping: obustronny, bilety: tak, odległość od domu: 92 km (349)
4.    Odra Opole – Polonia Warszawa 2:2, 06.08.2016, II liga (level 3.), stadion: Odra Opole, widzów: 1550, doping: obustronny, bilety: tak, odległość od domu: 55 km (350)
5.    Polonia Nysa – Start Namysłów 1:1, 09.08.2016, IV liga opolska (level 5.), stadion: Polonia Nysa, widzów: 300, doping: brak, bilety: brak, odległość od domu: 4 km (351)

 
Mecze zaliczone wiosną 2016 roku PDF Drukuj Email
środa, 01 czerwca 2016 16:22

Mecze piłkarskie zaliczone wiosną 2016 roku
1.    Zagłębie Lubin – Legia Warszawa 1:2, 21.02.2016, Ekstraklasa (level 1.), stadion: Zagłębie Lubin, widzów: 8858, doping: obustronny, bilety: 20 zł, odległość od domu: 164 km (325)
2.    Ruch Chorzów – Cracovia Kraków 2:3, 02.03.2016, Ekstraklasa (level 1.), stadion: Ruch Chorzów, widzów: 6701, doping: obustronny, bilety: 30 zł, odległość od domu: 149 km (326)
3.    Górnik Zabrze – Lech Poznań 0:2, 02.03.2016, Ekstraklasa (level 1.), stadion: Górnik Zabrze, widzów: 12453, doping: obustronny, bilety: 20 zł, odległość od domu: 137 km (327), stadion nr 197
4.    RZS Jarnołtów – LZS Morów-Koperniki 1:7, 20.03.2016, opolska klasa B (level 8.), boisko: Jarnołtów, widzów: 30, doping: brak, bilety: brak, odległość od domu: 20 km (328), stadion nr 198
5.    Foto-Higiena Gać – Piast Żmigród 0:0, 26.03.2016, III liga dolnośląsko-lubuska (level 4.), stadion: Gać, widzów: 210, doping: brak, bilety: brak, odległość od domu: 54 km (329), stadion nr 199

 
Mecze siatkarskie zaliczone w 2015 roku PDF Drukuj Email
środa, 13 stycznia 2016 17:22

Mecze siatkarskie zaliczone w 2015 roku
1.    Jastrzębski Węgiel – Skra Bełchatów 3:2, 24.01.2015, Młoda Liga, stara hala w Jastrzębiu,  doping: brak, odległość od domu: 125 km
2.    Stal Nysa – Camper Wyszków 3:0, 07.02.2015, I liga (level 2.), hala Stali, doping: Stal, odległość od domu: 4 km
3.    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Trentino 2:3, 24.03.2015, Puchar CEV, doping: ZAKSA, odległość od domu: 82 km
4.    Stal Nysa – SMS PZPS Spała 3:0, 29.03.2015, I liga (level 2.), hala Stali, doping: Stal, odległość od domu: 4 km
5.    Stal Nysa – Juvenia Głuchołazy 3:0, 05.09.2015, Turniej o Puchar Marszałka Opolszczyzny, hala w Kluczborku, doping: brak, odległość od domu: 97 km
6.    AZS PO Opole – Juvenia Głuchołazy 3:1, 05.09.2015, Turniej o Puchar Marszałka Opolszczyzny, hala w Kluczborku, doping: brak, odległość od domu: 97 km
7.    Mickiewicz Kluczbork – Stal Nysa 1:3, 05.09.2015, Turniej o Puchar Marszałka Opolszczyzny, hala w Kluczborku, doping: brak, odległość od domu: 97 km
8.    Stal Nysa – Victoria Wałbrzych 3:2, 19.09.2015, Memoriał im. Kiczyńskiego, hala w Nysie, doping: Stal, odległość od domu: 4 km

 
Mecze zaliczone jesienią 2015 roku PDF Drukuj Email
wtorek, 11 sierpnia 2015 23:11

Mecze piłkarskie zaliczone jesienią 2015 roku
1.    Polska – Dania 3:0, 04.07.2015, mecz piłkarzy bez kontraktów, stadion: KS Gosław Jedłownik w Wodzisławiu, widzów: 50, doping: brak, bilety: brak, odległość od domu: 111 km (300)
2.    Zbrojovka Brno – Banik Ostrawa 2:1, 25.07.2015, Synot Liga (Czechy 1. Level), stadion: Zbrojovka, widzów: 5326, doping: obustronny, bilety: 130 koron (ok. 20 zł), odległość od domu: 207 km (301)
3.    FK Sumperk – SFC Opava 0:3, 26.07.2015, Puchar Czech, stadion: FK Sumperk, widzów: 750, doping: Opava, bilety: 30 koron (około 4,50 zł), odległość od domu: 86 km (302)
4.    Szambothelyi Haladas – MTK Budapeszt 2:2, 01.08.2015, liga węgierska (level 1.), stadion: Szambothely, widzów: 3130, doping: obustronny, bilety: 300 forint (ok. 42 zł), odległość od domu: 470 km (303)
5.    SC Wiener Neustadt – SV Kapfenberg 0:2, 07.08.2015, 1. liga austriacka (level 2.), stadion: BSFC Wiener Neustadt, widzów: 750, doping: obustronny, bilety: 15 euro (około 43 zł), odległość od domu: 393 km (304)
6.    Admira Wacker – FC Red Bull Salzburg 2:2, 08.08.2015, austriacka Bundesliga (level 1.), stadion: Admira Wacker, widzów: 2900, doping: obustronny, bilety: 22 euro (około 95 zł), odległość od domu: 345 km (305)
7.    Górnik Konin – Rawia Rawicz 1:0, 15.08.2015, IV liga grupa: Wielkopolska – południe (5. level), stadion: im. Mariana Paska w Koninie, widzów: 280, doping: brak, bilety: brak, odległość od domu: 268 km (306)

 
Mecze zaliczone wiosną 2015 roku PDF Drukuj Email
piątek, 20 marca 2015 20:50

Mecze piłkarskie zaliczone wiosną 2015 roku
1.    Hertha Berlin – FC Augsburg 1:0, 28.02.2015, Bundesliga (rzeczywista 1. niemiecka), stadion: Olimpijski w Berlinie, widzów: 36015, doping: obustronny, bilety: 23 euro (ok. 100 zł), odległość od domu: 420 km (286)
2.    Piast Gliwice – Górnik Zabrze 2:2, 07.03.2015, Ekstraklasa (rzeczywista 1.), stadion: Piast, widzów: 8102, doping: obustronny, bilety: 10 zł, odległość od domu: 124 km (287)
3.    Korona Kielce – Śląsk Wrocław 2:2, 15.03.2015, Ekstraklasa (rzeczywista 1.), stadion: Korona, widzów: 7918, doping: obustronny, bilety: 28 zł, odległość od domu: 302 km (288)
4.    Orzeł Źlinice – Pogoń Prudnik 1:2, 21.03.2015, IV liga opolska (rzeczywista 5.), stadion: Orzeł Źlinice, widzów: 120, doping: brak, bilety: 5 zł, odległość od domu: 63 km (289)
5.    Odra Opole – Rekord Bielsko-Biała 1:0, 28.03.2015, III liga opolsko-śląska (rzeczywista 4.), stadion: Odra Opole, widzów: 600, doping: Odra, bilety: 10 zł, odległość od domu: 52 km (290)
6.    GKS Głuchołazy – GKS Piomar Przywory 1:2, 04.04.2015, opolska klasa okręgowa grupa II (rzeczywista 6.), stadion: GKS Głuchołazy, widzów: 100, doping: brak, bilety: 5 zł, odległość od domu: 28 km (291)
7.    Odra Opole – Swornica Czarnowąsy 4:1, 10.04.2015, III liga opolsko-śląska (rzeczywista 4.), stadion: Odra Opole, widzów: 1300, doping: Odra, bilety: 10 zł, odległość od domu: 52 km (292)
8.    Loko Vltavin II – Chabry 1:5, 11.04.2015, liga 6. Level w Czechach, stadion: boczne boisko Loko Vltavin, widzów: 80, doping: brak, bilety: brak, odległość od domu: 251 km (293)
9.    Sparta Praga – Slavia Praga 2:1, 11.04.2015, Synot Liga (czeski 1. level), stadion: Generali Arena, widzów: 18665, doping: obustronny, bilety: były, odległość od domu: 254 km (294)

 
Mecze zaliczone jesienią 2014 roku PDF Drukuj Email
wtorek, 29 lipca 2014 23:28

Mecze piłkarskie zaliczone jesienią 2014 roku
1.    RNK Split – Hapoel Beer Sheva 2:1, 17.07.2014, ELE, stadion: RNK Split, widzów: 2000, doping: obustronny, bilety: 40 kun (24 zł), odległość od domu 1101 km (249)
2.    Hajduk Split – Istra 1961 Pula 1:1, 20.07.2014, 1 liga chorwacka (I level), stadion: Hajduk Split, widzów: 12 000, doping: obustronny, bilety: 40 kun (24 zł), odległość od domu: 1102 km (250)
3.    Hajduk Split – Dundalk FC 1:2, 24.07.2014, ELE, stadion: Hajduk Split, widzów: 13890, doping: obustronny, bilety: 40 kun (24 zł), odległość od domu: 1102 km (251)
4.    Ruch Chorzów – Esbjerg 0:0, 31.07.2014, ELE, stadion: Piast Gliwice, widzów: 4000, doping: obustronny, bilety: 20 zł, odległość od domu: 123 km (252)
5.    Odra Opole – Ruch Zdzieszowice 2:1, 02.08.2014, III liga opolsko-śląska (IV level), stadion: Odra Opole, widzów: 750, doping: Odra, bilety: 10 zł, odległość od domu: 52 km (253)
6.    Śląsk Wrocław – Borussia Dortmund 0:3, 06.08.2014; towarzyski, stadion: Miejski we Wrocławiu, widzów: 34200, doping: obustronny; bilety: 39 zł, odległość od domu: 92 km (254)
7.    Lechia Dzierżoniów – Bielawianka Bielawa 3:1, 09.08.2014, III liga dolnośląsko-lubuska (IV level), stadion: Lechia Dzierżoniów, widzów: 400, doping: obustronny, bilety: 8 zł, odległość od domu: 73 km (255)
8.     Slovan Liberec – Dukla Praga 0:0, 15.08.2014, I liga czeska (I level), stadion: Slovan Liberec, widzów: 3490, doping: obustronny, bilety: 100 koron (15 zł), odległość od domu: 283 km (256)
9.    FSV Oderwitz 02 – SV Neueibau 10:1, 16.08.2014, niemiecka Kreisoberliga Saksonii (VIII level), stadion: Oderwitz, widzów: 90, doping: brak, bilety: 4 euro (12 zł), odległość od domu: 291 km (257)
10.    Spartak Chrastava – Jiskra Mseno 2:1, 16.08.2014, Krajski Prebor (czeska V liga), stadion: Spartak Chrastava, widzów: 150, doping: brak, bilety: chyba brak, odległość od domu: 285 km (258)
11.    Budissa Bautzen – Union Berlin II 0:2, 17.08.2014, niemiecka Regionalliga Nordost (IV level), stadion: Budissa Bautzen, widzów: 1400, doping: Budissa, bilety: 8 euro (32 zł), odległość od domu: 277 km (259)
12.    FK Varnsdorf – FK Pardubice 0:0, 17.08.2014, II liga czeska (II level), stadion: FK Varndorf, widzów: 920, doping: FK Varnsdorf, bilety: tak, odległość od domu: 296 km (260)

 
Mecze zaliczone wiosną 2014 PDF Drukuj Email
sobota, 01 marca 2014 21:14

Mecze piłkarskie zaliczone wiosną 2014

1.    Energie Cottbus – Erzgebirge Aue 2:3, 21.02.2014, niemiecka 2. Bundesliga (rzeczywista II) , stadion: Energie Cottbus, widzów: 9485, doping: obustronny, bilety: 15 euro (ok. 63 zł), odległość od domu: 290 km (224)
2.    Chemnitzer FC – SV Darmstadt 98 1:1, 22.02.2014, niemiecka III liga (rzeczywista III), stadion: Chemnitzer FC, widzów: 4215, doping: obustronny, bilety: 10 euro (ok. 42 zł), odległość od domu: 403 km (225)
3.    Dynamo Drezno – FC Sankt Pauli 1:2, 23.02.2014, niemiecka 2. Bundesliga (rzeczywista II), stadion: Dynamo Drezno, widzów: 29622, doping: obustronny, bilety: 19 euro (80 zł), odległość od domu: 339 km (226)
4.    Czarni Otmuchów – Odra Opole 1:2, 26.02.2014, sparing, stadion: Czarni Otmuchów, widzów: 80, doping: brak, bilety: brak, odległość od domu: 14 km (227)
5.    Odra Opole – Bytovia Bytów 1:1, 08.03.2014, II liga zachodnia (rzeczywista III), stadion: Pdra Opole; widzów: 1200, doping: Odra, bilety: 12 zł, odległość od domu: 53 km (228)
6.    Polonia Nysa – Odra Wodzisław 2:0, 15.03.2014, regionalny PP, stadion: Polonia Nysa; widzów: 220, doping: Odra, bilety: brak, odległość od domu: 3 km (229)
7.    Czarni Korfantów – LZS Ścinawa Nyska 0:1, 22.03.2014, opolska klasa A (rzeczywista VII), stadion: Czarni Korfantów; widzów: 120, doping: brak, bilety: brak, odległość od domu: 24 km (230)
8.    Sigma Ołomuniec – Viktoria Pilzno 1:2, 23.03.2014, I liga czeska (rzeczywista I), stadion: Sigma Ołomuniec; widzów: 5855, doping: obustronny, bilety: 90 koron (ok. 14,50 zł), odległość od domu: 120 km (231)

 
Mecze siatkarskie zaliczone w 2014 roku PDF Drukuj Email
wtorek, 25 lutego 2014 00:52

 

Mecze siatkarskie zaliczone w 2014 roku
1.    Cypr – Bułgaria 0:3, 03.01.2014, EMŚ, Hala w Opawie (Czechy), doping: brak, odległość od domu: 89 km
2.    Czechy – Holandia 0:3, 03.01.2014, EMŚ, Hala w Opawie (Czechy), doping: Czechy, odległość od domu: 89 km
3.    Bułgaria – Holandia 3:0, 04.01.2014, EMŚ, Hala w Opawie (Czechy), doping: brak, odległość od domu: 89 km
4.    Czechy – Cypr 3:0, 04.01.2014, EMŚ, Hala w Opawie (Czechy), doping: Czechy, odległość od domu: 89 km
5.    Holandia – Cypr 3:0, 05.01.2014, EMŚ, Hala w Opawie (Czechy), doping: brak, odległość od domu: 89 km
6.    Czechy – Bułgaria 3:2, 05.01.2014, EMŚ w Opawie (Czechy), doping: brak, odległość od domu: 89
7.    Stal Nysa – Avia Świdnik 3:0, 15.01.2014, I liga (rzeczywista II), Hala Stali, doping: Stal Nysa, odległość od domu: 4 km
8.    Mechanik Nysa – AZS UO Opole 0:3, III liga (rzeczywista IV), 25.01.2014, Hala Mechanika, doping: brak, odległość od domu: 3 km
9.    Stal Nysa – TKS Tychy 3:1, I liga (rzeczywista II), 25.01.2014, Hala Stali, doping: obustronny, odległość od domu: 4 km
10.    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – AZS Politechnika Warszawska 3:0, PlusLiga (rzeczywista I), 29.01.2014, doping: ZAKSA, odległość od domu: 82 km

 
Mecze zaliczone jesienią 2013 PDF Drukuj Email
środa, 03 lipca 2013 22:28

1.    LZS Kałków – LZS Racławiczki 0:0, 02.07.2013, klasa A grupa: Opole VI (rzeczywista VII), stadion: LZS Kałków, widzów: 180, doping: brak, bilety: brak, odległość od domu: 20 km (175)
2.    LZS Starowice – GKS Grodków 2:1, 03.07.2013, liga okręgowa grupa: opolska II (rzeczywista VI), stadion: GKS Grodków, widzów: 200, doping: brak, bilety: brak, odległość od domu: 25 km (176)
3.    GKS Katowice – Wisła Kraków 1:1, 06.07.2013, sparing, stadion: GKS Katowice, widzów: 400, doping: GKS, bilety: brak, odległość od domu: 151 km (177)
4.    GKS Katowice – Chrobry Głogów 1:2, 10.07.2013, sparing, stadion: OSiR Dzierżonów, widzów: 50, doping: brak, bilety: brak, odległość od domu: 78 km (178)
5.    GKS Katowice – Górnik Wałbrzych 1:1, 10.07.2013, sparing, stadion: OSiR Dzierżonów, widzów: 50, doping: brak, bilety: brak, odległość od domu: 78 km (178)
6.    Odra Opole – Energetyk ROW Rybnik 2:2 (k. 4:2), 13.07.2013, PP, stadion: Odra Opole, widzów: 950, doping: obustronny, bilety: 12 zł, odległość od domu: 53 km (179)
7.    FK Jesenik – FK Sumperk 1:3, 14.07.2013, Puchar Czech, stadion: FK Jesenik, widzów: 210, doping: brak, bilety: 30 koron (5 zł), odległość od domu: 39 km (180)
8.    Odra Opole – Miedź Legnica 0:4, 23.07.2013, PP, stadion: Odra Opole, widzów: 2500, doping: obustronny, bilety: 15 zł, odległość od domu: 53 km (181)
9.    Piast Gliwice – Qarabag Agdam 2:2 pd, 25.07.2013, ELE, stadion: Piast Gliwice, widzów: 5744, doping: obustronny, bilety: 30 zł, odległość od domu: 123 km (182)
10.    Dukla Praga – Sigma Ołomuniec 4:0, 27.07.2013, Gambrinus Liga - I liga czeska (rzeczywista I), stadion: Dukla Praga, widzów: 1923, doping: obustronny, bilety: 130 koron (22 zł), odległość od domu: 254 km (183)

 
Mecze zaliczone wiosną 2013 PDF Drukuj Email
środa, 06 lutego 2013 10:37

1.    Skra Częstochowa – Ruch Zdzieszowice 2:1, 02.02.2013, sparing, stadion: Skra Częstochowa, widzów: 90; doping: brak, bilety: brak, odległość od domu: 145 km (143)
2.    Raków Częstochowa – Pilica Koniecpol 3:0, 02.02.2013, sparing, stadion: Raków Częstochowa, widzów: 60, doping: brak, bilety: brak, odległość od domu: 151 km (144)
3.    Chemik Kędzierzyn-Koźle – Odra Opole 0:3, 09.03.2013, regionalny PP, stadion: Chemika (Kuźniczka), widzów: 199 + 500 pod stadionem, doping: brak, pod stadionem obustronny, bilety: 10 zł, odległość od domu: 78 km (145)
4.    Odra Opole – Górnik Wesoła 1:1, 23.03.2013, III liga opolsko-śląska (rzeczywista IV), stadion: Odry, widzów: 400, doping: Odra, bilety: 10 zł, odległość od domu: 53 km (146)
5.    Śląsk Wrocław – Wisła Kraków 2:1, 10.04.2013, ½ PP, stadion: Śląsk, widzów: 20981, doping: wspólny, bilety: 18 zł, odległość od domu: 92 km (147)
6.    Nysa Kłodzko – Piast Nowa Ruda 2:0, 14.04.2013, IV liga dolnośląska (rzeczywista V), stadion: Nysa Kłodzko, widzów: 550, doping: Piast, bilety: 5 zł, odległość od domu: 57 km (148)
7.    Piast Gliwice – Lech Poznań 0:3; 15.04.2013, Ekstraklasa (rzeczywista I), stadion: Piast Gliwice, widzów: 8192, doping: obustronny, bilety: 20 zł, odległość od domu: 123 km (149)
8.    Sokół Zabrzeg – Beskid Godziszka 0:3; 27.04.2013, Klasa A grupa: Bielsko-Biała (rzeczywista VII), stadion: Sokół Zabrzeg, widzów: 75; doping: brak, bilety: 5 zł, odległość od domu: 191 km (150)
9.    Zagłębie Lubin – Śląsk Wrocław 4:0; 28.04.2013, Ekstraklasa (rzeczywista I), stadion: Zagłębie Lubin, widzów: 12369, doping: obustronny, bilety: 20 zł, odległość od domu: 162 km (151)
10.    Sokół Niemodlin – Plon Skoroszyce 2:0; 01.05.2013, Klasa A grupa: Opole II (rzeczywista VII), stadion: Sokół Niemodlin, widzów: 200, doping: brak, bilety: 3 zł, odległość od domu: 29 km (152)
11.    Śląsk Wrocław – Legia Warszawa 0:2, 02.05.2003, Finał PP, stadion: Śląska Wrocław, widzów: 35 000, doping: obustronny, bilety: 30 zł, odległość do domu: 92 km (153)
12.    Slavia Orlova – Trinec 1:2, 04.05.2013, III liga czeska, stadion: Slavia Orlova, widzów: 100, doping: Trinec, bilety: 30 koron (5 zł), odległość od domu: 128 km (154)
13.    Pniówek Pawłowice – Szczakowianka Jaworzno 1:2, 04.05.2013, III liga opolsko-śląska (rzeczywista IV), stadion: Pniówek, widzów: 120, doping: Szczakowianka, bilety: chyba były, odległość od domu: 178 km (155)
14.    Odra Wodzisław – Odra Opole 0:2, 04.05.2013, III liga opolsko-śląska (rzeczywista IV), stadion: Odra Wodzisław, widzów: 800, doping: obustronny, bilety: były; odległość od domu: 125 km (156)
15.    LZS Racławiczki – LZS Niwnica-Konradowa 1:2, 05.05.2013, klasa A grupa: Opole VI (rzeczywista VII), stadion: LZS Racławiczki, widzów: 410, doping: LZS Racławiczki, bilety: brak, odległość od domu: 45 km (157)

 
Mecze siatkarskie zaliczone w 2013 roku PDF Drukuj Email
sobota, 19 stycznia 2013 23:48

Mecze siatkarskie zaliczone w 2013 roku
1.    Stal Nysa – AZS Poznań 3:1, 05.01.2013, I liga (rzeczywista II), hala Stali Nysa, doping: Stal, odległość od domu: 4 km
2.    Juvenia Głuchołazy – KS Milicz 0:3, 19.01.2013, II liga (rzeczywista III), hala Juvenii Głuchołazy, doping: Juvenia, odległość od domu: 22 km
3.    Stal Nysa – Pekpol Ostrołęka 3:2, 26.01.2013, I liga (rzeczywista II), hala Stali, doping: Stal, odległość od domu 4 km
4.    AZS Częstochowa – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2:3, 02.02.2013, PlusLiga (rzeczywista I), hala Częstochowa, doping: obustronny, odległość od domu: 153 km
5.    Energetyk Jaworzno – Stal Nysa 3:1, 03.02.2013, I liga (rzeczywista II), hala w Jaworznie, doping: obustronny, odległość od domu: 175 km
6.    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Effector Kielce 2:3, 08.02.2013, PlusLiga (rzeczywista I), hala ZAKSY, doping: obustronny, odległość od domu: 82 km
7.    Stal Nysa – BBTS Bielsko-Biała 3:1, 09.02.2013, I liga (rzeczywista II), hala Stali, doping obustronny, odległość od domu: 4 km
8.    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – AZS Politechnika Warszawska 3:0, 16.02.2013, PlusLiga (rzeczywista I), hala ZAKSY, doping: ZAKSA, odległość od domu: 82 km
9.    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – AZS Politechnika Warszawska 3:2, 17.02.2013, PlusLiga (rzeczywista I), hala ZAKSY, doping: ZAKSA, odległość od domu: 82 km
10.    Stal Nysa – Ślepsk Suwałki 3:1, 23.02.2013, I liga (rzeczywista II), hala Stali, doping: Stal, odległość od domu: 4 km

 
Mecze zaliczone jesienią 2012 PDF Drukuj Email
niedziela, 08 lipca 2012 01:56

1.    AGRO Chmiel Ujeździec – LZS Gryżów 0:4, 07.07.2012, finał PP Podokręg Nysa, stadion: Unia Reńska Wieś, widzów: 70, doping: brak, bilety: brak,  odległość od domu: 8 km (109 mecz od sezonu 2010/2011)
2.    Ruch Zdzieszowice – Energetyk ROW Rybnik 2:0, 18.07.2012, PP runda przedwstępna, stadion: Ruch Zdzieszowice, widzów: 500, doping: obustronny, bilety: 10 zł, odległość od domu: 78 km (110)
3.    PSV Eindhoven – Athletic Bilbao 1:0, 21.07.2012, towarzyski Polish Masters Wrocław, stadion: Miejski we Wrocławiu, widzów: 15 000 , doping: obustronny (minimalny), bilety: 160 dwudniowy za 4 mecze (kupiłem za 40 zł, czyli 10 zł za mecz), program: gazetowy na cały turniej, odległość od domu: 92 km (111)
4.    Śląsk Wrocław – Benfica Lizbona 2:4, 21.07.2012, towarzyski Polish Masters Wrocław, stadion: Miejski we Wrocławiu, widzów: 30 000, doping: obustronny, bilety: 160 dwudniowy za 4 mecze (kupiłem za 40 zł, czyli 10 zł za mecz), program: gazetowy na cały turniej, odległość od domu: 92 km (112)
5.    Śląsk Wrocław – Athletic Bilbao 0:1, 22.07.2012, towarzyski Polish Masters Wrocław, stadion: Miejski we Wrocławiu, widzów: 18 000, doping: obustronny, bilety: 160 dwudniowy za 4 mecze (kupiłem za 40 zł, czyli 10 zł za mecz), program: gazetowy na cały turniej, odległość od domu: 92 km (113)
6.    PSV Eindhoven – Benfica Lizbona 3:1, 22.07.2012, towarzyski Polish Masters Wrocław, stadion: Miejski we Wrocławiu, widzów: 15 000, doping: obustronny, bilety: 160 dwudniowy za 4 mecze (kupiłem za 40 zł, czyli 10 zł za mecz), program: gazetowy na cały turniej, odległość od domu: 92 km (114)
7.    FK Mikulovice – HFK Olomouc 0:3, 29.07.2012, Puchar Czech, stadion: Mikulovice, widzów: 450, doping: brak, bilety: 30 koron (5 zł), program: brak, odległość od domu: 27 km (115)
8.    Śląsk Wrocław – Helsingborgs 0:3, 01.08.2012, ELM, stadion: Stadion Miejski we Wrocławiu, widzów: 13500, doping: obustronny, bilety: 62 zł rodzinny (2 osoby), odległość od domu: 92 km (116)
9.    MKS Oława – Tur Turek 1:1, 04.08.2012, II liga zachodnia (rzeczywista III), stadion: MKS Oława, widzów: 800, doping: MKS Oława, bilety: 10 zł, odległość od domu: 54 km (117)
10.    Odra Opole – Start Namysłów 0:0, 11.08.2012, III liga opolsko-śląska (rzeczywista IV), stadion: Odra Opole, widzów: 900, doping: Odra Opole, bilety: 10 zł, odległość od domu: 53 km (118)
11.    Mornar Bar – Jedinstvo Bijelo Polje 0:0, 18.08.2012, I liga Czarnogóry (rzeczywista I), stadion: SRC Topolica Bar, widzów: 300, doping: brak, bilety: 2 euro (8,20 zł), odległość od domu: ok. 1443 km (119)
12.    Bokelj Kotor – OFK Bar 1:0, 19.08.2012, II liga Czarnogóry (rzeczywista II), stadion: pod Vrmcem Kotor, widzów: 100, doping: brak, bilety: 2 euro (8,20 zł), odległość od domu: ok. 1386 km (120)
13.    Mogren Budva – Celik Niksic 1:2, 22.08.2012, I liga Czarnogóry (rzeczywista I), stadion: Lugovi Budva, widzów: 600, doping: goście, bilety: brak, odległość od domu: ok. 1480 km (121)
14.    Góral Sidzina – Handlowiec Domaszkowice 0:2, 26.08.2012, klasa B grupa: Nysa I (rzeczywista VIII), widzów: 150, doping: brak, bilety: brak, odległość od domu: 13 km (122)
15.    Czarni Otmuchów – Piast Strzelce Opolskie 2:4, 29.08.2012, IV liga opolska (rzeczywista V), stadion: Czarni Otmuchów, widzów: 230, doping: brak, bilety: 5 zł, odległość od domu: 14 km (123)

 
Mecze siatkarskie zaliczone w 2012 roku PDF Drukuj Email
niedziela, 25 marca 2012 22:52

Mecze siatkarskie zaliczone w 2012 roku
1.    Stal Nysa – Stal Nysa dinozaury 2:2, 08.01.2012, towarzyski na rzecz WOŚP, hala Stali Nysa, widzów: 2000, doping: dla obu drużyn, odległość od domu: 4 km
2.    Stal Nysa – MKS MOS Będzin 3:0, 28.01.2012, I liga (rzeczywista II, hala Stali Nysa, widzów: 1100, doping: Stal Nysa, odległość od domu: 4 km
3.    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Arkas Izmir 1:3, 01.02.2012, Liga Mistrzów, Hala Azoty, widzów: ???, doping: Zaksa, odległość od domu: 82 km
4.    Stal Nysa – Cuprum Lubin 3:1, 11.02.2012, I liga (rzeczywista II), hala Stali Nysa, widzów: 1100, doping: obustronny, odległość: 4 km
5.    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Fart Kielce 3:1, 10.03.2012, PlusLiga (play-off), hala Azoty, widzów: ???, doping: obustronny, odległość: 82 km
6.    Skra Bełchatów – Arkas Izmir 3:0, 17.03.2012, półfinał Final Four LM, Atlas Arena w Łodzi, widzów: 13500, doping obustronny, odległość: 246 km
7.    Trentino – Zenit Kazań 1:3, 17.03.2012, półfinał Final Four LM, Atlas Arena Łódź, widzów: 13500, doping: obustronny, odległość: 246 km
8.    Trentino – Arkas Izmir 3:0, 18.03.2012, o III m. Final Four LM, Atlas Arena Łódź, widzów: 13500, doping: obustronny, odległość: 246 km
9.    Skra Bełchatów – Zenit Kazań 2:3, 18.03.2012, finał Final Four LM, Atlas Arena Łódź, widzów: 13500, doping: obustronny, odległość: 246 km
10.    Juvenia Głuchołazy – Victoria PWSZ Wałbrzych 3:2, 24.03.2012, II liga play-off o utrzymanie (rzeczywista III), hala w Głuchołazach, widzów: 300, doping: obustronny, odległość: 22 km
11.    Stal Nysa – MKS MOS Będzin 3:0, 31.03.2012, I liga (rzeczywista II), hala Stali Nysa, 1000, doping: Stal Nysa, odległość: 4 km
12.    Stal Nysa – MKS MOS Będzin 3:1, 01.04.2012, I liga (rzeczywista II), hala Stali Nysa, 750, doping: Stal Nysa, odległość: 4 km
13.    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Resovia Rzeszów 0:3, 04.04.2012, PlusLiga (play-off), Hala Azoty, doping: obustronny, odległość od domu: 82 km
14.    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Resovia Rzeszów 3:1, 05.04.2012, PlusLiga (play-off), Hala Azoty, doping: obustronny, odległość od domu: 82 km
15.    Stal Nysa – Cuprum Lubin 1:3, 21.04.2012, I liga (finał play-off), hala Stali Nysa, doping: obustronny, odległość od domu: 4 km

 
Mecze zaliczone wiosną 2012 PDF Drukuj Email
niedziela, 04 marca 2012 00:25

1.    Śląsk Wrocław – Legia Warszawa 0:4, 26.02.2012, Ekstraklasa, Stadion Miejski we Wrocławiu, widzów: 35000, doping: Śląsk, bilety: 42 zł za 3 osoby (tzw. rodzinny) imienny z nazwą przeciwnika i datą, program: gazetowy, odległość od domu: 92 km (35 mecz w sezonie i 84 od sezonu 2010/2011)
2.    Odra Opole – LZS Proślice 5:1, 03.03.2012, regionalny PP, stadion: Centrum Sportu w Opolu, widzów : 150, doping: brak, bilety: brak, program: brak, odległość od domu: 50 km (36/85)
3.    Rodło Opole – Victoria Chróścice 0:5, 03.03.2012, stadion: Centrum Sportu w Opolu, widzów: 50, doping: brak, bilety: brak, programy: brak, odległość od domu: 50 km (37/86)
4.    Odra Kędzierzyn-Koźle – Chemik Kędzierzyn-Koźle 1:2, 10.03.2012, liga okręgowa grupa opolska II (rzeczywista VI), stadion: Odry w Kedzierzynie-Koźlu, widzów: 600, doping: Chemik, bilety: cena ?, program: brak, odległość od domu: 71 km (38/87)
5.    Unia Głuchołazy – LZS Walce 0:2, 24.03.2012, liga okręgowa grupa opolska II (rzeczywista VI), stadion: w Głuchołazach, widzów: 200, doping: brak, bilety: 5 zł, program: brak, odległość od domu: 21 km (39/88)
6.    LZS Czarnolas – Grom Mroczkowa 3:3, 01.04.2012, klasa B grupa: Nysa I (rzeczywista VIII), stadion: w Czarnolesie, widzów: 110, doping: brak, bilety: brak, program: brak, odległość od domu: 17 km (40/89)
7.    Pogoń Prudnik – Polonia Nysa 1:0, 18.04.2012, regionalny PP, stadion: Pogoń Prudnik, widzów: 85, doping: brak, bilety: 5 zł, program: brak, odległość od domu: 29 km (41/90)
8.    Banik Ostrava – Viktoria Żiżkov 3:1, 28.04.2012, I liga czeska (rzeczywista I), stadion: Banik Ostrava, widzów: 11113, doping: obustronny, bilety: były darmowe, program: kolorowy 28 stron 10 koron ok. 1,75 zł, odległość od domu: 138 km (42/91)
9.    FC Hlucin – SK Unicov 0:3, 29.04.2012, III liga czeska CMFS (rzeczywista III), stadion: FC Hlucin, widzów: 275, doping: Hlucin, bilety: 20 koron (około 3,50 zł), program: brak, odległość od domu: 127 km (43/92)
10.    Banik Havirov – Lokomotiva Petrovice 4:1, 29.04.2012, IV liga czeska gr. E (rzeczywista IV), stadion: Banik Havirov, widzów: 225, doping: brak, bilety: 30 koron (około 5 zł), program: 5 koron czarno-biała kartka, odległość od domu: 154 km (44/93)
11.    MFK Karvina – Vysocina Jihlava 1:1, 29.04.2012, II liga czeska (rzeczywista II), stadion: Karvina-Raj, widzów: 1873, program: brak, odległość od domu: 147 km (45/94)
12.    LZS Włodary-Węża – LZS Czarnolas 3:9, 03.05.2012, klasa B grupa: Nysa I (rzeczywista VIII), stadion: w Węży, widzów: 120, doping: brak, bilety: brak, program: brak, odległość od domu: 18 km (46/95)
13.    LZKS Mańkowice/Piątkowice – LZS Biała Nyska 2:1, 03.05.2012, klasa A grupa: IV opolska (rzeczywista VII), stadion: Mańkowice, widzów: 100, doping: brak, bilety: brak, program: brak, odległość od domu: 14 km (47/96)
14.    Odra Opole – Rozwój Katowice 2:2, 05.05.2012, III liga opolsko-śląska (rzeczywista IV), stadion: Odry, widzów: 900, doping: Odra, bilety: 10 zł, program: brak, odległość od domu: 53 km (48/97)
15.    LKS Rusocin – MKS Gogolin 2:2, 06.05.2012, liga okręgowa grupa opolska II (rzeczywista VI), stadion: w Rusocinie, widzów: 90, doping: brak, bilety: brak, program: brak, odległość od domu: 7 km (49/98)

 
Mecze zaliczone jesienią 2011 PDF Drukuj Email
wtorek, 02 sierpnia 2011 14:28

Mecze zaliczone jesienią 2011 roku
1.    MSK Żilina – Slovan Bratislava 2:1, 30.07.2011, Słowacka Super Liga (rzeczywista I), stadion w Żilinie, widzów: 4115, doping: obustronny, bilety: 7 euro (28 zł) z nazwą przeciwnika i datą, program: bezpłatny  4 strony kolorowe, odległość od domu: 243 km, (50 mecz od sezonu 2010/2011)
2.    Podbeskidzie Bielsko-Biała – Jagiellonia Białystok 2:2, Ekstraklasa, Stadion Miejski w Bielsku-Białej, widzów: 3500, doping: obustronny, bilety: 30 zł imienne z nazwą przeciwnika i datą, program: brak, odległość od domu: 207 km, (51)
3.    Legia Warszawa – Gaziantepspor 0:0, 04.08.2011, eliminacje Ligi Europy, stadion: Legii, widzów: 20118, doping: Legii (fantastyczny), bilety: 90 zł imienny z nazwą przeciwnika i datą, program: bezpłatny format gazetowy 12 stron, odległość od domu: 363 km, (52)
4.    FC Tatran Touax Supikovice – Jiskra Velka Kras 10:0, 06.08.2011, rzeczywista VIII liga czeska, stadion: Supikovice, widzów: 70, doping: brak, bilety: 15 koron (2,50 zł) bez nazw zespołów i bez daty, program: brak, odległość od domu: 28 km (53)
5.    Polska – Gruzja 1:0, 10.08.2011, towarzyski, stadion: Zagłębia Lubin, widzów: 12310, doping: dla Polski (bojkot kiboli), bilety: 50 zł imienny z datą i nazwą przeciwnika, program: brak, odległość od domu: 172 km (54)
6.    Czarni Otmuchów – Sparta Paczków 2:2, 13.08.2011, IV liga opolska (rzeczywista V), stadion: Czarnych Otmuchów, widzów: 300, doping: brak, bilety: 5 zł bez daty i nazwy przeciwnika, program: brak, odległość od domu: 14 km, (55)
7.    Polonia Nysa – Polonia Głubczyce 1:6, 13.08.2011, IV liga opolska (rzeczywista V), stadion: Polonii Nysa, widzów: 200, doping: brak, bilety: brak, program: brak, odległość od domu: 3 km, (56)
8.    LZS Agro Chmiel Ujeździec – LZS Strażak Rzymiany 6:0, 14.08.2011, regionalny PP, stadion: LZS Ujeździec, widzów: 70, doping: brak; bilety: brak, program: brak, odległość od domu: 30 km, (57)
9.    Pogoń Prudnik – Sparta Paczków 4:1, 17.08.2011, IV liga opolska (rzeczywista V), stadion: Pogoń Prudnik, widzów: 200, doping: brak, bilety: 5 zł bez daty i nazwy przeciwnika, program: brak, odległość od domu: 29 km, (58)
10.    Górnik Pszów – LKS Górki Śląskie 3:0, 20.08.2011, liga okręgowa grupa Katowice III (rzeczywista VI), stadion: Górnik Pszów, widzów: 180, doping: brak, bilety: 5 zł bez daty i nazwy przeciwnika, program: brak, odległość od domu: 118 km, (59)
11.    Start Mszana – Olza Godów 1:2, 21.08.2011, klasa A grupa Rybnik (rzeczywista VII), stadion: Start Mszana, widzów: 140, doping: brak, bilety: 5 zł bez daty i nazwy przeciwnika, program: brak, odległość od domu: 131 km, (60)
12.    TOR Dobrzeń Wielki – Odra Opole 1:3, 24.08.2011, III liga opolsko-śląska (rzeczywista IV), stadion: TOR Dobrzeń Wielki, widzów: 1200, doping: Odra Opole, bilety: 8 zł bez daty i nazwy przeciwnika, program: brak, odległość od domu: 60 km, (61)
13.    Odra Opole – Szczakowianka Jaworzno 0:0, 27.08.2011, III liga opolsko-śląska (rzeczywista IV), stadion: Odry Opole, widzów: 700, doping: obustronny, bilety: 10 zł z datą i nazwą przeciwnika, program: brak, odległość od domu: 53 km, (62)
14.    Plon Skoroszyce – Grom Mroczkowa 1:2, 28.08.2011, Klasa B grupa Nysa I (rzeczywista VIII), stadion: Plon Skoroszyce, widzów: 180, doping: brak, bilety: brak, program: brak, odległość od domu: 12 km, (63)
15.    FK Mikulovice – FK Teplice 0:4, 31.08.2011, 3 runda Pucharu Czech, stadion: w Mikulovicach, widzów: 2000, doping: obustronny (słaby i sporadyczny), bilety: 60 koron (10 zł) z datą i nazwą przeciwnika, program: brak, odległość od domu: 27 km, (64)

 
Mecze zaliczone wiosną 2011 PDF Drukuj Email
poniedziałek, 14 marca 2011 23:17

Mecze zaliczone wiosną 2011
1.    Hutnik Kraków – Iskra Klecza 2:2, 12.03.2011, sparing, stadion: boczne boisko Hutnika, widzów: 80, doping: brak, bilety: brak, program: brak, odległość od domu: 236 km, (22 mecz w sezonie 2010/2011)
2.    Wisła Kraków – Widzew 2:0, 12.03.2011, Ekstraklasa, stadion: Wisły, widzów:  15900, doping: Wisły (znakomity), bilety: 35 zł z nazwą przeciwnika i datą, program: brak, odległość od domu: 226 km, (23)
3.    Termalica Bruk-Bet KS Nieciecza – GKS Bogdanka Łęczna 2:2, 13.03.2011, I liga (rzeczywista II), stadion: Niecieczy, widzów: 1800, doping (obustronny), bilety: 15 zł z nazwą przeciwnika i datą, program: brak, odległość od domu: 326 km, (24)
4.    Cracovia Kraków – Lech Poznań 1:0, 13.03.2011, Ekstraklasa, stadion: Cracovii, widzów: 11900, doping: obustronny (znakomity), bilety: 12 zł z nazwą przeciwnika i datą, program: brak, odległość od domu: 226 km, (25)
5.    Ruch Chorzów – Górnik Zabrze 3:0, 18.03.2011, Ekstraklasa, stadion: przy Cichej w Chorzowie, widzów: 9300, doping: obustronny (znakomity), bilety: 25 zł z nazwą przeciwnika i datą, program: brak, odległość od domu: 150 km, (26)
6.    LZS Konradowa – Czarni Otmuchów 0:3, 20.03.2011, liga okręgowa grupa II opolska (rzeczywista VI), stadion: w Niwnicy, widzów: 150, doping: brak, bilety: brak, program: brak, odległość od domu: 7 km, (27)
7.    FK Mikulovice – Banik II Ostrawa 1:1, 02.04.2011, IV liga grupa E, stadion: FK Mikulovice (Czechy), widzów: 350, doping: 1 kibica Banika, bilety: 30 koron (5 zł) z datą i nazwą przeciwnika, program: bezpłatny - 4 strony, odległość od domu: 27 km, (28)
8.    Wisła Kraków – Jagiellonia Białystok 2:0, 03.04.2011, Ekstraklasa, stadion: Wisły, widzów: 17900, Wisły (znakomity) i momentami Jagiellonii (obecni nieoficjalnie), bilety: 45 zł z nazwą przeciwnika i datą, program: brak, odległość od domu: 226 km, (29)
9.    Ślęża Wrocław – Kuźnia Jawor 1:0, 09.04.2011, IV liga dolnośląska (rzeczywista V), stadion: Ślęży, widzów: 80, doping: brak, bilety: brak, program: brak, odległość od domu: 87 km, (30)
10.    Śląsk Wrocław – Widzew 2:2, 09.04.2011, Ekstraklasa, stadion: Śląska, widzów: 8500, doping: Śląska (bardzo dobry), bilety: 20 zł z nazwą przeciwnika i datą, program: bezpłatny, format gazetowy – 16 stron, odległość od domu: 83 km, (31)
11.    LZS Ścinawa Nyska – Unia Głuchołazy 3:1, 23.04.2011, liga okręgowa grupa II opolska (rzeczywista VI), stadion: w Ścinawie Nyskiej, widzów: 170, doping: brak, bilety: 4 zł bez daty i nazwy przeciwnika, program: brak, odległość od domu: 21 km, (32)
12.    Czarni Otmuchów – Polonia Nysa 2:1 (po dogrywce), 27.04.2011, regionalny PP, stadion: w Otmuchowie, widzów: 200, doping: brak, bilety: 4 zł bez daty i nazwy przeciwnika, program: brak, odległość od domu: 14 km, (33)
13.    Polonia Bytom – Jagiellonia Białystok 3:2, 30.04.2011, Ekstraklasa, stadion: Polonii Bytom, widzów: 3000, doping: obustronny, bilety: 20 + 5 zł z datą, nazwą przeciwnika i zdjęciem kibica, program: brak, odległość od domu: 147 km, (34)
14.    Skalnik Gracze – Energetyk ROW Rybnik 0:2, 14.05.2011, III liga opolsko-śląska (rzeczywista IV), stadion: w Graczach, widzów: 60, doping: brak, bilety: 8 zł bez daty i nazwy przeciwnika, program: brak, odległość od domu: 37 km, (35)
15.    Olimpia Lewin Brzeski – Pogoń Prudnik 2:3, 14.05.2011, IV liga opolska (rzeczywista V), stadion: w Lewinie Brzeskim, widzów: 250, doping: brak, bilety: brak, program: brak, odległość od domu: 41 km, (36)

 
15 spotkań sprzed lat, których nie zapomnę PDF Drukuj Email
środa, 17 listopada 2010 15:22

Piłką nożną interesowałem się od dziecka. Zawsze dużo czytałem gazet i książek o tematyce piłkarskiej. Mecze oglądałem głównie w telewizji. Na żywo regularnie chodziłem tylko na Stal Nysę, gdy ta grała w III lidze. Od jesieni 2010 w wolnych chwilach odwiedzam stadiony, oczywiście, gdy na nich odbywają się spotkania piłkarskie. Wrażeniami z nich dzielę się na tej stronie. Zdałem sobie jednak sprawę, że w poprzednich latach zaliczyłem sporo ciekawych spotkań, które zapamiętałem. Postanowiłem więc sporządzić ranking 15 spotkań, które z jakiegoś powodu utkwiły w mej pamięci. Ostatecznie wyszło ich 16. Dobór i ich kolejność są bardzo subiektywne. Startujemy:

 
Mecze zaliczone jesienią 2010 PDF Drukuj Email
czwartek, 28 października 2010 18:36

1.    Hajduk Split – HSV Hamburg 3:3, 14.07.2010, towarzyski, stadion: Poljud w Splicie (Chorwacja), widzów: 15000, doping: gospodarze (fantastyczny), cena biletu: 50 kun (30 zł), z nazwą przeciwnika i datą, program: brak, odległość od domu: 1100 km
2.    Ruch Chorzów – Austria Wiedeń 1:3, 29.07.2010, kwalifikacje Ligi Europejskiej, stadion: ul. Cicha w Chorzowie, widzów: 8000, doping: obustronny, cena biletu: 25 zł + 15 zł Karta Kibica, z nazwą przeciwnika i datą, program: brak, odległość od domu: 150 km  
3.    Ruch Zdzieszowice – Bałtyk Gdynia 2:3, 31.07.2010, II liga zachodnia (rzeczywista III), stadion: Zdzieszowice, widzów: 1200, doping: gospodarze, cena biletu: 9 zł, z nazwą przeciwnika i datą, program: brak, odległość od domu: 78 km
4.    LZS Leśnica – Start Bogdanowice 3:1, 14.08.2010, III liga opolsko-śląska (rzeczywista IV), stadion: Leśnica, widzów: 300, doping: brak, cena biletu: 9 zł, bez daty i nazwy przeciwnika (czarno-biały), program: brak, odległość od domu: 87 km
5.    Sigma Ołomuniec – Zbrojovka Brno 3:0, 22.08.2010, I liga czeska (rzeczywista I), stadion: Andruv (Czechy), widzów: 7310, doping: obustronny, cena biletu: 70 koron (12 zł), z nazwą przeciwnika i datą, program: 10 koron (1,70 zł) 48 stron kolor, odległość od domu: 120 km
6.    Polonia Nysa – Rolnik Wierzbica Górna 0:1, 28.08.2010, IV liga opolska (rzeczywista V), stadion: Polonii, widzów: 100, doping: brak, bilety: brak, program: brak, odległość od domu: 3 km
7.    Unia Głuchołazy – LZS Konradowa 2:0, 11.09.2010, liga okręgowa grupa II opolska (rzeczywista VI), stadion: Głuchołazy, widzów: 200, doping: brak, cena biletu: 5 zł, brak nazwy przeciwnika i daty, programy: brak, odległość od domu: 21 km
8.    Czarni Otmuchów – Racłavia Racławice Śląskie 0:0, 18.09.2010, liga okręgowa grupa II opolska (rzeczywista VI), stadion: Otmuchów, widzów: 180, doping: brak, cena biletu: 4 zł, brak nazwy przeciwnika i daty, program: brak, odległość od domu: 14 km
9.    LZS Kałków – Unia Krapkowice 2:0, 19.09.2010, liga okręgowa grupa II opolska (rzeczywista VI), stadion: Kałków, widzów: 150, doping: brak, cena biletu: 3 zł, brak nazwy przeciwnika i daty, program: brak, odległość od domu: 17 km
10.    Polonia Nysa – Piast Strzelce Opolskie 4:0, 02.10.2010, IV liga opolska (rzeczywista V), widzów: 100, doping: brak, cena biletu: 4 zł, brak nazwy przeciwnika i daty, program: brak, odległość od domu: 3 km
11.    Grunwald Ruda Śląska – KS Żory 2:2, 09.10.2010, IV liga śląska grupa II (rzeczywista V), widzów: 50, doping: brak, cena biletu: 6 zł, brak nazwy przeciwnika i daty, program: brak, odległość od domu: 140 km
12.    MOSiR Stal Zabrze – Naprzód Łubnie 7:1, 09.10.2010, klasa B grupa Zabrze II (rzeczywista VIII), widzów: 40, doping: brak, bilety:  brak, program: brak, odległość od domu: 130 km
13.    Pogoń Nowy Bytom (Ruda Śląska) – MKS II Siemianowice Śląskie 3:1, 09.10.2010, klasa A grupa Katowice (rzeczywista VII), widzów: 40, doping: brak, bilety: brak, program: brak, odległość od domu: 140 km
14.    GKS Katowice – LKS Nieciecza 0:0, 09.10.2010, I liga (rzeczywista II), stadion: Bukowa w Katowicach, widzów: 2700, doping: gospodarze, cena biletu: 25 zł, imienny, z nazwą przeciwnika i datą, program: 3 zł, 40 stron kolor, odległość od domu: 153 km
15.    Odra Kędzierzyn-Koźle – Racłavia Racławice Śląskie 2:0, 16.10.2010, liga okręgowa grupa II opolska (rzeczywista VI), stadion: Odry w Kędzierzynie-Koźlu, widzów: 60, doping: brak, cena biletu: zamiast biletu cegiełka za 4 zł, bez daty i nazwy przeciwnika, program: brak, odległość od domu: 90 km

 


My football matches

Autumn 2019

LZS Kałków - LZS Jasienica Górna 3:2

Polonia Nysa - OKS Olesno 2:0

Stal Nysa - MCKiS Jaworzno 3:1 volleyball

UKS Karnków - Atom Grądy-Malerzowice Małe 1:1

Polonia Nysa - Porawie Większyce 3:0

Odra Opole - Stal Mielec 1:0

Stal Nysa - KPS Siedlce 3:0 volleyball

Polonia Nysa - Agroplon Głuszyna 2:0

LZS Chrzelice - LZS Przysiecz 2:0

Pogoń Prudnik - Polonia Nysa 0:2

Odra Opole - Zagłębie Sosnowiec 1:1

Skalnik Gracze - Polonia Nysa 0:2

Odra Opole - Arka Gdynia 1:0

Wieża Rudnica - Tarnovia Tarnów 2:2

Jiskra Rapotin - SK Namest na Hane 8:1

TJ Postrelmov - Spartak Loucna nad Desnou 2:0

Stal Nysa - Politechnika Lublin 3:0 volleyball

LZS Kępnica - Delta Bielice 8:2

Sokol Brantice - Sokol Vrbno pod Pradedem 5:2

SK Zator - FC Milotice nad Opavou 5:0

Stal Nysa - SMS PZPS I Spała 3:0 volleyball

LKS Goświnowice - LZS Kamienica Nyska 5:0

Unia Krapkowice - Stal Brzeg 2:4

MKS Gogolin - Polonia Nysa 1:6

Górnik Januszkowice - Sokół Leśnica 2:2

Orzeł Olszanka - Polonia Przylesie 2:2

Polonia Nysa - Polonia Głubczyce 4:0

Stal Nysa - Gwardia Wrocław 4:1 volleyball

Dabro-Bau Makowice - Bielawianka Bielawa 0:13

LZS Starowice - Zagłębie Lubin II 0:0

Odra Opole - Puszcza Niepołomice 0:1

FK Spisska Nova Ves - 1.FK Svidnik 0:0

Piast Gliwice - BATE Borysov 1:2

Retezarna Ceska Ves - Sigiteam 6:13

Retezarna Ceska Ves - TJ Pisecna 5:5

Spring 2019

Słowianin Wolibórz - Orlęta Krosnowice 5:3

ATS Wojbórz - KS Polanica-Zdrój 5:0

KS Walim - Victoria Świebodzice 3:5

LZS Starowice - Unia Krapkowice 7:1

Zdrój Jedlina Zdrój - Włókniarz Kudowa Zdrój 3:0

Zjednoczeni Żarów - Bielawianka Bielawa 0:8

AKS Strzegom - Górnik Złotoryja 4-0

Argentyna U-20 - RPA U-20 5:2

Porugalia - Korea Południowa U-20 1:0

BKS Stal Bielsko-Biała - Tempo Puńców 5:1

LZS Stary Ujazd - GKS Głuchołazy 1:3

LZS Skorogoszcz - Olimpia Lewin Brzeski 1:1

Odra Opole - Bytovia Bytów 2:1

SKS Chmielowice - Zieloni Ligota Tułowicka 0:6

Śląsk Łubniany - Żubry Smarchowice Śląskie 1:2

Sokol Tremesna - TJ Rusin 3:0

LZS Starowice - Polonia Nysa 1:0

Stal Nysa - Ślepsk Suwałki 1:3 volleyball

Stal Nysa - Ślepsk Suwałki 0:3 volleyball

Blachowianka Kędzierzyn-Koźle - Sokół Leśnica 0:1

LZS Victoria Wierzbnik - LZS Czarni Przylesie Dolne 0:4

Odra Opole - GKS Katowice 0:4

Piomar Tarnów-Przywory - Naprzód Ujazd Niezdrowice 1:0

Stal Nysa - Krispol Września 3:0 volleyball

Stal Nysa - Krispol Września 3:0 volleyball

Dąb Mościsko - Zgoda Grodziszcze 2:1

Skałki Stolec - Włókniarz Kudowa Zdrój 2:0

Gwardia Wrocław - Stal Nysa 1:3 volleyball

Piast Żerniki - Nysa Kłodzko 2:0

Odra Opole - Jagiellonia Białystok 0:2

Stal Nysa - Gwardia Wrocław 3:2 volleyball

AZS PWSZ Nysa - AT Jastrzębski Węgiel 3:2 volleyball

Odra Opole - Chojniczanka Chojnice 3:0

AZS PWSZ Nysa - Chemik Bydgoszcz 0:3 volleyball

Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny karate

Gwardia Wrocław - Stal Nysa 3:0 volleyball

Stal Nysa - AZS AGH Kraków 3:0 volleyball

Stal Nysa - MCKiS Jaworzno 3:0 volleyball

Polska - Rosja 2:2 futsal

Stal Nysa - Lechia Tomaszów Mazowiecki 0:3 volleyball

Stal Nysa - BBTS Bielsko-Biała 3:1 volleyball

Stal Nysa - Onico Warszawa 1:3 volleyball

Stal Nysa - Lechia Tomaszów Mazowiecki 3:1 volleyball

AZS PWSZ Nysa - MMKS Kędzierzyn-Koźle 0:2 volleyball

AZS PWSZ Nysa - MMKS Kędzierzyn-Koźle II 3:2 volleyball

Autumn 2018

AZS Basket Nysa - AZS Politechnika Opolska 79-95 basketball

Stal Nysa - Norwid Częstochowa 2:3 volleyball

Bongo Krapkowice - Bassau Prószków 2:2 (k. 3:1) futsal

Stal Nysa - Gwardia Wrocław 3:1 volleyball

Stal Nysa - Krispol Września 3:2 volleyball

Orzeł Witoszów - Dąb Mościsko 3:2

Stal Nysa - AZS Częstochowa 3:0 volleyball

Stal Nysa - Buskowianka Kielce 3:1 volleyball

Gryf Burkatów - LKS Dobrocin 5:1

Stal Nysa - Mickiewicz Kluczbork 3:0 volleyball

Polonia Nysa - Porawie Większyce 1:0

Polska - Włochy 0:1

Błękitni Przecza - Burza Lipki 0:2

Polska - Portugalia 2:3

Stal Nysa - KPS Siedlce 3:0 volleyball

Spartan Wójtowice - Rolnik Lasocice 1:5

Stomil Olsztyn - Odra Opole 2:1

Stal Nysa - Gwardia Wrocław 3:1 volleyball

Stal Nysa - Lechia Tomaszów Mazowiecki 3:2 volleyball

Przedborowianka Przedborowa - Znicz Lubnów 5:2

Venus Nowice - Włókniarz Kudowa Zdrój 1:3

Meteor Jasienica Dolna - GZ LZS Grodków 4:0

Odra Opole - Chrobry Głogów 3:0

Piast Gliwice - Alga Bishkek 1:4 futsal

Piast Gliwice - KB United 1:1 futsal

Zagłębie Sosnowiec - Śląsk Wrocław 3:3

Polonia Nysa - Małapanew Ozimek 1:1

Strzelinianka Strzelin - Olimpia Podgaj 1:2

Podzamcze Nysa - LZS Kastor Jasienica Górna 1:1

Lech Poznań - KRC Genk 1:2

Sokół Niemodlin - KS Krapkowice 1:2

Sokol Velke Losiny - FK Mohelnice 4:0

Sokol Lestina - 1.FC Maletin 1:6

Jagiellonia Białystok - KAA Gent 0:1

FK Bela pod Pradedem - TJ Vidnava 16:0

Odra Opole - Wigry Suwałki 2:2

Odra Opole - Sandecja Nowy Sącz 1:0

Górnik Zabrze - AS Trencin 0:1

Otryt Lutowiska - Orzeł Górzanka 5:5

Nelson Polańczyk - Błękitni Futory 3:2

Górnik Zabrze - Zaria Balti 1:0

Polonia Nysa - Stal Brzeg 0:1

Podzamcze Nysa - Samorządowcy Nysa 7-5

Spring 2018

Sokol Vrbno pod Pradedem - Sokol Stara Ves 6:4

Piast Nowa Ruda - Orzeł Lubawka 4:0

GKS Tychy - Odra Opole 3:0

Polska - Kanada 3-2 volleyball

Odra Opole - Ruch Chorzów 0:3

Polonia Nysa - LZS Starowice 3:0

AKS Rzeszów - Trefl Gdańsk 3:1 volleyball

Trefl Gdańsk - Joker Piła 3:0 volleyball

AKS Rzeszów - Jastrzębski Węgiel 3:1 volleyball

AZS PWSZ Nysa - Joker Piła 0:3 volleyball

AZS PWSZ Nysa - AKS Rzeszów 0:3 volleyball

1.FC Chronstau-Chrząstowice - Start Jełowa 1:2

KS Krasiejów - Unia Kolonowskie 3:1

Polonia Nysa - Agroplon Głuszyna 1:2

Odra Opole - Chrobry Głogów 1:1

Juve Głuchołazy - AZS UZ Zielona Góra 3:1 volleyball

Juve Głuchołazy - AZS UZ Zielona Góra 3:2 volleyball

Odra Opole - Wigry Suwałki 0:0

Silesius Kotórz Mały - Hetman Byczyna 2:2

Raków Częstochowa - Odra Opole 0:0

Górnik Zabrze - Legia Warszawa 1:1

GKS Głuchołazy - Odra II Groszmal Opole 4:0

Polska - Korea Południowa 3:2

Odra Opole - GKS Katowice 1:2

Stal Nysa - Ślepsk Suwałki 3:1 volleyball

AZS PWSZ Nysa (kadeci) - Trójka Nakło 1:3 volleyball

AZS PWSZ Nysa (kadeci) - Maraton Świnoujście 3:2 volleyball

AZS PWSZ Nysa (kadeci) - TS Volley Rybnik 3:0 (volleyball)

Polonia Nysa - Chemik Kędzierzyn-Koźle 3:1

Stal Nysa - Krispol Września 1:3 volleyball

Stal Nysa - Krispol Września 0:3 volleyball

Stal Nysa - Krispol Września 3:1 volleyball

Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 2:3

Stal Nysa - Aqua Zdrój Wałbrzych 3:1 volleyball

Stal Nysa - ZAKSA 3:2 (kadeci) volleyball

Stal Nysa - ZAKSA 2:3 (juniorzy) volleyball

Stal Nysa - KPS Siedlce 3:1 volleyball

AZS Stal I Nysa - ZAKSA II (kadeci) 3:1 volleyball

AZS Stal II Nysa - ZAKSA I (kadeci) 0:3 volleyball

Stal Nysa - Trefl Gdańsk 0:3 volleyball

Stal Nysa - AZS Częstochowa 1:3 volleyball

Autumn 2017

Stal Nysa - Gwiazdy Siatkówki 2:1 volleyball

Pogoń Prudnik - Start Namysłów 1:3 volleyball

Stal Nysa - Lechia Tomaszów Mazowiecki 0:3 volleyball

Chrobry Głuchołazy - Olimpia Wodzisław 58-75 basketball

Juvenia Głuchołazy - Gwardia Wrocław 0:3 volleyball

ZAKSA MMKS Kędzierzyn-Koźle - AZS PWSZ Stal Nysa 0-3 volleyball

Polonia Nysa - Piast Strzelce Opolskie 1:0

Pogoń Prudnik - GKS Głuchołazy 3:1

Olimpia Grudziądz - Odra Opole 0:2

Stal Nysa - SMS PZPS Spała 3:0 volleyball

Odra Opole - GKS Tychy 1:0

Ruch Chorzów - Odra Opole 3:1

Stal Nysa - Ślepsk Suwałki 3:2

Odra Opole - Podbeskidzie 2:2

LZS Malerzowice Małe - GKS Grodków 5:2

Polska - Czarnogóra 4:2

Odra Opole - Stal Mielec 1:0

Ruch Zdzieszowice - Legia Warszawa 0:4

Unia Bardo - Bielawianka Bielawa 3:1

Nitro Club Nysa - DJ'e Polska 4:5

Odra Opole - Zagłębie Sosnowiec 1:0

Odra Opole - Chojniczanka Chojnice 2:1

GKS Katowice - Odra Opole 1:1

Polonia Nysa - KS Krapkowice 1:2

Skalnik Gracze - Małapanew Ozimek 0:2

Belgia - Francja 3:2 volleyball

Turcja - Holandia 3:1 volleyball

Odra Opole - Raków Częstochowa 1:0

LZS Gościce - LZS Śliwice 3:1

Polonia Nysa - Sparta Paczków 3:1

Wisła Kraków - Cracovia 2:1

Garbarnia Kraków - Siarka Tarnobrzeg 3:1

Odra Opole - Miedź Legnica 2:4

Pogoń Siedlce - Odra Opole 1:2

Lech Poznań - FC Utrecht 2:2

Tatran Krasno nad Kysucou - Druzstevnik Liptovska Stiavnica 1:1

AS Trencin - DAC Dunajska Streda 1:2

MFK Vitkovice - FK Usti nad Labem 0:0

ROW Rybnik - Górnik Zabrze 0:2

MFK Kravare - Naprzód Borucin 4:6

TJ Vresina - Slavia Pist 3:0 (walkower)

SK Cierne - FK Cadca 1:7

FK Fotbal Trinec - Banik Ostrava 5:2

FK Jesenik - SFC Opava 2:4

Górnik Zabrze - Legia Warszawa 3:1

Polonia Nysa - Śląsk II Wrocław 1:5

Spring 2017

LZS Rudziczka - LZS Łąka Prudnicka 0:1

LZS Goworowice - LZS Łąka-Jodłów 4:0

LZS Malerzowice Małe - LKS Goświnowice 4:0

Polonia Nysa - Chemik Kędzierzyn-Koźle 0:2

Odra Opole - Polonia Bytom 3:0

GKS II Polkon Konradów-Głuchołazy - LZS Chrzelice 3:5

Górnik Zabrze - GKS Katowice 1:0

Odra Opole - Błękitni Stargard 3:2

Polska - Europa 6:1 WKN Challenge Kickboxing

LZS Lubrza - Metalowiec Łambinowice 3:3

Rozwój Katowice - Odra Opole 0:5

LZS Wojsław - LZS Jankowice Wielkie 3:1

Odra Opole - Puszcza Niepołomice 1:1

ZAKSA - Skra Bełchatów 3:1 volleyball

Odra Opole - Siarka Tarnobrzeg 4:3

Kłos Lutomia - Unia Bogaczowice 2:4

AZS PWSZ Nysa - AZS 2020 Czestochowa 2:0 volleyball

AZS 2020 Częstochowa - Hutnik Kraków 2:0 volleyball

AZS PWSZ Nysa - Cuprum Lubin 2:0 volleyball

ROW Rybnik - Odra Opole 0:6

KS II Bodzanów/Nowy Świętów - LZS Polski Świętów 3:0

LZS Niemysłowice-Dębowiec - Czarni Korfantów 8:2

Stal Nysa - KPS Siedlce 1:3 volleyball

Odra Opole - Legionovia Legionowo 1:1

Aluron Warta Zawiercie - Stal Nysa 3:1 volleyball

ZAKSA - Biełogoria Biełgorod 1:3 volleyball

Stal Nysa - Aluron Warta Zawiercie 2:3 volleyball

Odra Opole - GKS Bełchatów 3:1

Warta Poznań - Odra Opole 1:3

Stal Nysa - SKS Hajnówka 3:0 volleyball

MKS Kluczbork - Stal Mielec 0:1

Odra Opole - Olimpia Elbląg 2:1

Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 1:3

AZS PWSZ Nysa - Jastrzębski Węgiel 0:3 volleyball

Norwid Częstochowa - Jastrzębski Węgiel 0:3 volleyball

AZS PWSZ Nysa - MMKS Kędzierzyn-Kożle 0:3 volleyball

Stal Nysa - KPS Siedlce 2:3 volleyball

AZS PWSZ Nysa - Start Namysłów 1:3 volleyball

Juve Głuchołazy - Winner Czechowice-Dziedzice 3:0 volleyball

Stal Nysa - Warta Zawiercie 3:2 volleyball

Stal Nysa - Ślepsk Suwałki 2-3 volleyball

Stal Nysa - SKS Hajnówka 3:1 volleyball

Stal Nysa - TSV Sanok 3:0 volleyball

Stal Nysa - Lotos Trefl Gdańsk 1:3 volleyball

Autumn 2016

ZAKSA - Resovia 2:3 volleyball

Stal Nysa - Krispol Września 3:0 volleyball

Stal Nysa - SMS Spała 3:0 volleyball

Stal Nysa - Ślepsk Suwałki 3:2 volleyball

Polonia Warszawa - Odra Opole 3:4

Stal Stalowa Wola - Odra Opole 2:1

Stal Nysa - AZS AGH Kraków 3:0 volleyball

LZS Kup - LZS Starowice 1:0

Juve Głuchołazy - AZS Rafako Racibórz 3:0 volleyball

Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 2:1

Odra Opole - Raków Częstochowa 1:1

Podzamcze Nysa - KS II Bodzanów/Nowy Świętów 0:1

ZAKSA - Jastrzębski Węgiel 3:2 volleyball

Odra Opole - Olimpia Zambrów 0:3

Błękitni Stargard - Odra Opole 0:1

Sparta Ostroszowice - Błękitni Owiesno 1:5

Polonia-Stal Świdnica - GKS Kobierzyce 1:1

Puszcza Niepołomice - Odra Opole 1:1

Delta Bielice - Podzamcze Nysa 1:5

Odra Opole - Radomiak Radom 0:0

Siarka Tarnobrzeg - Odra Opole 1:1

Zieloni Łagiewniki - Harnaś Starczówek 2:4

Odra Opole - ROW 1964 Rybnik 2:0

Piławianka Piława Górna - Zamek Kamieniec Ząbkowicki 0:3

Sulko Zabreh - SK Chvalkovice 1:0

SK Cervenka - Sokol Babice 6:3

SK Unicov - FC Hlucin 5:1

Jiskra Rymarov - 1. FC Viktorie Prerov 0:4

GKS Bełchatów - Odra Opole 0:0

Odra Opole - Warta Poznań 4:1

LZS Mechnice - LZS Starościn 6:2

Polonia Nysa - LZS Piotrówka 1:2

Pogoń Szczecin - Termalica Nieciecza 5:0

Świt Skolwin (Szczecin) - Lech II Poznań 0:1

Arkonia Szczecin - Błękitni II Stargard 3:0

Polonia Nysa - Start Namysłów 1:1

Odra Opole - Polonia Warszawa 2:2

Śląsk Wrocław - Lech Poznań 0:0

Piast Gliwice - IFK Goeteborg 0:3

Zagłębie Lubin - Slavia Sofia 3:0

Spring 2016

Odra Opole - Vineta Wolin 1:1

Polonia Nysa - Racławia Racławice Śląskie 10:1

Metalowiec Łambinowice - Sudety Moszczanka 2:1

LKS Boxmet Piskorzów - Sparta Ziębice 1:3

Czarni Sieniawka - Polonia Ząbkowice Śląskie 1:2

Bielawianka Bielawa - Orzeł Ząbkowice Śl. 3:2

Stal Nysa - Juvenia Głuchołazy 3-1

TJ Kamenik Cerna Voda - SK Lipova-lazne 6:0

Lech Poznań - Legia Warszawa 0:1

LZS Buków - LZS Maciejowice 4:2

Piast Gliwice - Lechia Gdańsk 3:0

Jedność 32 II Przyszowice - Tęcza Wielowieś 3:1

GKS Katowice - Rozwój Katowice 2:1

ZAKSA - Resovia 3:0 volleyball

ZAKSA - Resovia 3:0 volleyball

LZS Trzeboszowice - LZS Dziewiętlice 2:1

Sokol Velke Kunetice - Tatran Supikovice 2:1

Odra Opole - GKS Jastrzębie 0:0

FK Mikulovice - TJ Skorosice 2:1

Sokol Stara Cervena Voda - Tatran Supikovice 3:0

Foto-Higiena Gać - Piast Żmigród 0:0

RZS Jarnołtów - LZS Morów-Koperniki 1:7

Stal Nysa - GKS Katowice 1:3 volleyball

AZS PWSZ Nysa - KS Milicz kadeci 3:0 volleyball

ZAKSA - Skra Bełchatów 2-3 volleyball

Górnik Zabrze - Lech Poznań 0:2

Ruch Chorzów - Cracovia 2:3

ZAKSA - Resovia 3:1 volleyball

Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 1:2

Stal Nysa - KPS Siedlce 3:1 volleyball

Juve Głuchołazy - AT Jastrzębski Węgiel 3:1 volleyball

Stal Nysa - Energa Ostrołęka 3:1 volleyball

Skra Bełchatów - ZAKSA 3:2 volleyball

Resovia Rzeszów - Skra Bełchatów 1:3 volleyball

Trefl Gdańsk - ZAKSA 0:3 volleyball

SMS Spała - Skra Bełchatów 0:3 volleyball

GKS Katowice - Resovia Rzeszów 0:3 volleyball

Czarni Radom - Trefl Gdańsk 2-3 volleyball

Jastrzębski Węgiel - ZAKSA 0:3 volleyball

AZS Politechnika Opolska - Juve Głuchołazy 3:1 volleyball

Juve Głuchołazy - MKS Andrychów 3:2 volleyball

Stal Nysa - Victoria Wałbrzych 3:1 volleyball

Polska - Francja 0:3 volleyball

Niemcy - Rosja 1:3 volleyball

Autumn 2015

Polska - Czechy 37:33 handball

Ukraina - Iran 21:25 handball

Stal Nysa - Giganci Ekstraklasy 0:2 volleyball

Juvenia Głuchołazy - AZS Rafako Racibórz 0:3 volleyball

ZAKSA - Lotos Trefl Gdańsk 2:3 volleyball

Stal Nysa - Espadon Szczecin 3:2 volleyball

Retezarna Ceska Ves - Maletin 2:2

Juvenia Głuchołazy - AZS Politechnika 3:0 volleyball

Stal Brzeg - Odra Opole 1:3

Polska U-18 - Serbia U-18 0:2

Odra II Opole - KS II Krapkowice 2:1

Stal Nysa - Krispol Września 0-3 volleyball

ZAKSA - Politechnika Warszawska 3-0 volleyball

Juvenia Głuchołazy - TKS Tychy 1:3 volleyball

Juvenia Głuchołazy - UKS Strzelce Opolskie 3:1 volleyball

LZS Łąka-Jodłów - KS Lubiatów 6:2

LZS Maciejowice - LZS Buków 4:2

Juvenia Głuchołazy - TS Volley Rybnik 2:3 volleyball

Jastrzębski Węgiel - Berlin Volleys 1:3 volleyball

Rafako Racibórz - Juvenia Głuchołazy 3:0 volleyball

ZAKSA - Shan Dong Shanghai 1:3 volleyball

LZS Siestrzechowice - LZS Morów-Koperniki 3:1

Memoriał im. Kiczyńskiego volleyball

LZS Malerzowice Wielkie - Delta Bielice 0:3

Mickiewicz Kluczbork - Stal Nysa 1:3 volleyball

AZS PO Opole - Juvenia Głuchołazy 3:1 volleyball

Stal Nysa - Juvenia Głuchołazy 3:0 volleyball

Neptuns Gdańsk - GTS Mokry Dwór 2:4

Rozstaje Gdańsk - Polonia Gdańsk II 1:6

Arka Gdynia - MKS Kluczbork 1:1

Polonia Nysa - Polonia Głubczyce 1:2

Victoria Tuszyn - Nysa Kłodzko 1:3

LKS Dobrocin - Orzeł Przerzeczyn Zdrój 2:0

Orzeł Piława Dolna - Koliber Uciechów 2:0

Victoria Świebodzice - Polonia Bystrzyca Kłodzka 6:0

Lech Poznań - Videoton 3:0

Strażak Licheń Stary - Polonia Golina 2:2

Górnik Konin - Rawia Rawicz 1:0

Admira Wacker - FC Red Bull Salzburg 2:2

SC Wiener Neustadt - SV Kapfenberg 0:2

Szambothelyi Haladas - MTK Budapeszt 2:2

FK Sumperk - SFC Opava 0:3

Zbrojovka Brno - Banik Ostrawa 2:1

Polska - Dania 3:0

Spring 2015

LZS Ścinawa Nyska - LZS Dytmarów 3:2

Niemczanka Niemcza - Victoria Tuszyn 1:1

Czarni Otmuchów - Orzeł Źlinice 1:0

Polska U-15 - Szkocja U-15 3:1

LZS Śliwice - LZS Ujeździec 1:7

Sparta Praga - Slavia Praga 2:1

Loko Vltavin II - Chabry 1:5

Odra Opole - Swornica Czarnowąsy 4:1

GKS Głuchołazy - GKS Przywory 1:2

Stal Nysa - SMS PZPS Spała 3:0 volleyball

Odra Opole - Rekord Bielsko-Biała 1:0

ZAKSA - Trentino 2:3 volleyball

Orzeł Źlinice - Pogoń Prudnik 1:2

Korona Kielce - Śląsk Wrocław 2:2

Piast Gliwice - Górnik Zabrze 2:2

Hertha BSC - FC Augsburg 1:0

Stal Nysa - Camper Wyszków 3:0 volleyball

Olimp Grodków - KSZO Ostrowiec Św. 28:24 handball

Jastrzębski Węgiel (ML) - Skra Bełchatów (ML) 3:2 volleyball

Orlik Opole - Unia Oświęcim 2:8 ice hockey

Autumn 2014

ZAKSA - Skra Bełchatów 3:0 volleyball

Stal Nysa - Victoria Wałbrzych 0:3 volleyball

ZAKSA - Trefl Gdańsk 1:3 volleyball

Fortuna Głogówek - KS Krapkowice 3:2

Stal Nysa - Avia Świdnik 3:0 volleyball

LZS Biała Nyska - Rolnik Lasocice 1:0

Polska - Szwajcaria 2:2

Stal Nysa - Krispol Września 3-0 volleyball

Sokol Bernartice - Stara Cervena Voda 2:1

Odra Opole - Pniówek Pawłowice 3:0

ZAKSA - AZS Olsztyn 3:1 volleyball

LZS Walce - Polonia Nysa 0:4

TJ Vidnava - Banik Stare Mesto 2:0

Gazownik Wawelno - Groszmal Odra II Opole 1:2

AZS Politechnika Opolska - Volley Rybnik 3:0 volleyball

Sokół Niemodlin - LZS Racławiczki 4:5

ZAKSA - Resovia 0:3 volleyball

Polonia Bytom - Odra Opole 1:1

GKS Katowice - Stomil Olsztyn 2:1

AKS Mikołów II - UKS Szopienice 1:0

LZS Morów-Koperniki - KS Nowy Świętów 2:0

Pogoń Pieszyce - Niemczanka Niemcza 1:1

Błękitni Owiesno - Iskra Janówek 3:0 (walkower)

Victoria Wałbrzych - Stal Nysa 2-3 volleyball

Stal Nysa - Warta Zawiercie 3:1 volleyball

Polonia Biała - LZS Nowy Dwór Kórowo 4:1

Stal Nysa - Victoria Wałbrzych 3:0 volleyball

Victoria Wałbrzych - Warta Zawiercie 3:1 volleyball

Stal Nysa - Gwardia Wrocław 3:1 volleyball

Chiny - Kuba 3:2 volleyball

Finlandia - Bułgaria 3:0 volleyball

Start Namysłów - Piast Strzelce Opolskie 5:0

Brazylia - Kuba 3:1 volleyball

Niemcy - Korea 3:0 volleyball

Finlandia - Tunezja 3:0 volleyball

Stal Brzeg - Chemik Kędzierzyn-Koźle 1:1

Unia Reńska Wieś - LZS Jędrzychów 3:3

Polonia Nysa - Stal Brzeg 1:0

Wicher Wilchwy - TKKF Jedność Grabownia 4:1

Spójnia Zebrzydowice - Tempo Puńców 2:1

FK Fotbal Trinec - SFC Opava 2:1

Ruch Chorzów - Metalist Charków 0:0

Energie Cottbus - Hamburger SV 2:2 (k. 1:4)

FK Varnsdorf - FK Pardubice 0:0

Budissa Bautzen - Union Berlin II 0:2

Spartak Chrastava - Jiskra Mseno 2:1

FSV Oderwitz 02 - SV Neueibau 10:1

Slovan Liberec - Dukla Praga 0:0

Lechia Dzierżoniów - Bielawianka Bielawa 3:1

Śląsk Wrocław - Borussia Dortmund 0:3

Odra Opole - Ruch Zdzieszowice 2:1

Ruch Chorzów - Esbjerg 0:0

Hajduk Split - Dundalk FC 1:2

Hajduk Split - Istra 1961 Pula 1:1

RNK Split - Hapoel Beer Sheva 2:1

Spring 2014

Odra Opole - Zagłębie Sosnowiec 0:1

SFC Opava - Slavia Orlova 3:0

Zieloni Ligota Tułowicka - Orzeł Olszanka 2:4

LZS Łąka Prudnicka - Sudety Moszczanka 4:2

Odra Opole - Błękitni Stargard Szczeciński 1:2

Czarni Otmuchów - Piast Strzelce Opolskie 1:1 (k. 10:11)

Unia Złoty Stok - Sparta Ziębice 1:0

Czarni Otmuchów - Polonia Łaziska Górne 0:4

GKS 1962 Jastrzębie - Drzewiarz Jasienica 4:0

Jiskra Velka Kras - Vapenna 0:5

Henrykowianka Henryków - Tęcza Ścinawka Dolna 4:1

Polonia Nysa - Małapanew Ozimek 1:2

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel 3:2

Odra Opole - Polonia Bytom 1:1

Małapanew Ozimek - Otmęt Krapkowice 7:0

LZS Makowice - Rolnik Lasocice 2:3

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Resovia Rzeszów 1:3

Odra Opole - Chrobry Głogów 1:0

Sparta Ziębice - Zamek Kamieniec Ząbkowicki 0:3

LKS Rusocin - LZS Kałków 2:3

Sigma Ołomuniec - Viktoria Pilzno 1:2

Czarni Korfantów - LZS Ścinawa Nyska 0:1

Stal Nysa - Camper Wyszków 2:3 volleyball

Juvenia Głuchołazy - AZS Rafako Racibórz 3:1 volleyball

Polonia Nysa - Odra Wodzisław 2:0

ZAKSA - AZS Olsztyn 3:0 volleyball

Odra Opole - Bytovia Bytów 1:1

ZAKSA - AZS Olsztyn 3:0 volleyball

Czarni Otmuchów - Odra Opole 1:2

Dynamo Drezno - FC Sankt Pauli 1:2

Chemnitzer FC - Darmstadt 1:1

Energie Cottbus - Erzgebirge Aue 2:3

ZAKSA - Resovia 3:2 volleyball

ZAKSA - Trefl Gdańsk 3:0 volleyball

Stal Nysa - Pekpol Ostrołęka 2:3 volleyball

ZAKSA - Politechnika Warszawska 3:0 volleyball

Stal Nysa - TKS Tychy 3:1 volleyball

Mechanik Nysa - AZS UO Opole 0:3 volleyball

Stal Nysa - Avia Świdnik 3:0 volleyball

Czechy - Bułgaria 3:2 volleyball

Holandia - Cypr 3:0 volleyball

Czechy - Cypr 3:0 volleyball

Bułgaria - Holandia 3:0 volleyball

Czechy - Holandia 0:3 volleyball

Cypr - Bułgaria 0:3 (volleyball)

Autumn 2013

LZS Kałków - LZS Racławiczki 0:0

LZS Starowice - GKS Grodków 2:1

GKS Katowice - Wisła Kraków 1:1

Czarnogóra - Węgry 3:0 volleyball

Czechy - Hiszpania 3:2 volleyball

GKS Katowice - Chrobry Głogów 1:2

GKS Katowice - Górnik Wałbrzych 1:1

Odra Opole - ROW Rybnik 2:2 (k. 4:2)

FK Jesenik - FK Sumperk 1:3

Odra Opole - Miedź Legnica 0:4

Piast Gliwice - Qarabag Agdam 2:2 pd

Dukla Praga - Sigma Ołomuniec 4:0

Viktoria Zizkov - FK Trinec 0:2

Sparta Praga - Jablonec 2:1

Śląsk Wrocław - Club Brugge 1:0

Rozwój Katowice - UKP Zielona Góra 0:0

Zagłębie Sosnowiec - Błękitni Stargard Szczeciński 1:0

MFK Karvina - FC Hradec Kralove 2:1

FK Cadca - Tatran Presov 0:3

MSK Zylina - HNK Rijeka 1:1

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Lubin 0:0

MFK Vitkovice - Haj ve Slezsky 1:1

MFK Frydek-Mistek - MFK Karvina 4:1

Odra Wodzisław - BKS Stal Bielsko-Biała 0:0

Dąb Gaszowice II - Przyszłość Rogów II 1:2

LKS Lyski - LKS Chałupki 1:2

Banik Ostrawa - FK Jablonec 0:4

Czarni Otmuchów - Górnik Zabrze II 1:0

Odra Opole - Ruch Zdzieszowice 1:1

FK Mikulovice - Sigma Ołomuniec B 0:2

LZS Sękowice - LZS Polski Świętów 0:4

LZS Jędrzychów - LZS Jasienica Górna 3:0

LKS Rusocin - Porawie Większyce 2:2

Śląsk Wrocław - FC Sevilla 0:5

Omya Vapenna - Sokol Velke Kunetice 6:0

SK Lipova-Lazne - Sokol Bernartice 4:3

LZS Bodzanów - Błękitni Biskupów 5:0

Swornica Czarnowąsy - LZS Piotrówka 2:0

Odra Opole - KS Polkowice 1:0

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Stal Nysa 2:3 volleyball

Śląsk Wrocław - Lech Poznań 2:0

Odra Opole - MKS Kluczbork 0:0

Czarni Otmuchów - Nadwiślan Góra 1:3

LZS Ścinawa Nyska - Góral Sidzina 0:2

FK Mikulovice - HFK Olomouc 1:0

Stal Nysa - VK Benatky nad Jizerou 3:1 volleyball

Stal Nysa - Cuprum Lubin 1:3 volleyball

Odra Opole - Raków Częstochowa 4:1

LZS Kamienica - LZS Karłowice Wielkie 3:3

ZAKSA - Czarni Radom 3:0 volleyball

Stal Nysa - KPS Siedlce 1:3 volleyball

Stal Nysa - AGH Kraków 3:2 volleyball

ZAKSA - Galatasaray 3:0 volleyball

Chemik Kędzierzyn - Małapanew Ozimek 1:1

ZAKSA - BBTS 3:0 volleyball

ZAKSA - Jastrzębski Węgiel 2:3 volleyball

Zamek Kamieniec Ząbkowicki - Kryształ Stronie Śląskie 0:1

Stal Nysa - Krispol Września 3:2

Dynamo Javornik - TJ Pisecna 1:1

Siatkarz Otmuchów - Miraż Głubczyce 1:3 volleyball

LZS Dziewiętlice - LZS Jasienica Górna 1:2

Polska - Słowacja 0:2

ZAKSA - Skra Bełchatów 3:1 volleyball

Stal Nysa - Cuprum Lubin 2:3 volleyball

Stal Nysa - Cuprum Lubin 2:3 volleyball

Polonia Pogórze - GKS Głuchołazy 2:7

Stal Nysa - Camper Wyszków 2:3 volleyball

ZAKSA - AZS Częstochowa 3:1 volleyball

Stal Nysa - Kęczanin Kęty 0:3 volleyball

Spring 2013

Stal Nysa - AZS Poznań 3:1 volleyball

Juvenia Głuchołazy - KS Milicz 0:3 volleyball

Stal Nysa - Pekpol Ostrołęka 3:2 volleyball

Skra Częstochowa - Ruch Zdzieszowice 2:1

Raków Częstochowa - Pilica Koniecpol 3:0

AZS Częstochowa - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2:3 volleyball

Energetyk Jaworzno - Stal Nysa 3:1 volleyball

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Effector Kielce 2:3 volleyball

Stal Nysa - BBTS Bielsko-Biała 3:1 volleyball

ZAKSA - AZS Politechnika Warszawska 3:0 volleyball

ZAKSA - AZS Politechnika Warszawska 3:2 volleyball

Stal Nysa - Ślepsk Suwałki 3:1 volleyball

Chemik Kędzierzyn-Koźle - Odra Opole 0:3

Stal Nysa - Czarni Radom 2:3 volleyball

Kęczanin Kęty - Stal Nysa 3:2 volleyball

Odra Opole - Górnik Wesoła 1:1

ZAKSA - Jastrzębski Węgiel 3:2 volleyball

ZAKSA - Jastrzębski Węgiel 3:1 volleyball

Stal Nysa - AZS UAM Poznań 3:2 volleyball

ZAKSA - Resovia Rzeszów 3:0 volleyball

ZAKSA - Resovia 1:3 volleyball

Śląsk Wrocław - Wisła Kraków 2:1

Juvenia Głuchołazy - KS Milicz 0:3 volleyball

Nysa Kłodzko - Piast Nowa Ruda 2:0

Piast Gliwice - Lech Poznań 0:3

ZAKSA - Resovia 1:3 volleyball

Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk 1:1

Sokół Zabrzeg - Beskid Godziszka 0:3

Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław 4:0

Sokół Niemodlin - Plon Skoroszyce 2:0

Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 0:2

Slavia Orlova - FK Trinec 1:2

Pniówek Pawłowice - Szczakowianka Jaworzno 1:2

Odra Wodzisław - Odra Opole 0:2

LZS Racławiczki - LZS Niwnica-Konradowa 1:2

Czarni Otmuchów - Skalnik Gracze 4:0

Piast Strzelce Opolskie - Odra Opole 2:5

TJ Skorosice - Jiskra Velka Kras 3:2

Stomix Zulova - Dynamo Javornik 2:2

GLKS Kamiennik - Metalowiec Łambinowice 1:0

Sparta Ziębice - Boxmet Piskorzów 9:0

Odra Opole - BKS Stal Bielsko-Biała 1:0

LZS Polski Świętów - Sudety Moszczanka 2:5

Miedź Legnica - Cracovia Kraków 1:3

Górnik Wałbrzych - Calisia Kalisz 1:2

Odra Opole - Przyszłość Rogów 1:0

LZS Kępnica - Czarni Korfantów 2:4

Swornica Czarnowąsy - Odra Opole 0:1

Czarni Otmuchów - Chemik Kędzierzyn-Koźle 0:1

FK Mikulovice B - Sokol Stara Cervena Voda 0:4

Polonia Nysa - Unia Głuchołazy 2:1

Metalowiec Łambinowice - Sokół Niemodlin 1:1

Autumn 2012

AGRO Chmiel Ujeździec - LZS Gryżów 0:4

Ruch Zdzieszowice - Energetyk ROW Rybnik 2:0

PSV Eindhoven - Athletic Bilbao 1:0

Śląsk Wrocław - Benfica Lizbona 2:4

Śląsk Wrocław - Athletic Bilbao 0:1

Benfica Lizbona - PSV Eindhoven 1:3

FK Mikulovice - HFK Olomouc 0:3

Śląsk Wrocław - Helsingborgs 0:3

MKS Oława - Tur Turek 1:1

Odra Opole - Start Namysłów 0:0

Mornar Bar - Jedinstvo Bijelo Polje 0:0

Bokelj Kotor - Bar 1:0

Mogren Budva - Celik Niksic 1:2

Góral Sidzina - Handlowiec Domaszkowice 0:2

Czarni Otmuchów - Piast Strzelce Opolskie 2:4

Piast Gliwice - Pogoń Szczecin 1:0

Rozwój Katowice - Chojniczanka Chojnice 3:2

GKS Katowice - Kolejarz Stróże 2:0

LZS Jasienica Górna - LZS Kałków 4:1

LZS Jędrzychów - LZS Jasienica Górna 1:4

Polska - Mołdawia 2:0

SFC Opava - Bohemians Praga 1:4

Legia Warszawa - Polonia Warszawa 1:1

FC Hradec Kralove - Slovan Liberec 2:2

Stal Nysa - Zaksa Kędzierzyn 0:3 volleyball

MKS Kluczbork - Rozwój Katowice 1:0

LZS Gierałcice - LZS Niwnica-Konradowa 2:0

LZS Biała Nyska - Polonia Głuchołazy 5:2

Stal Nysa - MKS Będzin 2:3 volleyball

Atom Grądy-Goświnowice - LKS Rusocin 2:1

Odra Opole - Swornica Czarnowąsy 5:1

Rolnik Lasocice - LZS Morów-Koperniki 0:4

Polonia Głubczyce - BKS Stal Bielsko-Biała 0:2

Racłavia Racławice Śląskie - Odra Opole 0:1

LZS Karłowice Wielkie - Podzamcze Nysa 6:7 (pd)

LZS Gryżów - Unia Głuchołazy 1:3

LZS Niwnica-Konradowa - LZS Jędrzychów 0:2

LKS Rusocin - Orzeł Źlinice 1:3

Stal Nysa - Camper Wyszków 2:3

Stal Nysa - AZS Częstochowa 3:1

Stal Nysa - Kęczanin Kęty 3:0

Spring 2012

Stal Nysa - Stal Nysa dinozaury 2:2 volleyball

Stal Nysa - MKS MOS Będzin 3:0 volleyball

ZAKSA Kędzierzyn - Arkas Izmir 1:3 volleyball

Stal Nysa - Cuprum Lubin 3:1 volleyball

Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 0:4

Odra Opole - LZS Proślice 5:1

Rodło Opole - Victoria Chróścice 0:5

Odra Kędzierzyn - Chemik Kędzierzyn 1:2

Zaksa Kędzierzyn - Fart Kielce 3:1 volleyball

Skra Bełchatów - Arkas Izmir 3:0 volleyball

Trentino - Zenit Kazan 1:3 volleyball

Trentino - Arkas 3:0 volleyball

Skra Bełchatów - Zenit Kazan 2:3 volleyball

Unia Głuchołazy - LZS Walce 0:2

Juvenia Głuchołazy - Victoria PWSZ Wałbrzych 3:2 volleyball

Stal Nysa - MKS MOS Będzin 3:0 volleyball

LZS Czarnolas - Grom Mroczkowa 3:3

Stal Nysa - MKS MOS Będzin 3:1 volleyball

ZAKSA Kędzierzyn - Resovia Rzeszów 3:1 volleyball

ZAKSA Kędzierzyn - Resovia Rzeszów 0:3 volleyball

Pogoń Prudnik - Polonia Nysa 1:0

Stal Nysa - Cuprum Lubin 1:3 volleyball

Stal Nysa - Cuprum Lubin 3:1 volleyball

ZAKSA Kędzierzyn - Jastrzębski Węgiel 3:0 volleyball

Banik Ostrava - Viktoria Zizkov 3:1

FC Hlucin - SK Unicov 0:3

MFK Havirov - Lokomotiva Petrovice 4:1

MFK Karvina - Vysocina Jihlava 1:1

Stal Nysa - Cuprum Lubin 3:0 volleyball

LZS Włodary-Węża - LZS Czarnolas 3:9

LZKS Mańkowice/Piątkowice - LZS Biała Nyska 2:1

Odra Opole - Rozwój Katowice 2:2

LKS Rusocin - MKS Gogolin 2:2

TJ Pisecna - Sokol Konice B 2:4

LZS Karłowice - LZS Łąka/Jodłów 5:2

Pogoń Prudnik - Start Bogdanowice 0:2 (pd)

Czarni Otmuchów - Polonia Nysa 3:0

LZS Meszno - Agfa Prusinowice 1:1

Piast Gliwice - Zawisza Bydgoszcz 3:0

Atom Grądy-Goświnowice - LZS Łukowice Brzeskie 9:1

Metalowiec Łambinowice - Plon Skoroszyce 1:2

Czarni Korfantów - LZS Gryżów 2:2

Plon Skoroszyce - Czarni Korfantów 5:0

Autumn 2011

MSK Żilina – Slovan Bratislava 2:1

Podbeskidzie Bielsko-Biała – Jagiellonia Białystok 2:2

Legia Warszawa – Gaziantepspor 0:0

FC Tatran Supikovice – Jiskra Velka Kras 10:0

Polska – Gruzja 1:0

Czarni Otmuchów – Sparta Paczków 2:2

Polonia Nysa – Polonia Głubczyce 1:6

LZS Agro Chmiel Ujeździec – LZS Strażak Rzymiany 6:0

Pogoń Prudnik – Sparta Paczków 4:1

Górnik Pszów – LKS Górki Śląskie 3:0

Start Mszana – Olza Godów 1:2

TOR Dobrzeń Wielki – Odra Opole 1:3

Odra Opole – Szczakowianka Jaworzno 0:0

Plon Skoroszyce – Grom Mroczkowa 1:2

FK Mikulovice – FK Teplice 0:4, 31.08.2011

FK Zlate Hory – FK Kralice 1:1, 02.09.2011

Orzeł Ząbkowice Śląskie – Arka Nowa Sól 2:1

LZS Buków – Polonia Przylesie 1:0, 11.09.2011

LUKS Meteor Jasienica Dolna – Czarni II Otmuchów 4:2

Ogrodnik Chróścina Nyska – Agfa Prusinowice 2:1

Polonia Nysa – Pogoń Prudnik 0:0

Polonia Wrocław – MKP Wołów 0:1

Śląsk Wrocław – Polonia Warszawa 4:0

LZS Wójcice – Krab Gierałcice 3:0

LKS Rusocin – Chemik Kędzierzyn-Koźle 2:1

Atom Grądy Goświnowice – Unia Reńska Wieś 2:3

Polonia Nysa – Czarni Otmuchów 0:1

Śląsk Wrocław – Lechia Gdańsk 1:0

Unia Głuchołazy – Chemik Kędzierzyn-Koźle 1:5

Sudety Burgrabice - LZS Buków 1:2

Handlowiec Domaszkowice - Plon Skoroszyce 0:4

Polska - Włochy 0:2

Unia Tułowice - Odra Opole 1:4

Śląsk Wrocław - Wisła Kraków 0:1

Spring 2011

Hutnik Kraków – Iskra Klecza 2:2

Wisła Kraków – Widzew 2:0

Termalica Bruk-Bet KS Nieciecza – GKS Bogdanka Łęczna 2:2

Cracovia Kraków – Lech Poznań 1:0

Ruch Chorzów – Górnik Zabrze 3:0

LZS Konradowa – Czarni Otmuchów 0:3

FK Mikulovice – Banik II Ostrawa 1:1

Wisła Kraków – Jagiellonia Białystok 2:0

Ślęża Wrocław – Kuźnia Jawor 1:0

Śląsk Wrocław – Widzew 2:2, 09.04.2011

LZS Ścinawa Nyska – Unia Głuchołazy 3:1

Czarni Otmuchów – Polonia Nysa 2:1

Polonia Bytom – Jagiellonia Białystok 3:2

Skalnik Gracze – Energetyk ROW Rybnik 0:2

Olimpia Lewin Brzeski – Pogoń Prudnik 2:3

Polonia Nysa – Sparta Paczków 1:1

LZS Jędrzychów – LZS Czarnolas 4:0

LZS Kastor Jasienica Górna – LZS Kałków 0:2

Wisła Kraków – Polonia Warszawa 0:2

Podzamcze Nysa – Unia Reńska Wieś 2:0

LZS Wójcice – LZS Karłowice Wielkie 2:1

Sparta Paczków – Swornica Czarnowąsy 2:2

Grom Mroczkowa – LZS Jędrzychów 4:3

Podzamcze Nysa – Grom Mroczkowa 2:3

Polonia Nysa – Olimpia Lewin Brzeski 1:0

Atom Grądy Goświnowice – Orzeł Olszanka 2:3

Agfa Prusinowice – Atom Grądy Goświnowice 1:0

Start Namysłów – Czarni Otmuchów 2:1

Autumn 2010

Hajduk Split – HSV Hamburg 3:3

Ruch Chorzów – Austria Wiedeń 1:3

Ruch Zdzieszowice – Bałtyk Gdynia 2:3

LZS Leśnica – Start Bogdanowice 3:1

Sigma Ołomuniec – Zbrojovka Brno 3:0

Polonia Nysa – Rolnik Wierzbica Górna 0:1

Unia Głuchołazy – LZS Konradowa 2:0

Czarni Otmuchów – Racłavia Racławice Śląskie 0:0

LZS Kałków – Unia Krapkowice 2:0

Polonia Nysa – Piast Strzelce Opolskie 4:0

Grunwald Ruda Śląska – KS Żory 2:2

MOSiR Stal Zabrze – Naprzód Łubnie 7:1

Pogoń Nowy Bytom – MKS II Siemianowice Śląskie 3:1

GKS Katowice – LKS Nieciecza 0:0, 09.10.2010

Odra Kędzierzyn-Koźle – Racłavia Racławice Śląskie 2:0

LKS Rusocin – Czarni Otmuchów 1:6

FK Mikulovice – Valasske Mezirici 3:1

LZS Niwnica – RZS Jarnołtów 9:1

Agfa Prusinowice – Strażak Lipniki 1:0

Lech Poznań – Manchester City 3:1

LKS Rusocin – Odra Kędzierzyn-Koźle 1:0