Boiska i stadiony, na których oglądałem mecze Drukuj
niedziela, 04 sierpnia 2019 00:00

W ostatnim czasie będąc na dwóch meczach w Czechach doszedłem do jubileuszowego trzechsetnego obiektu piłkarskiego, na którym pooglądałem mecz. Potem zaliczyłem jeszcze mecze na kolejnych dwóch boiskach w Polsce. Oto aktualny wykaz trzystu dwóch stadionów i boisk, na których oglądałem piłkarskie spotkania.

1.    Stal Nysa
2.    Polonia Nysa
3.    Stadion Śląski w Chorzowie
4.    Cracovia Kraków
5.    Odra Opole
6.    TJ Michalovce (CSRS – Słowacja)
7.    Sparta Lubliniec
8.    LKS Goświnowice
9.    LZS Biechów
10.    Skalnik Gracze
11.    Odra Wodzisław
12.    Wisła Kraków
13.    GKS Grodków
14.    Hajduk Split (Chorwacja)
15.    Ruch Chorzów

 


16.    Ruch Zdzieszowice
17.    LZS Leśnica
18.    Sigma Ołomuniec (Czechy)
19.    Unia Głuchołazy
20.    Czarni Otmuchów
21.    LZS Kałków
22.    Grunwald Ruda Śląska
23.    MOSiR Stal Zabrze
24.    Pogoń Nowy Bytom (Ruda Śląska) – boczne boisko
25.    GKS Katowice
26.    Odra Kędzierzyn-Koźle
27.    LKS Rusocin
28.    FK Mikulovice (Czechy)
29.    LZS Niwnica
30.    Agfa Prusinowice
31.    Lech Poznań
32.    Hutnik Kraków – boczne boisko
33.    Termalica Bruk-Bet KS Nieciecza
34.    LZS Konradowa
35.    Ślęża Wrocław
36.    Śląsk Wrocław (Oporowska)
37.    LZS Ścinawa Nyska
38.    Polonia Bytom
39.    Olimpia Lewin Brzeski
40.    LZS Jędrzychów
41.    LZS Kastor Jasienica Górna
42.    LZS Wójcice
43.    Sparta Paczków
44.    Grom Mroczkowa
45.    Atom Grądy
46.    Victoria Chróścice
47.    MSK Żilina (Słowacja)
48.    Podbeskidzie Bielsko-Biała (Stadion Miejski)
49.    Legia Warszawa (Pepsi Arena)
50.    Tatran Supikovice (Czechy)
51.    Zagłębie Lubin (Dialog Arena)
52.    LZS Agro Chmiel Ujeździec
53.    Pogoń Prudnik
54.    Górnik Pszów
55.    Start Mszana
56.    TOR Dobrzeń Wielki
57.    Plon Skoroszyce
58.    FK Zlate Hory (Czechy)
59.    Orzeł Ząbkowice
60.    LZS Buków
61.    LUKS Meteor Jasienica Dolna
62.    Ogrodnik Chróścina Nyska
63.    Polonia Wrocław (MCS Oławka)
64.    Stadion Miejski we Wrocławiu (nowy stadion Śląska)
65.    Sudety Burgrabice
66.    Handlowiec Domaszkowice
67.    Unia Tułowice
68.    Centrum Sportu w Opolu
69.    LZS Czarnolas
70.    Banik Ostrava (Czechy)
71.    FC Hlucin (Czechy)
72.    Havirov (Czechy)
73.    MFK Karvina Karvina-Raj (Czechy)
74.    LZS Węża
75.    LZKS Mańkowice
76.    TJ Pisecna (Czechy)
77.    LZS Karłowice Wielkie
78.    LZS Meszno
79.    Piast Gliwice
80.    Metalowiec Łambinowice
81.    Czarni Korfantów
82.    Unia Reńska Wieś
83.    MKS Oława
84.    Mornar Bar (SRC Topolica Bar -Czarnogóra)
85.    Bokelj Kotor (Stadion pod Vrmcem Kotor - Czarnogóra)
86.    Mogren Budva (Stadion Lugovi Budva - Czarnogóra)
87.    Góral Sidzina
88.    Rozwój Katowice
89.    SFC Opava (Czechy)
90.    FC Hradec Kralove (Maslickovy Areal - Czechy)
91.    MKS Kluczbork
92.    LZS Gierałcice
93.    LZS Biała Nyska
94.    Rolnik Lasocice
95.    Polonia Głubczyce
96.    Racłavia Racławice Śląskie
97.    LZS Gryżów
98.    Skra Częstochowa
99.    Raków Częstochowa (boczne boisko)
100.    Chemik Kędzierzyn-Koźle (Kuźniczka)
101.    Nysa Kłodzko
102.    Sokół Zabrzeg
103.    Sokół Niemodlin
104.    Slavia Orlova (Czechy)
105.    Pniówek Pawłowice
106.    LZS Racławiczki
107.    Stal Brzeg
108.    TJ Skorosice (Czechy)
109.    Stomix Żulova (Czechy)
110.    GLKS Kamiennik
111.    Sparta Ziębice
112.    LZS Polski Świętów
113.    Miedź Legnica
114.    Górnik Wałbrzych
115.    LZS Kępnica
116.    OSiR Dzierżoniów
117.    FK Jesenik (Czechy)
118.    Dukla Praga (Czechy)
119.    Viktoria Zizkov (Czechy)
120.    Sparta Praga (Czechy)
121.    Zagłębie Sosnowiec
122.    FK Cadca (Słowacja)
123.    MFK Vitkovice (Czechy)
124.    MFK Frydek-Mistek (Czechy)
125.    LKS Łuków Śląski
126.    LKS Lyski
127.    LZS Sękowice
128.    Omya Vapenna (Czechy)
129.    SK Lipova-Lazne (Czechy)
130.    LZS Bodzanów
131.    Swornica Czarnowąsy
132.    LZS Kamienica Nyska
133.    Zamek Kamieniec Ząbkowicki
134.    Dynamo Javornik (Czechy)
135.    LZS Dziewiętlice
136.    Łącznik
137.    Energie Cottbus (Niemcy)
138.    Chemnitzer FC (Niemcy)
139.    Dynamo Drezno (Niemcy)
140.    LZS Makowice
141.    Małapanew Ozimek
142.    Henrykowianka Henryków
143.    Jiskra Velka Kras (Czechy)
144.    GKS Jastrzębie
145.    Unia Złoty Stok
146.    LZS Łąka Prudnicka
147.    Zieloni Ligota Tułowicke
148.    FK Krnov (Czechy)
149.    RNK Split (Chorwacja)
150.    Lechia Dzierżoniów
151.    Slovan Liberec (Czechy)
152.    FSV Oderwitz 02 (Niemcy)
153.    Spartak Chrastava (Czechy)
154.    Budissa Bautzen (Niemcy)
155.    FK Varnsdorf (Czechy)
156.    FK Fotbal Trinec (Czechy)
157.    Spójnia Zebrzydowice
158.    Wichry Wilchwy
159.    Start Namysłów
160.    Polonia Biała
161.    Błękitni Owiesno
162.    Pogoń Pieszyce
163.    LZS Koperniki
164.    AKS Mikołów
165.    Gazownik Wawelno
166.    TJ Vidnava (Czechy)
167.    LZS Walce
168.    Sokol Bernartice (Czechy)
169.    Fortuna Głogówek
170.    Stadion Olimpijski (Hertha) w Berlinie (Niemcy)
171.    Kolporter Arena (Korona) Kielce
172.    Orzeł Źlinice
173.    Loko Vltavin – boczne boisko (Czechy)
174.    LZS Śliwice
175.    Niemczanka Niemcza
176.    Sudety Moszczanka
177.    KS Gosław Jedłownik Wodzisław Śląski
178.    Zbrojovka Brno (Czechy)
179.    FK Sumperk (Czechy)
180.    Szombathelyi Haladas (Węgry)
181.    S.C. Wiener Neustadt (Austria)
182.    Admira Wacker (Austria)
183.    Górnik Konin im. Mariana Paska
184.    Strażak Licheń Stary
185.    Victoria Świebodzice
186.    Orzeł Piława Dolna
187.    LKS Dobrocin
188.    Victoria Tuszyn
189.    Arka Gdynia
190.    Polonia Gdańsk
191.    Wybrzeże Gdańsk
192.    LZS Malerzowice Wielkie
193.    LZS Siestrzechowice
194.    LZS Maciejowice
195.    Łąka
196.    Groszmal Opole
197.    Retezarna Ceska Ves (Czechy)
198.    Górnik Zabrze
199.    RZS Jarnołtów
200.    Foto-Higiena Gać
201.    Sokol Stara Cervena Voda (Czechy)
202.    Sokol Velke Kunetice (Czechy)
203.    LZS Trzeboszowice
204.    LKS Jedność 32 Przyszowice
205.    TJ Kamenik Cerna Voda (Czechy)
206.    Bielawianka Bielawa
207.    Czarni Sieniawka
208.    LKS Boxmet Piskorzów
209.    MOSiR Szczecin (ul. Witkiewicza)
210.    Świt Skolwin
211.    Pogoń Szczecin
212.    LZS Mechnice
213.    GKS Bełchatów
214.    Jiskra Rymarov (Czechy)
215.    SK Unicov (Czechy)
216.    SK Cervenka (Czechy)
217.    Sulko Zabreh (Czechy)
218.    Piławianka PiławaGórna
219.    Zieloni Łagiewniki
220.    Siarka Tarnobrzeg
221.    Delta Bielice
222.    Puszcza Niepołomice
223.    Polonia-Stal Świdnica
224.    Klubokawiarnia Roztocznik
225.    Błękitni Stargard
226.    LZS Kup
227.    Stal Stalowa Wola
228.    Polonia Warszawa
229.    Warta Poznań
230.    Dębowiec w Prudniku
231.    Nowy Świętów
232.    ROW Rybnik
233.    Lutomia Dolna
234.    LZS Wojsław
235.    LZS Lubrza
236.    Polkon Konradów
237.    LZS Malerzowice Małe
238.    LZS Goworowice
239.    LZS Rudziczka
240.    SK Cierne (Słowacja)
241.    TJ Vresina (Czechy)
242.    Spartak Chuchelna (Czechy)
243.    AS Trencin (Słowacja)
244.    TJ Krasno nad Kysucou (Słowacja)
245.    Pogoń Siedlce
246.    Garbarnia Kraków (ul. Rydlówka)
247.    LZS Gościcie
248.    Unia Bardo
249.    Olimpia Grudziądz
250.    Raków Częstochowa
251.    Silesius Kotórz Mały
252.    KS Krasiejów
253.    FC Chronstau-Chrząstowice
254.    GKS Tychy
255.    Piast Nowa Ruda (ulica Sportowa)
256.    Sokol Vrbno u Pradeda (Czechy)
257.    Boisko przy ul. Brodzińskiego w Nysie
258.    Nelson Polańczyk
259.    Otryt Lutowiska
260.    FK Bela pod Pradedem
261.    Jagiellonia Białystok
262.    Sokol Lestina (Czechy)
263.    Sokol Velke Losiny (Czechy)
264.    Strzelinianka Strzelin
265.    Venus Nowice
266.    Przedborowianka Przedborowa
267.    Stomil Olsztyn
268.    Spartan Wójtowice
269.    Błękitni Przecza
270.    Gryf Burkatów
271.    Orzeł Witoszów
272.    Piast Żerniki Wrocław
273.    Skałki Stolec
274.    Dąb Mościsko
275.    Skalnik Tarnów Opolski
276.    LZS Victoria Wierzbnik
277.    KS Sławięcice
278.    LZS Starowice Dolne
279.    Sokol Tremesna (Czechy)
280.    Śląsk Łubniany
281.    SKS Chmielowice
282.    Pogoń Łosiów
283.    Ujazd
284.    Na Górce w Bielsko-Biała
285.    AKS Strzegom
286.    Zjednoczeni Żarów
287.    Zdrój Jedlina-Zdrój
288.    KS Walim
289.    ATS Wojbórz
290.    Słowianin Wolibórz
291.    FK Spisska Nova Ves (Słowacja)
292.    Dabro-Bau Makowice
293.    Orzeł Olszanka
294.    Górnik Januszkowice
295.    MKS Gogolin
296.    Unia Krapkowice
297.    SK Zator (Czechy)
298.    Sokol Brantice (Czechy)
299.    TJ Postrelmov (Czechy)
300.    Jiskra Rapotin (Czechy)
301.    Wieża Rudnica
302.    LZS Chrzelice

facebook.com/mojewielkiemecze

@MojeWielkieMecz