Home Kolekcja biletów piłkarskich Bilety polskich klubów w europejskich pucharach
Bilety polskich klubów w europejskich pucharach PDF Drukuj Email
piątek, 29 listopada 2019 00:00

DZIAŁ II - POLSKIE KLUBY W EUROPEJSKICH PUCHARACH (419)
Amica Wronki
1.    Auxerre – Amica 2004
2.    Amica Wronki – AZ Alkmaar 2004
3.    GAK – Amica 2004
4.    Amica – Glasgow Rangers2004
5.    Amica – Ventspils 2004
6.    Honved Budapeszt – Amica 2004
7.    Amica – Honved 2004
8.    Amica – Malaga 2002
9.    Malaga – Amica 2002
10.    Amica – Servette 2002
11.    Servette – Amica 2002
12.    Amica – TNS Llansantffraid 2002
13.    Amica – Hertha 2000
14.    Hertha – Amica 2000
15.    Alania Władykaukaz – Amica 2000
16.    Amica – Alania Władykaukaz 2000
17.    Amica – FC Vaduz 2000
18.    Amica – Atletico Madryt 1999
19.    Atletico  Madryt – Amica 1999
20.    Broendby – Amica 1999
21.    Amica – Broendby 1999
22.    Amica – Heerenveen
23.    Amica – Hibernians Paola
Arka Gdynia
24.    Arka Gdynia – FC Midtjylland 27.07.2017
Cracovia Kraków
25.    KF Shkendija – Cracovia Kraków 30.06.2016
26.    Schaktior Soligorsk – Cracovia Kraków 2008
27.    Cracovia Kraków – Schaktior Soligorsk 2008
GKS Bełchatów
28.    GKS Bełchatów – Dnipro Dnipropietrowsk 2007
29.    Dnipro – GKS Bełchatów 2007
30.    FC Ameri Tbilisi – GKS Bełchatów 2007
31.    GKS Bełchatów – Ameri 2007
Groclin Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
32.    Groclin Dyskobolia – Crvena Zvezda Belgrad 2007
33.    Groclin Dyskobolia – MKT Araz Imiszli 2007
34.    Toboł Konstay – Groclin 17.08.2007
35.    Groclin – Lens 2005
36.    Lens – Groclin 2005
37.    Dukla Banska Bystrica – Groclin 2005
38.    Groclin – Dukla Banska Bystrica 2005
39.    Bordeaux – Groclin 2004
40.    Groclin – Bordeaux 2004
41.    Groclin – Manchester City 2003
42.    Manchester City – Groclin 2003
43.    Groclin – Hertha 2003
44.    Hertha – Groclin 2003
45.    Groclin – Atlantas Kłajpeda 2003
46.    Groclin – Spartak Warna
GKS Katowice
47.    Dospel Katowice – Cementarnica Skopie 28.08.2003
48.    GKS Katowice – Ararat Yerevan 1995
49.    GKS Katowice – Bayer Leverkusen 1994
50.    Bayer Leverkusen – GKS Katowice 1994
51.    GKS Katowice – Bordeaux 1994
52.    GKS Katowice – Aris Saloniki 1994
53.    GKS Katowice – Inter Cardiff 1994
54.    GKS Katowice – Benfica Lizbona 1993
55.    GKS Katowice – Galatasaray 1992
56.    GKS Katowice – Rovaniemi Palloseura 1989
57.    Glasgow Rangers – GKS Katowice
58.    GKS Katowice – FC Sion 1986
59.    GKS Katowice – Fram Reykjavik 1986
Górnik Zabrze
60.    Górnik Zabrze – AS Trencin 26.07.2018
61.    Zaria Balti – Górnik Zabrze 19.07.2018
62.    Górnik Zabrze – Zaria Balti 12.07.2018
63.    Górnik Zabrze – Karlsruhe 1995
64.    Górnik Zabrze – Admira Wacker Wiedeń 1994
65.    Górnik – Juventus 1989
66.    Górnik – Real Madryt 1988
67.    Górnik – Jeunesse Esch 1988
68.    Górnik – Glasgow Rangers 1987
69.    Glasgow Rangers – Górnik 1987
70.    Andrlecht – Górnik Zabrze 1986
71.    Górnik – Bayern Monachium 1985
Hutnik Kraków
72.    AS Monaco – Hutnik Kraków 1996
73.    Hutnik Kraków – AS Monaco
74.    Hutnik Kraków – Chazri Bukowna Baku 1996
Jagiellonia Białystok
75.    KAA Gent – Jagiellonia Białystok 16.08.2018
76.    Jagiellonia Białystok – KAA Gent 2018/2019
77.    Rio Ave – Jagiellonia Białystok 02.08.2018
78.    Jagiellonia Białystok – FK Gabala (20.07.2017)
79.    Jagiellonia Białystok – Dinamo Batumi (06.07.2017)
80.    Jagiellonia Białystok – FK Kruoja 09.07.2015
81.    Jagiellonia Białystok – Irtysz Pawłodar 30.06.2011
82.    Jagiellonia Białystok – Aris Saloniki 29.07.2010
Lech Poznań
83.    Lech Poznań – KRC Genk 16.08.2018 ELE
84.    KRC Genk – Lech Poznań 09.08.2018 ELE
85.    Lech Poznań – FC Utrecht 03.08.3017 ELE
86.    Lech Poznań – FK Haugesund 20.07.2017 ELE
87.    Lech Poznań – FK Pellster 28.06.2017 ELE
88.    Fiorentina – Lech Poznań 22.10.2015 LE
89.    FC Basel – Lech Poznań 01.10.2015 LE
90.    Lech Poznań – Videoton FC 20.08.2015 ELE
91.    FC Basel – Lech Poznań 05.08.2015 ELM
92.    Lech Poznań – FC Basel 28.07.2015 ELM
93.    FK Sarajevo – Lech Poznań 14.07.2015 ELM
94.    Lech Poznań – FC Stjarnan 07.08.2014
95.    Lech Poznań – Nomme Kalju 24.07.2014
96.    Żalgiris Wilno – Lech Poznań 2013
97.    SC Braga – Lech Poznań 24.02.2011 EL
98.    Lech Poznań – SC Braga 17.02.2011
99.    Lech Poznań – FC Salzburg 30.09.2010
100.    Lech Poznań – Juventus Turyn 2010
101.    Lech Poznań – Manchester City 2010
102.    Manchester City – Lech Poznań 2010
103.    Juventus – Lech 2010
104.    Dnipro Dnipropietrovsk – Lech Poznań 19.08.2010
105.    Lech Poznań – Dnipro Dnipropietrowsk 2010
106.    Lech Poznań – Sparta Praga 2010
107.    Sparta Praga – Lech Poznań 2010
108.    Lech – Inter Baku 2010
109.    Club Brugge – Lech Poznań 2009
110.    Lech Poznań – Club Brugge 2009
111.    Lech Poznań – Fredrikstad FK 2009
112.    Udinese – Lech Poznań 2009
113.    Lech Poznań – Udinese 2009
114.    Feyenoord – Lech Poznań 2008
115.    Lech Poznań – AS Nancy 2008
116.    Lech Poznań – Deportivo La Coruna 2008
117.    Lech Poznań – Austria Wiedeń 2008
118.    Grasshoppers Zurich – Lech Poznań 2008
119.    Lech Poznań – Grasshoppers Zurich 2008
120.    Lech Poznań – Chazar Lenkaran 2008
121.    Lech Poznań – RC Lens 2004
122.    FC Tiraspol – Lech Poznań 2006
123.    Lech Poznań – FC Tiraspol 2006
124.    Lens – Lech 2005
125.    Terek – Lech 12.08.2004
126.    Lech Poznań – Terek 2004
127.    Lech Poznań – Karvan Yevlakh 2004
128.    Lech – IFK Geteborg 1999
129.    Lech – Metalurgs Liepaja 1999
130.    Lech Poznań – IFK Geteborg 1992
131.    Lech Poznań – Skonto Ryga 1992
132.    Lech Poznań – Olympique Marsylia 1990
133.    Lech Poznań – Beitar Jerozolima
Lechia Gdańsk
134.    Lechia Gdańsk – Juventus
Legia Warszawa
135.    Legia – F91 Dudelange 09.08.2018 ELE
136.    Spartak Trnava – Legia 31.07.2018 ELM
137.    Legia – Spartak Trnava 24.07.2018 ELM
138.    Legia – Cork City FC 17.07.2018 ELM
139.    Legia – FC Sheriff 17.08.2017 ELE
140.    Legia – FK Astana 02.08.2017 ELM
141.    Legia – IFK Mariehamn 19.07.2017 ELM
142.    IFK Marienhamn – Legia 11/12.07.2017 ELM
143.    Ajax – Legia 23.02.2017 LE
144.    Legia – Ajax 16.02.2017 LE
145.    Borussia Dortmund – Legia 22.11.2016 LM
146.    Real Madryt – Legia Warszawa 18.10.2016 LM
147.    Dundalk FC – Legia 17.08.2016 ELM
148.    AS Trencin – Legia Warszawa 27.07.2016 ELM
149.    Legia Warszawa – HSK Zrinjski Mostar 19.07.2016 ELM
150.    HSK Zrinjski Mostar – Legia 12.07.2016 ELM
151.    Club Brugge – Legia 05.11.2015 LE
152.    Legia – Club Brugge 22.10.2015 LE
153.    Legia – Napoli 01.10.2015 LE
154.    Legia – Zoria Ługańsk 27.08.2015 ELE
155.    Zoria Ługańsk – Legia 20.08.2015
156.    Legia – FK Kukesi 08.08.2015 ELE
157.    FC Botosani – Legia 23.07.2015 ELE
158.    Legia – FC Botosani 18.07.2015 ELE
159.    Ajax – Legia 19.02.2015 LE
160.    Sporting Lokeren – Legia 27.11.2014 LE
161.    Legia – Metalist Charków 06.11.2014 LE
162.    Metalist Charków – Legia 22.10.2014 LE
163.    Legia – KSC Lokeren 18.09.2014 LE
164.    Legia – FK Aktobe 28.08.2014 ELE
165.    Celtic – Legia 06.08.2014 ELM
166.    Legia – Celtic 30.07.2014 ELM
167.    St Patrick’s – Legia 23.07.2014 ELM
168.    Legia – St. Patrick’s 16.07.2014 ELM
169.    Apollon Limassol – Legia 12.12.2013 LE
170.    Legia – Lazio Rzym 28.11.2013 LE
171.    Legia – Apollon Limassol 06.10.2013 LE
172.    Lazio – Legia 10.09.2013 LE
173.    Legia – Steaua Bukareszt 27.08.2013 ELM
174.    Steaua Bukareszt – Legia Warszawa 21.08.2013 ELM
175.    Legia – Molde FK 07.08.2013 ELM
176.    Legia – TNS 24.07.2013 ELM
177.    TNS – Legia Warszawa 17.07.2013 ELM
178.    Rosenborg - Legia Warszawa 30.08.2012
179.    Legia Warszawa – SV Ried 09.08.2012
180.    SV Ried – Legia Warszawa 02.08.2012
181.    Metalurgs Lipawa – Legia Warszawa 19.07.2012
182.    Legia – Sporting 16.02.2012 EL
183.    Legia Warszawa – PSV Eidhoven 30.11.2011
184.    Rapid Bukareszt – Legia Warszawa 20.10.2011
185.    Legia – Hapoel Tel Aviv 29.09.2011
186.    PSV – Legia Warszawa 2011
187.    Spartak Moskwa – Legia Warszawa 2011
188.    Legia Warszawa – Gaziantepspor 2011
189.    Broendby – Legia 2009
190.    Olimpi Rustavi – Legia Warszawa 2009
191.    Legia Warszawa – Olimpi Rustavi 2009
192.    FK Moskwa – Legia Warszawa 2008
193.    Homel – Legia Warszawa 2008
194.    Vetra Wilno – Legia 2008
195.    Austria Wiedeń – Legia 2006
196.    Legia – Szachtar Donieck 2006
197.    Szachtar Donieck – Legia Warszawa 2006
198.    Harfnarfjord – Legia 2006
199.    FC Zurich – Legia 25.08.2005
200.    Legia – Austria Wiedeń 2004
201.    Austria Wiedeń – Legia 2004
202.    FC Tbilisi – Legia Warszawa 12.08.2004
203.    Schalke – Legia 2002
204.    Legia – Schalke 2002
205.    Utrecht – Legia 2002
206.    Legia – Utrecht 2002
207.    Legia – Barcelona 2002
208.    Legia Warszawa – Vardar Skopje 2002
209.    Legia – Valencia 2001
210.    Legia – Elfsborg 2001
211.    Elfsborg – Legia 2001
212.    Legia – Etzella 2001 (zaproszenie)
213.    Etzella – Legia 2001
214.    Legia – Udinese 1999
215.    Udinese – Legia 1999
216.    Legia – Vardar Skopje 1999
217.    Vardar Skopje – Legia 1999
218.    Legia – Anorthosis 1999
219.    Legia – Vicenza 1997
220.    Vicenza – Legia 1997
221.    Legia – Besiktas 1996
222.    Legia – Panathinaikos 1996
223.    Legia – Haka Valkeakoski 1996
224.    Jeunesse Esch – Legia 1996
225.    Legia – Jeunesse Esch 1996
226.    Legia – Panathinaikos  1996 (zaproszenie)
227.    Blackburn – Legia 1995
228.    Legia – Spartak Moskwa 1995 (zaproszenie)
229.    Legia – Blackburn 1995 (zaproszenie)
230.    Legia – Rosenborg 1995
231.    Legia – IFK Geteborg 1995
232.    Legia – Hajduk Split 1994
233.    Legia – Manchester United 1991
234.    Swift Hesperange – Legia Warszawa 1990
ŁKS Łódź
235.    AS Monaco – ŁKS Łódź 1998
236.    ŁKS – Monaco 1998
237.    ŁKS – Manchester United 1998
238.    ŁKS – Kapaz Ganja 1998
239.    ŁKS – FC Porto 1994
240.    FC Porto – ŁKS 1994
Miedź Legnica
241.    AS Monaco – Miedź Legnica 1992
242.    Miedź – AS Monaco 1992
Odra Wodzisław
243.    Odra Wodzisław – Dynamo Mińsk 2004
244.    Dynamo Mińsk – Odra 2004
245.    Shamrock Rovers – Odra Wodzisław 2003
246.    Odra – Shamrock Rovers 2003
247.    Odra – Rotor Wołgograd 1997
248.    Rotor – Odra 1997
249.    Odra – Pobieda Prilep 1997
250.    Odra – Rapid Bukareszt
Piast Gliwice
251.    Piast Gliwice – BATE Borysov ELM 17.07.2019
252.    Piast Gliwice – IFK Goeteborg ELE 14.07.2016
253.    Piast Gliwice – Qarabag Agdam ELE 25.07.2013
254.    Qarabag Agdam – Piast Gliwice ELE 18.07.2013
Pogoń Szczecin
255.    Pogoń Szczecin – Sigma Ołomuniec 2005
256.    Sigma Ołomuniec – Pogoń Szczecin 2005
257.    Tiligul – Pogoń Szczecin 2005
258.    Pogoń Szczecin – Tiligul 2005
259.    Pogoń Szczecin – Fylkir Reykjavik 2001
Polonia Warszawa
260.    NAC Breda – Polonia Warszawa 2009
261.    Polonia Warszawa – NAC Breda 2009
262.    Polonia Warszawa – Juvenes Dogana 2009
263.    Juvenes Dogana – Polonia Warszawa 2009
264.    Polonia Warszawa – Buducnost Podgorica 2009
265.    Polonia Warszawa – Tobol Konstanay 2003
266.    Polonia – FC Porto 2002
267.    FC Porto – Polonia Warszawa 2002
268.    Polonia – Sliema Wanderers 2002
269.    Twente Enschede – Polonia Warszawa 2001
270.    Polonia – Twente Enschede 2001
271.    Polonia – TNS 2001
272.    Udinese – Polonia Warszawa 2000
273.    Panathinaikos – Polonia 2000
274.    Polonia – Panathinaikos 2000
275.    Polonia – Dinamo Bukareszt 2000
276.    Dinamo Bukareszt – Polonia 2000
277.    Polonia – Vasas 1999
278.    Polonia – FC Kopenhaga 1999
279.    Polonia – Tiligul Tiraspol 1999
280.    Polonia – Dynamo Moskwa 1998
281.    Polonia – Sadam Talin 1998
282.    Sadam Tallinn – Polonia 1998
Ruch Chorzów
283.    Ruch Chorzów – Metalist Charków 21.08.2014
284.    Esbjerg fB – Ruch Chorzów 07.08.2014
285.    Ruch Chorzów – Esbjerg 31.07.2014
286.    FC Vaduz – Ruch Chorzów 24.07.2014 QEL
287.    Ruch Chorzów – FC Vaduz 17.07.2014
288.    Viktoria Pilzno – Ruch Chorzów 09.08.2012
289.    Ruch Chorzów – Viktoria Pilzno 02.08.2012
290.    Ruch Chorzów – Metalurg Skopje 19.07.2012
291.    Ruch Chorzów – Austria Wiedeń 2010
292.    Ruch Chorzów – Valletta FC 2010
293.    Ruch Chorzów – Szachtior Karaganda 2010
294.    Inter Mediolan – Ruch Chorzów 28.09.2012
295.    Ruch Chorzów – Inter Mediolan 14.09.2000
296.    Żalgiris Wilno – Ruch 2000
297.    Ruch – Żalgiris 2000
298.    Ruch – Bologna 1998
299.    Bologna – Ruch 1998
300.    Ruch – Debrecen 1998
301.    Ruch – Orgryte 1998
302.    Ruch – Estrela da Amadora 1998
303.    Ruch – Austria Wiedeń 1998
304.    Benfica Lizbona – Ruch Chorzów 12.09.1996
305.    Llantsantffraid – Ruch 1996
306.    Ruch – Llansantffraid 1996
307.    Ruch Chorzów – Sredec Sofia 1989
Stal Mielec
308.    Stal Mielec – Lokeren 1982
Śląsk Wrocław

309.    Śląsk Wrocław – IFK Goteborg 16.07.2015 ELE
310.    Śląsk Wrocław – NK Celje 09.07.2015 ELE
311.    Śląsk Wrocław – FC Sevilla 29.09.2013 ELE
312.    Sevilla – Śląsk Wrocław 2013 ELE
313.    Club Brugge – Śląsk Wrocław 08.08.2013 ELE
314.    Śląsk Wrocław – Club Brugge 01.08.2013 ELE
315.    Śląsk Wrocław – Rudar Pljevja 07.2013 ELE
316.    Hannover 96 – Śląsk Wrocław 2012/2013
317.    Śląsk Wrocław – Hannover 96 23.08.2012 ELE
318.    Śląsk Wrocław – Helsingborgs IF 01.08.2012
319.    Śląsk Wrocław – Buducnost Podgorica 25.07.2012
320.    Buducnost Podgorica – Śląsk Wrocław 18.07.2012
321.    Rapid Bukareszt – Śląsk Wrocław 25.08.2011
322.    Śląsk Wrocław – Rapid Bukareszt 18.08.2011
323.    Lokomotiv Sofia – Śląsk Wrocław 2011
324.    Śląsk Wrocław – Lokomotiw Sofia 28.07.2012
325.    Śląsk Wrocław – Dundee United 2011
Widzew Łódź
326.    Widzew Łódź – Monaco
327.    Widzew – Skonto Ryga 1999
328.    Skonto Ryga – Widzew 1999
329.    Widzew – Fiorentina 1999
330.    Fiorentina – Widzew 1999
331.    Widzew – Litex łowecz
332.    Udinese – Widzew 1997
333.    Widzew – Udinese 1997
334.    Widzew – Parma 1997
335.    Parma – Widzew 1997
336.    Widzew – Neftchi 1997
337.    Widzew – Borussia Dortmund 1996
338.    Widzew – Steaua 1996
339.    Widzew – Atletico Madryt 1996
340.    Widzew – Broendby 1996
341.    Widzew – Chernomorets 1995
342.    Juventus – Widzew 1980
Wisła Kraków
343.    Standard Liege – Wisła Kraków 23.02.2012
344.    Wisła Kraków – Standard Liege 16.02.2012
345.    Wisła Kraków – FC Twente 14.12.2011
346.    OB – Wisła Kraków 01.12.2011
347.    Wisła Kraków – Odense BK 15.09.2011
348.    Apoel – Wisła Kraków 23.08.2011
349.    Fulham – Wisła Kraków 2011
350.    Wisła Kraków – Fulham 20.10.2011
351.    Wisła Kraków – Skonto Ryga 18.07.2011
352.    FC Siaullai – Wisła Kraków 2010
353.    Wisła Kraków – Tottenham 2008
354.    Tottenham – Wisła Kraków 2008
355.    Wisła Kraków – Barcelona 2008
356.    Wisła Kraków – Beitar Jerozolima 2008
357.    Beitar Jerozolima – Wisła Kraków 2008
358.    Feyenoord – Wisła Kraków 2006
359.    Wisła Kraków – FC Basel 2006
360.    Wisła Kraków – Blackburn 2006
361.    Nancy – Wisła Kraków 2006
362.    Wisła Kraków – Iraklis Saloniki 2006
363.    Wisła Kraków – Mattersburg 2006
364.    Wisła Kraków – Vitoria Guimaraes
365.    Panathinaikos – Wisła Kraków 2005
366.    Wisła Kraków – Panathinaikos 2005
367.    Dinamo Tbilisi – Wisła Kraków 2004
368.    Wisła Kraków – Dinamo Tbilisi 2004
369.    Wisła Kraków – Real Madryt 2004
370.    Wit Georgia – Wisła Kraków 2004
371.    Wisła Kraków – FC Wit 2004
372.    Wisła Kraków – Valerenga 2003
373.    Wisła Kraków – NEC Nijmegen 2003
374.    Wisła Kraków – Anderlecht 2003
375.    Anderlecht – Wisła Kraków 2003
376.    Wisła Kraków – Omonia Nikozja 2003
377.    Omonia Nikozja – Wisła Kraków 2003
378.    Wisła Kraków – Lazio 2003
379.    Lazio – Wisła 2003
380.    Wisła Kraków – Schalke 2002
381.    Parma – Wisła Kraków 2002
382.    Wisła Kraków – Parma 2002
383.    Wisła Kraków – NK Primorje 2002
384.    Wisła Kraków – Glentoran Belfast 2002
385.    Wisła Kraków – Inter Mediolan 2001
386.    Wisła Kraków – Hajduk Split 2001
387.    Wisła Kraków – Barcelona 2001
388.    Wisła Kraków – Skonto Ryga 2001
389.    Skonto Ryga – Wisła Kraków 2001
390.    Wisła Kraków – FC Porto
391.    Real Saragossa – Wisła Kraków 14.09.2000
392.    Wisła Kraków – Real Saragossa 2000
393.    Wisła Kraków – Żeleznicar Sarajevo
394.    Parma – Wisła Kraków 1998
395.    Wisła Kraków – Parma 1998
396.    Wisła Kraków – Trabzonspor 1998
397.    Wisła Kraków – Newton 1998 (zaproszenie)
Wisła Płock
398.    Wisła Płock – Czernomoriec Odessa 2006
399.    Czernomoriec Odessa – Wisła Płock 2006
400.    Wisła Płock – Grasshopper Zurich 2005
401.    Wisła Płock – FK Ventspils 2003
Zagłębie Lubin
402.    Sonderjyske – Zagłębie Lubin 04.08.2016 ELE (wydruk)
403.    Zagłębie Lubin – Sonderjyske 28.07.2016 ELE
404.    Zagłębie Lubin – Partizan Belgrad 21.07.2016 ELE
405.    FK Partizan Belgrad – Zagłębie Lubin 14.07.2016
406.    Zagłębie Lubin – Slavia Sofia (paragon fiskalny i akredytacja) 2016 ELE
407.    Slavia Sofia – Zagłębie Lubin 30.06.2016
408.    Steaua Bukareszt – Zagłębie Lubin 2007
409.    Zagłębie Lubin – Steaua 2007
410.    Dinamo Mińsk – Zagłębie Lubin 2006
411.    Zagłębie – Dynamo Mińsk 2006
412.    Zagłębie – Dinaburg 2002
413.    Zagłębie – Sporting Lokeren 2001
414.    Zagłębie – Hibernians FC 2001
415.    Zagłębie – Slaven Belupo 2000
416.    Zagłębie – Vilasz Masali 2000
417.    Zagłębie – AC Milan 1995
418.    Zagłębie – Shirak
Zawisza Bydgoszcz
419.    Zulte Waregem – Zawisza Bydgoszcz 17.07.2014

@MojeWielkieMecz

 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

My football matches

Autumn 2019

Odra Opole - GKS Tychy 0:0

Stal Nysa - ZAKSA Strzelce Opolskie 3:0 volleyball

Odra Opole - Miedź Legnica 3:0

Olimpia Podgaj - Barycz Sułów 2:2

LZS Kałków - LZS Jasienica Górna 3:2

Polonia Nysa - OKS Olesno 2:0

Stal Nysa - MCKiS Jaworzno 3:1 volleyball

UKS Karnków - Atom Grądy-Malerzowice Małe 1:1

Polonia Nysa - Porawie Większyce 3:0

Odra Opole - Stal Mielec 1:0

Stal Nysa - KPS Siedlce 3:0 volleyball

Polonia Nysa - Agroplon Głuszyna 2:0

LZS Chrzelice - LZS Przysiecz 2:0

Pogoń Prudnik - Polonia Nysa 0:2

Odra Opole - Zagłębie Sosnowiec 1:1

Skalnik Gracze - Polonia Nysa 0:2

Odra Opole - Arka Gdynia 1:0

Wieża Rudnica - Tarnovia Tarnów 2:2

Jiskra Rapotin - SK Namest na Hane 8:1

TJ Postrelmov - Spartak Loucna nad Desnou 2:0

Stal Nysa - Politechnika Lublin 3:0 volleyball

LZS Kępnica - Delta Bielice 8:2

Sokol Brantice - Sokol Vrbno pod Pradedem 5:2

SK Zator - FC Milotice nad Opavou 5:0

Stal Nysa - SMS PZPS I Spała 3:0 volleyball

LKS Goświnowice - LZS Kamienica Nyska 5:0

Unia Krapkowice - Stal Brzeg 2:4

MKS Gogolin - Polonia Nysa 1:6

Górnik Januszkowice - Sokół Leśnica 2:2

Orzeł Olszanka - Polonia Przylesie 2:2

Polonia Nysa - Polonia Głubczyce 4:0

Stal Nysa - Gwardia Wrocław 4:1 volleyball

Dabro-Bau Makowice - Bielawianka Bielawa 0:13

LZS Starowice - Zagłębie Lubin II 0:0

Odra Opole - Puszcza Niepołomice 0:1

FK Spisska Nova Ves - 1.FK Svidnik 0:0

Piast Gliwice - BATE Borysov 1:2

Retezarna Ceska Ves - Sigiteam 6:13

Retezarna Ceska Ves - TJ Pisecna 5:5

Spring 2019

Słowianin Wolibórz - Orlęta Krosnowice 5:3

ATS Wojbórz - KS Polanica-Zdrój 5:0

KS Walim - Victoria Świebodzice 3:5

LZS Starowice - Unia Krapkowice 7:1

Zdrój Jedlina Zdrój - Włókniarz Kudowa Zdrój 3:0

Zjednoczeni Żarów - Bielawianka Bielawa 0:8

AKS Strzegom - Górnik Złotoryja 4-0

Argentyna U-20 - RPA U-20 5:2

Porugalia - Korea Południowa U-20 1:0

BKS Stal Bielsko-Biała - Tempo Puńców 5:1

LZS Stary Ujazd - GKS Głuchołazy 1:3

LZS Skorogoszcz - Olimpia Lewin Brzeski 1:1

Odra Opole - Bytovia Bytów 2:1

SKS Chmielowice - Zieloni Ligota Tułowicka 0:6

Śląsk Łubniany - Żubry Smarchowice Śląskie 1:2

Sokol Tremesna - TJ Rusin 3:0

LZS Starowice - Polonia Nysa 1:0

Stal Nysa - Ślepsk Suwałki 1:3 volleyball

Stal Nysa - Ślepsk Suwałki 0:3 volleyball

Blachowianka Kędzierzyn-Koźle - Sokół Leśnica 0:1

LZS Victoria Wierzbnik - LZS Czarni Przylesie Dolne 0:4

Odra Opole - GKS Katowice 0:4

Piomar Tarnów-Przywory - Naprzód Ujazd Niezdrowice 1:0

Stal Nysa - Krispol Września 3:0 volleyball

Stal Nysa - Krispol Września 3:0 volleyball

Dąb Mościsko - Zgoda Grodziszcze 2:1

Skałki Stolec - Włókniarz Kudowa Zdrój 2:0

Gwardia Wrocław - Stal Nysa 1:3 volleyball

Piast Żerniki - Nysa Kłodzko 2:0

Odra Opole - Jagiellonia Białystok 0:2

Stal Nysa - Gwardia Wrocław 3:2 volleyball

AZS PWSZ Nysa - AT Jastrzębski Węgiel 3:2 volleyball

Odra Opole - Chojniczanka Chojnice 3:0

AZS PWSZ Nysa - Chemik Bydgoszcz 0:3 volleyball

Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny karate

Gwardia Wrocław - Stal Nysa 3:0 volleyball

Stal Nysa - AZS AGH Kraków 3:0 volleyball

Stal Nysa - MCKiS Jaworzno 3:0 volleyball

Polska - Rosja 2:2 futsal

Stal Nysa - Lechia Tomaszów Mazowiecki 0:3 volleyball

Stal Nysa - BBTS Bielsko-Biała 3:1 volleyball

Stal Nysa - Onico Warszawa 1:3 volleyball

Stal Nysa - Lechia Tomaszów Mazowiecki 3:1 volleyball

AZS PWSZ Nysa - MMKS Kędzierzyn-Koźle 0:2 volleyball

AZS PWSZ Nysa - MMKS Kędzierzyn-Koźle II 3:2 volleyball

Autumn 2018

AZS Basket Nysa - AZS Politechnika Opolska 79-95 basketball

Stal Nysa - Norwid Częstochowa 2:3 volleyball

Bongo Krapkowice - Bassau Prószków 2:2 (k. 3:1) futsal

Stal Nysa - Gwardia Wrocław 3:1 volleyball

Stal Nysa - Krispol Września 3:2 volleyball

Orzeł Witoszów - Dąb Mościsko 3:2

Stal Nysa - AZS Częstochowa 3:0 volleyball

Stal Nysa - Buskowianka Kielce 3:1 volleyball

Gryf Burkatów - LKS Dobrocin 5:1

Stal Nysa - Mickiewicz Kluczbork 3:0 volleyball

Polonia Nysa - Porawie Większyce 1:0

Polska - Włochy 0:1

Błękitni Przecza - Burza Lipki 0:2

Polska - Portugalia 2:3

Stal Nysa - KPS Siedlce 3:0 volleyball

Spartan Wójtowice - Rolnik Lasocice 1:5

Stomil Olsztyn - Odra Opole 2:1

Stal Nysa - Gwardia Wrocław 3:1 volleyball

Stal Nysa - Lechia Tomaszów Mazowiecki 3:2 volleyball

Przedborowianka Przedborowa - Znicz Lubnów 5:2

Venus Nowice - Włókniarz Kudowa Zdrój 1:3

Meteor Jasienica Dolna - GZ LZS Grodków 4:0

Odra Opole - Chrobry Głogów 3:0

Piast Gliwice - Alga Bishkek 1:4 futsal

Piast Gliwice - KB United 1:1 futsal

Zagłębie Sosnowiec - Śląsk Wrocław 3:3

Polonia Nysa - Małapanew Ozimek 1:1

Strzelinianka Strzelin - Olimpia Podgaj 1:2

Podzamcze Nysa - LZS Kastor Jasienica Górna 1:1

Lech Poznań - KRC Genk 1:2

Sokół Niemodlin - KS Krapkowice 1:2

Sokol Velke Losiny - FK Mohelnice 4:0

Sokol Lestina - 1.FC Maletin 1:6

Jagiellonia Białystok - KAA Gent 0:1

FK Bela pod Pradedem - TJ Vidnava 16:0

Odra Opole - Wigry Suwałki 2:2

Odra Opole - Sandecja Nowy Sącz 1:0

Górnik Zabrze - AS Trencin 0:1

Otryt Lutowiska - Orzeł Górzanka 5:5

Nelson Polańczyk - Błękitni Futory 3:2

Górnik Zabrze - Zaria Balti 1:0

Polonia Nysa - Stal Brzeg 0:1

Podzamcze Nysa - Samorządowcy Nysa 7-5

Spring 2018

Sokol Vrbno pod Pradedem - Sokol Stara Ves 6:4

Piast Nowa Ruda - Orzeł Lubawka 4:0

GKS Tychy - Odra Opole 3:0

Polska - Kanada 3-2 volleyball

Odra Opole - Ruch Chorzów 0:3

Polonia Nysa - LZS Starowice 3:0

AKS Rzeszów - Trefl Gdańsk 3:1 volleyball

Trefl Gdańsk - Joker Piła 3:0 volleyball

AKS Rzeszów - Jastrzębski Węgiel 3:1 volleyball

AZS PWSZ Nysa - Joker Piła 0:3 volleyball

AZS PWSZ Nysa - AKS Rzeszów 0:3 volleyball

1.FC Chronstau-Chrząstowice - Start Jełowa 1:2

KS Krasiejów - Unia Kolonowskie 3:1

Polonia Nysa - Agroplon Głuszyna 1:2

Odra Opole - Chrobry Głogów 1:1

Juve Głuchołazy - AZS UZ Zielona Góra 3:1 volleyball

Juve Głuchołazy - AZS UZ Zielona Góra 3:2 volleyball

Odra Opole - Wigry Suwałki 0:0

Silesius Kotórz Mały - Hetman Byczyna 2:2

Raków Częstochowa - Odra Opole 0:0

Górnik Zabrze - Legia Warszawa 1:1

GKS Głuchołazy - Odra II Groszmal Opole 4:0

Polska - Korea Południowa 3:2

Odra Opole - GKS Katowice 1:2

Stal Nysa - Ślepsk Suwałki 3:1 volleyball

AZS PWSZ Nysa (kadeci) - Trójka Nakło 1:3 volleyball

AZS PWSZ Nysa (kadeci) - Maraton Świnoujście 3:2 volleyball

AZS PWSZ Nysa (kadeci) - TS Volley Rybnik 3:0 (volleyball)

Polonia Nysa - Chemik Kędzierzyn-Koźle 3:1

Stal Nysa - Krispol Września 1:3 volleyball

Stal Nysa - Krispol Września 0:3 volleyball

Stal Nysa - Krispol Września 3:1 volleyball

Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 2:3

Stal Nysa - Aqua Zdrój Wałbrzych 3:1 volleyball

Stal Nysa - ZAKSA 3:2 (kadeci) volleyball

Stal Nysa - ZAKSA 2:3 (juniorzy) volleyball

Stal Nysa - KPS Siedlce 3:1 volleyball

AZS Stal I Nysa - ZAKSA II (kadeci) 3:1 volleyball

AZS Stal II Nysa - ZAKSA I (kadeci) 0:3 volleyball

Stal Nysa - Trefl Gdańsk 0:3 volleyball

Stal Nysa - AZS Częstochowa 1:3 volleyball

Autumn 2017

Stal Nysa - Gwiazdy Siatkówki 2:1 volleyball

Pogoń Prudnik - Start Namysłów 1:3 volleyball

Stal Nysa - Lechia Tomaszów Mazowiecki 0:3 volleyball

Chrobry Głuchołazy - Olimpia Wodzisław 58-75 basketball

Juvenia Głuchołazy - Gwardia Wrocław 0:3 volleyball

ZAKSA MMKS Kędzierzyn-Koźle - AZS PWSZ Stal Nysa 0-3 volleyball

Polonia Nysa - Piast Strzelce Opolskie 1:0

Pogoń Prudnik - GKS Głuchołazy 3:1

Olimpia Grudziądz - Odra Opole 0:2

Stal Nysa - SMS PZPS Spała 3:0 volleyball

Odra Opole - GKS Tychy 1:0

Ruch Chorzów - Odra Opole 3:1

Stal Nysa - Ślepsk Suwałki 3:2

Odra Opole - Podbeskidzie 2:2

LZS Malerzowice Małe - GKS Grodków 5:2

Polska - Czarnogóra 4:2

Odra Opole - Stal Mielec 1:0

Ruch Zdzieszowice - Legia Warszawa 0:4

Unia Bardo - Bielawianka Bielawa 3:1

Nitro Club Nysa - DJ'e Polska 4:5

Odra Opole - Zagłębie Sosnowiec 1:0

Odra Opole - Chojniczanka Chojnice 2:1

GKS Katowice - Odra Opole 1:1

Polonia Nysa - KS Krapkowice 1:2

Skalnik Gracze - Małapanew Ozimek 0:2

Belgia - Francja 3:2 volleyball

Turcja - Holandia 3:1 volleyball

Odra Opole - Raków Częstochowa 1:0

LZS Gościce - LZS Śliwice 3:1

Polonia Nysa - Sparta Paczków 3:1

Wisła Kraków - Cracovia 2:1

Garbarnia Kraków - Siarka Tarnobrzeg 3:1

Odra Opole - Miedź Legnica 2:4

Pogoń Siedlce - Odra Opole 1:2

Lech Poznań - FC Utrecht 2:2

Tatran Krasno nad Kysucou - Druzstevnik Liptovska Stiavnica 1:1

AS Trencin - DAC Dunajska Streda 1:2

MFK Vitkovice - FK Usti nad Labem 0:0

ROW Rybnik - Górnik Zabrze 0:2

MFK Kravare - Naprzód Borucin 4:6

TJ Vresina - Slavia Pist 3:0 (walkower)

SK Cierne - FK Cadca 1:7

FK Fotbal Trinec - Banik Ostrava 5:2

FK Jesenik - SFC Opava 2:4

Górnik Zabrze - Legia Warszawa 3:1

Polonia Nysa - Śląsk II Wrocław 1:5

Spring 2017

LZS Rudziczka - LZS Łąka Prudnicka 0:1

LZS Goworowice - LZS Łąka-Jodłów 4:0

LZS Malerzowice Małe - LKS Goświnowice 4:0

Polonia Nysa - Chemik Kędzierzyn-Koźle 0:2

Odra Opole - Polonia Bytom 3:0

GKS II Polkon Konradów-Głuchołazy - LZS Chrzelice 3:5

Górnik Zabrze - GKS Katowice 1:0

Odra Opole - Błękitni Stargard 3:2

Polska - Europa 6:1 WKN Challenge Kickboxing

LZS Lubrza - Metalowiec Łambinowice 3:3

Rozwój Katowice - Odra Opole 0:5

LZS Wojsław - LZS Jankowice Wielkie 3:1

Odra Opole - Puszcza Niepołomice 1:1

ZAKSA - Skra Bełchatów 3:1 volleyball

Odra Opole - Siarka Tarnobrzeg 4:3

Kłos Lutomia - Unia Bogaczowice 2:4

AZS PWSZ Nysa - AZS 2020 Czestochowa 2:0 volleyball

AZS 2020 Częstochowa - Hutnik Kraków 2:0 volleyball

AZS PWSZ Nysa - Cuprum Lubin 2:0 volleyball

ROW Rybnik - Odra Opole 0:6

KS II Bodzanów/Nowy Świętów - LZS Polski Świętów 3:0

LZS Niemysłowice-Dębowiec - Czarni Korfantów 8:2

Stal Nysa - KPS Siedlce 1:3 volleyball

Odra Opole - Legionovia Legionowo 1:1

Aluron Warta Zawiercie - Stal Nysa 3:1 volleyball

ZAKSA - Biełogoria Biełgorod 1:3 volleyball

Stal Nysa - Aluron Warta Zawiercie 2:3 volleyball

Odra Opole - GKS Bełchatów 3:1

Warta Poznań - Odra Opole 1:3

Stal Nysa - SKS Hajnówka 3:0 volleyball

MKS Kluczbork - Stal Mielec 0:1

Odra Opole - Olimpia Elbląg 2:1

Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 1:3

AZS PWSZ Nysa - Jastrzębski Węgiel 0:3 volleyball

Norwid Częstochowa - Jastrzębski Węgiel 0:3 volleyball

AZS PWSZ Nysa - MMKS Kędzierzyn-Kożle 0:3 volleyball

Stal Nysa - KPS Siedlce 2:3 volleyball

AZS PWSZ Nysa - Start Namysłów 1:3 volleyball

Juve Głuchołazy - Winner Czechowice-Dziedzice 3:0 volleyball

Stal Nysa - Warta Zawiercie 3:2 volleyball

Stal Nysa - Ślepsk Suwałki 2-3 volleyball

Stal Nysa - SKS Hajnówka 3:1 volleyball

Stal Nysa - TSV Sanok 3:0 volleyball

Stal Nysa - Lotos Trefl Gdańsk 1:3 volleyball

Autumn 2016

ZAKSA - Resovia 2:3 volleyball

Stal Nysa - Krispol Września 3:0 volleyball

Stal Nysa - SMS Spała 3:0 volleyball

Stal Nysa - Ślepsk Suwałki 3:2 volleyball

Polonia Warszawa - Odra Opole 3:4

Stal Stalowa Wola - Odra Opole 2:1

Stal Nysa - AZS AGH Kraków 3:0 volleyball

LZS Kup - LZS Starowice 1:0

Juve Głuchołazy - AZS Rafako Racibórz 3:0 volleyball

Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 2:1

Odra Opole - Raków Częstochowa 1:1

Podzamcze Nysa - KS II Bodzanów/Nowy Świętów 0:1

ZAKSA - Jastrzębski Węgiel 3:2 volleyball

Odra Opole - Olimpia Zambrów 0:3

Błękitni Stargard - Odra Opole 0:1

Sparta Ostroszowice - Błękitni Owiesno 1:5

Polonia-Stal Świdnica - GKS Kobierzyce 1:1

Puszcza Niepołomice - Odra Opole 1:1

Delta Bielice - Podzamcze Nysa 1:5

Odra Opole - Radomiak Radom 0:0

Siarka Tarnobrzeg - Odra Opole 1:1

Zieloni Łagiewniki - Harnaś Starczówek 2:4

Odra Opole - ROW 1964 Rybnik 2:0

Piławianka Piława Górna - Zamek Kamieniec Ząbkowicki 0:3

Sulko Zabreh - SK Chvalkovice 1:0

SK Cervenka - Sokol Babice 6:3

SK Unicov - FC Hlucin 5:1

Jiskra Rymarov - 1. FC Viktorie Prerov 0:4

GKS Bełchatów - Odra Opole 0:0

Odra Opole - Warta Poznań 4:1

LZS Mechnice - LZS Starościn 6:2

Polonia Nysa - LZS Piotrówka 1:2

Pogoń Szczecin - Termalica Nieciecza 5:0

Świt Skolwin (Szczecin) - Lech II Poznań 0:1

Arkonia Szczecin - Błękitni II Stargard 3:0

Polonia Nysa - Start Namysłów 1:1

Odra Opole - Polonia Warszawa 2:2

Śląsk Wrocław - Lech Poznań 0:0

Piast Gliwice - IFK Goeteborg 0:3

Zagłębie Lubin - Slavia Sofia 3:0

Spring 2016

Odra Opole - Vineta Wolin 1:1

Polonia Nysa - Racławia Racławice Śląskie 10:1

Metalowiec Łambinowice - Sudety Moszczanka 2:1

LKS Boxmet Piskorzów - Sparta Ziębice 1:3

Czarni Sieniawka - Polonia Ząbkowice Śląskie 1:2

Bielawianka Bielawa - Orzeł Ząbkowice Śl. 3:2

Stal Nysa - Juvenia Głuchołazy 3-1

TJ Kamenik Cerna Voda - SK Lipova-lazne 6:0

Lech Poznań - Legia Warszawa 0:1

LZS Buków - LZS Maciejowice 4:2

Piast Gliwice - Lechia Gdańsk 3:0

Jedność 32 II Przyszowice - Tęcza Wielowieś 3:1

GKS Katowice - Rozwój Katowice 2:1

ZAKSA - Resovia 3:0 volleyball

ZAKSA - Resovia 3:0 volleyball

LZS Trzeboszowice - LZS Dziewiętlice 2:1

Sokol Velke Kunetice - Tatran Supikovice 2:1

Odra Opole - GKS Jastrzębie 0:0

FK Mikulovice - TJ Skorosice 2:1

Sokol Stara Cervena Voda - Tatran Supikovice 3:0

Foto-Higiena Gać - Piast Żmigród 0:0

RZS Jarnołtów - LZS Morów-Koperniki 1:7

Stal Nysa - GKS Katowice 1:3 volleyball

AZS PWSZ Nysa - KS Milicz kadeci 3:0 volleyball

ZAKSA - Skra Bełchatów 2-3 volleyball

Górnik Zabrze - Lech Poznań 0:2

Ruch Chorzów - Cracovia 2:3

ZAKSA - Resovia 3:1 volleyball

Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 1:2

Stal Nysa - KPS Siedlce 3:1 volleyball

Juve Głuchołazy - AT Jastrzębski Węgiel 3:1 volleyball

Stal Nysa - Energa Ostrołęka 3:1 volleyball

Skra Bełchatów - ZAKSA 3:2 volleyball

Resovia Rzeszów - Skra Bełchatów 1:3 volleyball

Trefl Gdańsk - ZAKSA 0:3 volleyball

SMS Spała - Skra Bełchatów 0:3 volleyball

GKS Katowice - Resovia Rzeszów 0:3 volleyball

Czarni Radom - Trefl Gdańsk 2-3 volleyball

Jastrzębski Węgiel - ZAKSA 0:3 volleyball

AZS Politechnika Opolska - Juve Głuchołazy 3:1 volleyball

Juve Głuchołazy - MKS Andrychów 3:2 volleyball

Stal Nysa - Victoria Wałbrzych 3:1 volleyball

Polska - Francja 0:3 volleyball

Niemcy - Rosja 1:3 volleyball

Autumn 2015

Polska - Czechy 37:33 handball

Ukraina - Iran 21:25 handball

Stal Nysa - Giganci Ekstraklasy 0:2 volleyball

Juvenia Głuchołazy - AZS Rafako Racibórz 0:3 volleyball

ZAKSA - Lotos Trefl Gdańsk 2:3 volleyball

Stal Nysa - Espadon Szczecin 3:2 volleyball

Retezarna Ceska Ves - Maletin 2:2

Juvenia Głuchołazy - AZS Politechnika 3:0 volleyball

Stal Brzeg - Odra Opole 1:3

Polska U-18 - Serbia U-18 0:2

Odra II Opole - KS II Krapkowice 2:1

Stal Nysa - Krispol Września 0-3 volleyball

ZAKSA - Politechnika Warszawska 3-0 volleyball

Juvenia Głuchołazy - TKS Tychy 1:3 volleyball

Juvenia Głuchołazy - UKS Strzelce Opolskie 3:1 volleyball

LZS Łąka-Jodłów - KS Lubiatów 6:2

LZS Maciejowice - LZS Buków 4:2

Juvenia Głuchołazy - TS Volley Rybnik 2:3 volleyball

Jastrzębski Węgiel - Berlin Volleys 1:3 volleyball

Rafako Racibórz - Juvenia Głuchołazy 3:0 volleyball

ZAKSA - Shan Dong Shanghai 1:3 volleyball

LZS Siestrzechowice - LZS Morów-Koperniki 3:1

Memoriał im. Kiczyńskiego volleyball

LZS Malerzowice Wielkie - Delta Bielice 0:3

Mickiewicz Kluczbork - Stal Nysa 1:3 volleyball

AZS PO Opole - Juvenia Głuchołazy 3:1 volleyball

Stal Nysa - Juvenia Głuchołazy 3:0 volleyball

Neptuns Gdańsk - GTS Mokry Dwór 2:4

Rozstaje Gdańsk - Polonia Gdańsk II 1:6

Arka Gdynia - MKS Kluczbork 1:1

Polonia Nysa - Polonia Głubczyce 1:2

Victoria Tuszyn - Nysa Kłodzko 1:3

LKS Dobrocin - Orzeł Przerzeczyn Zdrój 2:0

Orzeł Piława Dolna - Koliber Uciechów 2:0

Victoria Świebodzice - Polonia Bystrzyca Kłodzka 6:0

Lech Poznań - Videoton 3:0

Strażak Licheń Stary - Polonia Golina 2:2

Górnik Konin - Rawia Rawicz 1:0

Admira Wacker - FC Red Bull Salzburg 2:2

SC Wiener Neustadt - SV Kapfenberg 0:2

Szambothelyi Haladas - MTK Budapeszt 2:2

FK Sumperk - SFC Opava 0:3

Zbrojovka Brno - Banik Ostrawa 2:1

Polska - Dania 3:0

Spring 2015

LZS Ścinawa Nyska - LZS Dytmarów 3:2

Niemczanka Niemcza - Victoria Tuszyn 1:1

Czarni Otmuchów - Orzeł Źlinice 1:0

Polska U-15 - Szkocja U-15 3:1

LZS Śliwice - LZS Ujeździec 1:7

Sparta Praga - Slavia Praga 2:1

Loko Vltavin II - Chabry 1:5

Odra Opole - Swornica Czarnowąsy 4:1

GKS Głuchołazy - GKS Przywory 1:2

Stal Nysa - SMS PZPS Spała 3:0 volleyball

Odra Opole - Rekord Bielsko-Biała 1:0

ZAKSA - Trentino 2:3 volleyball

Orzeł Źlinice - Pogoń Prudnik 1:2

Korona Kielce - Śląsk Wrocław 2:2

Piast Gliwice - Górnik Zabrze 2:2

Hertha BSC - FC Augsburg 1:0

Stal Nysa - Camper Wyszków 3:0 volleyball

Olimp Grodków - KSZO Ostrowiec Św. 28:24 handball

Jastrzębski Węgiel (ML) - Skra Bełchatów (ML) 3:2 volleyball

Orlik Opole - Unia Oświęcim 2:8 ice hockey

Autumn 2014

ZAKSA - Skra Bełchatów 3:0 volleyball

Stal Nysa - Victoria Wałbrzych 0:3 volleyball

ZAKSA - Trefl Gdańsk 1:3 volleyball

Fortuna Głogówek - KS Krapkowice 3:2

Stal Nysa - Avia Świdnik 3:0 volleyball

LZS Biała Nyska - Rolnik Lasocice 1:0

Polska - Szwajcaria 2:2

Stal Nysa - Krispol Września 3-0 volleyball

Sokol Bernartice - Stara Cervena Voda 2:1

Odra Opole - Pniówek Pawłowice 3:0

ZAKSA - AZS Olsztyn 3:1 volleyball

LZS Walce - Polonia Nysa 0:4

TJ Vidnava - Banik Stare Mesto 2:0

Gazownik Wawelno - Groszmal Odra II Opole 1:2

AZS Politechnika Opolska - Volley Rybnik 3:0 volleyball

Sokół Niemodlin - LZS Racławiczki 4:5

ZAKSA - Resovia 0:3 volleyball

Polonia Bytom - Odra Opole 1:1

GKS Katowice - Stomil Olsztyn 2:1

AKS Mikołów II - UKS Szopienice 1:0

LZS Morów-Koperniki - KS Nowy Świętów 2:0

Pogoń Pieszyce - Niemczanka Niemcza 1:1

Błękitni Owiesno - Iskra Janówek 3:0 (walkower)

Victoria Wałbrzych - Stal Nysa 2-3 volleyball

Stal Nysa - Warta Zawiercie 3:1 volleyball

Polonia Biała - LZS Nowy Dwór Kórowo 4:1

Stal Nysa - Victoria Wałbrzych 3:0 volleyball

Victoria Wałbrzych - Warta Zawiercie 3:1 volleyball

Stal Nysa - Gwardia Wrocław 3:1 volleyball

Chiny - Kuba 3:2 volleyball

Finlandia - Bułgaria 3:0 volleyball

Start Namysłów - Piast Strzelce Opolskie 5:0

Brazylia - Kuba 3:1 volleyball

Niemcy - Korea 3:0 volleyball

Finlandia - Tunezja 3:0 volleyball

Stal Brzeg - Chemik Kędzierzyn-Koźle 1:1

Unia Reńska Wieś - LZS Jędrzychów 3:3

Polonia Nysa - Stal Brzeg 1:0

Wicher Wilchwy - TKKF Jedność Grabownia 4:1

Spójnia Zebrzydowice - Tempo Puńców 2:1

FK Fotbal Trinec - SFC Opava 2:1

Ruch Chorzów - Metalist Charków 0:0

Energie Cottbus - Hamburger SV 2:2 (k. 1:4)

FK Varnsdorf - FK Pardubice 0:0

Budissa Bautzen - Union Berlin II 0:2

Spartak Chrastava - Jiskra Mseno 2:1

FSV Oderwitz 02 - SV Neueibau 10:1

Slovan Liberec - Dukla Praga 0:0

Lechia Dzierżoniów - Bielawianka Bielawa 3:1

Śląsk Wrocław - Borussia Dortmund 0:3

Odra Opole - Ruch Zdzieszowice 2:1

Ruch Chorzów - Esbjerg 0:0

Hajduk Split - Dundalk FC 1:2

Hajduk Split - Istra 1961 Pula 1:1

RNK Split - Hapoel Beer Sheva 2:1

Spring 2014

Odra Opole - Zagłębie Sosnowiec 0:1

SFC Opava - Slavia Orlova 3:0

Zieloni Ligota Tułowicka - Orzeł Olszanka 2:4

LZS Łąka Prudnicka - Sudety Moszczanka 4:2

Odra Opole - Błękitni Stargard Szczeciński 1:2

Czarni Otmuchów - Piast Strzelce Opolskie 1:1 (k. 10:11)

Unia Złoty Stok - Sparta Ziębice 1:0

Czarni Otmuchów - Polonia Łaziska Górne 0:4

GKS 1962 Jastrzębie - Drzewiarz Jasienica 4:0

Jiskra Velka Kras - Vapenna 0:5

Henrykowianka Henryków - Tęcza Ścinawka Dolna 4:1

Polonia Nysa - Małapanew Ozimek 1:2

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel 3:2

Odra Opole - Polonia Bytom 1:1

Małapanew Ozimek - Otmęt Krapkowice 7:0

LZS Makowice - Rolnik Lasocice 2:3

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Resovia Rzeszów 1:3

Odra Opole - Chrobry Głogów 1:0

Sparta Ziębice - Zamek Kamieniec Ząbkowicki 0:3

LKS Rusocin - LZS Kałków 2:3

Sigma Ołomuniec - Viktoria Pilzno 1:2

Czarni Korfantów - LZS Ścinawa Nyska 0:1

Stal Nysa - Camper Wyszków 2:3 volleyball

Juvenia Głuchołazy - AZS Rafako Racibórz 3:1 volleyball

Polonia Nysa - Odra Wodzisław 2:0

ZAKSA - AZS Olsztyn 3:0 volleyball

Odra Opole - Bytovia Bytów 1:1

ZAKSA - AZS Olsztyn 3:0 volleyball

Czarni Otmuchów - Odra Opole 1:2

Dynamo Drezno - FC Sankt Pauli 1:2

Chemnitzer FC - Darmstadt 1:1

Energie Cottbus - Erzgebirge Aue 2:3

ZAKSA - Resovia 3:2 volleyball

ZAKSA - Trefl Gdańsk 3:0 volleyball

Stal Nysa - Pekpol Ostrołęka 2:3 volleyball

ZAKSA - Politechnika Warszawska 3:0 volleyball

Stal Nysa - TKS Tychy 3:1 volleyball

Mechanik Nysa - AZS UO Opole 0:3 volleyball

Stal Nysa - Avia Świdnik 3:0 volleyball

Czechy - Bułgaria 3:2 volleyball

Holandia - Cypr 3:0 volleyball

Czechy - Cypr 3:0 volleyball

Bułgaria - Holandia 3:0 volleyball

Czechy - Holandia 0:3 volleyball

Cypr - Bułgaria 0:3 (volleyball)

Autumn 2013

LZS Kałków - LZS Racławiczki 0:0

LZS Starowice - GKS Grodków 2:1

GKS Katowice - Wisła Kraków 1:1

Czarnogóra - Węgry 3:0 volleyball

Czechy - Hiszpania 3:2 volleyball

GKS Katowice - Chrobry Głogów 1:2

GKS Katowice - Górnik Wałbrzych 1:1

Odra Opole - ROW Rybnik 2:2 (k. 4:2)

FK Jesenik - FK Sumperk 1:3

Odra Opole - Miedź Legnica 0:4

Piast Gliwice - Qarabag Agdam 2:2 pd

Dukla Praga - Sigma Ołomuniec 4:0

Viktoria Zizkov - FK Trinec 0:2

Sparta Praga - Jablonec 2:1

Śląsk Wrocław - Club Brugge 1:0

Rozwój Katowice - UKP Zielona Góra 0:0

Zagłębie Sosnowiec - Błękitni Stargard Szczeciński 1:0

MFK Karvina - FC Hradec Kralove 2:1

FK Cadca - Tatran Presov 0:3

MSK Zylina - HNK Rijeka 1:1

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Lubin 0:0

MFK Vitkovice - Haj ve Slezsky 1:1

MFK Frydek-Mistek - MFK Karvina 4:1

Odra Wodzisław - BKS Stal Bielsko-Biała 0:0

Dąb Gaszowice II - Przyszłość Rogów II 1:2

LKS Lyski - LKS Chałupki 1:2

Banik Ostrawa - FK Jablonec 0:4

Czarni Otmuchów - Górnik Zabrze II 1:0

Odra Opole - Ruch Zdzieszowice 1:1

FK Mikulovice - Sigma Ołomuniec B 0:2

LZS Sękowice - LZS Polski Świętów 0:4

LZS Jędrzychów - LZS Jasienica Górna 3:0

LKS Rusocin - Porawie Większyce 2:2

Śląsk Wrocław - FC Sevilla 0:5

Omya Vapenna - Sokol Velke Kunetice 6:0

SK Lipova-Lazne - Sokol Bernartice 4:3

LZS Bodzanów - Błękitni Biskupów 5:0

Swornica Czarnowąsy - LZS Piotrówka 2:0

Odra Opole - KS Polkowice 1:0

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Stal Nysa 2:3 volleyball

Śląsk Wrocław - Lech Poznań 2:0

Odra Opole - MKS Kluczbork 0:0

Czarni Otmuchów - Nadwiślan Góra 1:3

LZS Ścinawa Nyska - Góral Sidzina 0:2

FK Mikulovice - HFK Olomouc 1:0

Stal Nysa - VK Benatky nad Jizerou 3:1 volleyball

Stal Nysa - Cuprum Lubin 1:3 volleyball

Odra Opole - Raków Częstochowa 4:1

LZS Kamienica - LZS Karłowice Wielkie 3:3

ZAKSA - Czarni Radom 3:0 volleyball

Stal Nysa - KPS Siedlce 1:3 volleyball

Stal Nysa - AGH Kraków 3:2 volleyball

ZAKSA - Galatasaray 3:0 volleyball

Chemik Kędzierzyn - Małapanew Ozimek 1:1

ZAKSA - BBTS 3:0 volleyball

ZAKSA - Jastrzębski Węgiel 2:3 volleyball

Zamek Kamieniec Ząbkowicki - Kryształ Stronie Śląskie 0:1

Stal Nysa - Krispol Września 3:2

Dynamo Javornik - TJ Pisecna 1:1

Siatkarz Otmuchów - Miraż Głubczyce 1:3 volleyball

LZS Dziewiętlice - LZS Jasienica Górna 1:2

Polska - Słowacja 0:2

ZAKSA - Skra Bełchatów 3:1 volleyball

Stal Nysa - Cuprum Lubin 2:3 volleyball

Stal Nysa - Cuprum Lubin 2:3 volleyball

Polonia Pogórze - GKS Głuchołazy 2:7

Stal Nysa - Camper Wyszków 2:3 volleyball

ZAKSA - AZS Częstochowa 3:1 volleyball

Stal Nysa - Kęczanin Kęty 0:3 volleyball

Spring 2013

Stal Nysa - AZS Poznań 3:1 volleyball

Juvenia Głuchołazy - KS Milicz 0:3 volleyball

Stal Nysa - Pekpol Ostrołęka 3:2 volleyball

Skra Częstochowa - Ruch Zdzieszowice 2:1

Raków Częstochowa - Pilica Koniecpol 3:0

AZS Częstochowa - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2:3 volleyball

Energetyk Jaworzno - Stal Nysa 3:1 volleyball

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Effector Kielce 2:3 volleyball

Stal Nysa - BBTS Bielsko-Biała 3:1 volleyball

ZAKSA - AZS Politechnika Warszawska 3:0 volleyball

ZAKSA - AZS Politechnika Warszawska 3:2 volleyball

Stal Nysa - Ślepsk Suwałki 3:1 volleyball

Chemik Kędzierzyn-Koźle - Odra Opole 0:3

Stal Nysa - Czarni Radom 2:3 volleyball

Kęczanin Kęty - Stal Nysa 3:2 volleyball

Odra Opole - Górnik Wesoła 1:1

ZAKSA - Jastrzębski Węgiel 3:2 volleyball

ZAKSA - Jastrzębski Węgiel 3:1 volleyball

Stal Nysa - AZS UAM Poznań 3:2 volleyball

ZAKSA - Resovia Rzeszów 3:0 volleyball

ZAKSA - Resovia 1:3 volleyball

Śląsk Wrocław - Wisła Kraków 2:1

Juvenia Głuchołazy - KS Milicz 0:3 volleyball

Nysa Kłodzko - Piast Nowa Ruda 2:0

Piast Gliwice - Lech Poznań 0:3

ZAKSA - Resovia 1:3 volleyball

Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk 1:1

Sokół Zabrzeg - Beskid Godziszka 0:3

Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław 4:0

Sokół Niemodlin - Plon Skoroszyce 2:0

Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 0:2

Slavia Orlova - FK Trinec 1:2

Pniówek Pawłowice - Szczakowianka Jaworzno 1:2

Odra Wodzisław - Odra Opole 0:2

LZS Racławiczki - LZS Niwnica-Konradowa 1:2

Czarni Otmuchów - Skalnik Gracze 4:0

Piast Strzelce Opolskie - Odra Opole 2:5

TJ Skorosice - Jiskra Velka Kras 3:2

Stomix Zulova - Dynamo Javornik 2:2

GLKS Kamiennik - Metalowiec Łambinowice 1:0

Sparta Ziębice - Boxmet Piskorzów 9:0

Odra Opole - BKS Stal Bielsko-Biała 1:0

LZS Polski Świętów - Sudety Moszczanka 2:5

Miedź Legnica - Cracovia Kraków 1:3

Górnik Wałbrzych - Calisia Kalisz 1:2

Odra Opole - Przyszłość Rogów 1:0

LZS Kępnica - Czarni Korfantów 2:4

Swornica Czarnowąsy - Odra Opole 0:1

Czarni Otmuchów - Chemik Kędzierzyn-Koźle 0:1

FK Mikulovice B - Sokol Stara Cervena Voda 0:4

Polonia Nysa - Unia Głuchołazy 2:1

Metalowiec Łambinowice - Sokół Niemodlin 1:1

Autumn 2012

AGRO Chmiel Ujeździec - LZS Gryżów 0:4

Ruch Zdzieszowice - Energetyk ROW Rybnik 2:0

PSV Eindhoven - Athletic Bilbao 1:0

Śląsk Wrocław - Benfica Lizbona 2:4

Śląsk Wrocław - Athletic Bilbao 0:1

Benfica Lizbona - PSV Eindhoven 1:3

FK Mikulovice - HFK Olomouc 0:3

Śląsk Wrocław - Helsingborgs 0:3

MKS Oława - Tur Turek 1:1

Odra Opole - Start Namysłów 0:0

Mornar Bar - Jedinstvo Bijelo Polje 0:0

Bokelj Kotor - Bar 1:0

Mogren Budva - Celik Niksic 1:2

Góral Sidzina - Handlowiec Domaszkowice 0:2

Czarni Otmuchów - Piast Strzelce Opolskie 2:4

Piast Gliwice - Pogoń Szczecin 1:0

Rozwój Katowice - Chojniczanka Chojnice 3:2

GKS Katowice - Kolejarz Stróże 2:0

LZS Jasienica Górna - LZS Kałków 4:1

LZS Jędrzychów - LZS Jasienica Górna 1:4

Polska - Mołdawia 2:0

SFC Opava - Bohemians Praga 1:4

Legia Warszawa - Polonia Warszawa 1:1

FC Hradec Kralove - Slovan Liberec 2:2

Stal Nysa - Zaksa Kędzierzyn 0:3 volleyball

MKS Kluczbork - Rozwój Katowice 1:0

LZS Gierałcice - LZS Niwnica-Konradowa 2:0

LZS Biała Nyska - Polonia Głuchołazy 5:2

Stal Nysa - MKS Będzin 2:3 volleyball

Atom Grądy-Goświnowice - LKS Rusocin 2:1

Odra Opole - Swornica Czarnowąsy 5:1

Rolnik Lasocice - LZS Morów-Koperniki 0:4

Polonia Głubczyce - BKS Stal Bielsko-Biała 0:2

Racłavia Racławice Śląskie - Odra Opole 0:1

LZS Karłowice Wielkie - Podzamcze Nysa 6:7 (pd)

LZS Gryżów - Unia Głuchołazy 1:3

LZS Niwnica-Konradowa - LZS Jędrzychów 0:2

LKS Rusocin - Orzeł Źlinice 1:3

Stal Nysa - Camper Wyszków 2:3

Stal Nysa - AZS Częstochowa 3:1

Stal Nysa - Kęczanin Kęty 3:0

Spring 2012

Stal Nysa - Stal Nysa dinozaury 2:2 volleyball

Stal Nysa - MKS MOS Będzin 3:0 volleyball

ZAKSA Kędzierzyn - Arkas Izmir 1:3 volleyball

Stal Nysa - Cuprum Lubin 3:1 volleyball

Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 0:4

Odra Opole - LZS Proślice 5:1

Rodło Opole - Victoria Chróścice 0:5

Odra Kędzierzyn - Chemik Kędzierzyn 1:2

Zaksa Kędzierzyn - Fart Kielce 3:1 volleyball

Skra Bełchatów - Arkas Izmir 3:0 volleyball

Trentino - Zenit Kazan 1:3 volleyball

Trentino - Arkas 3:0 volleyball

Skra Bełchatów - Zenit Kazan 2:3 volleyball

Unia Głuchołazy - LZS Walce 0:2

Juvenia Głuchołazy - Victoria PWSZ Wałbrzych 3:2 volleyball

Stal Nysa - MKS MOS Będzin 3:0 volleyball

LZS Czarnolas - Grom Mroczkowa 3:3

Stal Nysa - MKS MOS Będzin 3:1 volleyball

ZAKSA Kędzierzyn - Resovia Rzeszów 3:1 volleyball

ZAKSA Kędzierzyn - Resovia Rzeszów 0:3 volleyball

Pogoń Prudnik - Polonia Nysa 1:0

Stal Nysa - Cuprum Lubin 1:3 volleyball

Stal Nysa - Cuprum Lubin 3:1 volleyball

ZAKSA Kędzierzyn - Jastrzębski Węgiel 3:0 volleyball

Banik Ostrava - Viktoria Zizkov 3:1

FC Hlucin - SK Unicov 0:3

MFK Havirov - Lokomotiva Petrovice 4:1

MFK Karvina - Vysocina Jihlava 1:1

Stal Nysa - Cuprum Lubin 3:0 volleyball

LZS Włodary-Węża - LZS Czarnolas 3:9

LZKS Mańkowice/Piątkowice - LZS Biała Nyska 2:1

Odra Opole - Rozwój Katowice 2:2

LKS Rusocin - MKS Gogolin 2:2

TJ Pisecna - Sokol Konice B 2:4

LZS Karłowice - LZS Łąka/Jodłów 5:2

Pogoń Prudnik - Start Bogdanowice 0:2 (pd)

Czarni Otmuchów - Polonia Nysa 3:0

LZS Meszno - Agfa Prusinowice 1:1

Piast Gliwice - Zawisza Bydgoszcz 3:0

Atom Grądy-Goświnowice - LZS Łukowice Brzeskie 9:1

Metalowiec Łambinowice - Plon Skoroszyce 1:2

Czarni Korfantów - LZS Gryżów 2:2

Plon Skoroszyce - Czarni Korfantów 5:0

Autumn 2011

MSK Żilina – Slovan Bratislava 2:1

Podbeskidzie Bielsko-Biała – Jagiellonia Białystok 2:2

Legia Warszawa – Gaziantepspor 0:0

FC Tatran Supikovice – Jiskra Velka Kras 10:0

Polska – Gruzja 1:0

Czarni Otmuchów – Sparta Paczków 2:2

Polonia Nysa – Polonia Głubczyce 1:6

LZS Agro Chmiel Ujeździec – LZS Strażak Rzymiany 6:0

Pogoń Prudnik – Sparta Paczków 4:1

Górnik Pszów – LKS Górki Śląskie 3:0

Start Mszana – Olza Godów 1:2

TOR Dobrzeń Wielki – Odra Opole 1:3

Odra Opole – Szczakowianka Jaworzno 0:0

Plon Skoroszyce – Grom Mroczkowa 1:2

FK Mikulovice – FK Teplice 0:4, 31.08.2011

FK Zlate Hory – FK Kralice 1:1, 02.09.2011

Orzeł Ząbkowice Śląskie – Arka Nowa Sól 2:1

LZS Buków – Polonia Przylesie 1:0, 11.09.2011

LUKS Meteor Jasienica Dolna – Czarni II Otmuchów 4:2

Ogrodnik Chróścina Nyska – Agfa Prusinowice 2:1

Polonia Nysa – Pogoń Prudnik 0:0

Polonia Wrocław – MKP Wołów 0:1

Śląsk Wrocław – Polonia Warszawa 4:0

LZS Wójcice – Krab Gierałcice 3:0

LKS Rusocin – Chemik Kędzierzyn-Koźle 2:1

Atom Grądy Goświnowice – Unia Reńska Wieś 2:3

Polonia Nysa – Czarni Otmuchów 0:1

Śląsk Wrocław – Lechia Gdańsk 1:0

Unia Głuchołazy – Chemik Kędzierzyn-Koźle 1:5

Sudety Burgrabice - LZS Buków 1:2

Handlowiec Domaszkowice - Plon Skoroszyce 0:4

Polska - Włochy 0:2

Unia Tułowice - Odra Opole 1:4

Śląsk Wrocław - Wisła Kraków 0:1

Spring 2011

Hutnik Kraków – Iskra Klecza 2:2

Wisła Kraków – Widzew 2:0

Termalica Bruk-Bet KS Nieciecza – GKS Bogdanka Łęczna 2:2

Cracovia Kraków – Lech Poznań 1:0

Ruch Chorzów – Górnik Zabrze 3:0

LZS Konradowa – Czarni Otmuchów 0:3

FK Mikulovice – Banik II Ostrawa 1:1

Wisła Kraków – Jagiellonia Białystok 2:0

Ślęża Wrocław – Kuźnia Jawor 1:0

Śląsk Wrocław – Widzew 2:2, 09.04.2011

LZS Ścinawa Nyska – Unia Głuchołazy 3:1

Czarni Otmuchów – Polonia Nysa 2:1

Polonia Bytom – Jagiellonia Białystok 3:2

Skalnik Gracze – Energetyk ROW Rybnik 0:2

Olimpia Lewin Brzeski – Pogoń Prudnik 2:3

Polonia Nysa – Sparta Paczków 1:1

LZS Jędrzychów – LZS Czarnolas 4:0

LZS Kastor Jasienica Górna – LZS Kałków 0:2

Wisła Kraków – Polonia Warszawa 0:2

Podzamcze Nysa – Unia Reńska Wieś 2:0

LZS Wójcice – LZS Karłowice Wielkie 2:1

Sparta Paczków – Swornica Czarnowąsy 2:2

Grom Mroczkowa – LZS Jędrzychów 4:3

Podzamcze Nysa – Grom Mroczkowa 2:3

Polonia Nysa – Olimpia Lewin Brzeski 1:0

Atom Grądy Goświnowice – Orzeł Olszanka 2:3

Agfa Prusinowice – Atom Grądy Goświnowice 1:0

Start Namysłów – Czarni Otmuchów 2:1

Autumn 2010

Hajduk Split – HSV Hamburg 3:3

Ruch Chorzów – Austria Wiedeń 1:3

Ruch Zdzieszowice – Bałtyk Gdynia 2:3

LZS Leśnica – Start Bogdanowice 3:1

Sigma Ołomuniec – Zbrojovka Brno 3:0

Polonia Nysa – Rolnik Wierzbica Górna 0:1

Unia Głuchołazy – LZS Konradowa 2:0

Czarni Otmuchów – Racłavia Racławice Śląskie 0:0

LZS Kałków – Unia Krapkowice 2:0

Polonia Nysa – Piast Strzelce Opolskie 4:0

Grunwald Ruda Śląska – KS Żory 2:2

MOSiR Stal Zabrze – Naprzód Łubnie 7:1

Pogoń Nowy Bytom – MKS II Siemianowice Śląskie 3:1

GKS Katowice – LKS Nieciecza 0:0, 09.10.2010

Odra Kędzierzyn-Koźle – Racłavia Racławice Śląskie 2:0

LKS Rusocin – Czarni Otmuchów 1:6

FK Mikulovice – Valasske Mezirici 3:1

LZS Niwnica – RZS Jarnołtów 9:1

Agfa Prusinowice – Strażak Lipniki 1:0

Lech Poznań – Manchester City 3:1

LKS Rusocin – Odra Kędzierzyn-Koźle 1:0