Home Kolekcja biletów piłkarskich Bilety z polskich lig
Bilety z polskich lig PDF Drukuj Email
niedziela, 16 czerwca 2019 00:00

DZIAŁ XI – POLSKIE KLUBY (OPRÓCZ EUROPEJSKICH PUCHARÓW) (3956)
Adamowice
1.    LKS Adamowice
Aleksandrów
2.    Sokół Aleksandrów Łódzki – ŁKS Łódź 22.08.2015
3.    Sokół Aleksandrów Łódzki 2010/2011 III liga
4.    Sokół Aleksandrów Łódzki 16.05.2009 II liga
5.    Sokół Syguła Aleksandrów – Piast Gliwice 23.08.2006 PP
6.    Sokół Syguła Aleksandrów – Włókniarz Pabianice 19.08.2006 IV liga
7.    Sokół Syguła Aleksandrów – Włókniarz Pabianice 17.05.2006 IV liga
8.    Sokół Syguła Aleksandrów – Pelikan II Łowicz 13.05.2006 IV liga
9.    Sokół Aleksandrów Łódzki
Alwernia
10.    MZKS Alwernia
Andrychów
11.    Beskidy Andrychów
Babice
12.    LKS Sparta Babice
Baborów
13.    MGKS Cukrownik Baborów
14.    Cukrownik Baborów
15.    Cukrownik Baborów
Balin
16.    LKS Orzeł Balin – Soła Łęki
17.    LKS Orzeł Balin – Orkan Szczyrzyc
Baranowice
18.    LKS Baranowice 2016/2017 klasa A Rybnik
19.    LKS Baranowice
Bardo
20.    Unia Bardo IV liga 2017/2018
Bartoszyce
21.    MBKS Victoria Bartoszyce
Baruchowo
22.    GKS Baruchowo
Bełchatów
23.    PGE GKS Bełchatów – Radomiak Radom 22.10.2016 II liga
24.    PGE GKS Bełchatów – Olimpia Elbląg 03.09.2016 II liga
25.    GKS Bełchatów – Odra Opole 24.08.2016 II liga
26.    PGE GKS Bełchatów – Raków Częstochowa 12.08.2016 II liga
27.    PGE GKS Bełchatów – Miedź Legnica 07.05.2016 I liga
28.    PGE GKS Bełchatów – MKS Kluczbork 23.04.2016 I liga
29.    PGE GKS Bełchatów – Zagłębie Sosnowiec 10.04.2016 I liga
30.    PGE GKS Bełchatów – Chrobry Głogów 12.03.2016 I liga
31.    PGE GKS Bełchatów – Chojniczanka Chojnice 08.08.2015 I liga
32.    PGE GKS Bełchatów – Górnik Łęczna 06.12.2014 E
33.    PGE GKS Bełchatów – Korona Kielce 02.06.2014 E
34.    PGE GKS Bełchatów – Podbeskidzie B-B 16.05.2014 E
35.    PGE GKS Bełchatów – Podbeskidzie B-B 14.02.2014 E
36.    PGE GKS Bełchatów – Piast Gliwice 25.08.2014 E
37.    PGE GKS Bełchatów – Korona Kielce 25.07.2014 E
38.    PGE GKS Bełchatów – GKS Tychy 03.05.2013
39.    PGE GKS Bełchatów – Piast Gliwice 08.12.2012
40.    PGE GKS Bełchatów – Lechia Gdańsk 24.11.2012 E
41.    PGE GKS Bełchatów – Jagiellonia 13.04.2012
42.    PGE GKS Bełchatów – Widzew Łódź 29.10.2010
43.    PGE GKS Bełchatów – Lech Poznań 14.03.2010
44.    PGE GKS Bełchatów – Piast Gliwice 22.08.2009
45.    PGE GKS Bełchatów – Jagiellonia Białystok 08.08.2009
46.    PGE GKS Bełchatów – Arka Gdynia 23.05.2009
47.    PGE GKS Bełchatów – Odra Wodzisław 18.04.2009
48.    PGE GKS Bełchatów – Wisła Kraków 14.03.2009
49.    PGE GKS Bełchatów – Legia Warszawa 11.11.2008
50.    PGE GKS Bełchatów – Arka Gdynia 05.09.2008 PE
51.    PGE GKS Bełchatów – ŁKS Łódź 29.08.2008 E
52.    PGE GKS – Cracovia 10.05.2008 OE
53.    PGE GKS Bełchatów – Górnik Zabrze 03.05.2008 OE
54.    PGE GKS Bełchatów – Lech Poznań 20.03.2008 OE
55.    PGE GKS – Groclin 01.03.2008 OE
56.    PGE GKS – Zagłębie Sosnowiec 10.11.2007 OE
57.    PGE GKS Bełchatów – Zagłębie Sosnowiec 19.09.2007 PE
58.    PGE GKS – Odra Wodzisław 02.09.2007
59.    PGE GKS Bełchatów – Wisła Kraków 25.08.2007 OE
60.    PGE GKS Bełchatów – Zagłębie Lubin 11.08.2007 OE
61.    PGE GKS Bełchatów – Korona Kielce 2007/2008 OE
62.    PGE GKS – Wisła Kraków 07.06.2007 ½ PE
63.    PGE GKS Bełchatów – Wisła Kraków 22.05.2007 OE
64.    PGE GKS – Kolporter Korona Kielce 15.05.2007 PE
65.    PGE GKS Bełchatów – Wisła Płock 12.05.2007 OE
66.    PGE GKS Bełchatów – Górnik Zabrze 04.05.2007 OE
67.    PGE GKS Bełchatów – Lech Poznań 21.04.2007 OE
68.    BOT GKS Bełchatów – Groclin Grodzisk 18.04.2007 OE
69.    BOT GKS Bełchatów – Zagłębie Lubin 05.04.2007 OE
70.    BOT GKS Bełchatów – Legia Warszawa 18.03.2007 OE
71.    BOT GKS Bełchatów – Legia Warszawa 06.03.2007 PE
72.    BOT GKS Bełchatów – Górnik Łęczna 02.03.2007 OE
73.    BOT GKS Bełchatów – ŁKS Łódź 27.02.2007 PE
74.    BOT GKS Bełchatów – ŁKS Łódź 26.11.2006 PE
75.    BOT GKS – Pogoń Szczecin 18.11.2006 OE
76.    BOT GKS Bełchatów – Korona Kielce 04.11.2006 OE
77.    BOT GKS Bełchatów – Arka Gdynia 21.10.2006 OE
78.    BOT GKS Bełchatów – ŁKS Łódź 30.09.2006 OE
79.    BOT GKS Bełchatów – Cracovia 09.09.2006 OE
80.    BOT GKS Bełchatów – Odra Wodzisław 19.08.2006 OE
81.    BOT GKS Bełchatów – Widzew Łódź 04.08.2006 OE
82.    GKS BOT Bełchatów – Amica Wronki 13.05.2006 OE
83.    GKS BOT – Zagłębie Lubin 07.05.2006 OE
84.    GKS BOT Bełchatów – Lech Poznań 22.04.2006 OE
85.    GKS BOT Bełchatów – Pogoń Szczecin 11.04.2006 OE
86.    GKS BOT Bełchatów – Cracovia 01.04.2006 OE
87.    GKS BOT Bełchatów – Górnik Łęczna 10.03.2006 OE
88.    GKS Bełchatów – Wisła Kraków 10.12.2005 OE
89.    GKS Bełchatów – Korona Kielce 19.11.2005 OE
90.    GKS Bełchatów – Wisła Płock 29.10.2005 OE
91.    GKS Bełchatów – Polonia 15.10.2005 OE
92.    GKS Bełchatów – Odra Wodzisław 24.09.2005 OE
93.    GKS Bełchatów – Groclin 09.09.2005 OE
94.    GKS Bełchatów – Arka Gdynia 27.08.2005 OE
95.    GKS Bełchatów – Górnik Zabrze 26.07.2005 OE
96.    GKS BOT – Legia jesień 2005
97.    GKS Bełchatów – Radomiak 11.06.2005 II liga
98.    GKS Bełchatów – Korona Kielce 31.05.2005 II liga
99.    GKS Bełchatów – Kujawiak Włocławek 20.05.2005 II liga
100.    GKS Bełchatów – MKS Mława 07.05.2005 II liga
101.    GKS Bełchatów – Piast Gliwice 23.04.2005 II liga
102.    GKS Bełchatów – KSZO Ostrowiec 16.04.2005 II liga
103.    GKS Bełchatów – Świt Nowy Dwór Mazowiecki 03.04.2005 II liga
104.    GKS Bełchatów – Jagiellonia Białystok 20.03.2005 II liga
105.    GKS Bełchatów – Wisła Płock 04.03.2005 PP
106.    GKS Bełchatów – Szczakowianka 05.11.2004 II liga
107.    GKS Bełchatów – Górnik Polkowice 30.10.2004 II liga
108.    GKS Bełchatów – Olimpia Sztum 27.10.2004 II liga
109.    GKS Bełchatów – Arka Gdynia 15.10.2004 II liga
110.    GKS Bełchatów – Groclin 05.10.2004 II liga
111.    GKS Bełchatów – ŁKS Łódź 01.10.2004 II liga
112.    GKS – Piast Gliwice 22.09.2004 PP
113.    GKS Bełchatów – Zagłębie Sosnowiec 17.09.2004 II liga
114.    GKS – RKS Radomsko 03.09.2004 II liga
115.    GKS – Podbeskidzie 25.08.2004 II liga
116.    GKS Bełchatów – Widzew 13.08.2004 II liga
117.    GKS Bełchatów – Ruch Chorzów 30.07.2004 II liga
118.    GKS – Aluminium Konin 12.06.2004 II liga
119.    GKS Bełchatów – Cracovia 15.05.2004 II liga
120.    GKS Bełchatów – Arka Gdynia 29.04.2004 II liga
121.    GKS Bełchatów – Ruch Chorzów 17.04.2004 II liga
122.    GKS Bełchatów – Polar Wrocław 03.04.2004 II liga
123.    GKS Bełchatów – Zagłębie Lubin 08.11.2003 II liga
124.    GKS Bełchatów – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 18.10.2003 II liga
125.    GKS – Piast Gliwice 04.10.2003 II liga
126.    GKS Bełchatów – Ceramika Opoczno 30.08.2003 II liga
127.    GKS – Ruch Radzionków 26.04.2003 II liga
128.    GKS – Ceramed 09.11.2002 II liga
129.    GKS  Bełchatów – Tłoki 31.08.2002 II liga
130.    GKS  Bełchatów – Orlen Płock 01.05.2002 II liga
131.    GKS Bełchatów – Odra Opole 07.04.2002 II liga
132.    GKS Bełchatów – Odra Ryan Opole 31.03.2001 II liga
133.    GKS Bełchatów – Odra Opole 02.05.2000 II liga
134.    GKS  Bełchatów – Odra Szczecin 30.10.1999 II liga
135.    GKS Bełchatów – Śląsk Wrocław 22.09.1999 II liga
136.    GKS – Ruch Chorzów 04.05.1999 ½ PP
137.    GKS Bełchatów – ŁKS-Ptak Łódź 17.10.1998 I liga
138.    GKS  Bełchatów – Jeziorak Iława 09.05.1998 II liga
139.    GKS  Bełchatów – WKP Włocławek 25.04.1998 II liga
140.    GKS  Bełchatów – Warmia Olsztyn 11.04.1998 II liga
141.    GKS  Bełchatów – Korona Kielce 04.04.1998 II liga
142.    GKS  Bełchatów – Czuwaj Przemyśl 21.03.1998 II liga
143.    GKS  Bełchatów – Wawel Kraków 07.03.1998 II liga
144.     GKS – Pogoń Szczecin 12.11.1997 PP
145.    GKS  Bełchatów – Unia Tarnów 31.10.1997 II liga
146.    GKS Bełchatów – Avia Świdnik 04.10.1997 II liga
147.    GKS Bełchatów – Stal Stalowa Wola 20.09.1997 II liga
148.    GKS – Raków Częstochowa 10.09.1997 PP
149.    GKS  Bełchatów – Świt Nowy Dwór Mazowiecki 06.09.1997 II liga
150.    GKS  Bełchatów – Hutnik Kraków 23.08.1997 II liga
151.    GKS  Bełchatów – Odra Wodzisław 18.06.1997 I liga
152.    GKS  Bełchatów – Polonia Warszawa 10.05.1997 I liga
153.    GKS Bełchatów – Śląsk Wrocław 08.03.1997 I liga
154.    GKS  Bełchatów – Hutnik Kraków 23.10.1996 I liga
155.    GKS – ŁKS Ptak Łódź 21.09.1996 I liga
156.    GKS  Bełchatów – Sokół Tychy 31.07.1996 I liga
157.     GKS – Widzew 29.05.1996 PP
158.    GKS  Bełchatów – Zagłębie Lubin 19.04.1997 I liga
159.    GKS  Bełchatów – Stomil Olsztyn 14.04.1996 I liga
160.    GKS – Szombierki 10.04.1996 PP
161.    GKS Bełchatów – Śląsk 10.09.1995 I liga
162.    PGE GKS Bełchatów – Polonia Warszawa 27.10.
163.    PGE GKS Bełchatów – Korona Kielce 28.04.
164.    GKS  Bełchatów
Bełk
165.    LKS Bełk liga okręgowa
166.    LKS Bełk
Bełżyce
167.    BKS Unia Bełżyce 2009/2010 IV liga
168.    BKS Unia Bełżyce IV liga
Będzin
169.    BKS Sarmacja Będzin 09.06.2013
170.    Sarmacja – MKS Myszków 19.11.2005
171.    Sarmacja – ŁTS Łabędy Gliwice 08.10.2005
172.    Sarmacja – Czarni Sosnowiec 10.09.2005
173.    Sarmacja – Zieloni Żarki 27.08.2005
174.    Sarmacja – GKS Tychy 29.05.2005
175.    Sarmacja – Włodar Domex Częstochowa 18.05.2005
176.    Sarmacja Będzin – Lotnik Kościelec 01.05.2005
177.    Sarmacja – Górnik II Zabrze 02.04.2005
178.    Sarmacja Będzin – Rozbark Bytom 30.10.2004
179.    Sarmacja Będzin – Górnik Jaworzno 19.06.2004
180.    Sarmacja Będzin  – Przemsza Siewierz 13.10.2001
181.    Sarmacja Będzin – Rozbark 16.06.2001
Białobrzegi
182.    Pilica Białobrzegi – ŁKS Łódź 29.08.2015
183.    Pilica Białobrzegi – Świt Nowy Dwór Mazowiecki 10.06.2015 III liga
184.    Pilica Białobrzegi
Białystok
185.    Jagiellonia Białystok – Zawisza Bydgoszcz 09.04.2014 E
186.    Jagiellonia Białystok – Zagłębie Lubin 01.10.2011
187.    Jagiellonia – Piast Gliwice 04.09.2005 II liga
188.    Jagiellonia – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 07.05.2005
189.    Jagiellonia Białystok 03.07.2012
190.     Jagiellonia
191.     SSA Jagiellonia Wersal Podlaski
192.    SSPN Jagiellonia Białystok – Hutnik Warszawa
193.    MKSB Jagiellonia – Górnik Knurów
Bielawa
194.    Bielawianka Bielawa
195.    Bielawianka Bielawa
Bielsko-Biała
196.    BKS Stal Bielsko-Biała 03.02.2001
197.    BKS Stal Bielsko-Biała
198.     BKS Stal Bielsko-Biała
199.     BKS Stal Bielsko-Biała
200.     BKS Stal Bielsko-Biała
201.    BKS Bielsko-Biała
202.    Podbeskidzie Bielsko-Biała – Korona Kielce 08.03.2015 E
203.    Podbeskidzie Bielsko-Biała – Zagłębie Lubin 09.08.2013 E
204.    Podbeskidzie Bielsko-Biała – Jagiellonia 01.08.2011
205.    Podbeskidzie Bielsko-Biała 21.03.2009 I liga
206.    Podbeskidzie – GKP Gorzów Wielkopolski 06.09.2008 I liga
207.    Podbeskidzie – Motor Lublin 26.04.2008 II liga
208.     Podbeskidzie – Odra Opole 08.09.2007 II liga
209.    Podbeskidzie – Odra Opole 03.09.2006 II liga
210.     Podbeskidzie – Świt NDM 13.05.2006 II liga
211.    Podbeskidzie – Piast Gliwice 22.04.2006 II liga
212.    Podbeskidzie – Śląsk Wrocław 25.03.2006 II liga
213.    Podbeskidzie – Heko Czermno 20.08.2005 II liga
214.    Podbeskidzie – GKS Bełchatów 10.04.2005 II liga
215.    Podbeskidzie – Stasiak Ostrowiec Św. 16.10.2004 II liga
216.    Podbeskidzie – Widzew 25.09.2004 II liga
217.    Podbeskidzie – Ruch Chorzów 11.09.2004 II liga
218.    Podbeskidzie – Szczakowianka 20.03.2004 II liga
219.     Podbeskidzie – Aluminium Konin 15.11.2003 II liga
220.    Podbeskidzie – Cracovia 04.10.2003 II liga
221.    Podbeskidzie – Śląsk Wrocław 27.04.2003 II liga
222.    Podbeskidzie – Arka Gdynia 15.09.2002 II liga
223.    Podbeskidzie – Ceramika Opoczno 20.08.2002 II liga
224.    Rekord Bielsko-Biała – BKS Bielsko-Biała 08.04.2017 III liga
225.    Rekord Bielsko-Biała – BKS Stal Bielsko-Biała 22.09.2013 III liga
226.    Rekord Bielsko-Biała – Polonia Marklowice 24.09.2011 IV liga
Bieńkowice
227.    LKS Bieńkowice
Bochnia
228.    BKS Bochnia – Beskid Andrychów 13.04.2013
Bodzanów
229.    LZS Bodzanów
Bogdanowice
230.    LKS Start Galmet Bogdanowice 2010/2011 III liga opolsko-śląska
231.    LKS Start Galmet Bogdanowice 2009/2010 III liga
232.    LKS Start Galmet Bogdanowice 2008/2009 IV liga opolska
Boguchwała
233.    ZKS Izolator Boguchwała
Boguchwałów
234.    LZS Boguchwałów
Boguszowice
235.    KS Górnik Boguszowice
Bojanów
236.    LZS Bojanów
Bolesław
237.    LKS Ruch Bolesław
Borek
238.     Korona Borek
Borucin
239.    KS Naprzód Borucin – LKS Silesia Lubomia 22.08.2018 PP
240.    KS Naprzód Borucin – LKS Zryw Radonia 08.05.2016 klasa okręgowa
241.    KS Naprzód Borucin – LKS Buk Rudy Wielkie 19.04.2014 klasa A
242.    KS Naprzód Borucin – Unia Racibórz 28.08.2013 PP
243.    KS Naprzód Borucin – LKS Tworków 21.04.2013
244.    KS Naprzód Borucin
Braniewo
245.    BKS Zatoka
246.    MKS Zatoka
Brenna
247.    LKS Beskid Brenna
248.    LKS Beskid Brenna
Brodnica
249.    Sparta
Brzeg
250.    BTP Stal Brzeg 27.09.2016 III liga
251.    BTP Stal Brzeg 10.09.2016 III liga
252.    Stal Brzeg – Odra Opole 11.11.2015 1/8 wojewódzkiego PP
253.    BTP Stal Brzeg 2015/2016 IV liga
254.    BTP Stal Brzeg 2015/2016 IV liga
255.    BTP Stal Brzeg 25.04.2015 IV liga
256.    BTP Stal Brzeg 18.10.2014 IV liga
257.    BTP Stal Brzeg 04.10.2014 IV liga
258.    BTP Stal Brzeg 23.09.2014 IV liga
259.    BTP Stal Brzeg 16.09.2014 IV liga opolska
260.    BTP Stal Brzeg 06.09.2014 IV liga opolska
261.    BTP Stal Brzeg 2014/2015 IV liga
262.    BTP Stal Brzeg IV liga opolska
Brzesko
263.    Okocimski Brzesko – Wisła Płock 31.05.2014
264.    Okocimski Brzesko 2013/2014
265.    Okocimski – Arka Gdynia 23.09.2009 PP
266.    Okocimski – Lech Poznań 21.09.2005
267.    OKS Okocimski Brzesko
268.    KS Okocimski Brzesko
269.    KS Okocimski Brzesko
270.    KS Okocimski Brzesko
271.    KS Okocimski Brzesko
Brzeszcze
272.    KS Górnik Brzeszcze wiosna 2001 IV liga Małopolska Gr. I Zachodnia
273.    KS Górnik Brzeszcze
Brzezie
274.    LKS Brzezie (cegiełka)
275.    LKS Brzezie (cegiełka)
276.    LKS Brzezie (cegiełka)
277.    LKS Brzezie (cegiełka)
Brzeziny
278.    BKS Start Brzeziny 20.04.2005
279.    BKS Start Brzeziny
Brzostek
280.    Brzostowianka Brzostek
Brzozów
281.    LKS Brzozovia Brzozów
Buków
282.    Wypoczynek Buków – Naprzód Borucin 27.09.2012 Klasa A Racibórz
Busko-Zdrój
283.    BKS Busko-Zdrój
Bydgoszcz
284.    Zawisza – Legia 30.10.2013
285.    Zawisza Bydgoszcz
286.    Zawisza 2006/2007
287.    Zawisza 2005/2006
288.    Zawisza 19.11.2000
289.    Zawisza Bydgoszcz – Varta Namysłów  15.09.1996
290.    Zawisza Bydgoszcz – Elana Toruń
291.    Zawisza Bydgoszcz – Ruch Chorzów
292.    Zawisza Bydgoszcz
Bytom
293.    Polonia Bytom – Dukla Praga 20.06.2015 towarzyski
294.    Polonia Bytom – Warta Poznań 17.06.2015 baraż o II ligę
295.    Polonia Bytom – Pniówek Pawłowice Śląskie 03.06.2015 III liga
296.    Polonia Bytom – BKS Stal Bielsko-Biała 16.05.2015 III liga
297.    Polonia Bytom – Górnik II Zabrze 06.05.2015 III liga
298.    Polonia Bytom – Chrobry Głogów 28.07.2013 II liga
299.    Polonia Bytom – Jagiellonia Białystok 30.04.2011 E
300.    Polonia Bytom – Odra Wodzisław wiosna 2008/2009
301.    Polonia Bytom – Lechia Gdańsk 30.08.2008 E
302.    Polonia Bytom – Ruch Chorzów 2008/2009 OE
303.    Polonia Bytom – Lech Poznań 03.08.2009 E
304.    Polonia – Lech Poznań 07.05.2008 OE
305.    Polonia Bytom – Zagłębie Sosnowiec 29.02.2008
306.    Polonia Bytom 14.10.2006
307.    Polonia – Ruch Chorzów 20.11.2005 II liga
308.    Polonia Bytom 06.11.2005
309.    Polonia Bytom – Legia (Stadion Śląski) OE
310.    Polonia Bytom (stadion Ruchu) OE
311.    Polonia Bytom – Wisła Kraków OE
312.    Polonia Bytom – Zagłębie Sosnowiec OE
313.    Polonia – Legia E
314.    Polonia – ŁKS E
315.    Polonia – Piast E
316.    Polonia Bytom – Górnik Polkowice II liga
317.    Polonia Bytom – Jagiellonia Białystok II liga
318.    Polonia – Kmita Zabierzów II liga
319.    Polonia – KSZO II liga
320.    Polonia – Lechia Gdańsk II liga
321.    Polonia Bytom – Miedź Legnica I liga
322.    Polonia – Odra Opole II liga
323.    Polonia – Piast Gliwice II liga
324.    Polonia – Polonia Warszawa II liga
325.    Polonia – Ruch Chorzów II liga
326.    Polonia Bytom – Stal Stalowa Wola II liga
327.    Polonia – Śląsk II liga
328.    Polonia – Zawisza II liga
329.    Polonia – Zagłębie Sosnowiec II liga
330.    Polonia Bytom – Unia Janikowo baraż
331.    Polonia Bytom – Zagłębie Sosnowiec
332.    Polonia Bytom 08.05.1999
333.    Perła Polonia Bytom
334.    Polonia Bytom
335.    Polonia Bytom
336.    TS Polonia Bytom III liga
337.    Rozbark Bytom
338.    Szombierki Bytom 2013/2014 III liga
339.    Szombierki Bytom 2012/2013 IV liga
340.    Szombierki Bytom 2011/2012 IV liga
341.    Szombierki Bytom 2009/2010 wiosna liga okręgowa
342.    Szombierki Bytom 2004
343.    Szombierki Bytom 06.1993
344.    Szombierki Bytom 1992/1993
345.    Szombierki Bytom
346.    Szombierki Bytom
Bytów
347.    Drutex-Bytovia Bytów – Sandecja Nowy Sącz 21.11.2015
348.    Drutex – Bytovia Bytów – GKS Bełchatów 14.11.2015
Chałupki
349.    LKS Chałupki – Kuźnia Raciborska
350.    LKS Chałupki – Przyszłość Rogów II klasa B
351.    LKS Chałupki – Płomień Kobyla klasa B
352.    KS Kolejarz Chałupki
Chełm
353.    Chełmianka Chełm III liga
354.    Chełmianka Chełm
Chełmek
355.    KS Chełmek
Chodzież
356.    ChKS Polonia Chodzież
Chojna
357.    MKS Odra Chojna
358.    MKS Odra Chojna
Chojnice
359.    MKS Chojniczanka Chojnice
360.    MKS Chojniczanka Chojnice

Chorzów
361.    AKS Chorzów – AKS Niwka 10.08.1985
362.    PKS Józefówka Chorzów – Grunwald Ruda Śląska 14.04.2018 klasa A
363.    Ruch Chorzów – Zagłębie Sosnowiec 27.05.2018
364.    Ruch Chorzów – Skra Częstochowa 04.08.2018
365.    Ruch Chorzów – Pogoń Siedlce 20.04.2018
366.    Ruch Chorzów – Odra Opole 29.10.2017
367.    Ruch Chorzów – Górnik Zabrze 04.10.2014 E
368.    Ruch Chorzów – Zagłębie Lubin 30.08.2013 E (zaproszenie)
369.    Ruch Chorzów – Lech Poznań 24.02.2013 E
370.    Ruch Chorzów – Górnik Zabrze 15.04.2013 E
371.    Ruch Chorzów – Wisła Kraków 25.03.2013 E
372.    Ruch Chorzów – Podbeskidzie Bielsko-Biała 18.03.2012 E
373.    Ruch Chorzów – Lech Poznań 24.02.2012 E
374.    Ruch Chorzów – Korona Kielce 10.12.2011 E
375.    Ruch Chorzów – Cracovia Kraków 19.11.2011 E
376.    Ruch Chorzów – Legia Warszawa 16.10.2011 E
377.    Ruch Chorzów – ŁKS Łódź 21.09.2011 PP
378.    Ruch Chorzów – Zagłębie Lubin 09.09.2011 E
379.    Ruch Chorzów – Śląsk Wrocław 12.08.2011 E
380.    Ruch Chorzów – Górnik Zabrze 18.03.2011 E
381.    Ruch Chorzów – GKS Bełchatów 12.03.2011
382.    Ruch Chorzów – Lechia Gdańsk 26.02.2011 E
383.    Ruch Chorzów – Korona Kielce 03.10.2010 E
384.    Ruch Chorzów – Legia Warszawa 12.09.2010 E
385.    Ruch Chorzów – Odra Wodzisław 2010 E
386.    Ruch Chorzów – GKS Bełchatów 2010 E
387.    Ruch Chorzów 2010
388.    Ruch Chorzów – Lechia Gdańsk 16.10.2009 E
389.    Ruch Chorzów – Cracovia 19.09.2009 E
390.    Ruch Chorzów – Polonia Warszawa 29.08.2009 E
391.    Ruch Chorzów – Arka Gdynia 14.08.2009 E
392.    Ruch Chorzów – Wisła Kraków 2009 E
393.     Ruch Chorzów – Legia 07.05.2009 E
394.    Ruch Chorzów – Piast Gliwice 25.04.2009 E
395.    Ruch Chorzów – Górnik Zabrze 28.02.2009 E
396.    Ruch Chorzów – Wisła Kraków 29.11.2008 E
397.    Ruch Chorzów – Legia 21.11.2008 E
398.    Ruch Chorzów – Arka Gdynia 08.11.2008 E
399.    Ruch Chorzów – Lech Poznań 19.10.2008 E
400.    Ruch Chorzów – Jagiellonia Białystok 27.09.2008 E
401.    Ruch Chorzów – Cracovia 12.09.2008 E
402.    Ruch Chorzów – Polonia Bytom 22.08.2008 E
403.     Ruch Chorzów – Lechia Gdańsk 16.08.2008 E
404.    Ruch Chorzów – Śląsk Wrocław 2008 E
405.    Ruch Chorzów – Jagiellonia 10.05.2008 E
406.     Ruch Chorzów – Legia 03.05.2008 E
407.    Ruch Chorzów – Odra Wodzisław 12.04.2008 E
408.    Ruch Chorzów – Lech Poznań 29.03.2008 E
409.    Ruch – Widzew 15.03.2008
410.    Ruch – Górnik Zabrze 02.03.2008 E
411.    Ruch Chorzów – Cracovia 07.12.2007 E
412.    Ruch Chorzów – Groclin Grodzisk Wielkopolski 30.11.2007 E
413.    Ruch – Widzew 30.10.2007 PP
414.    Ruch Chorzów – Polonia Bytom 27.10.2007 E
415.    Ruch Chorzów – Groclin 12.10.2007 PE
416.    Ruch Chorzów – Wisła Kraków 30.09.2007 E
417.    Ruch Chorzów – Zagłębie Sosnowiec 10.08.2007 E
418.    Ruch Chorzów – Górnik Łęczna 26.09.2007 PP
419.    Ruch Chorzów – Korona Kielce 26.08.2007 E
420.    Ruch Chorzów – Podbeskidzie 09.06.2007
421.    Ruch Chorzów – Unia Janikowo 26.05.2007
422.    Ruch Chorzów – Kmita Zabierzów 12.05.2007
423.    Ruch Chorzów – Zagłębie Sosnowiec 14.04.2007
424.    Ruch Chorzów – Polonia Bytom 30.03.2007
425.    Ruch Chorzów – Górnik Polkowice 09.03.2007
426.    Ruch – Piast Gliwice wiosna 2007
427.    Ruch Chorzów – Lechia Gdańsk 03.11.2006
428.    Ruch Chorzów – Stal Stalowa Wola 20.10.2006
429.    Ruch Chorzów – Jagiellonia 13.10.2006
430.    Ruch Chorzów – Zawisza Bydgoszcz 30.09.2006
431.    Ruch Chorzów – ŁKS Łomża 23.09.2006
432.    Ruch Chorzów – Śląsk Wrocław 26.08.2006
433.    Ruch – Odra Opole 11.08.2006
434.    Ruch Chorzów – Polonia Bytom 10.06.2006
435.    Ruch Chorzów – KSZO 09.06.2006
436.    Ruch Chorzów – Piast Gliwice 31.05.2006
437.    Ruch Chorzów – Radomiak 20.05.2006
438.    Ruch Chorzów – Zagłębie Sosnowiec
439.    Ruch Chorzów – Śląsk Wrocław 22.04.2006
440.    Ruch Chorzów – Podbeskidzie 11.11.2005
441.    Ruch Chorzów – Jagiellonia Białystok 29.10.2005
442.    Ruch Chorzów – Kujawiak Hydrobudowa Włocławek 15.10.2005
443.    Ruch Chorzów – KSZO 01.10.2005
444.    Ruch Chorzów – Szczakowianka 19.08.2005
445.    Ruch – Arka Gdynia wiosna 2005
446.    Ruch Chorzów – ŁKS Łódź wiosna 2005
447.    Ruch Chorzów – Radomiak Radom wiosna 2005
448.    Ruch Chorzów – Widzew wiosna 2005
449.    Ruch Chorzów – Zagłębie Sosnowiec wiosna 2005
450.    Ruch Chorzów – Piast Gliwice 2004/2005
451.    Ruch Chorzów – Stasiak Ostrowiec 18.09.2004
452.    Ruch Chorzów – Pogoń Szczecin 24.04.2004
453.    Ruch Chorzów – Podbeskidzie 10.04.2004
454.    Ruch Chorzów – Cracovia 27.03.2004
455.    Ruch Chorzów – Tłoki Gorzyce 16.09.2003
456.    Ruch Chorzów – Aluminium Konin 13.09.2003
457.    Ruch Chorzów – GKS Bełchatów 03.09.2003
458.    Ruch Chorzów – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 23.08.2003
459.    Ruch Chorzów – Piast Gliwice 13.08.2003
460.    Ruch Chorzów – Groclin Grodzisk Wlkp 24.05.2003
461.    Ruch Chorzów – Garbarnia Kraków 10.05.2003
462.    Ruch Chorzów – Widzew 26.04.2003
463.    Ruch Chorzów – Polonia 12.04.2003
464.    Ruch Chorzów – Odra 05.04.2003
465.    Ruch Chorzów – Wisła 16.03.2003
466.    Ruch Chorzów – Legia 17.11.2002
467.    Ruch Chorzów – Lech Poznań 05.10.2002
468.    Ruch Chorzów – Wisła 21.09.2002
469.    Ruch Chorzów – GKS Katowice 30.08.2002
470.    Ruch Chorzów – Górnik Zabrze 03.08.2002
471.    Ruch – Amica 2001/02 ½ PP
472.    Ruch – Amica wiosna 2002
473.    Ruch – GKS Katowice wiosna 2002
474.    Ruch – Legia wiosna 2002
475.    Ruch – Odra Wodzisław wiosna 2002
476.    Ruch – Pogoń Szczecin wiosna 2002
477.    Ruch – Wisła Kraków wiosna 2002
478.    Ruch Chorzów – Legia 29.11.2001
479.    Ruch Chorzów – Groclin Dyskobolia Grodzisk Wlkp 20.10.2001
480.    Ruch Chorzów – RKS Radomsko 13.10.2001
481.    Ruch Chorzów – Pogoń Szczecin 22.09.2001
482.    Ruch Chorzów – Stomil Olsztyn 21.07.2001
483.    Ruch Chorzów – Groclin Grodzisk Wlkp. 17.06.2001
484.    Ruch Chorzów – Zagłębie Lubin 09.06.2001
485.    Ruch Chorzów – Wisła Kraków 19.05.2001
486.    Ruch Chorzów – Śląsk Wrocław 02.05.2001
487.    Ruch – Stomil Olsztyn 21.04. 2001
488.    Ruch Chorzów – Odra Wodzisław 07.04.2001
489.    Ruch – Górnik Zabrze 17.03.2001
490.    Ruch Chorzów – Amica Wronki jesień 2000
491.    Ruch Chorzów – GKS Katowice jesień 2000
492.    Ruch Chorzów – Petro Płock jesień 2000
493.    Ruch Chorzów – Pogoń Szczecin jesień 2000
494.    Ruch Chorzów – Widzew jesień 2000
495.    Ruch Chorzów – Lech Poznań wiosna 2000
496.    Ruch – Legia wiosna 2000
497.    Ruch Chorzów – ŁKS Łódź wiosna 2000
498.    Ruch Chorzów – Petro Płock wiosna 2000
499.    Ruch Chorzów – Pogoń Szczecin wiosna 2000
500.    Ruch Chorzów – Polonia wiosna 2000
501.    Ruch Chorzów – Ruch Radzionków 15.03.2000
502.    Ruch Chorzów – Zagłębie Lubin wiosna 2000
503.    Ruch Chorzów – Legia 01.09.2013
504.    Ruch Chorzów – Amica jesień 1999
505.    Ruch – Górnik Zabrze jesień 1999
506.    Ruch Chorzów – Groclin Grodzisk jesień 1999
507.    Ruch Chorzów – Odra Wodzisław jesień 1999
508.    Ruch Chorzów – Stomil Olsztyn jesień 1999
509.    Ruch Chorzów – Widzew Łódź jesień 1999
510.    Ruch Chorzów – Wisła Kraków jesień 1999
511.    Ruch Chorzów – Górnik Zabrze 29.05.1999
512.    Ruch Chorzów – Legia 08.05.1999
513.    Ruch Chorzów – Zagłębie Lubin 20.03.1999
514.    Ruch Chorzów – RKS Fameg Radomsko 10.03.1999
515.    Ruch – Odra Wodzisław 06.03.1999
516.    Ruch Chorzów – ŁKS Łódź 30.10.1998
517.    Ruch Chorzów – Widzew 23.10.1998
518.    Ruch Chorzów – GKS Bełchatów 03.10.1998
519.    Ruch Chorzów – GKS Katowice 19.09.1998
520.    Ruch Chorzów – GKS Katowice 16.09.1998
521.    Ruch Chorzów – Ruch Radzionków 09.09.1998
522.    Ruch Chorzów – Groclin Grodzisk Wlkp 06.06.1998
523.    Ruch Chorzów – Widzew 30.05.1998
524.    Ruch Chorzów – Raków Częstochowa 20.05.1998
525.    Ruch Chorzów – Wisła Kraków 09.05.1998
526.    Ruch Chorzów – Zagłębie Lubin 25.04.1998
527.    Ruch Chorzów – KSZO Ostrowiec 11.04.1998
528.    Ruch Chorzów – Amica Wronki 21.03.1998
529.    Ruch Chorzów – Stomil Olsztyn 07.03.1998
530.    Ruch – Polonia Warszawa 08.11.1997
531.    Ruch Chorzów – Odra Wodzisław 25.10.1997
532.    Ruch Chorzów – Górnik Zabrze 15.10.1997
533.    Ruch Chorzów – Lech Poznań 20.09.1997
534.    Ruch Chorzów 03.09.1997
535.    Ruch Chorzów – GKS Katowice 24.08.1997
536.    Ruch Chorzów – Petrochemia Płock 16.08.1997
537.    Ruch – Polonia Warszawa 25.06.1997
538.    Ruch – Raków 07.05.1997
539.    Ruch Chorzów – GKS Bełchatów 24.05.1997
540.    Ruch Chorzów – ŁKS Łódź 17.05.1997
541.    Ruch Chorzów – Raków Częstochowa 07.05.1997
542.    Ruch – Amica 20.04.1997
543.    Ruch Chorzów – Widzew 09.04.1997
544.    Ruch Chorzów – Sokół Tychy 22.03.1997
545.    Ruch Chorzów – Lech 08.03.1997
546.    Ruch Chorzów – Hutnik Kraków I liga
547.    Ruch Chorzów – Legia Warszawa I liga
548.    Ruch Chorzów – Śląsk Wrocław I liga
549.    Ruch Chorzów – Stomil Olsztyn I liga
550.    Ruch Chorzów – Wisła Kraków I liga
551.    Ruch Chorzów – Zagłębie Lubin I liga
552.    Ruch Chorzów – Bałtyk Gdynia II liga
553.    Ruch Chorzów – Górnik Konin II liga
554.    Ruch Chorzów – Naprzód Rydułtowy II liga
555.    Ruch Chorzów – Polonia Bytom II liga
556.    Ruch Chorzów – Stilon Gorzów II liga
557.    Ruch Chorzów – Baumit Ślęża Wrocław II liga
558.    Ruch Chorzów – Varta Start Namysłów II liga
559.    Ruch Chorzów – Zawisza Bydgoszcz II liga
560.    Ruch Chorzów – Śląsk Wrocław PP
561.    Ruch Chorzów – Polonia Warszawa PP
562.    Ruch Chorzów – Raków Częstochowa PP
563.    Ruch Chorzów – Pogoń Oleśnica PP
564.    Ruch – Odra Opole 28.07.1979
565.    Ruch – Odra Opole 06.06.1979
566.    Ruch – Odra Opole
567.    Ruch Chorzów – GKS Katowice
568.    Ruch Chorzów - GKS
569.    Ruch Chorzów – Górnik Zabrze
570.    Ruch Chorzów – Pogoń Szczecin
571.    Ruch Chorzów – Stal Mielec
572.    Ruch Chorzów – Śląsk Wrocław
573.    Ruch Chorzów - Widzew
574.    Ruch Chorzów - Legia
575.    Ruch Chorzów
576.    Ruch Chorzów – Górnik Zabrze
577.    Ruch Chorzów – Gwardia Warszawa
578.    Ruch Chorzów – GKS Katowice
579.    Ruch Chorzów – Lech Poznań
580.    Ruch Chorzów – Legia Warszawa
581.    Ruch Chorzów – ŁKS Łódź
582.    Ruch Chorzów – Pogoń Szczecin
583.    Ruch Chorzów – Polonia Bytom
584.    Ruch Chorzów – ROW Rybnik
585.    Ruch Chorzów – Stal Mielec
586.    Ruch Chorzów – Stal Rzeszów
587.    Ruch Chorzów – Szombierki Bytom
588.    Ruch Chorzów – Wisła Kraków
589.    Ruch Chorzów – Zagłębie Sosnowiec
590.    Ruch Chorzów – Zagłębie Wałbrzych

Choszczno
591.    MKS Piast Choszczno V liga
Chrzanów
592.    TS Fablok Chrzanów
Chrząstowice
593.    1.FC Chronstau - Chrząstowice
Cieszyn
594.    Piast Cieszyn – GKS Morcinek Kaczyce 16.04.2016 klasa A
Cisek
595.    Victoria Cisek
Cisowa
596.    KS Cisowa
Cyprzanów
597.    LKS Cyprzanów
598.    LKS Cyprzanów
599.    LKS Cyprzanów
Czarnków
600.    LKS Czarnków
Czarnowąsy
601.    LZS Swornica Czarnowąsy 2013/2014
602.     LZS Swornica Czarnowąsy 2002/2003 III liga
603.    Swornica Czarnowąsy 2009/2010
Czeladź
604.    CKS Czeladź
Czechowice-Dziedzice
605.    MRKS Czechowice-Dziedzice
Czermno
606.    Heko Czermno – Ruch Chorzów 02.10.2005 II liga
607.    Heko Czermno – ŁKS Łódź 30.10.2005 II liga
608.    Heko Czermno – Świt NDM 13.11.2005 II liga
609.    Heko Czermno – Piast Gliwice 16.10.2005 II liga
610.    Heko Czermno – Lechia Gdańsk 11.09.2005 II liga
611.    Heko – Widzew 28.08.2005 II liga
612.    Heko Czermno – Górnik Wieliczka 11.06.2005 III liga
613.    Heko – Wisła II Kraków 28.05.2005 III liga
614.    Heko – Motor Lublin 18.05.2005 III liga
615.    Heko – Stal Stalowa Wola 14.05.2005 III liga
616.    Heko – Hutnik Kraków 17.04.2005 III liga
617.    Heko – Pogoń Staszów 06.11.2004 III liga
618.    Heko – Stal Rzeszów 23.10.2004 III liga
619.    Heko – Lewart Lubartów 09.10.2004 III liga
620.    Heko Czermno – Wierna Małogoszcz 18.09.2004
621.     Heko Czermno – Hetman Zamość 04.09.2004
622.    Heko – Hutnik Kraków 18.04.2004 III liga
623.    Heko – Pogoń Staszów 21.03.2004 III liga
Czernica
624.    LKS Zameczek Czernica 2015/2016 liga okręgowa
625.    LKS Zameczek Czernica
Czerwionka
626.    KS 23 Górnik Czerwionka
627.    MKS Czerwionka klasa A podokręg Rybnik
628.    MKS Czerwionka
Czerwionka-Leszczyny
629.    Płomień Czuchów Czerwionka-Leszczyny
Częstochowa
630.    RKS Raków Częstochowa
631.    RKS Raków Częstochowa
632.    RKS Raków Częstochowa II liga zachodnia
633.    RKS Raków Częstochowa II liga zachodnia
634.    KS Raków Częstochowa
635.    KS Raków Częstochowa
636.    RKS Raków Częstochowa
637.    RKS Raków Częstochowa
638.    KS Skra Wadrox Częstochowa 2009/2010 IV liga
Czuchów
639.    KS Płomień Czuchów
Czyżowice
640.    LKS Naprzód Czyżowice
Dankowice
641.    LKS Pasjonat Dankowice – Ruch Chorzów 08.09.2007 towarzyski
642.    LKS Pasjonat Dankowice – TS Fablok Chrzanów 08.08.1999 IV liga
643.    LKS Pasjonat Dankowice – KS Górnik Brzeszcze 15.11.1998 IV liga
644.    LKS Pasjonat Dankowice
Dąbrowa Tarnowska
645.    MLKS Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska liga okręgowa
Dąbrówka
646.    KS CCC Dąbrówki
Dębica
647.    LKS Igloopol Dębica
648.    LKS Igloopol Dębica
649.    Wisłoka Dębica – Igloopol Dębica
650.    Wisłoka Dębica
Dęblin
651.    KS Czarni Dęblin
Dębno
652.    MKS Dąb Dębno 2009/2010 III liga
653.    MKS Dąb Dębno – Pogoń Szczecin 24.05.2008
654.    MKS Dąb Dębno IV liga
655.    Orzeł Dębno
Dobczyce
656.    Raba Dobczyce – Dziecanovia
657.    Raba Dobczyce – Hejnał Krzyszkowice
658.    Raba Dobczyce – Jordan Zakliczyn
659.    Raba Dobczyce – Pcimianka
660.    Raba Dobczyce – Rokita Kornatki
661.    Raba Dobczyce – Rudnik
662.    Raba Dobczyce – Śledziejowice
663.    Raba Dobczyce – Wiślanka Grabij
664.    Raba Dobczyce – Wolni Kłaj
665.    Raba Dobczyce
666.    Raba II Dobczyce – Iskra Głogoczów
667.    Raba II Dobczyce – Karpaty II Sierpaw
668.    Raba II Dobczyce – Rudnik II
Dobra
669.    LKS Dobrzanka Dobra
Dobrzeń Wielki
670.    LZS TOR Dobrzeń Wielki
671.    LKS TOR Dobrzeń Wielki
Dopiewo
672.    GKS Dopiewo – Elana Toruń 12.10.2013
Drogomyśl
673.    LKS Błyskawica Drogomyśl
Dwikozy
674.    Sparta Dwikozy – Naprzód Jędrzejów 10.2001 IV liga
Działdowo
675.    Start-Kombet Działdowo – Huragan Morąg III liga
Działoszyn
676.    KS Warta Działoszyn
Dzierzgoń
677.    Powiśle Dzierzgoń
Dzierżoniów
678.    MZKS Lechia Dzierżoniów
679.    MZKS Lechia Dzierżoniów III liga dolnośląsko-lubuska
680.    Lechia Dzierżoniów – Bielawianka Bielawa 05.11.2000 IV liga
Dzierżów
681.    KS Złote Piaski Dzierżów
Dzierżysław
682.    Orzeł Dzierżysław
Dzimierz
683.    LKS Dzimierz
Elbląg
684.    Olimpia Elbląg – Concordia Elbląg 21.11.2015
685.    Olimpia Elbląg – Olimpia Olsztynek 07.11.2015
686.    Olimpia Elbląg – Znicz Biała Piska 26.09.2015
687.    Olimpia Elbląg – Finishparkiet Drwęca NML 19.09.2015
688.    Olimpia Elbląg – Huragan Morąg 05.09.2015
689.    Olimpia Elbląg – Jagiellonia II Bałystok 16.08.2015
690.    Olimpia Elbląg – Start Działdowo 08.08.2015
691.    Olimpia Elbląg – Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 11.04.2015
692.    Olimpia Elbląg – Concordia Elbląg 16.11.2014
693.    Olimpia Elbląg – Olimpia Zambrów 11.11.2014
694.    Olimpia Elbląg – Puszcza Hajnówka 31.10.2014
695.    Olimpia Elbląg – Calisia Kalisz 19.07.2014
696.    ZKS Olimpia Elbląg – Stal Mielec 08.06.2014
697.    Olimpia Elbląg – Radomiak Radom 17.05.2014
698.    ZKS Olimpia Elbląg – Stal Rzeszów 03.05.2014
699.    Olimpia Elbląg – Stal Stalowa Wola 29.03.2014
700.    ZKS Olimpia Elbląg – Limanovia 26.10.2013
701.    ZKS Olimpia Elbląg – Concordia Elbląg 28.09.2013
702.    Olimpia Elbląg – Motor Lublin 30.10.2010
703.    Olimpia Elbląg – Vęgoria Węgorzewo 04.04.2009
704.    KS Olimpia – Concordia Piotrków Trybunalski 14.06.2008
705.    Olimpia Elbląg – Legionovia Legionowo 15.05.2004
706.    KS Polonia Elbląg
707.    ZKS Polonia Elbląg
Ełk
708.    MKS Ełk
Frysztak
709.    GMKS Strzelec Frysztak
Gamów
710.    LKS Gamów
711.    LKS Gamów
712.    LKS Gamów
713.    LKS Gamów
Gaszowice
714.    GKS Dąb Gaszowice 2011/2012
715.    GKS Dąb Gaszowice
716.    GKS Dąb Gaszowice
717.    GKS Dąb Gaszowice klasa B
Gdańsk
718.    Lechia Gdańsk – Legia 31.10.2015 E
719.    Lechia Gdańsk – Górnik Łęczna 21.08.2015 E
720.    Lechia Gdańsk – Górnik Zabrze 21.03.2015 E
721.    Lechia Gdańsk – Legia Warszawa 03.05.2012
722.    Lechia Gdańsk – GKS Bełchatów 01.04.2011
723.    Lechia Gdańsk jesień 2010 E
724.    Lechia Gdańsk – Cracovia 17.09.2010 akredytacja E
725.    Lechia Gdańsk – Śląsk Wrocław 28.08.2010 E
726.    Lechia Gdańsk – Polonia Warszawa wiosna 2010 E
727.    Lechia Gdańsk – Lech Poznań 25.10.2009
728.    Lechia Gdańsk – Śląsk 29.08.2009
729.    Lechia Gdańsk jesień 2008 E
730.    Lechia Gdańsk PE 2008/2009
731.    Lechia Gdańsk – Jagiellonia Białystok 17.10.2008 PP
732.    Lechia Gdańsk – Wisła Kraków 24.09.2008 PP
733.    Lechia Gdańsk – Motor Lublin wiosna 2008 II liga
734.    Lechia – Ruch 31.08. II liga
735.    Lechia Gdańsk – Górnik Polkowice wiosna 2007 II liga
736.    Lechia Gdańsk – Jagiellonia Białystok wiosna 2007 II liga
737.    Lechia Gdańsk – KSZO Ostrowiec wiosna 2007 II liga
738.    Lechia – Odra Opole wiosna 2007 II liga
739.    Lechia – Śląsk wiosna 2007 II liga
740.    Lechia – Heko Czermno 2005/2006
741.    Lechia Gdańsk – Unia Janikowo 07.05.2005 III liga
742.    Lechia Gdańsk – Flota Świnoujście 09.04.2005 III liga
743.    Lechia Gdańsk – TUR Turek 02.04.2005 III liga
744.    Lechia Gdańsk – TKP Toruń 23.10.2004 III liga
745.    Lechia Gdańsk – Chojniczanka Chojnice 10.06.2004 IV liga
746.    Lechia Gdańsk – Cartusia Kartuzy 03.04.2004 IV liga
747.    Lechia Gdańsk – Gedania Gdańsk 11.10.2003 IV liga
748.    Lechia Gdańsk – Wybrzeże Objazda 17.08.2003 IV liga
749.    Lechia Gdańsk – Arka Gdynia 23.05.1988
750.    Lechia – Legia
751.    Lechia – Odra Opole 31.03.1984
752.    Polonia Gdańsk
753.    Stoczniowiec Gdańsk
Gdynia
754.    Arka Gdynia – Górnik Zabrze 11.08.2018 E
755.    Arka Gdynia – Górnik Zabrze 12.12.2017 E
756.    Arka Gdynia – Śląsk Wrocław 16.07.2017 E
757.    Arka Gdynia – Jagiellonia Białystok 12.12.2016 E
758.    Arka Gdynia – Śląsk Wrocław 13.08.2016 E
759.    Arka Gdynia – Stomil Olsztyn 23.10.2015
760.    Arka Gdynia – MKS Kluczbork 29.08.2015 I liga
761.    Arka Gdynia – Widzew 26.08.2014
762.    Arka Gdynia 2014/2015 I liga
763.    Arka Gdynia 2011/2012
764.    Arka Gdynia – Beroe Stara Zagora 19.02.2011 towarzyski
765.    Arka Gdynia – Śląsk Wrocław 29.11.2009
766.    Arka Gdynia – Legia Warszawa 09.08.2009 E
767.    Prokom Arka Gdynia – Motor Lublin 26.10.2007 II liga
768.    Prokom Arka Gdynia – Górnik Łęczna 31.03.2007 E
769.    Arka Gdynia – GKS Bełchatów 15.04.2006
770.    Arka Gdynia 18.03.2006
771.    Arka Prokom jesień II liga
772.    Arka Prokom Gdynia wiosna 2003 II liga
773.    MZKS Arka Gdynia – Kasztelan Papowo 02.08.1997
774.    MGKS Arka Amber
775.    Arka Gdynia
776.    Arka II Gdynia – Gryf Wejherowo 05.05.2015 PP
777.    Bałtyk Gdynia – Gwardia Koszalin jesień 2015
778.    Bałtyk Gdynia - Leśnik wiosna 2015 III liga bałtycka
779.    Bałtyk Gdynia 17.03.2001
780.    SKS Bałtyk Gdynia
Gliwice
781.    Carbo Gliwice
782.    RKS Foruna Gliwice 2013/2014
783.    Piast Gliwice – Legia Warszawa 12.12.2017 E
784.    Piast Gliwice – Lechia Gdańsk 24.04.2016 E
785.    Piast Gliwice jubileusz 70-lecia 27.06.2015
786.    Piast Gliwice – Lech Poznań 15.04.2013 E
787.    Piast Gliwice – Pogoń Szczecin 31.08.2012 E
788.    Piast Gliwice – Ruch
789.    Piast Gliwice – Śląsk Wrocław 08.05.2010 E
790.    Piast Gliwice wiosna 2009
791.    Piast Gliwice jesień 2007
792.    Piast Gliwice wiosna 2007
793.    Piast Gliwice jesień 2005 II liga
794.    Piast Gliwice
795.    Piast Gliwice
796.    Piast Gliwice 07.06.1998
Głogów
797.    Chrobry Głogów – Legia Warszawa 05.12.2018 PP
798.    Chrobry Głogów – Podbeskidzie Bielsko-Biała 07.2017
799.    Chrobry Głogów – Miedź Legnica 04.03.2016
800.    Chrobry Głogów III liga
801.    Chrobry Głogów
802.    Chrobry Głogów
803.    Chrobry Głogów
804.    Chrobry Głogów
805.    Chrobry Głogów III liga
806.    Chrobry Głogów
807.    Chrobry Głogów
Głogów Małopolski
808.    LKS Głogovia – Nafta Jedlicze wiosna 2002
Głubczyce
809.    Polonia Głubczyce 10.11.2012 (BKS Stal Bielsko-Biała)
810.    Polonia Głubczyce 20.10.2012
811.    Polonia Głubczyce – LZS Leśnica (RPP) 26.05.2010
812.    Polonia Głubczyce – LZS Leśnica (RPP) 05.05.2010 mecz się nie odbył
813.    Polonia Głubczyce – Swornica Czarnowąsy 03.04.2010 IV liga
814.    KS Polonia Głubczyce
815.    Polonia Gołuszowice Głubczyce
Głuchołazy
816.    GKS Głuchołazy 31.03.2018 (mecz z Groszmal Odra II Opole) liga okręgowa
817.    GKS Głuchołazy – GKS Piomar Przywory 04.04.2015 liga okręgowa
818.    Unia Głuchołazy
Gniewkowo
819.    MLKS Unia Gniewkowo 2009/2010 IV liga
820.    MLKS Unia Gniewkowo IV liga
Goczałkowice
821.    LKS Goczałkowice
Gogolin
822.    MKS Gogolin IV liga
823.    MKS Gogolin IV liga
Gołkowice
824.    KS 27 Gołkowice
Gołuchów
825.    LKS Gołuchów
Gorlice
826.    Glinik Gorlice wiosna 2011 IV liga
827.    Glinik Karpatia Gorlice – Tarnovia
Gorzów Wielkopolski
828.    GKP Gorzów Wielkopolski – MKS Kluczbork 11.06.2011 I liga
829.    GKP Gorzów Wielkopolski – Górnik Łęczna 28.05.2011 I liga
830.    GKP Gorzów Wielkopolski – Piast Gliwice 21.05.2011 I liga
831.    GKP Gorzów Wielkopolski – Pogoń Szczecin 11.05.2011 I liga
832.    GKP Gorzów Wielkopolski – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 30.04.2011 I liga
833.    GKP Gorzów Wielkopolski – GKS Katowice 16.04.2011 I liga
834.    GKP Gorzów Wielkopolski – Termalica Bruk-Bet Nieciecza 02.04.2011 I liga
835.    GKP Gorzów Wielkopolski – Kolejarz Stróże 19.03.2011 I liga
836.    GKP Gorzów Wielkopolski – Podbeskidzie 13.11.2010 I liga
837.    GKP Gorzów Wielkopolski – Warta Poznań 30.10.2010 I liga
838.    GKP Gorzów Wielkopolski – Dolcan Ząbki 16.10.2010 I liga
839.    GKP Gorzów Wielkopolski – Flota Świnoujście 02.10.2010 I liga
840.    GKP Gorzów Wielkopolski – Cracovia 21.09.2010 PP
841.    GKP Gorzów Wielkopolski – ŁKS Łódź 18.09.2010 I liga
842.    GKP Gorzów Wielkopolski – Odra Wodzisław 04.09.2010 I liga
843.    GKP Gorzów Wielkopolski – Górnik Polkowice 21.08.2010 I liga
844.    GKP Gorzów Wielkopolski – Ruch Radzionków 07.08.2010 I liga
845.    GKP Gorzów Wielkopolski – Sandecja 04.08.2010 I liga
846.    GKP Gorzów Wielkopolski – Legia Warszawa 22.09,2009 PP
847.    GKP Gorzów Wielkopolski 2009/2010 I liga
848.    GKP Gorzów Wielkopolski 2008/2009 I liga
849.    GKP Gorzów Wielkopolski III liga
850.    GKP Gorzów Wlkp.
851.    ZKS Stilon Gorzów – Rekord Bielsko-Biała 06.08.2017 III liga
852.    ZKS Stilon Gorzów – Formaca Port 2000 Mostki 24.10.2015 III liga
853.    KS Stilon Gorzów – Kotwica Kołobrzeg 18.07.2015 III liga
854.    ZKS Stilon Gorzów – Polonia Stal Świdnica
855.    Stilon Gorzów Wielkopolski – Piast Karnin 07.05.2014 III liga
856.    Stilon Gorzów Wielkopolski – Tęcza Krosno Odrzańskie 22.06.2013 IV liga
857.    Stilon Gorzów Wielkopolski – Spójnia Ośno Lubuskie 08.06.2013 IV liga
858.    Stilon Gorzów Wielkopolski – Arka Nowa Sól 25.05.2013 IV liga
859.    Stilon Gorzów Wielkopolski – Błękitni Lubno 18.05.2013 IV liga
860.    Stilon Gorzów Wielkopolski – ŁKS Łęknica 27.04.2013 IV liga
861.    Stilon Gorzów Wielkopolski – Vitrosilicon-Intra Iłowa 29.09.2012 IV liga
862.    Stilon Gorzów Wielkopolski – Czarni Witnica 15.09.2012 IV liga
863.    Stilon Gorzów Wielkopolski – Piast Czerwieńsk 01.09.2012 IV liga
864.    Stilon Gorzów Wielkopolski – Korona Kożuchów 18.08.2012 IV liga lubuska
865.    Stilon Gorzów Wielkopolski – Spójnia Ośno Lubuskie 11.08.2012 IV liga
866.    Stilon Gorzów Wielkopolski – Czarni Browar Witnica 09.06.2012 IV liga lubuska
867.    Stilon Gorzów – Korona Kożuchów 26.05.2012 IV liga lubuska
868.    Stilon Gorzów Wielkopolski – Odra Bytom Odrzański 26.05.2012 IV liga lubuska
869.    Stilon Gorzów Wielkopolski – Vitrosilicon Intra Iłowa 01.05.2012 IV liga lubuska
870.    Stilon Gorzów Wielkopolski – Łucznik Strzelce Krajeńskie 21.04.2012 IV liga lubuska
871.    Stilon Gorzów Wielkopolski –Tęcza Krosno Odrzańskie 07.04.2012 IV liga lubuska
872.    Stilon Gorzów Wielkopolski – Dąb Przybyszów 17.03.2012 IV liga lubuska
873.    Stilon Gorzów Wielkopolski – Korona Kożuchów 29.10.2011 IV liga lubuska
874.    Stilon Gorzów Wielkopolski – Spójnia Ośno Lubuskie 15.10.2011 IV liga lubuska
875.    Stilon Gorzów – Polonia Słubice
876.    Stilon Gorzów Wielkopolski – Sparta Grabik 03.09.2011 IV liga lubuska
877.    Stilon Gorzów Wielkopolski – Meprozet Stare Kurowo 27.08.2011 IV liga lubuska
878.    Stilon Gorzów Wielkopolski – Szprotavia Szprotawa 20.08.2011 IV liga lubuska
879.    Stilon Gorzów Wielkopolski – Pogoń Skwierzyna 13.08.2011 IV liga lubuska
Gorzyce
880.    Czarni Gorzyce
881.    Tłoki Gorzyce – Wisła Kraków 22.09. PP
882.    Tłoki Gorzyce
Gostynin
883.    Mazur Gostynin
Gostyń
884.    Kania Gostyń
Góra Kalwarii
885.    513.    MKS Korona Góra Kalwaria
Górki Śląskie
886.    LKS Górki Śląskie klasa A
887.    LKS Górki Śląskie klasa B
Górniki
888.    Rodło Górniki
Gracze
889.    LKS Skalnik Gracze wiosna 2011 III liga
890.    LKS Skalnik Gracze – Arka Nowa Sól 07.06.2008 III liga
891.    LKS Skalnik – Gawin Królewska Wola 10.05.2008 III liga
892.    LKS Skalnik – Cracovia 03.08.2004 PP
893.    LKS Skalnik Gracze
894.    LZS Skalnik
Grajewo
895.    Warmia Grajewo III liga
Grodków
896.    GKS Grodków 01.05.2010
Grodzisk Mazowiecki
897.    GKS Pogoń Grodzisk Mazowiecki 18.09.2015
898.    GKS Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Grodzisk Wielkopolski
899.    Groclin Dyskobolia – Zagłębie Lubin 31.05.2007
900.    Groclin Dyskobolia – Pogoń Szczecin 22.05.2007 E
901.    Gro lin Dyskobolia – Górnik Łęczna 18.11.2006
902.    Groclin Dyskobolia – Wisła Kraków 05.11.2006 OE
903.    Groclin Dyskobolia – Wisła Płock 06.05.2006
904.    Groclin Dyskobolia – Odra Wodzisław 11.04.2006
905.    Groclin Dyskobolia – Polonia Warszawa 22.10.2005 OE
906.    Groclin Dyskobolia – Cracovia 24.09.2005
907.    Groclin Dyskobolia – Arka Gdynia 18.09.2005
908.    Groclin Dyskobolia – Amica 27.07.2005
909.    Groclin Dyskobolia – Górnik Łęczna 09.06.2005
910.    Groclin Dyskobolia – Lech Poznań 24.05.2005
911.    Groclin Dyskobolia – Wisła Płock 02.04.2005
912.    Groclin Dyskobolia – Odra Wodzisław 24.03.2005
913.    Groclin Dyskobolia – Polonia Warszawa 12.03.2005
914.    Groclin Dyskobolia – Odra Wodzisław 02.10.2004
915.    Groclin Dyskobolia – Zagłębie Lubin 18.09.2004
916.    Groclin Dyskobolia – Legia 22.05.2004
917.    Groclin Dyskobolia – Amica Wronki 07.05.2004
918.    Groclin – Wisła 23.04.2004
919.    Groclin Dyskobolia – Lech Poznań 10.04.2004
920.    Groclin Dyskobolia – Polonia Warszawa 31.08.2003
921.    Groclin Dyskobolia – Odra Wodzisław 17.08.2003
922.    Groclin Dyskobolia
923.    Groclin Dyskobolia
Grudziądz
924.    Olimpia Grudziądz – Odra Opole 11.11.2017
925.    GKS Olimpia Grudziądz II liga
926.    GKS Olimpia Grudziądz III liga
927.     GKS Olimpia Grudziądz
Grybów
928.    Grybovia Grybów
Gryfino
929.    KS Energetyk Gryfino
Gryfów Śląski
930.    Gryf Gryfów Śląski
Hecznarowice
931.    Sokół Hecznarowice – Żar Międzybrodzie Bialski 20.11.2011 klasa A
Hrubieszów
932.    MKS Unia Hrubieszów 29.04.2001
933.    MKS Unia Hrubieszów – LZS Victoria Łukowa
934.    Unia Hrubieszów
935.    MKS Unia Hrubieszów
Iława
936.    KS Jeziorak Iława – 18.09.2010
937.    KP Jeziorak Iława – Sokół Ostróda 16.05.2004 IV liga
938.    KP Jeziorak Iława 25.06.2003 IV liga
939.    IKS Jeziorak Iława – Włókniarz Kietrz 25.03.2000
940.    Jeziorak – Lech Poznań 10.09.1997 PP
941.    Jeziorak – Stomil Olsztyn 22.07.1995
Iłowa
942.    Vitrosilicon Iłowa – Zjednoczeni Lubrza liga okręgowa
943.    Vitrosilicon Iłowa – Szprotavia liga okręgowa
944.    KS Vitrosilicon Intra Iłowa IV liga
Iłża
945.    IKS Polonia Iłża radomska liga okręgowa
Istebna
946.    KP Trójwieś Istebna – LKS Górki Wielkie 02.06.2013
947.    KP Trójwieś Istebna – LKS Pruchna 25.05.2013
948.    KP Trójwieś Istebna – KKS Zebrzydowice 11.05.2013
949.    KP Trójwieś Istebna – LKS Bąków 01.05.2013
Jankowice
950.    LKS Orzeł Jankowice (cegiełka)
951.    LKS Sparta Janowiec Wlkp
Janowiec Wielkopolski
952.    LKS Sparta Janowiec Wielkopolski
953.    LKS Sparta Janowiec Wielkopolski
Janów Lubelski
954.    MKS Janowianka Janów Lubelski jesień 2013
955.    MKS Janowianka Janów Lubelski
Januszkowice
956.    Górnik Januszkowice
Jarota
957.    JKS Jarota Jarocin
Jarosław
958.    JKS Jarosław
959.    JKS Jarosław
960.    JKS Jarosław
Jasienica
961.    LKS Drzewiarz Jasienica
Jasienica Górna
962.    LZS Kastor Jasienica Górna
Jasło
963.    JKS Gamrat Czarni 1919 Jasło 19-26.06.2010 100-lecie
964.    JKS Gamrat Czarni 1910 Jasło
965.    JKS Rafineria Czarni 1910 Jasło
Jastrzębie
966.    GKS 1962 Jastrzębie jesień 2017/2018 II liga
967.    GKS 1962 Jastrzębie jesień 2015 III liga
968.    GKS 1962 Jastrzębie wiosna 2015 III liga
969.    GKS Jastrzębie – BKS Bielsko-Biała 22.11.2014
970.    GKS Jastrzębie – Górnik Wesoła 26.07.2014
971.    GKS 1962 Jastrzębie
972.    GKS 1962 Jastrzębie 28.09.
973.    GKS wiosna 2008 II liga
974.    GKS jesień 2007 II liga
975.    GKS – Pogoń Świebodzin 08.11.2006 III liga
976.    GKS Jastrzębie – Stilon Gorzów 12.08.2006 III liga
977.    GKS Jastrzębie – Skalnik Gracze 18.03.2006 III liga
978.    GKS – Odra Opole 07.10.2005 III liga
979.    GKS 1962 Jastrzębie – Góral Żywiec 07.11.
980.    Górnik Jastrzębie III liga
981.    GKS 1962 Jastrzębie
982.    JKS PN GKS Jastrzębie
Jawiszowice
983.    LKS Jawiszowice
Jaworzno
984.    Górnik Jaworzno – Sarmacja 10.11.2001
985.    KS Górnik Jaworzno
986.    Szczakowianka S.S.A. Jaworzno – GKS Bełchatów wiosna 2003/2004 II liga
987.    Garbarnia Szczakowianka Jaworzno – Ruch Chorzów 04.10.2003 II liga
988.    Garbarnia Szczakowianka – Dospel Katowice 05.04.2003 I liga
989.    Garbarnia Szczakowianka – Ruch Chorzów 19.10.2002 I liga
990.    Garbarnia Szczakowianka Jaworzno – Widzew 21.09.2002 I liga
991.    Garbarnia Szczakowianka – Polonia Warszawa 01.09.2002 I liga
992.    Garbarnia Szczakowianka – Odra Wodzisław 17.08.2002 I liga
993.    Garbarnia Szczakowianka – Wisła Kraków 04.08.2002 I liga
994.    Garbarnia Szczakowa KS Szczakowianka Jaworzno
995.    Szczakowianka Jaworzno wiosna 2003/2004 II liga
996.    KS Szczakowianka Jaworzno
997.    GKS Victoria Jaworzno
998.    Victoria 1918 Jaworzno – Polonia Luszowice 13.09.2014 Kl B podokręg Chrzanów
Jedlina-Zdrój
999.    Zdrój Jedlina-Zdrój – Venus Nowice (20.06.2019) klasa okręgowa
1000.    Zdrój Jedlina-Zdrój – Włókniarz Kudowa Zdrój (08.06.2019) klasa okręgowa
1001.    Zdrój Jedlina-Zdrój – Skałki Stolec (25.05.2019) klasa okręgowa
1002.    Zdrój Jedlina-Zdrój – Zamek Kamieniec Ząbkowicki (11.05.2019) klasa okręgowa
1003.    Zdrój Jedlina-Zdrój – Piławianka Piława Górna (20.04.2019) klasa okręgowa
1004.    Zdrój Jedlina-Zdrój – LKS Bystrzyca Górna (06.04.2019) klasa okręgowa
1005.    Zdrój Jedlina-Zdrój –Górnik Boguszów-Gorce (24.03.2019) klasa okręgowa
1006.    Zdrój Jedlina-Zdrój – Pogoń Pieszyce (06.10.2018) klasa okręgowa
1007.    KS Zdrój Jedlina-Zdrój – LKS Bystrzyca Górna 05.11.2017 klasa okręgowa
Jejkowice
1008.    LKS Jedność Jejkowice
1009.    LKS Jedność Jejkowice
Jemielnica
1010.    LKS Naprzód Jemielnica
Jędrzejów
1011.    Naprzód Jędrzejów
Kalisz
1012.    Calisia Kalisz – Raków Częstochowa 23.11.2013 II liga
1013.    Calisia Kalisz – UKP Zielona Góra 16.11.2013 II liga
1014.    Calisia Kalisz – Chrobry Głogów 19.10.2013 II liga
1015.    Calisia Kalisz – Ruch Zdzieszowice 04.10.2013 II liga
1016.    Calisia Kalisz – Jarota Jarocin 13.09.2013 II liga
1017.    Calisia Kalisz – Ostrovia 03.08.2013 II liga
1018.    Calisia Kalisz – Górnik Wałbrzych 10.11.2012 II liga
1019.    Calisia Kalisz – MKS Kluczbork 27.10.2012 II liga
1020.    Calisia Kalisz – Elana Toruń 03.10.2012 II liga
1021.    Calisia Kalisz – Lech Rypin 22.09.2012 II liga
1022.    Calisia Kalisz – WKS Wejherowo 15.09.2012 II liga
1023.    Calisia Kalisz
1024.    KKS Kalisz – Pogoń Szczecin 10.08.2016 PP
1025.    KKS Kalisz – Polonia Środa Wielkopolska 08.06.2016 finał wielkopolskiego PP
1026.    KKS Kalisz – Sparta Brodnica 04.06.2016 III liga
1027.    KKS Kalisz – Górnik Konin 25.05.2016 III liga
1028.    KKS Kalisz – Ostrovia Ostrów Wlkp 21.05.2016 III liga
1029.    KKS Kalisz – Ostrovia Ostrów Wlkp. 06.05.2016 Finał okręgowego PP
1030.    KKS Kalisz – Victoria Ostrzeszów 24.08.2013
1031.    KKS Kalisz – SKP Słupca 15.08.2013
Kałków
1032.    LZS Kałków 2010/2011
Kańczuga
1033.    MKS Kańczuga – Wesoła Zadąbrowie 14.09.2013 klasa okręgowa
1034.    GKS Cartusia 1923 Kartuzy
Katowice
1035.    GKS Katowice – Banik Ostrava 24.07.2016 towarzyski
1036.    GKS Katowice 2011/2012
1037.    GKS Katowice – Nieciecza 09.10.2010 I liga
1038.    GKS Katowice – Kolejarz Stróże 25.09.2010 I liga
1039.    GKS Katowice – Motor Lublin 08.05.2010 I liga
1040.    GKS Katowice – Górnik Zabrze 07.03.2010
1041.    GKS Katowice 2010/2011
1042.    GKS Katowice – Górnik Zabrze 23.09.2008 PP
1043.    GKS Katowice – Motor Lublin 31.08.2008 I liga
1044.    GKS – Odra Opole 16.08.2008 I liga
1045.    GKS – Lechia Gdańsk 10.05.2008 II liga
1046.    GKS – Odra Opole 04.05.2008 II liga
1047.    GKS – GKS Jastrzębie 26.04.2008 II liga
1048.    GKS – Śląsk Wrocław 16.03.2008 II liga
1049.    GKS Katowice – Kmita Zabierzów 04.11.2007 II liga
1050.    GKS – Pelikan Łowicz 27.10.2007 II liga
1051.    GKS Katowice – Polonia Warszawa 19.09.2007 II liga
1052.    GKS – Wisła Płock 09.09.2007 II liga
1053.    GKS Katowice – Tur Turek 26.08.2007 II liga
1054.    GKS Katowice – Pogoń Świebodzin 21.04.2007
1055.    GKS – TOR Dobrzeń Wielki 18.11.2006 III liga
1056.    GKS – Skalnik Gracze 30.09.2006 III liga
1057.    GKS Katowice – Raków Częstochowa 05.09.2006 III liga
1058.    GKS – Walka Makoszowy 19.08.2006 III liga
1059.    GKS – BKS Bielsko-Biała 18.06.2006 IV liga
1060.    GKS Katowice – Górnik Wesoła 29.04.2006 IV liga
1061.    GKS Katowice – ŁTS Łabędy 15.04.2006 IV liga
1062.    GKS Katowice – Zieloni Żarki 12.04.2006 IV liga
1063.    GKS Katowice – Czarni Sosnowiec 01.04.2006 IV liga
1064.    GKS Katowice – Sarmacja Będzin 2005/2006
1065.    GKS Katowice – Śląsk Wrocław 24.03.2005
1066.    Dospel – Groclin 19.04.2003
1067.    Dospel Katowice – Ruch Chorzów 08.04.2003
1068.    GKS – Wisła Kraków 14.05.2002
1069.    GKS Katowice – Wisła Kraków 28.04.2002
1070.    GKS Katowice – Amica Wronki 21.04.2002
1071.    GKS Katowice – Legia Warszawa 30.03.2002
1072.    GKS Katowice – Polonia Warszawa 23.03.2002
1073.    GKS Katowice – Odra Wodzisław 16.03.2002
1074.    GKS Katowice – Ruch Chorzów 23.11.2001
1075.    GKS Katowice – Górnik Zabrze 26.10.2001
1076.    GKS Katowice – Polonia Warszawa 30.09.2001
1077.    GKS Katowice – Wisła Kraków 08.09.2001
1078.    GKS Katowice – KSZO Ostrowiec 18.08.2001
1079.    GKS Katowice – Górnik Zabrze 13.06.2001
1080.    GKS Katowice – Ruch Chorzów 27.04.2001
1081.    GKS Katowice – Stomil Olsztyn 07.04.2001
1082.    GKS Katowice – Hutnik Kraków 03.05.2000
1083.    GKS Katowice – Ruch Chorzów 28.03.1998
1084.    GKS Katowice – Odra Wodzisław 17.03.2001
1085.    GKS – Śląsk Wrocław 04.06.2000
1086.    GKS Katowice – Lechia Polonia Gdańsk 13.05.2000
1087.    GKS Katowice – Ceramika Opoczno 22.04.2000
1088.    GKS Katowice – Jeziorak Iława 19.03.2000
1089.    GKS Katowice – Stal Stalowa Wola 11.03.2000
1090.    GKS Katowice – Polonia Bytom 24.10.1999
1091.    GKS Katowice – ŁKS Łódź 13.10.1999
1092.    GKS – Odra Opole 10.10.1999
1093.    GKS Katowice – Hetman Zamość 02.10.1999
1094.    GKS Katowice – Świt Nowy Dwór Mazowiecki 22.09.1999
1095.    GKS Katowice – Raków Częstochowa 11.09.1999
1096.    GKS Katowice – Korona Nida Gips Kielce 01.09.1999
1097.    GKS Katowice – Odra Wodzisław 22.05.1999
1098.    GKS Katowice – Amica Wronki 20.03.1999
1099.    GKS Katowice – Wisła Kraków 12.09.1998
1100.    GKS Katowice – Stomil Olsztyn 25.07.1998
1101.    GKS Katowice – Amica Wronki 02.05.1998
1102.    GKS Katowice – Ruch Chorzów 28.03.1998
1103.    GKS Katowice – Odra Wodzisław 14.03.1998
1104.    GKS – Legia 25.10.1997
1105.    GKS – Widzew 18.10.1997
1106.    GKS Katowice – Petrochemia 27.09.1997
1107.    GKS – Pogoń 13.09.1997
1108.    GKS – Wisła Kraków 09.08.1997
1109.    GKS – Amica 16.11.1996
1110.    GKS Katowice – Sokół Tychy 12.06.1996
1111.    GKS Katowice – Olimpia Poznań 13.04.1996
1112.    GKS Katowice – GKS Bełchatów 24.09.1995
1113.    GKS Katowice – Ruch Chorzów 30.07.1994
1114.    GKS Katowice – Hutnik Kraków 02.04.1994
1115.    GKS Katowice – Ruch Chorzów
1116.    GKS Katowice – Odra Szczecin
1117.    GKS Katowice – Stal Stalowa Wola
1118.    GKS Katowice
1119.    GKS Katowice I liga
1120.    GKS Katowice
1121.    Górnik MK Katowice
1122.    Rozwój Katowice  – GKS Bełchatów 29.05.2016
1123.    Rozwój Katowice – Legia 2013/2014 (zaproszenie)
1124.    Rozwój Katowice 02.11.2011
1125.    Rozwój Katowice – Ruch Radzionków 08.11.2003 III liga
1126.    KS Rozwój KWK Wujek 2006
1127.    KS Rozwój KWK Wujek Katowice 17.04.2004
1128.    KS Rozwój KWK Wujek Katowice
1129.    KS Rozwój Katowice
1130.    KS Rozwój Katowice 24.04.2002
1131.    KS Rozwój Katowice
Kazimierz
1132.    Partyzant Kazimierz 15.11.2009
Kąty Wrocławskie
1133.    Motobi  Inkopax Kąty Wrocławskie – Odra Opole 04.09.2004
Kędzierzyn-Kożle
1134.    Chemik Kędzierzyn-Koźle (PP dopisane ręcznie, że z Czarni Otmuchów 30.04.2014)
1135.    TS Chemik Kędzierzyn-Koźle – Start Namysłów 15.03.2014 woj. PP
1136.    Chemik Kędzierzyn-Koźle
1137.    Chemik Kędzierzyn-Koźle wiosna 2012/2013 IV liga
1138.    TS Chemik Kędzierzyn-Koźle – LZS Piotrówka 17.11.2012 PP
1139.    TS Chemik Kędzierzyn-Koźle wiosna 2011/2012
1140.    Chemik Kędzierzyn-Koźle jesień 2011/2012 liga okręgowa
1141.    Chemik Kędzierzyn-Koźle 2010/2011 A klasa
1142.    TS Chemik II Kędzierzyn-Koźle – LZS Stary Ujazd 02.06.2013 Klasa B
1143.    Odra Kędzierzyn-Koźle (darowizna na klub – pełni rolę biletu)
Kętrzyn
1144.    MKS Granica Kętrzyn – Jagiellonia II Białystok 16.03.2014
Kielce
1145.    Korona Kielce – Śląsk Wrocław 15.03.2015 E
1146.    Korona Kielce – Górnik Zabrze 19.04.2013
1147.    Korona Kielce – Ruch Chorzów 16.03.2013
1148.    Korona Kielce – Pogoń Szczecin 27.10.2012
1149.    Korona Kielce – GKS Bełchatów 05.11.2011
1150.    Korona Kielce – Śląsk Wrocław 25.09.2010 E
1151.    Korona Kielce – Legia Warszawa 26.04.2010 E
1152.    Korona Kielce – Zagłębie 20.11.2009
1153.    Korona Kielce – Śląsk Wrocław 19.09.2009 E
1154.    Korona Kielce – Motor Lublin 13.05.2009 I liga
1155.     Korona – Odra Opole 03.05.2009 I liga
1156.    Korona Kielce – Tur Turek 11.04.2009 I liga
1157.    Korona – Podbeskidzie 27.03.2009
1158.    Korona Kielce – Zagłębie Lubin
1159.    Kolporter Korona Kielce – PGE GKS Bełchatów 01.12.2007 E
1160.    Kolporter Korona Kielce – Wisła Kraków 31.03.2007 OE
1161.    Kolporter Korona Kielce – Górnik Zabrze 17.11.2006 OE
1162.    Korona Kielce 21.04.2006 (gość zawodnik)
1163.    Kolporter Korona Kielce – Odra Wodzisław 30.07.2005 IE
1164.    Kolporter Korona – Świt NDM 14.08.2004 II liga
1165.    Kolporter Korona – Widzew 03.08.2004 PP
1166.    Kolporter Korona – Jagiellonia Białystok 31.07.2004 II liga
1167.    Kolporter Korona - Odra Wodzisław 17.09.2003 PP
1168.    Kolporter Korona – Ruch Chorzów 02.08.2003 PP
1169.    Kolporter Korona – Górnik Łęczna 29.07.2003 PP
1170.    Kolporter Korona Kielce jesień 2003
1171.    Kolporter Korona wiosna 2003
1172.    KKP Kolporter Korona Kielce jesień 2002/2003
1173.    Korona Kielce – Śląsk Wrocław
Kietrz
1174.    GLKS Kietrz22.08.2012
1175.    Włókniarz Kietrz II liga
1176.    Włókniarz Kietrz
1177.    Włókniarz Kietrz
1178.    Włókniarz Kietrz III liga
1179.    Włókniarz Kietrz
Kleczew
1180.    LKS Iskra Kleczew
1181.    OSiR Kleczew
Kluczbork
1182.    MKS Kluczbork – Stal Mielec 04.03.2017
1183.    MKS Kluczbork – Podbeskidzie 12.11.2016
1184.    MKS Kluczbork – Chrobry Głogów 01.08.2015
1185.    MKS Kluczbork II liga zachodnia (bez daty i przeciwnika z MKS – Rozwój 06.10.2012)
1186.    MKS Kluczbork – Elana Toruń 13.08.2011 II liga
1187.    MKS Kluczbork – Dolcan Ząbki 11.05.2011 I liga
1188.    MKS Kluczbork – Flota Świnoujście 30.04.2011 I liga
1189.    MKS Kluczbork – ŁKS Łódź 16.04.2011 I liga
1190.    MKS Kluczbork – Górnik Polkowice 19.03.2011 I liga
1191.    MKS Kluczbork – Górnik Łęczna 30.10.2010 I liga
1192.    MKS Kluczbork – Warta Poznań 23.10.2010 I liga
1193.    MKS Kluczbork – Piast Gliwice 16.10.2010 I liga
1194.    MKS Kluczbork – Pogoń Szczecin 02.10.2010 I liga
1195.    MKS Kluczbork – KSZO Ostrowiec Św. 18.09.2010 I liga
1196.    MKS Kluczbork – GKS Katowice 04.09.2010 I liga
1197.    MKS Kluczbork – Termalica Bruk-Bet Nieciecza 21.08.2010 I liga
1198.    MKS Kluczbork – Kolejarz Stróże 07.08.2010 I liga
1199.    MKS Kluczbork – ŁKS Łódź 01.05.2010 I liga
1200.    MKS Kluczbork – Znicz Pruszków 03.04.2010 I liga
1201.    MKS Kluczbork – Sandecja Nowy Sącz 13.03.2010 I liga
1202.    MKS Kluczbork – Górnik Zabrze 12.09.2009 I liga
1203.    MKS Kluczbork – Raków Częstochowa 28.03.2009 II liga
1204.    MKS Kluczbork – Zagłębie Sosnowiec 08.10.2008 II liga
1205.    MKS Kluczbork – Chemik Police 03.09.2008 II liga
1206.    MKS Kluczbork – Elana Toruń 23.08.2008 II liga
1207.    MKS Kluczbork – Jarota Jarocin 09.08.2008 II liga
1208.    MKS Kluczbork – Pogoń Szczecin 06.08.2008 II liga
1209.    MKS Kluczbork – GKS Tychy 02.08.2008 II liga
1210.    MKS Kluczbork III liga
1211.    MKS Kluczbork III liga
Kłodzko
1212.    MKS Kłodzko (z meczu z Piast Nowa Ruda 14.04.2013)
Knurów
1213.    GKS Concordia Knurów III liga
1214.    Concordia Knurów
Kobyla
1215.    LKS Płomień Kobyla
1216.    Płomień Kobyla
Kocmyrzów
1217.    Sokół Kocmyrzów – Pogoń Skotniki 14.10.2006
1218.    Sokół Kocmyrzów – Świt Krzeszowice 17.09.2006
Kolno
1219.    KKS Orzeł Kolno – ŁKS Łomża
Kołobrzeg
1220.    Kotwica Kołobrzeg – Pogoń Szczecin 17.05. II liga
1221.    MKS Kotwica Kołobrzeg
Konin
1222.    Aluminium
1223.    Aluminium
1224.    Aluminium 20.08.2002
1225.    KS Górnik Konin III liga
1226.    KS Górnik Konin
Konradowa
1227.    LZS Konradowa Średnia Wieś
Kończyce Małe
1228.    LKS Kończyce Małe 18.10.2009
Końskowola
1229.    KS Powiślak Końskowola IV liga
Korczyna
1230.    Kotwica Korczyna – Termalica Bruk-Bet Nieciecza 26.06.2016 25-lecie klubu
Korfantów
1231.    Czarni Korfantów
Kornowac
1232.    KS Kornowac
1233.    KS Kornowac
Kostrzyn nad Odrą
1234.    Celuloza Kostrzyn n/O
Koszalin
1235.    Bałtyk Koszalin 02.06.2013 III liga
1236.    Bałtyk Koszalin – Orkan Rumia 30.09.2011 III liga
1237.    Bałtyk Koszalin – Drawa Drawsko Pomorskie 18.09.2011 III liga bałtycka
1238.    KS Gwardia Koszalin 2016/2017 III liga
1239.    Gwardia Koszalin
1240.    Gwardia Koszalin
Kościan
1241.    PKS Obra Agro-Handel Kościan
Kościerzyna
1242.    Kaszubia Kościerzyna
Kowalewo
1243.    Promień Kowalewo – Wda Świecie IV liga
Kozienice
1244.    MG MZKS Kozienice – Radomiak 23.05.1999 IV liga
Kraków
1245.    Bronowianka Kraków – IKS Olkusz 25.08.2012 V liga
1246.    Clepardia Kraków
1247.    Cracovia – Górnik Zabrze 04.04.2014
1248.    Cracovia – Ruch Chorzów 02.08.2013
1249.    Cracovia – Górnik Zabrze 23.03.2012
1250.    Cracovia – Legia Warszawa 07.08.2011 E
1251.    Cracovia – Widzew 21.05.2011 E
1252.    Cracovia – Lech 13.03.2011 E
1253.    Cracovia – Jagiellonia Białystok 29.11.
1254.    Cracovia – Arka Gdynia 11.11.
1255.    Cracovia – ŁKS Łódź 28.10.
1256.    Cracovia – Lechia Gdańsk wiosna 2009
1257.    Cracovia – Piast Gliwice wiosna 2009
1258.    Cracovia – Polonia Bytom 03.10.2008
1259.    Cracovia – Legia 19.09.2008
1260.    Cracovia – Wisła 31.08.2008 E
1261.    Cracovia – ŁKS Łódź 15.08.2008 E
1262.    Cracovia – Odra Wodzisław 07.05.2008 E
1263.    Cracovia – Lech Poznań 26.04.2008 E
1264.    Cracovia – Korona Kielce 12.04.2008 OE
1265.    Cracovia – Widzew Łódź 29.03.2008 OE
1266.    Cracovia – Górnik Zabrze 15.03.2008 OE
1267.    Cracovia – Górnik Zabrze 05.03.2008 PE
1268.    Cracovia – Polonia Bytom 23.02.2008 OE
1269.    Cracovia – PGE GKS Bełchatów 24.11.2007 OE
1270.    Cracovia – Wisła Kraków 13.05.2007 OE
1271.    Cracovia – Górnik Zabrze 21.04.2007 OE
1272.    Cracovia – Amica Wronki 20.11.2004
1273.    Cracovia – Górnik Polkowice 19.06.2004 baraż o E
1274.    Cracovia – Piast Gliwice 29.04.2004
1275.    Cracovia – Jagiellonia 18.04.2004
1276.    Cracovia – Stasiak Opoczno 21.03.2004
1277.    Cracovia – RKS Radomsko 03.03.2004
1278.    Cracovia – ŁKS Łódź 02.06.2004
1279.    Cracovia – Tłoki Gorzyce 15.11.2003
1280.    Cracovia – Aluminium Konin 25.10.2003
1281.    Cracovia – GKS Bełchatów 12.10.2003
1282.    Cracovia – KSZO Ostrowiec 27.09.2003
1283.    Cracovia – Zagłębie Lubin 20.09.2003
1284.    Cracovia – Błękitni Stargard Szczeciński 07.09.2003
1285.    Cracovia – Arka Gdynia 30.08.2003
1286.    Cracovia – Ruch Chorzów 17.08.2003
1287.    Cracovia – Polar Wrocław 09.08.2003
1288.    Garbarnia Kraków – Siarka Tarnobrzeg 12.08.2017 II liga
1289.    Garbarnia Kraków – Wigry Suwałki 18.08.2012 II liga
1290.    Garbarnia Kraków
1291.    Garbarnia Kraków
1292.    Garbarnia Kraków
1293.    Garbarnia Kraków
1294.    Hutnik Kraków 31.05.2015 III liga
1295.    Hutnik – Wisłoka Dębica wiosna 2008 III liga
1296.    Hutnik – Górnik Wieliczka wiosna 2007 III liga
1297.    Hutnik – Motor Lublin wiosna 2007 III liga
1298.    Hutnik – Sandecja Nowy Sącz wiosna 2007 III liga
1299.    Hutnik – Wisłoka Dębica wiosna 2007 III liga
1300.    Hutnik – Wisła II Kraków jesień 2006 III liga
1301.    Hutnik – Sandecja Nowy Sącz wiosna 2006 III liga
1302.    Hutnik – Tłoki Gorzyce wiosna 2005 III liga
1303.    Hutnik – Wisła II Kraków wiosna 2004 III liga
1304.    Hutnik – Hetman Zamość wiosna 2004 III liga
1305.    Hutnik – Stal Stalowa Wola wiosna 2004 III liga
1306.    Hutnik – Heko Czermno
1307.    Hutnik – Górnik Wieliczka
1308.    Hutnik – Łada Biłgoraj
1309.    Hutnik – Nida Pińczów
1310.    Hutnik – Stal Rzeszów
1311.    Hutnik – Cracovia
1312.    Hutnik Kraków
1313.    Kolejarz Kraków
1314.    Opatkowianka Opatkowice Kraków
1315.    Tramwaj Kraków
1316.    Wawel – Ruch Chorzów PP
1317.    Wawel – Okocimski Brzesko
1318.    Wawel – Jagiellonka Włocławek
1319.    Wawel – Hutnik Kraków
1320.    Wawel Kraków – Hetman Zamość
1321.    Wawel Kraków – Unia Tarnów
1322.    Wawel – Cracovia
1323.    Wawel Kraków
1324.    Wawel Kraków
1325.    Wieczysta Kraków 10.09.2002
1326.    Wisła Kraków – Legia Warszawa 22.04.2018 E
1327.    Wisła Kraków – Pogoń Szczecin 17.11.2017 E
1328.    Wisła Kraków – Cracovia 12.08.2017 E
1329.    Wisła Kraków – Górnik Zabrze 17.07.2015 E
1330.    Wisła Kraków – Śląsk Wrocław 08.11.2014
1331.    Wisła Kraków – Cracovia Kraków 23.02.2014
1332.    Wisła Kraków – Jagiellonia Białystok 09.08.2013
1333.    Wisła Kraków – Śląsk Wrocław 06.05.2012
1334.    Wisła Kraków – Cracovia 30.04.2012
1335.    Wisła Kraków – Legia Warszawa 30.03.2012 E
1336.    Wisła Kraków – Polonia Warszawa 29.05.2011 E
1337.    Wisła Kraków – Jagiellonia Białystok 03.04.2011 E
1338.    Wisła Kraków – Widzew 12.03.2011 E
1339.    Wisła Kraków – Śląsk Wrocław 10.04.2010
1340.    Wisła Kraków – Cracovia 22.11.2009 (mecz w Sosnowcu)
1341.    Wisła Kraków – GKS Bełchatów 15.08.2009
1342.    Wisła – Śląsk 03.09.2008 PE
1343.    Wisła – Zagłębie Sosnowiec 10.05.2008 OE
1344.    Wisła – Legia 15.04.2008 PE
1345.    Wisła – Zagłębie Lubin 09.12.2007 OE
1346.    Wisła – Dyskobolia 10.11.2007 OE
1347.    Wisła – Legia 28.10.2007 OE
1348.    Wisła – Jagiellonia 06.10.2007 OE
1349.    Wisła – Polonia Bytom 23.09.2007 OE
1350.    Wisła – Lech 01.09.2007 OE
1351.    Wisła – Górnik Zabrze 14.08.2007 OE
1352.    Wisła Kraków – Zagłębie Lubin 09.05.2007
1353.    Wisła – Lech 07.04.2007 OE
1354.    Wisła – Odra Wodzisław 02.12.2006 PE
1355.    Wisła – Ruch Chorzów 08.11.2006 OE
1356.    Wisła – Cracovia 28.10.2006 OE
1357.    Wisła Kraków – Celtic FC 06.07.2006 towarzyski
1358.    Wisła – Groclin 04.03.2006
1359.    Wisła – GKS Bełchatów 30.07.2005
1360.    Wisła – Górnik Zabrze wiosna 2005 I liga
1361.    Wisła – Górnik Zabrze PE
1362.    Wisła – Odra Wodzisław PE
1363.    Wisła – Amica wiosna 2004 I liga
1364.    Wisła – Odra Wodzisław wiosna 2004 I liga
1365.    Wisła -  Górnik Łęczna jesień 2003 I liga
1366.    Wisła – Górnik Zabrze jesień 2003 I liga
1367.    Wisła – Świt Nowy Dwór Mazowiecki jesień 2003 I liga
1368.    Wisła – Wisła Płock jesień 2003 I liga
1369.    Wisła – Widzew 23.04.2003 PP
1370.    Wisła – Górnik Zabrze wiosna 2003 I liga
1371.    Wisła – Legia wiosna 2003
1372.    Wisła – Odra Wodzisław wiosna 2003
1373.    Wisła – Polonia Warszawa wiosna 2003
1374.    Wisła – Szczakowianka wiosna 2003
1375.    Wisła – Widzew wiosna 2003
1376.    Wisła – Stasiak Ceramika Opoczno 01.12.2002 PP
1377.    Wisła – Wisła Płock jesień 2002/2003
1378.    Wisła Kraków – Stomil Olsztyn 10.11.2001 PP
1379.    Wisła – Polonia Warszawa 2001/2002 I liga
1380.    Wisła – Legia I liga
1381.    Wisła – Pogoń I liga
1382.    Wisła – Legia I liga
1383.    Wisła – Polonia Warszawa I liga
1384.    Wisła – Wisła Płock media
1385.    Wisła – Legia 26.11.2000 PL
1386.    Wisła – Groclin 06.09.2000 PL
1387.    Wisła Kraków – GKS Bełchatów 19.04.2000 PP
1388.    Wisła – Polonia Warszawa 10.10.1999 PL
1389.    Wisła – Kolporter Korona Kielce OE
1390.    Wisła Kraków 1998/1999 I liga
1391.    Wisła Kraków I liga 1998
1392.    Wisła II liga
1393.    Wisła Kraków II liga
1394.    Zwierzyniecki Kraków
Krapkowice
1395.    KS Unia Krapkowice – BTP Stal Brzeg 03.09.2019 woj. PP
1396.    KS Krapkowice
1397.    Unia Krapkowice
1398.    Unia Krapkowice
Krasiejów
1399.    KS Krasiejów 2011/2012 klasa W
1400.    LZS FA Rajfel 2008/2009 III liga
Krasnystaw
1401.    MGKS Start 1944 Krasnystaw
Krosno
1402.    Karpaty Krosno – Stal Rzeszów 15.03.2015
1403.    Karpaty Krosno – Widzew Łódź 13.10.2013
1404.    Karpaty Krosno – Polonia Przemyśl 14.09.2013
1405.    Karpaty Krosno – Piast Gliwice 07.09.2013
1406.    Karpaty Krosno – Orlęta-Stal Sanok 15.06.2013
1407.    Karpaty Krosno wiosna 2009/2010
1408.    Karaty Krosno
1409.    MKS Karpaty Krosno
Krzanowice
1410.    KS 1905 Krzanowice wiosna 2016/2017 Klasa A podokręg Racibórz
1411.    KS 1905 Krzanowice wiosna 2015/2016 Klasa A podokręg Racibórz
1412.    KS 1905 Krzanowice jesień 2015/2016 Klasa A podokręg Racibórz
1413.    KS 1905 Krzanowice wiosna 2014/2015 Klasa A podokręg Racibórz
1414.    KS 1905 Krzanowice jesień 2014/2015 Klasa A podokręg Racibórz
1415.    KS 1905 Krzanowice wiosna 2012/2013 Klasa A podokręg Racibórz
1416.    KS 1905 Krzanowice jesień 2012/2013 Klasa A podokręg Racibórz
1417.    KS 1905 Krzanowice jesień 2009/2010 Klasa A podokręg Racibórz
Krzeszowice
1418.    Świt Krzeszowice – Iskra Krzęcin 21.05.2005 V liga
1419.    Świt Krzeszowice  – Zwierzyniecki Kraków 07.05.2005 V liga
1420.    Świt Krzeszowice – MZKS Alwernia 05.06.2004 IV liga
1421.    Świt Krzeszowice – Skawa Wadowice 27.09.2003 IV liga
1422.    GKS Świt Krzeszowice
Krzyżanowice
1423.    LKS Krzyżanowice – Unia Turza Śląska 01.06.2019 liga okręgowa
1424.    LKS Krzyżanowice – Przyszłość Rogów 18.05.2019 liga okręgowa
1425.    LKS Krzyżanowice – Silesia Lubomia 05.05.2019 liga okręgowa
1426.    LKS Krzyżanowice – Płomień Połomia 25.04.2018
1427.    LKS Krzyżanowice liga okręgowa
1428.    LKS Krzyżanowice
1429.    LKS Krzyżanowice
1430.    LKS Krzyżanowice
Krzyżkowice
1431.    LKS Naprzód 37 Krzyżkowice
Książenice
1432.    LKS Unia Książenice
Książnice
1433.    LKS Raba Książnice
Kup
1434.    LZS Kup 2015/2016 IV liga
1435.    LZS Kup – Odra Opole 20.05.2015 Finał PP na szczeblu woj. opolskiego (Brzeg)
Kutno
1436.    MKS Kutno 31.08.2013
1437.    MKS Kutno
1438.    MKS Kutno
Kuźnia Raciborska
1439.    KS Stal Kuźnia Raciborska
Kwidzyń
1440.    Rodło Kwidzyń
Lasocice
1441.    Rolnik Lasocice zaproszenie na 50-lecie
Legnica
1442.    Miedź Legnica – Wisła Kraków 01.12.2018 E
1443.    Miedź Legnica – Śląsk Wrocław 26.10.2018 E
1444.    Miedź Legnica – Zagłębie Sosnowiec 12.05.2017
1445.    Miedź Legnica – Stomil Olsztyn 05.06.2016
1446.    Miedź Legnica – Cracovia Kraków 08.06.2013 I liga
1447.    Miedź Legnica
1448.    ASPN Miedź Legnica
1449.    Miedź II Legnica 16.07.2016 (GKS Bełchatów) PP
Legionowo
1450.    KS Legionovia Legionowo – Świt Nowy Dwór Mazowiecki 26.10.2013
1451.    Legionovia Legionowo – UKS SMS Łódź 10.08.2008
1452.    Legionovia – Okęcie Warszawa 20.03.2004 III liga
1453.    Legionovia – Radomiak 08.11.2003 III liga
1454.    Legionovia Znicz Pruszków 11.10.2003 III liga
1455.    Legionovia – MKS Mława 11.04.2003
1456.    Legionovia – Pelikan Łowicz 30.03.2003
1457.    Legionovia – Hutnik Warszawa 05.10.2002 III liga
1458.    Legionovia – Unia Skierniewice 21.09.2002 III liga
1459.    Legionovia – MG MZKS Kozienice 07.09.2002 III liga
1460.    Legionovia – Gwardia Warszawa 08.06.2002 III liga
1461.    Legionovia – Pelikan Łowicz 29.03.2002 III liga
Leszczyny
1462.    KS Hubertus Piast Leszczyny IV liga
Leśnica
1463.    LZS Leśnica – BKS Stal Bielsko-Biała III liga
1464.    LZS Leśnica – Odra Opole III liga
1465.    LZS Leśnica III liga
1466.    LZS Leśnica jesień 2010
1467.    LZS Leśnica – LZS starościn wojewódzki (opolski) finał PP 2008
Lewin Brzeski
1468.    Olimpia Lewin Brzeski – Piast Strzelce Opolskie 01.05.2015 IV liga
1469.    Olimpia Lewin Brzeski – Czarni Otmuchów 18.04.2015 IV liga
1470.    Olimpia Lewin Brzeski – Chemik Kędzierzyn-Koźle 08.11.2014 IV liga
1471.    Olimpia Lewin Brzeski – MKS II Dobrodzień 29.08.2009 IV liga
1472.    Olimpia Lewin Brzeski – Zryw Wysoka 15.08.2009 IV liga
1473.    Olimpia Lewin Brzeski – Motor Praszka 20.06.2009 IV liga
1474.    Olimpia Lewin Brzeski – Victoria Cisek 28.03.2009 IV liga
1475.    Olimpia II Lewin Brzeski 11.09.2011
1476.    Olimpia II Lewin Brzeski – LZS Nowa Wieś Mała 06.09.2009
Lębork
1477.    Pogoń Lębork
Lędziny
1478.    Górnik Lędziny
Libiąż
1479.    KS Górnik Libiąż IV liga
Ligota Turawska
1480.    LZS Ligota Turawska
Lisięcice
1481.    LZS Lisięcice klasa A
1482.    LZS Lisięcice klasa A
Liszki
1483.    Liszczanka Liszki – Strażak Rączna 13.08.2006
Lubań Tylmanowa
1484.    LKS Lubań Tylmanowa
Lubartów
1485.    Lewart Lubartów – 02.05.2010 IV liga
1486.    Lewart Lubartów – 30.08.2008 IV liga
1487.    Lewart Lubartów – Hetman Zamość 17.04.2005 III liga
1488.    Lewart Lubartów – Orlęta Łuków 26.10.2003 IV liga
1489.    Lewart Lubartów – Świt Krzeszowice 17.03.2002 III liga
1490.    Lewart Lubartów – Stal Kraśnik 04.11.2001 III liga
1491.    Lewart Lubartów – Polonia Przemyśl 07.10.2001 III liga
1492.    Lewart Lubartów – Polonia Przemyśl 14.04.2001 III liga
Lubin
1493.    KGHM Zagłębie Lubin – Legia Warszawa 25.11.2018 E
1494.    KGHM Zagłębie Lubin – Śląsk Wrocław 14.09.2019 E
1495.    KGHM Zagłębie Lubin – Lech Poznań 26.08.2018
1496.    KGHM Zagłębie Lubin – Jagiellonia 12.08.2018 E
1497.    KGHM Zagłębie Lubin – Jagiellonia 13.05.2018 E
1498.    KGHM Zagłębie Lubin – Górnik Zabrze 06.05.2018 E
1499.    KGHM Zagłębie Lubin – Legia Warszawa 09.02.2018 E
1500.    KGHM Zagłębie Lubin – Wisła Płock 08.09.2017 E
1501.    KGHM Zagłębie Lubin – Jagiellonia Białystok 09.08.2017 PP
1502.    KGHM Zagłębie Lubin – Śląsk Wrocław 24.07.2017 E
1503.    KGHM Zagłębie Lubin – Odra Opole 08.07.2017 towarzyski
1504.    Zagłębie Lubin – Legia Warszawa 03.03.2017 E
1505.    KGHM Zagłębie Lubin – Wisła Kraków 31.10.2016 E
1506.    KGHM Zagłębie Lubin – Lechia Gdańsk 15.10.2016 E
1507.    KGHM Zagłębie Lubin – Cracovia 24.09.2016 E
1508.    Zagłębie Lubin – Korona Kielce 17.07.2016 (harmonogram)
1509.    Zagłębie Lubin – Legia Warszawa 21.02.2016 (harmonogram)
1510.    Zagłębie Lubin – Śląsk Wrocław 28.04.2013 E (harmonogram)
1511.    Zagłębie Lubin – Śląsk Wrocław 10.05.2011
1512.    KGHM Zagłębie Lubin – GKS Bełchatów 14.11.2010 E
1513.    Zagłębie Lubin – Śląsk Wrocław 23.04.2010
1514.    Zagłębie Lubin – Piast 28.02.2010 OE
1515.    Zagłębie Lubin – Motor Lublin 08.10.2008
1516.    Zagłębie – Odra Opole 27.09.2008
1517.    Zagłębie Lubin – GKS Bełchatów 25.08.2006
1518.    Zagłębie Lubin – GKS Bełchatów 05.11.2005
1519.    Zagłębie Lubin – Legia 15.03.2000
1520.    Zagłębie – Garbarnia Jaworzno II liga
1521.    Zagłębie Lubin – GKS Bełchatów II liga
1522.    Zagłębie – Polar II liga
1523.    Zagłębie – Tłoki Gorzyce II liga
1524.    Zagłębie Lubin – KSZO
1525.    Zagłębie Lubin
1526.    Zagłębie Lubin Sportowa Spółka Akcyjna
Lublin
1527.    Lubelski Klub Piłkarski 1998/1999 IV liga
1528.    Lublinianka – Polonia Warszawa 13.04.1996
1529.    KS Lublinianka
1530.    Motor Lublin – Stal Mielec 21.05.2014
1531.    Motor Lublin – Wisła Płock 24.04.2010 I liga
1532.    Motor Lublin – KSZO 12.09.2009 I liga
1533.    Motor Lublin – Dolcan Ząbki 22.08.2009 I liga
1534.    Motor Lublin – Warta Poznań 08.08.2009 I liga
1535.    Motor – GKS Jastrzębie 28.03.2009 I liga
1536.    Motor – Śląsk Wrocław 17.05.2008 II liga
1537.    Motor – GKS Katowice 07.05.2008 II liga
1538.    Motor – Pelikan Łowicz 30.04.2008 II liga
1539.    Motor – Odra Opole 29.03.2008 II liga
1540.    Motor – Znicz Pruszków 07.10.2007 II liga
1541.    Motor – Lechia Gdańsk 01.09.2007 II liga
1542.    LKP Motor Lublin - Kolejarz Stróże 2006/2007
1543.    LKP Motor Lublin – Kolejarz Stróże 2005/2006 III liga
1544.    LKP Motor Lublin – Wierna Małogoszcz 2005/2006 III liga
1545.    Motor – Hutnik Kraków 15.09.2002 III liga
1546.    LKP Motor Lublin – Górnik Wieliczka 2002/2003
1547.    PN RKS Motor 1996/1997 III liga
1548.    Motor lata 90-te III liga
Lubliniec
1549.    LKS Sparta Lubliniec
Lubniewice
1550.    Lubniewiczanka Lubniewice
Lubno
1551.    Błękitni Lubno – Stilon Gorzów 27.04.2012
Lubomia
1552.    LKS Silesia Lubomia
1553.    KS Silesia Lubomia
1554.    KS Silesia Lubomia
Luboń
1555.    KS Luboński-Fogo Luboń – jesień 2010/2011 IV liga
Lwówek Wielkopolski
1556.    LTP Pogoń Lwówek
1557.    LTP Pogoń Lwówek – Lech Poznań 13.10.2009 100-lecie
Lyski
1558.    LKS Lyski wiosna 2015/2016
1559.    LKS Lyski
Łabędy
1560.    ŁTS Łabędy 2012
1561.    ŁTS Łabędy
Łagiewniki
1562.    Zieloni Łagiewniki
Łambinowice
1563.    KS Metalowiec Łambinowice
1564.    KS Metalowiec Łambinowice
Łaziska
1565.    LKS Polonia Łaziska – LKS Orzeł Jankowice 13.09.2009 A klasa Podokręg Rybnik
1566.    LKS Polonia Łaziska klasa A Podokręg Rybnik
Łęczna
1567.    GKS Bogdanka – Zawisza Bydgoszcz 11.05.2013
1568.    Górnik Łęczna – Motor Lublin 04.10.2009 I liga
1569.    Górnik Łęczna – Podbeskidzie 15.09.2008 I liga
1570.    Górnik Łęczna – Motor Lublin 26.07.2008 I liga
1571.    Górnik Łęczna – Cracovia 22.11.2006 PE
1572.    Górnik Łęczna – Wisła Płock 27.08.2006 E
1573.    Górnik Łęczna – Górnik Zabrze 12.08.2006 OE
1574.    Górnik Łęczna – Górnik Zabrze 13.05.2006 OE
1575.    Górnik – Amica Wronki 19.11.2005 OE
1576.    Górnik Łęczna – Zagłębie Lubin 29.10.2005 OE
1577.    Górnik Łęczna – Pogoń Szczecin 24.09.2005 OE
1578.    Górnik – Cracovia 10.09.2005 IE
1579.    Górnik - GKS Bełchatów 20.08.2005 IE
1580.    Górnik – Wisła Kraków 26.07.2005 IE
1581.    Górnik Łęczna – Zagłębie Lubin 12.06.2005 IE
1582.    Górnik Łęczna – GKS Katowice 16.04.2005 IE
1583.    Górnik – I liga
1584.    Górnik Łęczna – Polonia Warszawa 06.10.2004 PP
1585.    Górnik Łęczna – Górnik Zabrze 02.10.2004 I liga
1586.    Górnik Łęczna – Cracovia 07.08.2004 I liga
1587.    Górnik – Amica 11.06.2004 akredytacja
1588.    Górnik – Lech Poznań 08.05.2004 I liga
1589.    Górnik – Odra Wodzisław 17.04.2004 I liga
1590.    Górnik – Legia Warszawa 21.03.2004 I liga
1591.    Górnik – Górnik Polkowice 25.10.2003 I liga
1592.    Górnik – Polonia Warszawa 04.10.2003 I liga
1593.    Górnik – Stal Stalowa Wola 31.05.2003 II liga
1594.    Górnik – Stomil Olsztyn 21.05.2003 II liga
1595.    Górnik – Podbeskidzie BB 10.05.2003 II liga
1596.    Górnik – RKS Radomsko 30.04.2003 II liga
1597.    Górnik – Aluminium Konin 17.04.2003 II liga
1598.    Górnik – Piotrcovia Ptak 09.04.2003 II liga
1599.    Górnik – Śląsk Wrocław 05.04.2003 II liga
1600.    Górnik – Arka Gdynia 22.03.2003 II liga
1601.    Górnik – Hetman Zamość 16.11.2002 II liga
1602.    Górnik – Ruch Radzionków 31.10.2002 II liga
1603.    Górnik – Ceramika Opoczno 19.10.2002 II liga
1604.    Górnik – Górnik Polkowice 05.10.2002 II liga
1605.    Górnik – Tłoki Gorzyce 21.09.2002 II liga
1606.    Górnik – Polar Wrocław 08.09.2002 II liga
1607.    Górnik – ŁKS Łódź 24.08.2002 II liga
1608.    Górnik – GKS Bełchatów 10.08.2002 II liga
1609.    Górnik – KSZO Ostrowiec Św. 08.05.2002 baraż o I ligę
1610.    Górnik – Górnik Polkowice 05.05.2002 II liga
1611.    Górnik – Ruch Radzionków 27.04.2002 II liga
1612.    Górnik – Ceramika Opoczno 20.04.2002 II liga
1613.    Górnik – Arka Gdynia 06.04.2002 II liga
1614.    Górnik – ŁKS Łódź 03.04.2002 II liga
1615.    Górnik – Zagłębie Sosnowiec 24.03.2002 II liga
1616.    Górnik – Szczakowianka Jaworzno 16.03.2002 II liga
1617.    Górnik – KS Myszków 09.03.2002 II liga
1618.    Górnik – Lukullus Świt NDM 01.12.2001 II liga
1619.    Górnik – Odra Ryan Opole 17.11.2001 II liga
1620.    Górnik – Polar Wrocław 03.11.2001 II liga
1621.    Górnik – Hetman Zamość 24.10.2001 II liga
1622.    Górnik – Włókniarz Kietrz 13.10.2001 II liga
1623.    Górnik – Zagłębie Lubin 10.10.2001 PP
1624.    Górnik – Hutnik Kraków 22.09.2001 II liga
1625.    Górnik – Jagiellonia Białystok 08.09.2001 II liga
1626.    Górnik – Orlen Płock 01.09.2001 II liga
1627.    Górnik – Hutnik Kraków 22.08.2001 PL
1628.    Górnik – GKS Bełchatów 18.08.2001 II liga
1629.    Górnik – Tłoki Gorzyce 04.08.2001 II liga
1630.    Górnik – Tłoki Gorzyce 25.07.2001 PL
1631.    Górnik – Lech Poznań 21.07.2001 II liga
1632.    Górnik – Polar Wrocław 16.06.2001 II liga
1633.    Górnik – Odra Ryan Opole 02.06.2001 II liga
1634.    Górnik – Lechia Gdańsk 19.05.2001 II liga
1635.    Górnik – Ceramika Opoczno 09.05.2001 II liga
1636.    Górnik – Polonia Bytom 02.05.2001 II liga
1637.    Górnik – KS Myszków 25.04.2001 II liga
1638.    Górnik – Włókniarz Kietrz 13.04.2001 II liga
1639.    Górnik – Świt NDM 31.03.2001 II liga
1640.    Górnik – RKS Radomsko 18.03.2001 II liga
1641.    Górnik – Górnik Zabrze 07.03.2001 PP
1642.    Górnik – Ceramika Opoczno 22.11.2000 PP
1643.    Górnik – Górnik Polkowice 11.11.2000 II liga
1644.    Górnik – KSZO Ostrowiec Św. 28.10.2000 II liga
1645.    Górnik – ŁKS Łódź 18.10.2000 II liga
1646.    Górnik – GKS Bełchatów 04.10.2000 II liga
1647.    Górnik – Tłoki Gorzyce 20.09.2000 II liga
1648.    Górnik – Hetman Zamość 09.09.2000 II liga
1649.    Górnik – Dolcan Ząbki 26.08.2000 II liga
1650.    Górnik – Zagłębie Sosnowiec 12.08.2000 II liga
1651.    Górnik – Lech Poznań 29.07.2000 II liga
1652.    Górnik – KSZO Ostrowiec 22.07.2000 PL
1653.    Górnik – Korona Kielce 17.06.2000 II liga
1654.    Górnik – Grunwald Ruda Śląska 07.06.2000 II liga
1655.    Górnik – Włókniarz Kietrz 28.05.2000 II liga
1656.    Górnik – Jeziorak Iława 20.05.2000 II liga
1657.    Górnik – Stal Stalowa Wola 07.05.2000 II liga
1658.    Górnik – GKS Bełchatów 29.04.2000 II liga
1659.    Górnik – KP Konin 16.04.2000 II liga
1660.    Górnik – Śląsk Wrocław 08.04.2000 II liga
1661.    Górnik – RKS Fameg Radomsko 29.03.2000 II liga
1662.    Górnik – Hetman Zamość 25.03.2000 II liga
1663.    Górnik – Świt NDM 15.03.2000 II liga
1664.    Górnik – Raków Częstochowa 04.03.2000 II liga
1665.    Górnik – Ceramika Opoczno 13.11.1999
1666.    Górnik – Siarka Tarnobrzeg 30.10.1999
1667.    Górnik Łęczna – Odra Szczecin 25.09.1999
1668.    Górnik Łęczna – Odra Opole 21.08.1999
1669.    Górnik Łęczna – Lechia/Polonia Gdańsk 01.08.1999
1670.    Górnik Łęczna
Łomianki
1671.    KS Łomianki
Łomża
1672.    ŁKS Łomża – Sokół Ostróda 2016
1673.    ŁKS Łomża – Odra Opole 17.07.2013 PP
1674.    ŁKS Łomża – Radomiak 13.07.2013 PP
1675.    ŁKS Łomża – Wissa Szczuczyn 15.05.2013 RPP
1676.    ŁKS Łomża – Pogoń Łapy 01.06.2013 III liga
1677.    ŁKS Łomża – Concordia Piotrków 28.03.2009 II liga
1678.    ŁKS Browar Łomża – Ponidzie Nida Pińczów 25.10.2008 II liga
1679.    ŁKS Browar Łomża – Jeziorak Iława 12.10.2008 II liga
1680.    ŁKS Browar Łomża – Motor Lublin 04.2008 II liga
1681.    ŁKS Browar Łomża – OKP Warmia-Mazuty Olsztyn 2004/2005 III liga
1682.    ŁKS Łomża – Świt Nowy Dwór Mazowiecki 18.07. PP
1683.    ŁKS Łomża – Warmia Grajewo 29.05.
1684.    ŁKS Łomża – Start Działdowo III liga
1685.    ŁKS Łomża – Concordia Elbląg
1686.    ŁKS Łomża – Wissa RPP
1687.    ŁKS Łomża – Sokół Ostróda
1688.    ŁKS Łomża III liga
1689.    ŁKS Łomża
1690.    ŁKS ŁomżaIII liga
1691.    ŁKS Łomża III liga
1692.    ŁKS Łomża
Łowicz
1693.    KS Pelikan Łowicz – Znicz Pruszków 06.04.2003 III liga
1694.    KS Pelikan Łowicz – Hutnik Kraków 03.11.2002
1695.    Pelikan-Hortpak Łowicz – Motor Lublin II liga
1696.    Pelikan-Hotpak Łowicz – Warta Poznań II liga
1697.    KS Pelikan Łowicz
Łódź
1698.    ŁKS Łódź – GKS Bełchatów 03.05.2012
1699.    ŁKS Łódź – Widzew 09.04.2012
1700.    ŁKS – Dolcan 11.11.2009 I liga
1701.    ŁKS – Motor 30.10.2009 I liga
1702.    ŁKS – Górnik Łęczna 17.10.2009 I liga
1703.    ŁKS – MKS Kluczbork 13.10.2009 I liga
1704.    ŁKS – Znicz Pruszków 06.10.2009 I liga
1705.    ŁKS – Wisła Płock 30.08.2009 I liga
1706.    ŁKS – Polonia Bytom 30.05.2009 E
1707.    ŁKS – Wisła Kraków 17.05.2009 E
1708.    ŁKS – Górnik Zabrze 09.05.2009 E
1709.    ŁKS – Piast Gliwice 26.04.2009 E
1710.    ŁKS – Cracovia 06.03.2009 E
1711.    ŁKS – Lechia Gdańsk 05.12.2008 E
1712.    ŁKS – Lech 28.09.2008 E
1713.    ŁKS – Jagiellonia 12.09.2008 E
1714.    ŁKS – Polonia Warszawa 23.08.2008 E
1715.    ŁKS – Odra Wodzisław 09.08.2008 E
1716.    ŁKS Łódź – Śląsk Wrocław 26.07.2008 E
1717.    ŁKS – Ruch Chorzów 07.05.2008 OE
1718.    ŁKS Łódź – Widzew 11.04.2008 OE
1719.    ŁKS Łódź – Zagłębie Lubin 29.03.2008 OE
1720.    ŁKS Łódź – Dyskobolia 15.03.2008 OE
1721.    ŁKS Łódź – Cracovia 08.03.2008 OE
1722.    ŁKS Łódź – Jagiellonia 22.02.2008 OE
1723.    ŁKS – Odra Wodzisław 30.11.2007 OE
1724.    ŁKS – Groclin 27.11.2007 PE
1725.    ŁKS – Lech 24.11.2007 OE
1726.    ŁKS Łódź – Zagłębie Sosnowiec 15.09.2007 OE
1727.    ŁKS Łódź – Korona Kielce 22.05.2007 OE
1728.    ŁKS – Arka 12.05.2007 OE
1729.    ŁKS Łódź – Lech Poznań 05.05.2007 OE
1730.    ŁKS – GKS Bełchatów 29.04.2007 OE
1731.    ŁKS Łódź – Odra Wodzisław 07.04.2007 OE
1732.    ŁKS – Legia 23.03.2007 PE
1733.    ŁKS Łódź – Widzew Łódź 16.03.2007 OE
1734.    ŁKS Łódź 2006/2007 OE
1735.    ŁKS Łódź – Pogoń Szczecin 29.07.2006 OE
1736.    ŁKS – Wisła Kraków 19.11.2006 OE
1737.    ŁKS – Radomiak 24.10.2006 PP
1738.    ŁKS Łódź – Górnik Zabrze 21.10.2006 OE
1739.    ŁKS – Groclin 23.09.2006 OE
1740.    ŁKS – Górnik Łęczna 20.09.2006 PP
1741.    ŁKS – Legia 19.08.2006 OE
1742.    ŁKS – Pogoń 29.07.2006 OE
1743.    ŁKS – Radomiak 03.06.2006 II liga
1744.    ŁKS Łódź – HEKO Czermno 24.05.2006 II liga
1745.    ŁKS – Lechia 17.05.2006
1746.    ŁKS – Widzew 10.05.2006 II liga
1747.    ŁKS Łódź – Jagiellonia 29.04.2006 II liga
1748.    ŁKS – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 15.04.2006 II liga
1749.    ŁKS – Ruch 12.04.2006 II liga
1750.    ŁKS – Świt NDM 31.03.2006 II liga
1751.    ŁKS Łódź – Piast Gliwice 19.11.2005 II liga
1752.    ŁKS Łódź – Zagłębie Sosnowiec 07.11.2005 II liga
1753.    ŁKS Łódź – Podbeskidzie 23.09.2005 II liga
1754.    ŁKS Łódź – Pogoń Szczecin 20.09.2005 II liga
1755.    ŁKS Łódź – Górnik Polkowice 27.08.2005 II liga
1756.    ŁKS Łódź – Szczakowianka 13.08.2005 II liga
1757.    ŁKS 2005 – Gwiazdy ŁKS 01.06.2005 Charytatywny
1758.    ŁKS Łódź – Śląsk Wrocław 21.10.2005
1759.    ŁKS – Kujawiak 10.09.2005 II liga
1760.    ŁKS – Świt 11.06.2005 II liga
1761.    ŁKS – Jagiellonia 03.06.2005 II liga
1762.    ŁKS – Radomiak 28.05.2005 II liga
1763.    ŁKS – GKS Bełchatów 11.05.2005 II liga
1764.    ŁKS – MKS Mława 15.04.2005 II liga
1765.    ŁKS Łódź – KSZO 19.03.2005 II liga
1766.    ŁKS – Wisła Płock 26.11.2004 PP
1767.    ŁKS Łódź – Ruch Chorzów 22.10.2004 II liga
1768.    ŁKS – Korona 25.09.2004 II liga
1769.    ŁKS Łódź – Odra Wodzisław 22.09.2004 PP
1770.    ŁKS Łódź – Górnik Polkowice 03.09.2004 II liga
1771.    ŁKS Łódź – RKS Radomsko 14.08.2004 II liga
1772.    ŁKS – Podbeskidzie 31.07.2004 II liga
1773.    ŁKS – Piast 29.05.2004 II liga
1774.    ŁKS – Jagiellonia 15.05.2004 II liga
1775.    ŁKS Łódź – Szczakowianka Jaworzno 17.04.2004 II liga
1776.    ŁKS – Zagłębie Lubin 03.04.2004 II liga
1777.    ŁKS – Aluminium 25.03.2004 II liga
1778.    ŁKS – GKS Bełchatów 13.03.2004 II liga
1779.    ŁKS Łódź – Polar Wrocław 27.04.2002 II liga
1780.    ŁKS Łódź – Podbeskidzie Bielsko-Biała 22.11.2003 II liga
1781.    ŁKS – Błękitni Stargard Szczeciński 18.10.2003 II liga
1782.    ŁKS – Stomil 23.11.2002
1783.    ŁKS – Pogoń 11.09.2002 PP
1784.    ŁKS Łódź – Polar Wrocław 31.08.2002
1785.    ŁKS – Świt 10.08.2002
1786.    ŁKS Łódź – Lech Poznań 05.05.2002
1787.    ŁKS – Polar 27.04.2002 II liga
1788.    ŁKS – Hetman Zamość 19.04.2002 II liga
1789.    ŁKS – Włókniarz Kietrz 06.04.2002 II liga
1790.    ŁKS – Arka 29.03.2002 II liga
1791.    ŁKS – Hutnik 23.03.2002 II liga
1792.    ŁKS – Orlen 09.03.2002 II liga
1793.    ŁKS Łódź – RKS Fameg Radomsko 09.06.2001 II liga
1794.    ŁKS – GKS Bełchatów 09.05.2001 II liga
1795.    ŁKS – Widzew 14.11.1998 I liga
1796.    ŁKS Ptak SSA – Legia 22.03.1997 I liga
1797.    ŁKS Ptak SA Łódź
1798.    Widzew – GKS Bełchatów 2011/2012 zaproszenie
1799.    Widzew – Lechia Gdańsk 25.05.2011
1800.    Widzew – Odra Opole 05.06.2009 I liga (Odra nie dojechała)
1801.    Widzew – Znicz Pruszków 24.05.2009
1802.    Widzew – Górnik Zabrze 10.05.2008 OE
1803.    Widzew – Odra Wodzisław 23.02.2008 OE
1804.    Widzew – Zagłębie Lubin 01.12.2007 OE
1805.    Widzew – Korona 11.11.2007 OE
1806.    Widzew – Korona 18.09.2007 PE
1807.    Widzew – GKS Bełchatów 05.08.2007 OE
1808.    Widzew – Cracovia 26.05.2007 OE
1809.    Widzew – Górnik Łęczna 05.05.2007 OE
1810.    Widzew – Wisła Kraków 22.04.2007 OE
1811.    Widzew – Wisła Płock 14.04.2007 OE
1812.    Widzew – Górnik Zabrze 31.03.2007 OE
1813.    Widzew – Cracovia 25.03.2007 PE
1814.    Widzew – GKS Bełchatów 11.03.2007 OE
1815.    Widzew – Korona 24.02.2007 PE
1816.    Widzew – Zagłębie Lubin 10.11.2006
1817.    Widzew – Legia 27.10.2006 OE
1818.    Widzew – Lech Poznań 20.10.2006 OE
1819.    Widzew – Pogoń Szczecin 30.09.2006 OE
1820.    Widzew – Korona Kielce 16.09.2006
1821.    Widzew – Arka Gdynia 26.08.2006
1822.    Widzew – ŁKS Łódź 11.08.2006 OE
1823.    Widzew – Groclin 28.07.2006 OE
1824.    Widzew – Zawisza Bydgoszcz 31.05.2006
1825.    Widzew – Górnik Polkowice 21.05.2006
1826.    Widzew – Szczakowianka 13.05.2006
1827.    Widzew – Polonia Bytom 06.05.2006
1828.    Widzew – Radomiak 22.04.2006
1829.    Widzew – Heko Czermno 08.04.2006
1830.    Widzew – Lechia Gdańsk 25.03.2006
1831.    Widzew – Jagiellonia Białystok 12.11.2005
1832.    Widzew – KSZO 29.10.2005
1833.    Widzew – Świt 15.10.2005
1834.    Widzew – Finishparkiet 02.09.2005
1835.    Widzew – Śląsk Wrocław 20.08.2005
1836.    Widzew – Zagłębie Sosnowiec 06.08.2005
1837.    Widzew – Ruch Chorzów 31.07.2005
1838.    Widzew – Odra Wodzisław 16.06.2005 baraż o IE
1839.    Widzew – ŁKS 08.06.2005 II liga
1840.    Widzew – Zagłębie Sosnowiec 01.06.2005
1841.    Widzew – RKS Radomsko 21.05.2005
1842.    Widzew – Podbeskidzie 07.05.2005
1843.    Widzew – Jagiellonia 20.04.2005
1844.    Widzew – GKS Bełchatów 31.03.2005
1845.    Widzew – Ruch Chorzów 01.09.2004 II liga
1846.    Widzew – Radomiak 09.04.2004 II liga
1847.    RTS Widzew – Górnik Łęczna
1848.    RTS Widzew – Legia
1849.    RTS Widzew – Lech Poznań
1850.    RTS  Widzew – Wisła Płock
1851.    Widzew – Garbarnia 2002/2003
1852.    Widzew – Legia 2002/2003
1853.    Widzew – Wisła 2002/2003
1854.    Widzew – Zagłębie 2002/2003
1855.    Widzew – Wisła 2002/2003 PP
1856.    Widzew – Odra Wodzisław 13.10.2001
1857.    SPN Widzew – GKS Katowice 02.04.1999
1858.    SPN Widzew – Odra Wodzisław 29.08.1998
1859.    SPN-SA Widzew – GKS Bełchatów 1995/1996 I liga
1860.    SPN-SA Widzew Łódź – Zagłębie 1995/1996
1861.    Widzew – Ruch Radzionków
1862.    SPN Widzew – ŁKS Łódź
1863.    SPN Widzew – Legia
1864.    SPN SSA Widzew – Amica I liga
1865.    SPN SSA Widzew – GKS Bełchatów I liga
1866.    SPN SSA Widzew – Raków I liga
1867.    SPN Widzew SSA – GKS Bełchatów
1868.    Widzew – Groclin
1869.    SPN Widzew SSA Stomil
1870.    RTS Widzew
Łubniany
1871.    LZS Śląsk Łubniany
1872.    Śląsk Łubniany IV liga opolska
Łukowa
1873.    Łukovia Łukowa
Łuków
1874.    ŁKS Orlęta Łuków 26.03.2016
1875.    ŁKS Orlęta Łuków
Maków Podhalański
1876.    Halniak Maków Podhalański – Orzeł Kraków 26.03.2011 V liga
1877.    Halniak Maków Podhalański – Tramwaj Kraków 25.08.2010 V liga
1878.    Halniak Maków Podhalański – Garbarz Zembrzyce IV liga
1879.    Halniak Maków Podhalański – Orzeł Balin IV liga
1880.    Halniak Maków Podhalański – Karpaty Krosno IV liga
1881.    Halniak Maków Podhalański – Orzeł Piaski Wielkie IV liga
1882.    Halniak Maków Podhalański – MKS Trzebina-Siersza IV liga
1883.    Halniak Maków Podhalański – LZS Wiślanie IV liga
1884.    Halniak Maków Podhalański – Skawa Wadowice V liga
1885.    Halniak Maków Podhalański
Malbork
1886.    MOP Pomezania Malbork
1887.    Pomezania Malbork – Olimpia Grudziądz 02.11.1997
1888.    Pomezania – Bałtyk Gdynia 20.09.1997
1889.    Pomezania Malbork – Pogoń Lębork 23.08.1997
1890.    Pomezania Malbork – Zawisza Bydgoszcz 13.08.1997 PP
1891.    Pomezania – Stolem Gniewino 13.08.1997
1892.    Pomezania – Wawel Kraków 17.11.1996
1893.    Pomezania – Hetman Zamość 13.10.1996
1894.    Pomezania – Avia Świdnik 02.10.1996
1895.    Pomezania Malbork – Fameg Radomsko 28.08.1996
1896.    Pomezania Malbork – Siarka Tarnobrzeg 17.08.1996
Małogoszcz
1897.    Wierna Małogoszcz – MZKS Alwernia III liga
Marklowice
1898.    Polonia Marklowice
Markowice
1899.    LKS 07 Markowice
1900.    LKS 07 Markowice
Mazańcowice
1901.    LKS Mazańcowice – LKS Pionier Pisarzowice 25.09.2011
Mielec
1902.    Stal Mielec – Podbeskidzie – Pogoń Lwów Turniej 12.10.2014
1903.    Stal Mielec – Kotwica Kołobrzeg 09.08.2014
1904.    Stal Mielec wiosna 2010/2011 III liga lubelsko-podkarpacka
1905.    Stal Mielec 10.04.2004 IV liga podkarpacka
1906.    Stal Mielec – Wisła Kraków 30.06.2001 towarzyski
1907.    Stal Mielec – IV liga 25.03.2001
1908.    Stal Mielec 18.03.2001 IV liga
1909.    Stal Mielec – MKS Radymno IV liga 03.09.2000
1910.    Stal Mielec – Sokół Sokołów Małopolski IV liga 29.08.1999
1911.    Stal Mielec liga okręgowa
1912.    Stal – Legia 08.04.1995 I liga
1913.    Stal Mielec – Izolator Boguchwała III liga lubelsko-podkarpacka
Mikołów
1914.    AKS Mikołów IV liga
Mokre
1915.    LKS Orzeł Mokre – Szczakowianka Jaworzno
Moszczenica
1916.    GLKS Włókniarz Moszczenica IV liga
Mrągowo
1917.    Mrągowia Mrągowo
Mszana
1918.    LKS Start Mszana
1919.    LKS Start Mszana
1920.    LKS Start Mszana
Muszyna
1921.    MKS Poprad Muszyna
Mysłowice
1922.    Górnik 09 Mysłowice
Myszków
1923.    KS Myszków – Polar Wrocław 15.03.2000
1924.    KS Myszków – Varta Odra Opole 22.09.1999
1925.    KS Myszków – Śląsk Wrocław 26.05.1999
1926.    M-ŻKS Myszków – Miedź Legnica 02.11.1997
1927.    M-ŻKS Krisbut Myszków – Elana Toruń 02.08.1997
1928.    M-ŻKS Myszków
Myślenice
1929.    KS Dalin Myślenice
Nadarzyn
1930.    GLKS Nadarzyn – Wisła Płock II liga wschodnia 10.10.2010
1931.    GLKS Nadarzyn – Start Otwock 29.08.2010 II liga wschodnia
1932.    GLKS Nadarzyn – Motor 08.08.2010
Nakło nad Not.
1933.    KS Czarni Nakło nad Not.
Namysłów
1934.    NKS Start Namysłów – Po-Ra-Wie Większyce 22.11.2014 IV liga opolska
1935.    NKS Start Namysłów – LZS Piotrówka 08.11.2014 IV liga opolska
1936.    NKS Start Namysłów – Orzeł Źlinice 11.10.2014 IV liga opolska
1937.    NKS Start Namysłów – BTP Stal Brzeg 27.09.2014 IV liga opolska
1938.    NKS Start Namysłów – Piast Strzelce Opolskie 13.09.2014 IV liga opolska
1939.    NKS Start Namysłów – Czarni Otmuchów 30.08.2014 IV liga opolska
1940.    NKS Start Namysłów – Victoria Chróścice 20.08.2014 IV liga opolska
1941.    NKS Start Namysłów – Olimpia Lewin Brzeski 09.08.2014 IV liga opolska
1942.    NKS Start Namysłów – Podbeskidzie II Bielsko-Biała 07.06.2014 III liga opolsko-śląska
1943.    NKS Start Namysłów – Odra Wodzisław 31.05.2014 III liga opolsko-śląska
1944.    NKS Start Namysłów – LKS Czaniec 10.05.2014 III liga opolsko-śląska
1945.    NKS Start Namysłów – Górnik II Zabrze 03.05.2014 III liga opolsko-śląska
1946.    NKS Start Namysłów – Piast Strzelce Opolskie 28.08.2013
1947.    NKS Start Namysłów – Piast II Gliwice 14.08.2013
1948.    NKS Start Namysłów – Polonia Łaziska Górne 27.04.2013
1949.    NKS Start Namysłów – Szczakowianka Jaworzno 10.11.2012 III liga opolsko-śląska
1950.    NKS Start Namysłów – Skałka Żabnica 06.06.2012 III liga opolsko-śląska
1951.    NKS Start Namysłów – Skra Częstochowa 14.04.2012 III liga opolsko-śląska
1952.    NKS Start Namysłów – BKS Stal Bielsko-Biała 12.11.2011 III liga opolsko-śląska
1953.    NKS Start Namysłów – LZS Piotrówka 24.08.2011 III liga opolsko-śląska
1954.    NKS Start Namysłów – Miedź Legnica 20.07.2011 PP
1955.    NKS Start Namysłów – LZS Śląsk Łubniany 09.04.2011 IV liga opolska
1956.    NKS Start Namysłów – LZS Ligota Turawska 23.10.2010 IV liga opolska
1957.    NKS Start Namysłów – TOR Dobrzeń Wielki 19.05.2010 III liga opolsko-śląska
1958.    Start – Odra Opole 11.05. PP
1959.    Varta Start II liga
1960.    Varta Start Namysłów
Nędza
1961.    LKS Nędza klasa O
1962.    LKS Nędza liga okręgowa
1963.    LKS 1908 Nędza
1964.    LKS 1908 Nędza
Nidzica
1965.    MKS Start Nidzica
Nieboczowy
1966.    LKS Odra Nieboczowy – LKS Ruch Bolesław
1967.    LKS Odra Nieboczowy
Nieciecza
1968.    Termalica Bruk-Bet Nieciecza – Jagiellonia Białystok 16.07.2017 E
1969.    Termalica Bruk-Bet Nieciecza – Zagłębie Lubin 02.12.2016 E
1970.    Termalica Bruk-Bet KS Nieciecza – Zawisza Bydgoszcz 29.05.2013
1971.    Termalica Bruk-Bet KS Nieciecza – Kolejarz Stróże 28.10.2012 I liga
1972.    Termalica Bruk-Bet KS Nieciecza – Cracovia 24.10.2012 I liga
1973.    Termalica Bruk-Bet KS Nieciecza – Wisła Kraków 13.10.2012 tow.
1974.    Termalica Bruk-Bet KS Nieciecza – ŁKS Łódź 30.09.2012 I liga
1975.    Termalica Bruk-Bet KS Nieciecza – Miedź Legnica 26.08.2012 I liga
1976.    Termalica Bruk-Bet KS Nieciecza – Polonia Bytom 25.03.2012 I liga
1977.    Termalica Bruk-Bet KS Nieciecza – Kolejarz Stróże 20.05.2012 I liga
1978.    Termalica Bruk-Bet KS Nieciecza – KS Polkowice 22.04.2012 I liga
1979.    Termalica Bruk-Bet KS Nieciecza – Warta Poznań 07.04.2012 I liga
1980.    Termalica Bruk-Bet KS Nieciecza – Bogdanka Łęczna 13.03.2011 I liga
1981.    Termalica Bruk-Bet KS Nieciecza – Podbeskidzie 15.08.2010 I liga
Niedobczyce
1982.    Rymer Niedobczyce
Niedomice
1983.    Unia Niedomice
Niemcza
1984.    KS Niemczanka Niemcza
Niemodlin
1985.    MKS Sokół Niemodlin – Unia Krapkowice Reg. PP
1986.    Sokół Niemodlin
Niepołomice
1987.    Puszcza Niepołomice – Polonia Bytom 28.09.2011
1988.    Puszcza Niepołomice – Okocimski Brzesko baraż o III ligę
1989.    MKS Puszcza Niepołomice
Nisko
1990.    ZLKS Sokół Nisko
Niewiadom
1991.    KS Polonia Niewiadom
Niewiadów
1992.    KS Stal Niewiadów – Broń Radom 22.05.2009
Nowa Ruda
1993.    Piast Nowa Ruda
1994.    Piast Nowa Ruda
Nowa Sól
1995.    Arka Nowa Sól
1996.    Arka Nowa Sól
1997.    Arka Nowa Sól
Nowa Wieś
1998.    Czarni Nowa Wieś
Nowy Dwór Mazowiecki
1999.    MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Odra Opole 15.07.2017 PP
2000.    MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Broń Radom 23.09.2015 III liga
2001.    MKS Lukullus Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Odra Wodzisław wiosna 2003/2004
2002.    Świt 04.08.1999 II liga
2003.    Świt 1999 III liga
2004.    Świt 1996
Nowy Sącz
2005.    Sandecja Nowy Sącz – Kolejarz Stróże 02.04.2011 I liga
2006.    Sandecja Nowy Sącz – Podbeskidzie 31.10.2010 I liga
2007.    Sandecja Nowy Sącz – Pogoń Szczecin 20.03.2010 I liga
2008.    Sandecja – MKS Kluczbork 22.08.2009 I liga
2009.    Sandecja – Motor Lublin 15.08.2009 II liga
2010.    Sandecja Nowy Sącz – Łada Biłgoraj 15.03.2008
2011.    Sandecja Nowy Sącz – Resovia Rzeszów 25.10.2003
2012.    Sandecja Nowy Sącz – Stal Rzeszów 07.06.2003
2013.    Sandecja Nowy Sącz – Siarka Tarnobrzeg 24.05.2003
2014.    Sandecja Nowy Sącz – Unia Tarnów 10.05.2003
2015.    Sandecja Nowy Sącz – Korona Kielce 30.04.2003
2016.    Sandecja Nowy Sącz – Cracovia 14.09.2002
2017.    Sandecja Nowy Sącz – Pogoń Staszów 09.03.2002
Nowy Tomyśl
2018.    MKS Polonia-Redos Nowy Tomyśl –Czarni-Arena Żagań II liga zachodnia
2019.    MKS Polonia-Redos Nowy Tomyśl II liga zachodnia
2020.    MKS Polonia-Redos Nowy Tomyśl II liga zachodnia
2021.    MKS Polonia Nowy Tomyśl
2022.    MKS Polonia Nowy Tomyśl
Nysa
2023.    KS Polonia Nysa
2024.    Polonia Nysa
2025.    Polonia Nysa
2026.    Polonia Nysa
2027.    Polonia Nysa
Obory
2028.    LKS Skra Obory – Wulkan Zakrzew IV liga
Odporyszów
2029.    LKS Ikar Odporyszów
Olesno
2030.    OKS Olesno
Oleśnica
2031.    Pogoń Oleśnica 18.03.2000 III liga
2032.    Pogoń Oleśnica III liga
2033.    Pogoń Oleśnica III liga
Olsztyn
2034.    Stomil Olsztyn – Odra Opole 22.09.2018
2035.    Stomil Olsztyn – Arka Gdynia 27.07.2013
2036.    OKS 1945 Olsztyn – Ruch Chorzów 27.10.2010 PP
2037.    Stomil – Górnik Łęczna 26.10.2002
2038.    Stomil – Groclin 27.04.2002
2039.    Stomil – KSZO Ostrowiec Św. 06.04.2002
2040.    Stomil – Widzew 23.03.2002
2041.    Stomil – Śląsk Wrocław 29.09.2001
2042.    Stomil – Ruch Chorzów 15.09.2001
2043.    Stomil – Legia 26.08.2001
2044.    Stomil – Widzew 23.05.2001
2045.    Stomil – Zagłębie Lubin 29.04.2000
2046.    Stomil Olsztyn – Ruch Radzionków 04.03.2000
2047.    Stomil – Widzew 16.05.1999
2048.    Stomil Widzew 30.08.1997
2049.    Stomil – Groclin 20.08.1997
2050.    Stomil – Lech Poznań 18.06.1997
2051.    Stomil – Ruch Chorzów 14.05.1997
2052.    Stomil – Amica Wronki 22.03.1997
2053.    Stomil – Widzew 08.03.1997
2054.    Stomil – Sokół Tychy 01.12.1996
2055.    Stomil – Polonia Warszawa 23.10.1996
2056.    Stomil – GKS Katowice 10.08.1996
2057.    Stomil – Śląsk 31.07.1996
2058.    Stomil – Stal Mielec 11.05.1996
2059.    Stomil – Siarka Tarnobrzeg 20.04.1996
2060.    Stomil – Amica
2061.    Stomil – Raków Częstochowa 17.03.1996
2062.    Stomil – Pogoń Szczecin 08.11.1995
2063.    Stomil – Sokół 29.10.1995
2064.    Stomil – Lech 14.10.1995
2065.    Stomil – Olimpia/Lechia 20.09.1995
2066.    Stomil – GKS Katowice 16.09.1995
2067.    Stomil – GKS Bełchatów 30.08.1995
2068.    Stomil – Śląsk 26.08.1995
2069.    Stomil – Raków Częstochowa 14.06.1995
2070.    Stomil – ŁKS Łódź 29.07.1995
2071.    Stomil – GKS Katowice 15.04.1995
2072.    Stomil – Ruch Chorzów 19.11.1994
Oława
2073.    MKS Oława – KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie III liga
2074.    MKS SCA Oława – Śląsk II Wrocław III liga
2075.    MKS SCA Oława – Stilon Gorzów Wielkopolski III liga
2076.    MKS SCA Oława – Tur Turek  II Liga (bez daty – mecz 04.08.2012)
Opoczno
2077.    Ceramika Opoczno – Hutnik Kraków 07.111998 II liga
2078.    Ceramika Opoczno – Piotrcovia Ptak 03.10.1998 II liga
2079.    Ceramika Opoczno – Petrochemia Płock 19.09.1998 II liga
2080.    Ceramika Opoczno – WKS Wawel 12.09.1998 II liga
2081.    Ceramika Opoczno – Stal Stalowa Wola 09.09.1998 II liga
2082.    Ceramika Opoczno – Unia Tarnów 01.08.1998 II liga
2083.    Ceramika Opoczno II liga
Opole
2084.    Odra Opole – Puszcza Niepołomice 02.08.2019 I liga
2085.    Odra Opole – GKS Katowice 30.03.2019 I liga
2086.    Odra Opole – Jagiellonia Białystok 12.03.2019 PP
2087.    Odra Opole – Chojniczanka Chojnice 08.03.2019 I liga
2088.    Odra Opole – Chrobry Głogów 31.08.2018 I liga
2089.    Odra Opole – Sandecja Nowy Sącz 26.07.2018 I liga
2090.    Odra Opole – Wigry Suwałki 03.08.2018 I liga
2091.    Odra Opole – Sandecja Nowy Sącz 28.07.2018 I liga
2092.    Odra Opole – GKS Tychy 21.07.2018 I liga
2093.    Odra Opole – Ruch Chorzów 18.05.2018 I liga
2094.    Odra Opole – Chrobry Głogów 27.04.2018 I liga
2095.    Odra Opole – Wigry Suwałki 14.04.2018 I liga
2096.    Odra Opole – GKS Katowice 25.03.2018 I liga
2097.    Odra Opole – Pogoń Siedlce 25.11.2017 I liga
2098.    Odra Opole – Zagłębie Sosnowiec 09.09.2017 I liga
2099.    Odra Opole – Chojniczanka Chojnice 02.09.2017 I liga
2100.    Odra Opole – Raków Częstochowa 23.08.2017 I liga
2101.    Odra Opole – Miedź Legnica 12.08.2017 I liga
2102.    Odra Opole – Górnik Łęczna 29.07.2017 I liga
2103.    Odra Opole – Polonia Bytom 03.06.2017 II liga
2104.    Odra Opole – Błękitni Stargard 13.05.2017 II liga
2105.    Odra Opole – Puszcza Niepołomice 29.04.2017 II liga
2106.    Odra Opole – Legionovia Legionowo 01.04.2017 II liga
2107.    Odra Opole – GKS Bełchatów 18.03.2017 II liga
2108.    Odra Opole – Olimpia Elbląg 04.03.2017 II liga
2109.    Odra Opole – Raków Częstochowa 05.11.2016 II liga
2110.    Odra Opole – Olimpia Zambrów 22.10.2016 II liga
2111.    Odra Opole – Radomiak Radom 24.09.2016 II liga
2112.    Odra Opole – ROW 1964 Rybnik 10.09.2016 II liga
2113.    Odra Opole – Gryf Wejherowo 27.08.2016 II liga
2114.    Odra Opole – Stal Stalowa Wola 30.07.2016 II liga
2115.    Odra Opole – Siarka Tarnobrzeg 16.07.2016 PP
2116.    Odra Opole – Skra Częstochowa 03.06.2016 III liga
2117.    Odra Opole – Piast II Gliwice 27.05.2016 III liga
2118.    Odra Opole – ŁKS Bełk 07.05.2016 III liga
2119.    Odra Opole – LZS Piotrówka 04.05.2016 III liga
2120.    Odra Opole – LKS Czaniec 27.04.2016 III liga
2121.    Odra Opole – GKS 1962 Jastrzębie 15.04.2016 III liga
2122.    Odra Opole – Pniówek Pawłowice Śląskie 02.04.2016 III liga
2123.    Odra Opole – Ruch II Chorzów 19.03.2016 III liga
2124.    Odra Opole – Rekord Bielsko-Biała 28.03.2015 III liga
2125.    Odra Opole – Pniówek Pawłowice 11.11.2014 III liga
2126.    Odra Opole – Szombierki Bytom 31.10.2014 III liga
2127.    Odra Opole – Górnik II Zabrze 11.10.2014 III liga
2128.    Odra Opole – LKS Czaniec 13.09.2014 III liga
2129.    Odra Opole – Swornica Czarnowąsy 23.08.2014 III liga
2130.    Odra Opole – Ruch Zdzieszowice 02.08.2014 III liga
2131.    Odra Opole 2013/2014 II liga zachodnia
2132.    Odra Opole – Zagłębie Sosnowiec 08.06.2014 II liga zachodnia
2133.    Odra Opole – Bytovia 08.03.2014 II liga
2134.    Odra Opole – Warta Poznań 25.10.2013 II liga zach.
2135.    Odra Opole – Gryf Wejherowo 18.10.2013 II liga zach.
2136.    Odra Opole – Raków Częstochowa 04.10.2013 II liga zach.
2137.    Odra Opole – MKS Kluczbork 20.09.2013 II liga zach.
2138.    Odra Opole – KS Polkowice 07.09.2013 II liga zach.
2139.    Odra Opole – Rozwój Katowice 24.08.2013 II liga zach.
2140.    Odra Opole – Ruch Zdzieszowice 16.08.2013 II liga zach.
2141.    Odra Opole – Calisia Kalisz 09.08.2013 II liga zach.
2142.    Odra Opole – Jarota Jarocin 26.07.2013 II liga zach.
2143.    Odra Opole – Miedź Legnica 23.07.2013 PP
2144.    Odra Opole – Energetyk ROW Rybnik 13.07.2013 PP
2145.    Odra Opole – Swornica Czarnowąsy 19.06.2013 III liga opolsko-śląska
2146.    Odra Opole – Przyszłość Rogów 15.06.2013 III liga opolsko-śląska
2147.    Odra Opole – Polonia Łaziska Górne 31.05.2013 III liga opolsko-śląska
2148.    Odra  – Piast Strzelce Opolskie 15.05.2013 Finał PP OZPN Opole (mecz w Brzegu)
2149.    Odra Opole 2012/2013
2150.    Odra Opole – Szczakowianka Jaworzno 27.08.2011 III liga opolsko-śląska
2151.    Oderka Opole – Skalnik Gracze 21.05.2011 III liga opolsko-śląska
2152.    Oderka Opole – LZS Piotrówka 2010/2011 III liga opolsko-śląska
2153.    Oderka Opole – BKS Stal Bielsko-Biała 2010/2011 III liga opolsko-śląska
2154.    Oderka Opole – Polonia Łaziska Górne 2010/2011 III liga opolsko-śląska
2155.    Oderka Opole – MKS Myszków 2010/2011 III liga opolsko-śląska
2156.    Oderka Opole – Rozwój Katowice 2010/2011 III liga opolsko-śląska
2157.    Oderka Opole –Victoria Częstochowa 2010/2011 III liga opolsko-śląska
2158.    Oderka Opole
2159.    Oderka Opole – Polonia Głubczyce 07.05.2010 IV liga
2160.    Oderka Opole – Start Namysłów 04.05.2010 1/8 PP OZPN
2161.    Oderka Opole – Sparta Paczków 15.11.2009 IV liga
2162.    Oderka Opole – MKS II Kluczbork 11.11.2009 IV liga
2163.    Oderka Opole – Polonia Nysa 07.11.2009 IV liga
2164.    Oderka Opole – GKS Starościn 17.10.2009 IV liga
2165.    Oderka Opole – LZS Piotrówka 02.10.2009 IV liga
2166.    Oderka Opole – GKS Grodków 19.09.2009 IV liga
2167.    Oderka Opole – LZS Obrowiec 11.09.2009 IV liga
2168.    Oderka Opole – Olimpia Lewin Brzeski 05.09.2009 IV liga
2169.    Oderka Opole – Silesius Kotórz Mały 25.08.2009 IV liga
2170.    Oderka Opole – Stal Brzeg 21.08.2009 IV liga
2171.    Oderka Opole pierwszy mecz 08.08.2009
2172.    Odra Opole – Zagłębie Lubin 09.05.2009
2173.    Odra Opole – Motor Lublin 25.04.2009
2174.    Odra Opole – GKS Katowice 29.03.2009
2175.    Odra Opole – GKS Jastrzębie 14.03.2009
2176.    Odra Opole – Wisła Płock 11.04.2009
2177.    Odra Opole – Stal Stalowa Wola 08.11.2008
2178.    Odra Opole – Ruch Chorzów 1/8 PP 28.10.2008
2179.    Odra Opole – Widzew 24.10.2008
2180.    Odra Opole – Flota Świnoujście 04.10.2008
2181.    Odra Opole – Polonia Bytom 1/16 PP 23.09.2008
2182.    Odra Opole – Korona Kielce 20.09.2008
2183.    Odra Opole – Warta Poznań 06.09.2008
2184.    Odra Opole – Znicz Pruszków 23.08.2008
2185.    Odra Opole – Tur Turek 10.08.2008
2186.    Odra Opole – Podbeskidzie 01.08.2008
2187.    Odra Opole – Tur Turek 24.05.2008
2188.    Odra – Stal Stalowa Wola 16.05.2008
2189.    Odra – Znicz Pruszków 07.05.2008
2190.    Odra – Kmita Zabierzów 30.04.2008
2191.    Odra – Podbeskidzie 18.04.2008
2192.    Odra – Lechia Gdańsk 05.04.2008
2193.    Odra  - Polonia Warszawa 15.03.2008
2194.    Odra Opole – Wisła Płock 10.11.2007
2195.    Odra – Zagłębie Lubin 1/8 PP 30.10.2007
2196.    Odra Opole – Śląsk Wrocław 06.10.2007
2197.    Odra – Arka Gdynia 03.10.2007
2198.    Odra – PGE GKS Bełchatów 1/16 PP 25.09.2007
2199.    Odra – GKS Katowice 22.09.2007
2200.    Odra Opole – Warta Poznań 31.08.2007
2201.    Odra Opole – Motor Lublin 22.08.2007
2202.    Odra Opole – ŁKS Łomża 18.08.2007
2203.    Odra – GKS Jastrzębie 08.08.2007
2204.    Odra – Piast Gliwice 28.07.2007
2205.    Odra  – Miedź Legnica 03.06.2007
2206.    Odra Opole – KSZO 23.05.2007
2207.    Odra  – Śląsk Wrocław 12.05.2007
2208.    Odra – Jagiellonia 05.05.2007
2209.    Odra – Polonia Warszawa 28.04.2007
2210.    Odra – Podbeskidzie 18.04.2007
2211.    Odra Opole – Unia Janikowo 07.04.2007
2212.    Odra Opole – Ruch Chorzów wiosna 2007
2213.    Odra Opole – ŁKS Łomża 18.11.2006
2214.    Odra Opole – Piast Gliwice 28.10.2006
2215.    Odra Opole – Zagłębie Sosnowiec 14.10.2006
2216.    Odra Opole – Polonia Bytom 30.09.2006
2217.    Odra – Górnik Polkowice 09.09.2006
2218.    Odra Opole – Lechia Gdańsk 30.08.2006
2219.    Odra – Kmita Zabierzów  04.08.2006
2220.    Odra – Radomiak 15.06.2006 baraż o II ligę
2221.    Odra Opole – Lechia Zielona Góra 27.05.2006
2222.    Odra – GKS Jastrzębie 06.05.2006 III liga
2223.    Odra Opole – Polonia Słubice 29.04.2006
2224.    Odra – Ruch Radzionków 15.04.2006 III liga
2225.    Odra Opole – Raków Częstochowa 01.04.2006
2226.    Odra Opole – Polar 18.03.2006
2227.    Odra Opole – Miedź 2005 05.11.2005 III liga
2228.    Odra Opole – Arka Nowa Sól 15.10.2005 III liga
2229.    Odra Opole – Promień Żary 17.09.2005 III liga
2230.    Odra – Jagiellonia 30.08.2005 PP
2231.    Odra – Chrobry 24.08.2005 III liga
2232.    Odra – Pogoń Świebodzin 13.08.2005 III liga
2233.    Odra Opole – Miedź Legnica 28.05.2005 III liga
2234.    Odra – Lech Zielona Góra 21.05.2005 III liga
2235.    Odra – Arka Nowa Sól 07.05.2005 III liga
2236.    Odra – Chrobry Głogów 04.05.2005 III liga
2237.    Odra – Polonia Bytom 23.04.2005 III liga
2238.    Odra – Motobi Kąty Wrocławskie 09.04.2005 III liga
2239.    Odra – TOR Dobrzeń Wielki 26.03.2005 III liga
2240.    Odra – Promień Żary 30.10.2004 III liga
2241.    Odra – Rozwój Katowice 25.09.2004 III liga
2242.    Odra – Polar Wrocław 11.09.2004 III liga
2243.    Odra – Górnik  Jastrzębie 28.08.2004 III liga
2244.    Odra – Śląsk Wrocław 14.08.2004 III liga
2245.    Odra – Rozwój Katowice 08.05.2004 III liga
2246.    Odra – Chrobry Głogów 24.04.2004 III liga
2247.    Odra Opole – bez przeciwnika 04.2004
2248.    Odra – Włókniarz Kietrz 07.04.2004 III liga
2249.    Odra – Śląsk Wrocław 08.11.2003 III liga
2250.    Odra – Polonia Bytom 25.10.2003 III liga
2251.    Odra – Zagłębie Sosnowiec 10.10.2003 III liga
2252.    Odra – Ruch Radzionków 27.09.2003 III liga
2253.    Odra – Górnik Polkowice  17.09.2003 1/8 PP
2254.    Odra – MK Górnik Katowice 13.09.2003 III liga
2255.    Odra – Promień Żary 30.08.2003 III liga
2256.    Odra – Miedź Legnica 23.08.2003 III liga
2257.    Odra – Lech Zielona Góra 09.08.2003 III liga
2258.    Odra Unia Opole – Wisła Płock 02.08.2003 PP
2259.    Odra Unia Opole – Włókniarz Kietrz 14.06.2003 III liga
2260.    Odra Unia Opole – Skalnik Gracze 17.05.2003 III liga
2261.    Odra Unia Opole – MKS Nysa Zgorzelec 03.05.2003 III liga
2262.    Odra Unia Opole – Lech Zryw Zielona Góra 19.04.2003 III liga
2263.    Odra Unia Opole – Polonia Bytom 16.04.2003 III liga
2264.    Odra Unia Opole – Pogoń Świebodzin 17.11.2002 III liga
2265.    Odra Unia Opole – MK Katowice 03.11.2002 III liga
2266.    Odra Unia Opole – Piast Gliwice 19.10.2002 III liga
2267.    Odra Unia Opole – Zagłębie Sosnowiec 06.10.2002 III liga
2268.    Odra Unia Opole – Grunwald Ruda Śląska 21.09.2002 III
2269.    Odra Unia Opole – Rozwój Katowice 07.09.2002 III liga
2270.    Odra Unia Opole – Carbo Gliwice 31.08.2002 III liga
2271.    Ryan Odra Opole – Górnik Łęczna II liga
2272.     Ryan Odra Opole – Lech Poznań 13.06.2011 II liga
2273.    Ryan Odra Opole – Lechia Gdańsk 26.05.2001 II liga
2274.    Ryan Odra Opole – Polonia Bytom 12.05.2001 II liga
2275.    Ryan Odra Opole – Włókniarz Kietrz 05.05.2001 II liga
2276.    Ryan Odra Opole – RKS Radomsko 24.04.2001 II liga
2277.    Ryan Odra Opole – Górnik Polkowice 21.04.2001 II liga
2278.    Ryan Odra Opole – Górnik Zabrze 11.04.2001 ½ PP
2279.    Ryan Odra Opole – ŁKS Łódź 0.04.2001 II liga
2280.    Ryan Odra Opole – Tłoki Gorzyce 25.03.2001 II liga
2281.    Ryan Odra Opole – Dolcan Ząbki 11.03.2001 II liga
2282.    Ryan Odra Opole – Orlen Płock 07.03.2001 ¼ PP
2283.    Ryan Odra Opole – Zagłębie Sosnowiec 26.11.2000 II liga
2284.    Ryan Odra Opole – Ruch Chorzów 22.11.2000 1/8 PP
2285.    Ryan Odra Opole – Ceramika Opoczno 21.10.2000 II liga
2286.    Ryan Odra Opole – Świt Nowy Dwór Mazowiecki 30.09.2000 II liga
2287.    Ryan Odra Opole – Pogoń Szczecin 23.09.2000 1/16 PP
2288.    Ryan Odra Opole – Polar Wrocław 16.09.2000 II liga
2289.    Ryan Odra Opole – KSZO Ostrowiec 02.09.2000 II liga
2290.    Ryan Odra Opole – GKS Bełchatów 19.08.2000 II liga
2291.    Ryan Odra Opole – Hetman Zamość 05.08.2000 II liga
2292.    Ryan Odra Opole – Lechia Gdańsk 22.07.2000 PL
2293.    Ryan Odra Opole – GKS Katowice 27.05.2000 II liga
2294.    Ryan Odra Opole  2000/2001
2295.    Ryan Odra Opole – KS Myszków 06.05.2000 II liga
2296.    Ryan Odra Opole – KSZO 28.04.2000 II liga
2297.    Ryan Odra Opole – Polonia Bytom 16.04.2000 II liga
2298.    Ryan Odra Opole – Radomsko 08.04.2000 II liga
2299.    Ryan Odra Opole – Górnik Łęczna 01.04.2000 II liga
2300.    Ryan Odra Opole – Lechia Gdańsk 25.03.2000 II liga
2301.    Ryan Odra Opole – Hutnik Kraków 15.03.2000 II liga
2302.    Ryan Odra Opole – Ceramika Opoczno 04.03.2000 II liga
2303.    Odra – Zagłębie Lubin 26.02.2000
2304.    Odra – Włókniarz Kietrz 17.10.1999 II liga
2305.    Odra – Stal Stalowa Wola 26.09.1999 II liga
2306.    Odra – GKS Bełchatów 18.09.1999 II liga
2307.    Odra – KP Konin 05.09.1999 II liga
2308.    Odra Opole 28.09.1999 II liga
2309.    Odra 13.08.1999 II liga
2310.    Odra 01.08.1999 II liga
2311.    Odra Opole – KS Myszków 24.04.1999
2312.    Odra Opole – Śląsk Wrocław 09.06.1988
2313.    Odra – Ruch Chorzów 20.03.1988 II liga
2314.    Odra Opole – Polonia Bytom 1974
2315.    Odra Opole bilet dla kobiet i dzieci
2316.    Odra Opole mecz towarzyski
2317.    Odra Opole
2318.    Odra Opole mały rodzinny
2319.    Odra Opole mały ulgowy
2320.    Ryan Odra Opole
2321.    Ryan Odra Opole
2322.    Odra Opole II liga
2323.    Odra Opole II liga
2324.    Odra Opole II liga
2325.    Odra Opole II liga
2326.    Odra Opole
2327.    Odra Opole
2328.    Odra Opole
2329.    Odra Opole
2330.    Odra Opole
Ornontowice
2331.    Gwarek Ornontowice – Górnik Zabrze PP
Orzech
2332.    LKS Sokół Orzech liga okręgowa
Orzepowice
2333.    Zuch Orzepowice
Orzesze
2334.    MKS Sokół Orzesze
Osiek
2335.    Brzezina Osiek
2336.    MKS Piast Osiek – GKS Iwaniska
2337.    MKS Piast Osiek – Lubrzanka Kajetnów liga okręgowa
2338.    LKS Spójnia Osiek Zimnodół Zawada – Halniak Maków Podhalański
Osięciny
2339.    KS Ziemowit Osięciny
Ostrowiec Świętokrzyski
2340.    KSZO Ostrowiec – Soła Oświęcim 12.03.2016
2341.    Stasiak KSZO Celsa – ŁKS Łódź 07.08.2004
2342.    Stasiak KSZO Celsa – Piast Gliwice 13.03.2004
2343.    KSZO 21.05.2003
2344.    KSZO 10.05.2003
2345.    KSZO – Widzew 22.11.2002
2346.    KSZO – Legia 14.09.2002
2347.    KSZO 27.07.2002
2348.    KSZO Ostrowiec – Górnik Zabrze 10.03.2002
2349.    KSZO – 17.06.2001 II liga
2350.    KSZO Ostrowiec –Dolcan Ząbki 02.05.2001 II liga
2351.    KSZO Ostrowiec – Lech Poznań 25.04.2001 II liga
2352.    KSZO – Odra Opole 14.04.2001 II liga
2353.    KSZO Ostrowiec – KP Konin 13.05.2000 II liga
2354.    KSZO – Odra Opole 11.09.1999 II liga
2355.    KSZO Ostrowiec – Petrochemia 08.05.1999 II liga
2356.    KSZO Ostrowiec – Ceramika Opoczno 03.04.1999 II liga
2357.    KSZO Ostrowiec – Górnik Łęczna 09.09.1998 II liga
2358.    KSZO Ostrowiec – Świt NDM 25.06.1997 II liga
2359.    KSZO Ostrowiec – Hetman Zamość 03.11.1996
2360.    KSZO Ostrowiec – RKS Radomsko 04.08.1996
2361.    KSZO Ostrowiec – Pogoń Szczecin 02.05.1988 I liga
2362.    KSZO Ostrowiec – Ruch Chorzów 13.09.1997 I liga
Ostróda
2363.    Sokół Ostróda – Ursus Warszawa 24.08.2016 III liga
2364.    Sokół Ostróda – Legia II Warszawa 13.08.2016 III liga
2365.    OKS Sokół Ostróda
Ostrów Wielkopolski
2366.    TP Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp.
Oświęcim
2367.    Soła Oświęcim – Wisła Kraków 12.07.2014 towarzyski
2368.    Soła Oświęcim jesień 2013 III liga
2369.    KS Soła Oświęcim
Otmuchów
2370.    Czarni Otmuchów
2371.    MZLKS Czarni Otmuchów
Otwock
2372.    OKS Otwock  – Resovia Rzeszów 22.08.2010 II liga wschodnia
Owsiszcze
2373.    LKS Owsiszcze
Ozimek
2374.    Małapanew Ozimek
2375.    Małapanew Ozimek
Pabianice
2376.    PTC Pabianice
2377.    PTC Pabianice
Pacanów
2378.    Zorza-Tempo Pacanów – Victoria Skalbmierz 13.10.2013
Paczków
2379.    Sparta Paczków
2380.    Sparta Paczków
Paniówki
2381.    LKS Tempo Paniówki 28.03.2010
2382.    LKS Tempo Paniówki 19.10.2008
Parzęczew
2383.    LKS Orzeł Parzęczew 13.08.2013
Pawłosiów
2384.    Czarni Pawłosiów
Pawłów
2385.    LKS Pawłów
2386.    LKS Pawłów
Pelplin
2387.    KS Wierzyca Pelplin
Pietrowice Wielkie
2388.    LKS Start Pietrowice Wielkie
2389.    SKS Start Pietrowice Wielkie
Pietrzykowice
2390.    Bory Pietrzykowice klasa A
Pleszew
2391.    KS Stal Pleszew
Pilzno
2392.    Rzemieślnik Taurus Pilzno
2393.    Rzemieślnik Taurus Pilzno IV liga
Piława Górna
2394.    KS Piławianka Piława Górna
Pionki
2395.    KS Proch Pionki
Piotrków Trybunalski
2396.    KS Concordia Piotrków Trybunalski (cegiełka)
Piotrówka
2397.    LZS Piotrówka (2010/2011 III liga)
2398.    LZS Piotrówka
Płaza
2399.    Tempo Płaza – MKS Trzebinia 30.05.2009
Płock
2400.    Wisła Płock – Śląsk Wrocław 12.02.2017
2401.    Wisła Płock – GKS Bełchatów 30.08.2015 I liga
2402.    Wisła Płock – Stal Stalowa Wola 07.05.2011
2403.    Wisła Płock – Start Otwock 11.2010 II liga
2404.    Wisła Płock – Motor Lublin 16.10.2010 II liga
2405.    Wisła Płock – OKS Olsztyn 18.09.2010 II liga
2406.    Wisła Płock – Górnik Zabrze 25.08.2010 PP
2407.    Wisła Płock – Jeziorak Iława 07.08.2010 II liga
2408.    Wisła Płock – Flota Świnoujście 22.05.2010 I liga
2409.    Wisła Płock – Widzew 09.04.2010 I liga
2410.    Wisła Płock – ŁKS Łódź 20.03.2010 I liga
2411.    Wisła Płock – Znicz Pruszków 07.11.2009 I liga
2412.    Wisła Płock – Pogoń Szczecin 30.10.2009 I liga
2413.    Wisła Płock – Sandecja Nowy Sącz 17.10.2009 I liga
2414.    Wisła Płock – Podbeskidzie 03.10.2009 I liga
2415.    Wisła Płock – GKS Katowice 26.09.2009 I liga
2416.    Wisła  Płock – Motor Lublin 20.09.2009 I liga
2417.    Wisła Płock – Warta Poznań 02.09.2009 I liga
2418.    Wisła Płock – Stal Stalowa Wola 22.08.2009 I liga
2419.    Wisła Płock – Górnik Zabrze 10.08.2009 I liga
2420.    Wisła Płock – Widzew Łódź 30.05.2009 I liga
2421.    Wisła Płock – Stal Stalowa Wola 25.10.2008 I liga
2422.    Wisła Płock – Dolcan Ząbki 04.10.2008 I liga
2423.    Wisła Płock – Motor Lublin 07.09.2008 I liga
2424.    Wisła Płock – ŁKS Łomża 27.08.2008 I liga
2425.    Wisła Płock – Znicz Pruszków 16.08.2008 I liga
2426.    Wisła Płock – Warta Poznań 22.03.2008 II liga
2427.    Wisła Płock – Motor Lublin 08.03.2008 II liga
2428.    Wisła – Polonia Warszawa 03.11.2007 II liga
2429.    Wisła – GKS Jastrzębie 27.10.2007 II liga
2430.    Wisła – TUR Turek 06.10.2007 II liga
2431.    Wisła – Stal Stalowa Wola 22.09.2007 II liga
2432.    Wisła – Znicz Pruszków 15.09.2007 II liga
2433.    Wisła – Kmita Zabierzów01.09.2007 II liga
2434.    Wisła – Podbeskidzie BB 22.08.2007 II liga
2435.    Wisła – Lechia Gdańsk 11.08.2007 II liga
2436.    Wisła – Odra Opole 05.08.2007 II liga
2437.    Wisła Płock – Arka Gdynia 26.05.2007 OE
2438.    Wisła Płock – Zagłębie Lubin 28.04.2007 OE
2439.    Wisła – GKS Bełchatów 23.03.2007 PE
2440.    Wisła Płock – Wisła Kraków 17.03.2007 OE
2441.    Wisła Płock – ŁKS Łódź 06.03.2007 PE
2442.    Wisła Płock – Legia Warszawa 27.02.2007 PE
2443.    Wisła Płock – Górnik Zabrze 10.11.2006 OE
2444.    Wisła Płock – GKS Bełchatów 28.10.2006 OE
2445.    Wisła Płock – Jagiellonia 24.10.2006 PP
2446.    Wisła – Cracovia 14.10.2006 OE
2447.    Wisła Płock – Odra Wodzisław 23.09.2006 OE
2448.    Wisła Płock – Widzew 08.09.2006 OE
2449.    Wisła Płock – Pogoń Szczecin 19.08.2006 OE
2450.    Wisła Płock – Cracovia 10.05.2006 OE
2451.    Wisła Płock – Zagłębie Lubin 03.05.2006 PP
2452.    Wisła Płock – GKS Bełchatów 29.04.2006 OE
2453.    Wisła Płock – Legia 15.04.2006 OE
2454.    Wisła Płock – Górnik Zabrze 08.04.2006 OE
2455.    Wisła Płock – Pogoń Szczecin 03.12.2005 OE
2456.    Wisła – Odra Wodzisław 26.11.2005 OE
2457.    Wisła – Groclin 05.11.2005 OE
2458.    Wisła – Górnik Łęczna 22.10.2005 OE
2459.    Wisła – Amica 17.09.2005 OE
2460.    Wisła Płock – Zagłębie Lubin 28.08.2005 IE
2461.    Wisła – Arka Gdynia 20.08.2005 IE
2462.    Wisła – Legia12.06.2005 IE
2463.    Wisła – Cracovia 25.05.2005 IE
2464.    Wisła – Amica 14.05.2005 IE
2465.    Wisła Płock – Zagłębie Lubin 11.05.2005 PP
2466.    Wisła – GKS Katowice 23.04.2005 IE
2467.    Wisła – Wisła Kraków 09.04.2005 IE
2468.    Wisła – Lech Poznań 19.03.2005 IE
2469.    Wisła Płock – Kujawiak Włocławek 22.09.2004 PP
2470.    Wisła Płock – Wisła Kraków 10.04.2004 I liga
2471.    Wisła – Lech Poznań 27.03.2004 I liga
2472.    Wisła – Górnik Łęczna 13.03.2004 I liga
2473.    Wisła – Odra Wodzisław 22.11.2003 I liga
2474.    Wisła Płock – Widzew 29.10.2003 I liga
2475.    Wisła – Legia 18.10.2003 I liga
2476.    Wisła Płock – Górnik Zabrze 20.09.2003 I liga
2477.    Wisła Płock – Górnik Polkowice 31.08.2003 I liga
2478.    Wisła Płock – Polonia Warszawa 17.08.2003 I liga
2479.    Wisła – Groclin 03.05.2003 I liga
2480.    Wisła – Polonia Warszawa 15.03.2003 I liga
2481.    Wisła – KSZO 16.11.2002 I liga
2482.    Wisła – Legia 19.10.2002 I liga
2483.    Wisła – KSZO 11.10.2002 PP
2484.    Wisła – Garbarnia Jaworzno 14.09.2002 I liga
2485.    Wisła – Górnik Zabrze 10.09.2002 PP
2486.    Wisła – GKS Katowice 03.08.2002 I liga
2487.    Wisła Płock – Żalgiris Wilno 16.07.2002 charytatywny
2488.    Orlen – Odra Opole 20.04.2002 II liga
2489.    Orlen – Ceramika Opoczno 20.03.2002 II liga
2490.    Orlen – Górnik Łęczna 13.03.2002 II liga
2491.    Orlen – Hutnik Kraków 02.03.2002 II liga
2492.    Orlen – Świt NDM 21.11.2001 II liga
2493.    Orlen – GKS Bełchatów 03.11.2001 II liga
2494.    Orlen – Tłoki Gorzyce 24.10.2001 II liga
2495.    Orlen – Lech 13.10.2001 II liga
2496.    Orlen – Polar Wrocław 29.09.2001 II liga
2497.    Orlen – Hetman Zamość 15.09.2001 II liga
2498.    Orlen – Włókniarz Kietrz 05.09.2001 II liga
2499.    Orlen – ŁKS Łódź 25.08.2001 II liga
2500.    Orlen –GKS Katowice 02.05.2001
2501.    Orlen – Odra Opole 14.03.2001
2502.    Orlen Płock – Ruch Radzionków 22.11.2000 PP
2503.    Orlen Płock – Zagłębie Lubin 11.11.2000 I liga
2504.    Orlen Płock – Wisła Kraków 29.10.2000 I liga
2505.    Orlen Płock – Amica 21.10.2000 I liga
2506.    Orlen Płock – Śląsk Wrocław 30.09.2000 I liga
2507.    Orlen Płock – Amica 23.09.2000 PP
2508.    Orlen – Stomil Olsztyn 09.09.2000 I liga
2509.    Orlen Płock – E.S.S. Setif 31.08.2000 towarzyski
2510.    Orlen Płock – Odra Wodzisław 19.08.2000 I liga
2511.    Orlen Płock – Górnik Zabrze 06.08.2000 I liga
2512.    Orlen Płock – GKS Katowice 03.08.2000 PL
2513.    Orlen Płock – Groclin 22.07.2000 I liga
2514.    Petro Płock – Polonia Warszawa 01.07.2000
2515.    Petro Płock – Polonia Warszawa 28.05.2000 I liga
2516.    Petro Płock – Pogoń Szczecin 20.05.2000 I liga
2517.    Petro Płock – Ruch Radzionków 07.05.2000 I liga
2518.    Petro Płock – Odra Wodzisław 15.04.2000 I liga
2519.    Petro Płock – Amica Wronki 01.04.2000 I liga
2520.    Petro Płock – Górnik Zabrze 18.03.2000 I liga
2521.    Petro Płock – Polonia Warszawa 08.03.2000 PP
2522.    Petro Płock – Groclin Grodzisk 16.10.1999 I liga
2523.    Petro Płock – Pogoń 06.10.1999 PL
2524.    Petro Płock – Widzew 25.09.1999 I liga
2525.    Petro Płock – Lech 19.09.1999 I liga
2526.    Petro Płock – Zagłębie Lubin 02.09.1999 PL
2527.    Petro – Legia 29.08.1999 I liga
2528.    Petro Płock – ŁKS Ptak Łódź 31.07.1999 I liga
2529.    Petro Płock – Ruch Chorzów 17.07.1999 I liga
2530.    Petro Płock – Dniepr Mohylew 13.07.1999 towarzyski
2531.    Petro Płock – ŁKS Ptak Łódź 10.07.1999
2532.    Petro Płock – Śląsk Wrocław 07.07.1999 towarzyski
2533.    Petro Płock – Stomil Olsztyn 02.07.1999 towarzyski
2534.    Petrochemia Płock – Hetman Zamość 30.05.1999 II liga
2535.    Petrochemia Płock – Wawel Kraków 26.05.1999 II liga
2536.    Petrochemia Płock – Górnik Łęczna 15.05.1999 II liga
2537.    Petrochemia Płock – Ceramika Opoczno 01.05.1999 II liga
2538.    Petrochemia Płock – Unia Tarnów 17.04.1999 II liga
2539.    Petrochemia Płock – Hutnik Kraków 03.04.1999 II liga
2540.    Petrochemia Płock – Piotrcovia Ptak Piotrków Trybunalski 06.03.1999 II liga
2541.    Petrochemia Płock – RKS Radomsko 14.11.1998 II liga
2542.    Petrochemia Płock – Stomil Olsztyn 07.11.1998 PP
2543.    Petrochemia Płock – Stal Stalowa Wola 17.10.1998 II liga
2544.    Petrochemia Płock – Lech Poznań 14.10.1998 PP
2545.    Petrochemia Płock – KSZO Ostrowiec 27.09.1998 II liga
2546.    Petrochemia Płock – Korona Kielce 13.09.1998 II liga
2547.    Petrochemia Płock – Avia Świdnik 30.08.1998 II liga
2548.    Petrochemia Płock – Stal Sanok 16.08.1998 II liga
2549.    Petrochemia Płock – Jeziorak Iława 07.08.1998 II liga
2550.    Petrochemia Płock – Odra Wodzisław 09.06.1998 I liga
2551.    Petrochemia Płock – Górnik Zabrze 03.06.1998 I liga
2552.    Petrochemia Płock – Lech Poznań 20.05.1998 I liga
2553.    Petrochemia Płock – ŁKS Łódź 09.05.1998 I liga
2554.    Petrochemia Płock – GKS Katowice 25.04.1998 I liga
2555.    Petrochemia Płock  - Stomil Olsztyn 08.04.1998 I liga
2556.    Petrochemia Płock – Groclin Grodzisk 28.03.1998 I liga
2557.    Petrochemia Płock – Ruch Chorzów 14.03.1998 I liga
2558.    Petrochemia Płock – Amica 20.09.1997 I liga
2559.    Petrochemia Płock – Widzew 13.09.1997 I liga
2560.    Petrochemia Płock – Raków Częstochowa 10.08.1997 I liga
2561.    Petrochemia Płock – Jeziorak Iława 25.06.1997 II liga
2562.    Petrochemia Płock – Cracovia 18.06.1997 II liga
2563.    Petrochemia Płock – Wawel Kraków 03.05.1997 II liga
2564.    Petrochemia – Widzew 16.04.1997 PP
2565.    Petrochemia Płock – Hetman Zamość 06.04.1997 II liga
2566.    Petrochemia Płock – Avi a Świdnik 23.03.1997 II liga
2567.    Petrochemia Płock – Stomil Olsztyn 09.11.1996 PP
2568.    Petrochemia Płock – RKS radomsko 19.10.1996 II liga
2569.    Petrochemia Płock – KSZO Ostrowiec 14.09.1996 II liga
2570.    Petrochemia Płock – Stal Mielec 11.09.1996 II liga
2571.    Petrochemia Płock – Górnik Łęczna 01.09.1996 II liga
2572.    Petrochemia Płock – Okocimski Brzesko 10.08.1996 II liga
2573.    Petrochemia Płock – Okocimski Brzesko 11.05.1996 II liga
2574.    Petrochemia Płock – Polonia Warszawa 28.04.1996 II liga
2575.    ZKS Petrochemia Płock – Wisła Kraków 16.03.1996 II liga
2576.    Orlen II Płock – Gwardia Warszawa 19.11.2000 III liga
2577.    Orlen II Płock – Jagiellonia Białystok 22.10.2000 III liga
2578.    Orlen II Płock – Radomiak 07.10.2000 III liga
2579.    Orlen II Płock – Legia II Warszawa 17.09.2000 III liga
2580.    Orlen II Płock – Marko Wieluń 02.09.2000 III liga
Płonia
2581.    LKS Wicher Płonia klasa B
Płońsk
2582.    KS Tęcza 34 Płońsk
Pniewy
2583.    Sokół Pniewy – Pogoń Lwówek 02.10.2010 IV liga
2584.    Sokół Pniewy – Pogoń Lwówek 31.10.2009 IV liga
Pobiedziska
2585.    MGKS Huragan Pobiedziska jesień 2017
2586.    MGKS Huragan Pobiedziska jesień 2014
2587.    MGKS Huragan Pobiedziska wiosna 2013
2588.    MGKS Huragan Pobiedziska 2012/2013 liga okręgowa
2589.    MGKS Huragan Pobiedziska
Podłęże
2590.    Piłkarz Podłęże
2591.    Piłkarz Podłęże
Pogórze
2592.    LKS Pogórze
Police
2593.    KP Police – Odra Chojna 05.05.2004
2594.    MKS Chemik Police – Śląsk Wrocław 15.11.1997 II liga
2595.    MKS Police – Polonia Gdańsk 06.09.1997 II liga
2596.    MZKS Chemik Police
Polkowice
2597.    Górnik Polkowice – Polonia/Sparta Świdnica 14.03.2009 III liga
2598.    Górnik Polkowice – Polonia/Sparta Świdnica wiosna 2008 IV liga
2599.    Górnik – Odra Opole wiosna 2007  II liga
2600.    Górnik – Amica jesień 2003 E
Połaniec
2601.    MKS Czarni Połaniec
Połomia
2602.    KS Płomień Połomia – Sygnały Gortatowice 15.08.2016 Klasa A
Poniatowa
2603.    MKS Stal Poniatowa – Stal Kraśnik
Porąbka
2604.    Zapora Porąbka – Sokół Buczkowice
Poznań
2605.    KKS Lech Poznań – Lechia Gdańsk 18.01.2014
2606.    Lech Poznań – GKS Bełchatów 17.02.2012
2607.    Lech Poznań – Borussia Dortmund 2011 towarzyski
2608.    Lech – Wisła Kraków 2010/2011
2609.    Lech Poznań – Śląsk Wrocław 09.05.2009
2610.    Lech – Lechia Gdańsk 2009/2010
2611.    Lech Poznań – Jagiellonia Białystok
2612.    Lech – Wisła Kraków 2008/2009 PP
2613.    Lech – Jagiellonia 2008/2009
2614.    Lech – Górnik Zabrze 2008/2009
2615.    Lech – GKS Bełchatów
2616.    Lech Poznań – Zagłębie Sosnowiec
2617.    Lech – Polonia Bytom
2618.    Lech – ŁKS
2619.    Lech – GKS Bełchatów
2620.    Lech Poznań – GKS Bełchatów jesień 2005/2006
2621.    Lech – Legia jesień 2005/2006
2622.    Lech – Dospel Katowice jesień 2003
2623.    Lech – Świt NDM jesień 2003
2624.    Lech – Odra Wodzisław 15.03.2003
2625.    Lech – Górnik Polkowice II liga
2626.    Lech – Groclin 11.11.2001
2627.    Lech – Górnik Łęczna 31.10.2001 II liga
2628.    Lech – KS Myszków 07.10.2001 II liga
2629.    Lech – Arka Gdynia 04.09.2001 II liga
2630.    Lech – Hetman Zamość 11.08.2001 II liga
2631.    Lech – Śląsk 21.08.2001 II liga
2632.    Lech – Polonia Bytom 26.05.2001
2633.    Lech Kreisel – Odra Opole 18.11.2000
2634.    Lech – Legia 25.03.2000
2635.    PKP Lech Poznań wiosna 1998
2636.    Lech Poznań – Rosenborg Trondheim
2637.    WKP Lech I liga
2638.    Warta Poznań – Kolejarz Stróże 04.06.2011 I liga
2639.    Warta Poznań – Pogoń Szczecin 2010/2011
2640.    Warta Poznań wiosna 2008/2009 I liga
2641.    Warta wiosna 2007/2008 II liga
2642.    Warta Poznań jesień 2005 III liga
Proszowice
2643.    MGKS Proszowianka Proszowice – LKS Millenium Radziemice 10.06.2009
2644.    MGKS Proszowianka Proszowice – LKS Partyzant Dojazdów 26.04.2009
2645.    MGKS Proszowianka – LKS Kosynierzy 29.03.2009
Pruchna
2646.    LKS Pruchna klasa A
Prudnik
2647.    Pogoń Prudnik
2648.    Pogoń Prudnik
2649.    Pogoń Prudnik 2011/2012
2650.    Pogoń Prudnik IV liga
Pruszków
2651.    Znicz Pruszków – Stal Stalowa Wola 11.11.2012 II liga
2652.    Znicz Pruszków – Wigry Suwałki 12.03.2011 II liga
2653.    Znicz Pruszków – Tur Turek 13.04.2008
2654.    Znicz – Odra Opole 30.09.2007
2655.    Znicz Pruszków
2656.    Znicz Pruszków
Przemyśl
2657.    KS Czuwaj Przemyśl – Unia Łukawiec 23.08.2003
2658.    KS Czuwaj Przemyśl – Leśnik Bircza 16.04.2003
2659.    KS Czuwaj Przemyśl – Bizon Medyka 05.10.2002
2660.    K S Czuwaj Przemyśl – MKS Radymno 14.10.2001
2661.    Czuwaj Przemyśl – Świt Nowy Dwór Mazowiecki 20.05.1998
2662.    Czuwaj Przemyśl – N.T.P. Włocławek 06.09.1997
2663.    KS Czuwaj Przemyśl – Bizon
2664.    Polonia Przemyśl – Pogoń Staszów 08.06.2002
Przeworsk
2665.    MKS Orzeł Przeworsk
2666.    MKS Orzeł Przeworsk
Pszów
2667.    Górnik Pszów
2668.    TS Górnik Pszów
2669.    TS Górnik Pszów
2670.    KS Górnik Pszów
Pszczyna
2671.    MKS Iskra Pszczyna
Puławy
2672.    KS Wisła Puławy II liga
2673.    KS Wisła Puławy III liga
2674.    KS Wisła Puławy
2675.    KS Wisła Puławy
Racibórz
2676.    LKS Ocice Racibórz – LKS Brzezie
2677.    LKS Ocice Racibórz – LKS Chałupki
2678.    LKS Ocice Racibórz – LKS Raszczyce 04.10.2014 klasa A
2679.    LKS Ocice Racibórz – LKS Owsiszcze 07.06.2014 klasa A
2680.    LKS Ocice Racibórz – KS Kornowac 10.05.2014
2681.    LKS Ocice Racibórz – LKS Buk Rudy 01.05.2014 klasa A
2682.    LKS Ocice Racibórz – Czarni Nowa Wieś 12.04.2014 Klasa A
2683.    LKS Ocice Racibórz – LKS Pawłów 12.10.2013 Klasa A
2684.    LKS Ocice Racibórz – LKS Czarni Gorzyce 28.09.2013 Klasa A
2685.    LKS Ocice Racibórz – LKS Start Pietrowice Wielkie 24.08.2013 Klasa A
2686.    LKS Ocice Racibórz – Naprzód Krzyżkowice 01.06.2013 Klasa A
2687.    LKS Ocice Racibórz – LKS Tworków 25.05.2013 Klasa A
2688.    LKS Ocice Racibórz – LKS Studzienna 11.05.2013 Klasa A
2689.    LKS Ocice Racibórz – LKS Górki Śląskie 28.04.2013 Klasa A
2690.    LKS Ocice Racibórz – LKS Pawłów
2691.    LKS Ocice Racibórz – LKS Krzyżanowice
2692.    LKS Ocice Racibórz – LKS Ruda Kozielska
2693.    LKS Ocice Racibórz – Unia Turza Śląska
2694.    LKS Ocice Racibórz klasa A
2695.    LKS Ocice Racibórz
2696.    LKS Ocice Racibórz
2697.    Rafako Racibórz
2698.    KS Unia Racibórz IV liga
2699.    KS Unia Racibórz IV liga śląska
2700.    KS Unia Racibórz IV liga śląska
2701.    Unia Racibórz – Grunwald Ruda Śląska IV liga
2702.    Unia Racibórz – Naprzód Rydułtowy IV liga
2703.    Unia Racibórz – KS Żory IV liga
2704.    Unia Racibórz – Żory IV liga
2705.    KP Unia Racibórz – LKS Czaniec 01.05.2009 IV liga śląska
2706.    Unia Racibórz – Czechowice IV liga śląska grupa II
2707.    Unia Racibórz – Nadwiślan Góra IV liga śląska grupa II
2708.    Unia Racibórz – Podbeskidzie II Bielsko-Biała IV liga śląska grupa II
2709.    KP Unia Racibórz – Polonia Marklowice IV liga śląska grupa II
2710.    KP Unia Racibórz IV liga śląska grupa II
2711.    KS Unia Racibórz IV liga
2712.    RTP Unia Racibórz IV liga
2713.    KS Unia Racibórz
2714.    KS Unia Racibórz
2715.    KS Unia Racibórz
2716.    LKS Wicher Płonia Racibórz klasa B
2717.    LKS Wicher Płonia Racibórz
Racławice Śląskie
2718.    LKS Racławia Racławice Śląskie 17.11.2012 (Odra Opole PP)
Radlin
2719.    Górnik Radlin
Radom
2720.    Broń Radom – Pogoń Grodzisk 27.09.2015
2721.    Broń Radom – ŁKS Łódź 05.09.2015
2722.    Broń Radom – Legia II Warszawa 15.08.2014
2723.    Broń Radom – Mazur Karczew 03.11.2012
2724.    Broń Radom – Sadownik Błędów 10.09.2005
2725.    Broń Radom – Start Otwock 21.08.2005
2726.    Broń Radom – Mazowsze II Grójec 04.06.2005
2727.    Broń Radom – Zwolenianka Zwoleń 07.05.2005 IV liga
2728.    Broń Radom – Wilga Garwolin 03.05.2005
2729.    Broń Radom – Start Otwock 30.04.2005
2730.    Broń Radom – Mszczowianka Mszczonów 23.04.2005
2731.    Broń Radom – Wicher Kobyłka 16.04.2005 IV liga
2732.    Broń Radom – Mirax Bierwce 09.04.2005
2733.    Broń Radom – Przyszłość Warszawa-Włochy 06.04.2005
2734.    Broń Radom – Hutnik Warszawa 02.04.2005
2735.    Broń – Powiślanka Lipsko  26.03.2005 IV liga
2736.    Broń – Zwolenianka Zwoleń 11.11.2001 IV liga
2737.    Broń – Pogoń Grodzisk Mazowiecki 28.10.2001 IV liga
2738.    Broń  – Podlasie Sokołów Podlaski 07.10.2001 IV liga
2739.    Broń – Legionovia Legionowo 24.06.2001 baraż o III ligę
2740.    Broń – Mazovia Mińsk Mazowiecki 16.06.2001 IV liga
2741.    Radomiak – Pilica Białobrzegi 09.05.2015
2742.    Radomiak – Broń Radom 31.10.2018 III liga
2743.    Radomiak – Cracovia 14.03.2007 PP
2744.    Radomiak – Odra Opole wiosna 2006 II liga
2745.    Radomiak – Tłoki Gorzyce 22.06. baraż o II ligę
2746.    Radomiak – Warmia Grajewo 28.04.2007 III liga
2747.    Radomiak – Stal Głowno wiosna 2007/2008 III liga
2748.    Radomiak Radom – Kolporter Korona Kielce 08.06.2005 II liga
2749.    Radomiak – GKS Bełchatów 14.11.2004 II liga
2750.    Radomiak – MZGKS Kozienice 21.03.2004
2751.    Radomiak – KS Łomianki 07.06.2003
2752.    Radomiak – Pogoń Siedlce 04.05.2003
2753.    Radomiak – Olimpia Warszawa 13.04.2003
2754.    RKS Radomiak Radom – Korona Góra Kalwaria 30.03.2003
2755.    RKS Radomiak – GKP Targówek 23.03.2003
2756.    RKS Radomiak – Narew Ostrołęka 28.08.2002
2757.    RKS Radomiak Radom – Znicz Pruszków 08.06.2002
2758.    RKS Radomiak Radom – Piast Gliwice 30.10. II liga
2759.    RKS Radomiak Radom – Lechia Gdańsk 25.09. II liga
2760.    RKS Radomiak – GKS Bełchatów
2761.    RKS Radomiak – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski II liga
2762.    RKS Radomiak – Zryw Sobolew IV liga
2763.    Radomiak – Korona Ostrołęka
2764.    RKS Radomiak Radom III liga
2765.    RKS Radomiak (stary)
Radomsko
2766.    UKS Mechanik Radomsko – Pilica Przedbórz 25.05.2013
2767.    RKS Radomsko 2006/2007 IV liga
2768.    RKS FAMEG Radomsko – Zagłębie Lubin 06.06.2004 II liga
2769.    RKS FAMEG Rasdomsko – Jagiellonia 13.03.2004 II liga
2770.    RKS FAMEG Radomsko – ŁKS Łódź 27.09.2003 II liga
2771.    RKS FAMEG Radomsko – Pogoń Szczecin 13.09.2003 II liga
2772.    RKS FAMEG Radomsko – ŁKS Łódź 31.05.2003 II liga
2773.    RKS FAMEG Radomsko – Świt Nowy Dwór 21.05.2003 II liga
2774.    RKS Radomsko – Aluminium Konin 26.04.2003 II liga
2775.    RKS Radomsko – Wisła Płock 16.04.2003 ½ PP
2776.    RKS Radomsko – Arka Gdynia 12.04.2003 II liga
2777.    RKS Radomsko – Hetman Zamość 30.03.2003 II liga
2778.    RKS Radomsko – Polar Wrocław 16.11.2002 II liga
2779.    RKS Radomsko – GKS Bełchatów 02.11.2002 II liga
2780.    RKS Radomsko – Podbeskidzie 05.10.2002 II liga
2781.    RKS Radomsko – Górnik Łęczna 28.09.2002 II liga
2782.    RKS Radomsko – Ruch Radzionków 20.08.2002 II liga
2783.    RKS Radomsko – Górnik Polkowice 03.08.2002 II liga
2784.    RKS Radomsko – Górnik Zabrze 05.05.2002 I liga
2785.    RKS Radomsko – KSZO 20.03.2002 I liga
2786.    RKS Fameg Radomsko – Legia Warszawa 10.11.2001 1/8 PP
2787.    RKS Radomsko – Ruch Chorzów 02.10.2001 PL
2788.    RKS FAMEG Radomsko – Stomil 22.09.2001 I liga
2789.    RKS Fameg Radomsko – Ruch Chorzów 11.08.2001 I liga
2790.    RKS Radomsko – Górnik Polkowice  25.10.2000 PL
2791.    RKS Radomsko – Raków Częstochowa 03.06.2000
2792.    RKS Fameg – Widzew 19.04.2000 PP
2793.    RKS – Raków Częstochowa 03.06.2000 Seria A
2794.    RKS – Ceramika 24.05.2000 Seria A
2795.    RKS Radomsko – GKS Bełchatów 10.10.1999
2796.    RKS Fameg Radomsko – Ruch Chorzów 14.04.1999 PP
2797.    RKS Fameg Radomsko – Ruch Radzionków 26.03.1999 towarzyski
2798.    RKS Radomsko – Ceramika Opoczno 26.09.1998
2799.    RKS – Czuwaj Przemyśl 27.09.1997 Seria B
2800.    RKS – Okocimski Brzesko 03.05.1997 Seria A
2801.    RKS – KSZO Ostrowiec 22.03.1997 Seria A
2802.    RKS Radomsko – Stal Mielec 26.10.1996
2803.    RKS – Hetman Zamość 14.09.1996
2804.    RKS TED Radomsko – Lublinianka 30.07.1995
Radość
2805.    PKS Radość – RKS Okęcie 31.08.2013 IV liga
Radziechowy
2806.    GKS Radziechowy-Wieprz – LKS Wilki Wilcza
Radziejów
2807.    MKS 32 Radziejów – Popielów (cegiełka)
2808.    MKS Start Radziejów
Radzionków
2809.    Ruch Radzionków – Polonia Bytom 20.06.2018 baraż o III ligę
2810.    Ruch Radzionków – LKS Polonia Poraj 31.08.2014
2811.    Ruch Radzionków – Czarni Otmuchów 10.05.2014 III liga
2812.    Ruch Radzionków – Szombierki Bytom 21.09.2013 III liga
2813.    Ruch Radzionków 2013/2014 III liga
2814.    Ruch Radzionków – MKS Kluczbork 2010/2011 I liga
2815.    Ruch Radzionków – Odra Wodzisław wiosna 2010/2011 I liga
2816.    Ruch Radzionków – Warta Poznań wiosna 2010/2011 I liga
2817.    Ruch Radzionków – Czarni Żagań 2009/2010 II liga
2818.    Ruch Radzionków – Raków Częstochowa 2009/2010
2819.    Ruch Radzionków – Orzeł Psary Babienice 14.03.2009 III liga
2820.    Ruch Radzionków – BKS Stal Bielsko-Biała 15.11.2008 III liga
2821.    Ruch Radzionków – LZS TOR Dobrzeń Wielki 13.09.2008 III liga
2822.    Ruch Radzionków – Źródło Kromołów 10.05.2008 IV liga
2823.    Ruch Radzionków – Milenium Wojowice 03.05.2008 IV liga
2824.    Ruch Radzionków – GKS Tychy 71 23.04.2008 IV liga
2825.    Ruch Radzionków – Sarmacja Będzin 03.11.2007 IV liga
2826.    Ruch Radzionków – MKS Myszków 29.09.2007 IV liga
2827.    Ruch Radzionków – KS Częstochowa 25.08.2007 IV liga
2828.    Ruch Radzionków – Slavia Ruda Śląska 11.08.2007 IV liga
2829.    Ruch Radzionków – MK Górnik Katowice 20.10.2007 IV liga
2830.    Ruch – Odra Opole 11.06.2005 III liga
2831.    Ruch Radzionków – Rozwój Katowice 21.05.2005 III liga
2832.    Ruch Radzionków – Walka Zabrze 18.05.2005 III liga
2833.    Ruch Radzionków – Promień Żary 07.08.2004 III liga
2834.    Ruch Radzionków – 11.07.2004
2835.    Ruch – Odra Opole 19.05.2004 III liga
2836.    Ruch Radzionków – Górnik Jastrzębie 23.04.2005 III liga
2837.    Ruch Radzionków – Lech Zielona Góra 18.04.2004 III liga
2838.    Ruch Radzionków – Śląsk Wrocław 03.04.2004 III liga
2839.    Ruch Radzionków – Rozwój Katowice 08.11.2003 III liga
2840.    Ruch Radzionków – Miedź Legnica 29.10.2003 III liga
2841.    Ruch Radzionków – MK Górnik Katowice 18.10.2003 III liga
2842.    Ruch Radzionków – Promień Żary 05.10.2003 III liga
2843.    Ruch Radzionków – Polonia Intermarche Słubice 20.09.2003 III liga
2844.    Ruch – Swornica Czarnowąsy 09.08.2003 III liga
2845.    Ruch Radzionków
2846.    Ruch Radzionków III liga
2847.    Ruch Radzionków I liga
2848.    Ruch I liga
2849.    Ruch Radzionków I liga
2850.    Ruch Radzionków IV liga
2851.    Ruch Radzionków IV liga
2852.    Ruch Radzionków IV liga
2853.    Ruch Radzionków
2854.    Ruch Radzionków – Ruch Chorzów 11.11.1997 PP
2855.    Ruch Radzionków VIP
2856.    Ruch Radzionków
2857.    Ruch Radzionków
Rakszawa
2858.    Włókniarz Rakszawa – KS Zaczernie 14.10.2002 klasa okręgowa
Raszczyce
2859.    LKS Raszczyce 2015/2016 klasa A
2860.    LKS Raszczyce – LKS Brzezie
2861.    LKS Raszczyce (cegiełka)
Rejowiec Fabryczny
2862.    KS Sparta Rejowiec Fabryczny 21.08.2010 IV liga
2863.    Sparta Rejowiec Fabryczny – Chełmianka Chełm 02.09.2009 IV liga lubelska
2864.    KS Sparta Rejowiec Fabryczny 29.08.2009 IV liga
Rogów
2865.    Przyszłość Rogów jesień 2014/2015 liga okręgowa
2866.    Przyszłość Rogów wiosna 2013/2014 klasa B
2867.    Przyszłość Rogów
2868.    LZS Rogów
Różyca
2869.    LKS Różyca – Stal Głowno 23.03.2012
2870.    LKS Różyca – LKS Gałgówek 12.11.2011
Ruda Kozielska
2871.    LKS Ruda Kozielska 2013/2014 klasa B
2872.    LKS Ruda Kozielska – LKS Płomień Kobyła
Ruda Śląska
2873.    Grunwald Ruda Śląska – GKS Katowice II liga
2874.    Grunwald Ruda Śląska – Polar Wrocław baraż o II ligę
2875.    Grunwald Ruda Śląska
2876.    GKS Grunwald Ruda Śląska – Górnik Pszów III liga
2877.    Urania Ruda Śląska jesień 2014 liga okręgowa
2878.    Urania Ruda Śląska liga okręgowa
2879.    Wawel Wirek Ruda Śląska
2880.    Wawel Wirek Ruda Śląska
2881.    KS Slavia Ruda Śląska
Rudziniec
2882.    LKS Amator Rudziniec – Pyskowice klasa A
2883.    LKS Amator Rudziniec
Rudy
2884.    LKS Buk Rudy – LKS Start Pietrowice Wielkie 30.03.2013
Ruptawa
2885.    LKS Granica Ruptawa 2017
2886.    Granica Ruptawa
Rusocin
2887.    LKS Rusocin 18.06.2016
Rybnik
2888.    ROW Rybnik – Górnik Zabrze 26.07.2017 PP
2889.    ROW Rybnik – Odra Opole 07.04.2017
2890.    ROW Rybnik – Gryf Wejherowo 04.06.2016
2891.    ROW Rybnik – Polonia Bytom 18.03.2016
2892.    ROW Rybnik – Kotwica Kołobrzeg 11.03.2016
2893.    ROW Rybnik – Legionovia Legionowo 07.08.2015
2894.    ROW Rybnik – Limanovia Limanowa 07.06.2015
2895.    ROW Rybnik – Siarka Tarnobrzeg 14.03.2015
2896.    ROW Rybnik – Rozwój Katowice 28.11.2014
2897.    Energetyk ROW Rybnik – Limanovia 15.11.2014
2898.    ROW Rybnik – Puszcza Niepołomice 10.10.2014
2899.    Energetyk ROW Rybnik – Kolejarz Stróże 21.05.2014 I liga
2900.    Energetyk ROW Rybnik – GKS Katowice 17.04.2014 I liga
2901.    Energetyk ROW Rybnik – GKS Tychy 14.03.2014 I liga
2902.    Energetyk ROW Rybnik – Termalica Nieciecza 22.11.2013 I liga
2903.    Energetyk ROW Rybnik – Dolcan Ząbki 18.10.2013 I liga
2904.    KS Energetyk ROW Rybnik 2004/2005
2905.    KS Energetyk ROW Rybnik
2906.    KS „Energetyk ROW” Rybnik
2907.    KS „Energetyk ROW” Rybnik
2908.    KS Rymer Rybnik – LKS Orzeł Mokre 26.05.2018
2909.    KS Rymer Rybnik – Czarni Gorzyce 08.10.2011 liga okręgowa
2910.    KS Rymer Rybnik – LKS Raszczyce 12.02.2008
2911.    KS Rymer Rybnik klasa okręgowa
Rydułtowy
2912.    KS Naprzód Rydułtowy – LKS Bełk 13.04.2014 klasa okręgowa
2913.    KS Naprzód Rydułtowy – Górnik Zabrze 11.09.2013 towarzyski
2914.    KS Naprzód Rydułtowy – KP Unia Racibórz 11.09.2011 IV liga
2915.    GKS Naprzód 23 Rydułtowy
Rylowa
2916.    Rylovia Rylowa 31.10.2010
Rzepin
2917.    Steinpol - Ilanka Rzepin
2918.    Steinpol - Ilanka Rzepin
Rzeszów
2919.    Resovia Rzeszów – Kotwica Kołobrzeg 18.06.2014 baraż o II ligę
2920.    CWKS Resovia Rzeszów – Stal Rzeszów 31.05.2008 III liga
2921.    CWKS Resovia Rzeszów wiosna 2008
2922.    CWKS Resovia Rzeszów jesień
2923.    CWKS Resovia Rzeszów
2924.    Resovia Rzeszów
2925.    CWKS Resovia Rzeszów
2926.    Stal Rzeszów wiosna 2015/2016
2927.    Stal Rzeszów – Kielce 05.09.2010
2928.    Stal Rzeszów – Hutnik Kraków 08.05.2004 III liga
2929.    Stal Rzeszów 09.06.2002
2930.    Stal Rzeszów 25.05.2002
2931.    Stal Rzeszów – Lewart Lubartów III liga
2932.    Stal Rzeszów – Łada Biłgoraj III liga
2933.    Stal Rzeszów – Motor Lublin III liga
2934.    Stal Polimarky Rzeszów – Wisła Kraków 19.06.1999 towarzyski
2935.    Stal – Nida Pińczów III liga
2936.    Stal – Pogoń Staszów III liga
2937.    Stal – Polonia Przemyśl III liga
2938.    Stal – Stalowa Wola III liga
2939.    Stal – Unia Tarnów III liga
2940.    Stal – Wisła II Kraków III liga
2941.    Stal – Cracovia III liga
2942.    Stal – Hutnik Kraków III liga
2943.    Stal – LKS Niedźwiedź III liga
2944.    Stal – Skawinka III liga
2945.    Stal Rzeszów – Siarka Tarnobrzeg III liga
2946.    Stal Rzeszów 15.06.2002
2947.    Stal Rzeszów 11.05.2002
2948.    Stal Rzeszów
2949.    Stal Rzeszów
Rzezawa
2950.    LKS Rzeza wianka Rzezawa – Novi 18.05.2003 A klasa
Rzuchów
2951.    LKS Strzelec Rzuchów
2952.    LKS Strzelec Rzuchów
Samborowice
2953.    LKS Samborowice
Sanok
2954.    Stal Dom Elbo Sanok – Widzew 24.09.2008 PP
Serock
2955.    Sokół OSiR Serock – TKS Bóbr Tłuszcz 04.05.2013
Sędziszów
2956.    Lechia Sędziszów – Igloopol Dębica 22.05.2013
Siedlce
2957.    Pogoń Siedlce – Odra Opole 05.08.2017 VIP
2958.    Pogoń Siedlce – Concordia Elbląg 27.07.2013
2959.    Pogoń Siedlce – OKS 1945 Olsztyn 23.07.2011 II liga wschodnia
2960.    Pogoń Siedlce – Jagiellonia Białystok 28.04.2009 towarzyski
2961.    Pogoń Siedlce 2008/2009
2962.    Pogoń Siedlce III liga
2963.    Pogoń Siedlce IV liga
Siedliska
2964.    LKS Płomień Siedliska
Sieradz
2965.    KS Warta Sieradz – Start Otwock 12.10.2013
2966.    Warta Sieradz – Legia II Warszawa 18.09.2013
2967.    Warta Sieradz – ŁKS łódź 03.08.2004 PP
2968.    KS Warta Sieradz
Skarżysko Kamienna
2969.    Granat Skarżysko Kamienna III liga
2970.    Granat Skarżysko Kamienna IV liga
2971.    Granat Skarżysko Kamienna jesień 1997
2972.    KS Granat Skarżysko
Skawina
2973.    TKS Skawinka Skawina – Clepardia Kraków 27.09.2008 V liga
2974.    MKS Skawinka Skawina
Skidzin
2975.     LKS Skidzin
Skierniewice
2976.    Unia Skierniewice jesień 2016/2017 IV liga
Skorogoszcz
2977.    LZS Skorogoszcz liga okręgowa
Skoczów
2978.    KP Beskid Skoczów – Unia Racibórz 30.05.2018 IV liga
2979.    KP Beskid Skoczów – GKS Radziechowy-Wieprz 19.05.2018 IV liga
2980.    KP Beskid Skoczów
2981.    KS Beskid Skoczów
Skrzyszów
2982.    LKS Gwiazda Skrzyszów
2983.    LKS Gwiazda Skrzyszów
2984.    LKS Gwiazda Skrzyszów
Skwierzyna
2985.    Pogoń Skwierzyna – Stilon Gorzów 10.03.2012 IV liga (mecz w Gorzowie)
Sławięcice
2986.    KS Sławięcice
Sławków
2987.    MKS Sławków – Wisła Kraków towarzyski 90-lecie
Słomniki
2988.    Słomniczanka Słomniki – Grębałowianka Kraków 24.03.2012 V liga
2989.    Słomniczanka Słomniki – UKS KS Chełmek 16.04.2011 V liga
Słubice
2990.    Polonia Słubice – Stilon Gorzów 25.08.2012 IV liga lubuska
2991.    MKS Polonia Słubice
Słupsk
2992.    Gryf Słupsk – Olimpia Sztum 18.08.2007
2993.    Gryf Słupsk – Brda Przechlewo 05.08.2007
2994.    Gryf 95 Słupsk
2995.    Gryf 95 Słupsk
Sokółka
2996.    Sokół Sokółka 2010/2011 II liga
2997.    Finał Woj. PP Sokół Sokółka 2009/2010
2998.    Sokół Sokółka – Start Działdowo 27.03.2010 III liga
2999.    Sokół Sokółka 2008/2009 wiosna III liga
3000.    Sokół Sokółka 2008/2009 jesień III liga
3001.    Sokół Sokółka 2008/2009 III liga
3002.    Sokół – Warmia Purzeczko Mlekpol Grajewo IV liga
3003.    Sokół Sokółka – Sparta Augustów
Sosnowiec
3004.    AKS Niwka Sosnowiec
3005.    KKS Czarni Sosnowiec
3006.    Zagłębie Sosnowiec 2017/2018
3007.    Zagłębie Sosnowiec – Odra Opole 16.11.2013
3008.    Zagłębie Sosnowiec – MKS Kluczbork 19.10.2013
3009.    Zagłębie Sosnowiec – Wisła Kraków 16.08.2013 PP
3010.    Zagłębie Sosnowiec – Błękitni Stargard Szczeciński 03.08.2013
3011.    Zagłębie Sosnowiec – Concordia Elbląg 13.07.2013
3012.    Zagłębie Sosnowiec 2013/2014
3013.    Zagłębie Sosnowiec – Ruch Zdzieszowice 29.10.2011
3014.    Zagłębie Sosnowiec – MKS Kluczbork 15.10.2011
3015.    Zagłębie  Sosnowiec – Czarni Żagań 30.04.2011 II liga
3016.    Zagłębie Sosnowiec – Zawisza Bydgoszcz 31.07.2010 II liga
3017.    Zagłębie Sosnowiec – Zawisza Bydgoszcz 08.05.2010 II liga
3018.    Zagłębie Sosnowiec – Ruch Radzionków 22.08.2009 II liga
3019.    Zagłębie Sosnowiec – Jarota Jarocin 01.05.2010 II liga
3020.    Zagłębie Sosnowiec – Unia Janikowo 08.08.2009 II liga
3021.    Zagłębie Sosnowiec – Czarni Żagań 11.10.2008 II liga
3022.    Zagłębie Sosnowiec – Jarota Jarocin 02.08.2008 II liga
3023.    Zagłębie Sosnowiec – GKS Bełchatów 2007/2008 OE (zaproszenie VIP)
3024.    Zagłębie SA – wiosna 2006/2007
3025.    Zagłębie Sosnowiec – Szczakowianka Jaworzno 15.10.2005
3026.    Zagłębie Sosnowiec – Polonia Bytom 01.10.2005
3027.    Zagłębie – Heko Czermno 04.09.2005
3028.    Zagłębie Sosnowiec – Świt NDM 04.06.2005
3029.    Zagłębie Sosnowiec – ŁKS Łódź 09.04.2005
3030.    Zagłębie Sosnowiec 2004/2005
3031.    Zagłębie SSA – Włókniarz Kietrz 29.05.2004
3032.    Zagłębie SSA – Odra Opole 15.05.2004
3033.    Zagłębie Sosnowiec – Śląsk Wrocław 18.04.2004
3034.    Zagłębie Sosnowiec – Górnik Zabrze
3035.    Zagłębie
3036.    Zagłębie 2000
3037.    Zagłębie Sosnowiec
3038.    Zagłębie Sosnowiec
Stalowa Wola
3039.    Stal Stalowa Wola 2016/2017 II liga
3040.    Stal Stalowa Wola – Warta Poznań 05.06.2010 I liga
3041.    Stal Stalowa Wola – Górnik Łęczna 22.05.2010 I liga
3042.    Stal Stalowa Wola – GKP Gorzów Wielkopolski 27.03.2010 I liga
3043.    Stal Stalowa Wola – ŁKS Łódź 24.10.2009 I liga
3044.    Stal Stalowa Wola – Górnik Zabrze 03.10.2009 I liga
3045.    Stal Stalowa Wola – Sandecja 16.09.2009 I liga
3046.    Stal Stalowa Wola – Widzew 08.08.2009 I liga
3047.    Stal  01.04.2007
3048.    Stal Stalowa Wola 18.05.1997
3049.    Stal Stalowa Wola 29.03.1997
3050.    Stal Stalowa Wola – Polonia Warszawa 30.03.1996
3051.    Stal Stalowa Wola
Stanice
3052.    LKS Orzeł Stanice
Stanowice
3053.    LKS Ruch Stanowice
3054.    LZS Ruch Stanowice
Starachowice
3055.    Juventa-Perfopol Starachowice III liga
Stare Kurowo
3056.    Meprozet Stare Kurowo – Stilon Gorzów 31.03.2012 IV liga lubuska
Stargard Szczeciński
3057.    Błękitni Stargard 15.10.2016 II liga (był to mecz z Odrą Opole0
3058.    Błękitni Stargard Szczeciński
Starościn
3059.    GKS starościn – Start Namysłów 21.03.2009 IV liga
Starowice Dolne
3060.    LZS KS Starowice 07.08.2019 (Zagłębie Lubin II)
3061.    LZS KS Starowice 03.08.2019 (Pniówek Pawłowice)
Stary Ujazd
3062.    LZS Stary Ujazd 2017/2018 klasa A
3063.    LZS Stary Ujazd (bilet wstępu na stadion  w Ujeździe)
Stary Zamość
3064.    GLKS Omega Stary Zamość
Staszów
3065.    Olimpia Pogoń Staszów – GKS Nowiny IV liga świętokrzyska
3066.    Olimpia Pogoń Staszów – Orlicz Suchedniów IV liga świętokrzyska
3067.    KS Pogoń Staszów – Motor Lublin III liga
3068.    KS Pogoń Staszów
3069.    KS Pogoń Staszów III liga
Stobierna
3070.    KS Marabunda Stobierna – Stal Łańcut 19.05.2007 klasa okręgowa
Stróże
3071.    KS Kolejarz Stróże
Stryków
3072.    MKS Zjednoczeni Stryków – ŁKS 18.06.2014
3073.    Zjednoczeni Stryków – LKS Mierzyn 17.08.2013 IV liga
Strzegom
3074.    AKS Strzegom
3075.    AKS Strzegom
Strzelce Opolskie
3076.    Piast Strzelce - Polonia Głubczyce 09.10.2010
Strzelin
3077.    Strzelinianka Strzelin
Strzyżów
3078.    Wisłok Strzyżów 12.09.2013
Studzienna
3079.    LKS Studzienna – LKS Brzezie
3080.    LKS Studzienna – Czarni Gorzyce
3081.    LKS Studzienna – KS Kornowac
3082.    LKS Studzienna – LKS Raszczyce
3083.    LKS Studzienna
Studzionka
3084.    LKS Studzionka
Sulejówek
3085.    MLKS Victoria Sulejówek – Świt Nowy Dwór Mazowiecki 09.05.2018 regionalny PP
3086.    MLKS Victoria Sulejówek – Huragan Wołomin 29.06.2016 baraż o III ligę
3087.    MLKS Victoria Sulejówek – Hutnik 18.06.2016 IV liga
Sułkowice
3088.    Gościbia Sułkowice
Sułkowice Bolęcina
3089.    LKS Znicz Sułkowice Bolęcina
Suwałki
3090.    Wigry Suwałki – Ruch Wysokie Mazowieckie II liga
Swarzędz
3091.    Unia Swarzędz
Swoszowice
3092.    WLKS Krakus Swoszowice
Syrynia
3093.    LKS Naprzód 32 Syrynia
3094.    LKS Naprzód 32 Syrynia klasa okręgowa
Szczebrzeszyn
3095.    Roztocze Szczebrzeszyn
Szczecin
3096.    Hutnik Szczecin – Zawisza Bydgoszcz 21.07.2010
3097.    Odra Szczecin
3098.    Pogoń Szczecin – Chojniczanka Chojnice 09.07.2016 towarzyski
3099.    Pogoń Szczecin – Jagiellonia Białystok 28.09.2015
3100.    Pogoń Szczecin – Śląsk Wrocław 26.07.2015
3101.    Pogoń Szczecin – Zagłębie Lubin 11.11.2013
3102.    Pogoń Szczecin – Górnik Zabrze 05.10.2013
3103.    Pogoń Szczecin – Lechia Gdańsk 15.09.2013
3104.    Pogoń Szczecin – Wisła Kraków 31.08.2013
3105.    Pogoń Szczecin – Śląsk Wrocław 11.08.2013
3106.    Pogoń Szczecin – KS Polkowice 13.11.2011
3107.    Pogoń Szczecin – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 08.08.2010
3108.    Pogoń Szczecin – GKP Gorzów 11.11.2009
3109.    Pogoń Szczecin – Ślęza Wrocław 23.05.2009
3110.    Pogoń Szczecin – Nielba Wągrowiec 13.05.2009
3111.    Pogoń Szczecin – GKS Tychy 04.04.2009
3112.    Pogoń Szczecin – MKS Kluczbork 14.03.2009
3113.    Pogoń Szczecin – Lechia Zielona Góra 18.10.2008
3114.    Pogoń Szczecin –Kotwica Kołobrzeg 08.10.2008
3115.    Pogoń Szczecin – Zagłębie Sosnowiec 13.09.2008
3116.    Pogoń Szczecin – Zawisza Bydgoszcz 16.08.
3117.    Pogoń Szczecin – Victoria 95 Przecław 11.08.2007 IV liga
3118.    Pogoń Szczecin 26.05.2007
3119.    Pogoń Szczecin – Legia 15.10.2006
3120.    Pogoń – Arka 12.08.2006
3121.    Pogoń Szczecin – Groclin Dyskobolia 15.04.2006
3122.    Pogoń Szczecin – Wisła Płock 26.07.2005
3123.    Pogoń Szczecin – GKS Katowice 25.09.2004
3124.    Pogoń Szczecin – Wisła Kraków 11.09.2004
3125.    Pogoń – Legia 01.08.2004
3126.    Pogoń Szczecin – GKS Bełchatów 06.06.2004
3127.    Pogoń Szczecin – Stasiak KSZO 17.04.2004
3128.    Pogoń Szczecin – Garbarnia Szczakowianka 03.04.2004
3129.    Pogoń Szczecin – ŁKS Łódź 20.03.2004
3130.    Pogoń – Zagłębie Lubin 21.11.2003
3131.    Pogoń Szczecin – Podbeskidzie 08.11.2003
3132.    Pogoń Szczecin – Arka Gdynia 20.09.2003
3133.    Pogoń Szczecin – Tłoki Gorzyce 16.08.2003
3134.    Pogoń – Ruch Chorzów 07.09.2003
3135.    Pogoń Szczecin – Ruch Chorzów 23.11.2002
3136.    Pogoń Szczecin – Groclin Grodzisk 10.08.2002
3137.    Pogoń Szczecin – Dyskobolia 26.08.2001
3138.    Pogoń Szczecin – Śląsk Wrocław 18.08.2001
3139.    Pogoń Szczecin – Ruch Chorzów 28.07.2001
3140.    Pogoń Szczecin – Amica Wronki 25.11.2000 PL
3141.    Pogoń Szczecin – Stomil Olsztyn 18.11.2000
3142.    Pogoń Szczecin – Odra Wodzisław 04.11.2000
3143.    Pogoń Szczecin – Widzew 14.10.2000
3144.    Pogoń – Legia 26.08.2000
3145.    Pogoń Szczecin – Orlen Płock 12.08.2000
3146.    Pogoń Szczecin – Śląsk Wrocław 29.07.2000
3147.    Pogoń Szczecin – Amica 29.04.2000 I liga
3148.    Pogoń Szczecin – Legia 04.04.2000 PL
3149.    Pogoń Szczecin – Lech Poznań 11.03.2000 I liga
3150.    Pogoń Szczecin – Ruch Chorzów 14.08.1999 I liga
3151.    Pogoń Szczecin – Stomil 24.04.1999 I liga
3152.    Pogoń Szczecin – Odra Wodzisław 03.06.1998 I liga
3153.    Pogoń Szczecin – Naprzód Rydułtowy 13.05.1997 II liga
3154.    Pogoń Szczecin – Varta Namysłów 22.03.1997 II liga
3155.    Pogoń Szczecin – Chrobry Głogów 31.10.1996 PP
3156.    Pogoń Szczecin – Lechia Zielona Góra 19.10.1996 II liga
3157.    Pogoń Szczecin – Legia Warszawa 19.08.1995 I liga
3158.    Pogoń Szczecin – Stomil Olsztyn
3159.    Pogoń – Odra Opole 28.11.1976
3160.    Pogoń Szczecin
3161.    Świt Skolwin – Jarota Jarocin 11.09.2016 III liga
3162.    Świt Skolwin (Szczecin) – Lech II Poznań 13.08.2016 III liga
3163.    Świt Skolwin – Polonia Bytom 17.07.2016 PP
Szczecinek
3164.    KS Wielim Szczecinek
Szczejkowice
3165.    LKS Borowik Szczejkowice 2008/2009 liga okręgowa
3166.    LKS Borowik Szczejkowice
Szczerbice
3167.    KS Szczerbice
Szczucin
3168.    LKS Wisła Szczucin
3169.    LKS Wisła Szczucin
Szklary
3170.    LKS Szklary – Podhale Nowy Targ 30.06.2018 Finał Pucharu Podhala
Szydłowiec
3171.    MKS Szydłowianka Szydłowiec
3172.    MKS Szydłowianka Szydłowiec
Ścinawa Nyska
3173.    LZS Ścinawa Nyska
Ścinawka Średnia
3174.    MLKS Zjednoczeni Ścinawka Średnia
Środa Wielkopolska
3175.    Polonia Środa Wielkopolska – Odra Opole 31.10.2018 PP
3176.    Polonia Środa Wielkopolska – Radomiak Radom 26.09.2018 PP
Świdnica
3177.    Polonia-Sparta Świdnica – Pogoń Oleśnica 24.04.2010 III liga dolnośląsko-lubuska
3178.    Polonia-Sparta Świdnica –Vitrosilicon Iłowa 10.04.2010 III liga dolnośląsko-lubuska
3179.    Polonia-Sparta Świdnica – MKS Oława 27.03.2010 III liga dolnośląsko-lubuska
3180.    Polonia-Sparta Świdnica – Zagłębie Sosnowiec 07.06.2009
3181.    Polonia-Sparta Świdnica – Czarni Żagań 14.06.2008
3182.    KP Polonia-Sparta Świdnica III liga
3183.    Polonia-Stal Świdnica IV liga
3184.    Sparta Świdnica
Świdnik
3185.    GPTS Avia Świdnik
3186.    GPTS Avia Świdnik
Świebodzice
3187.    MKS Victoria Świebodzice
3188.    Victoria Świebodzice
Świebodzin
3189.    KS Pogoń Świebodzin
3190.    KS Pogoń Świebodzin
Świerklany
3191.    LKS Forteca Świerklany
Świętochłowice
3192.    MKS Śląsk Świętochłowice – Concordia Knurów 24.09.2011
3193.    MKS Śląsk Świętochłowice – Krupiński Suszec 2010 liga okręgowa
3194.    MKS Śląsk Świętochłowice – Zgoda Byczyna
3195.    KS MKS Śląsk Świętochłowice 2001
3196.    MKS Śląsk Świętochłowice (cegiełka)
Świnoujście
3197.    Flota Świnoujście – Wigry Suwałki 2014/2015
3198.    Flota – Polonia Bytom 15.08.2012 I liga
3199.    Flota Świnoujście – Górnik Zabrze 11.08.2012 PP
3200.    Flota Świnoujście – MKS Kluczbork 26.09.2010 I liga
3201.    Flota – Pogoń Szczecin 14.08.2010 I liga
3202.    Flota – Podbeskidzie 05.06.2010 I liga
3203.    Flota Świnoujście – GKP Gorzów Wlkp 25.10.2009 I liga
3204.    Flota Świnoujście – Odra 13.05.2009 I liga
3205.    Flota – GKP Gorzów 14.03.2009 I liga
3206.    Flota  – Widzew 02.08.2003 PP
3207.    Flota – ŁKS Łódź 29.07.2003 PP
3208.    Flota Świnoujście
Tarnobrzeg
3209.    Siarka Tarnobrzeg SA
3210.    KS Siarka Tarnobrzeg
3211.    KS Siarka Tarnobrzeg
3212.    KS Siarka Tarnobrzeg
Tarnowskie Góry
3213.    TS Gwarek Tarnowskie Góry – Górnik II Zabrze 16.06.2018 III liga
3214.    TS Gwarek Tarnowskie Góry 2017/2018 III liga
3215.    Gwarek Tarnowskie Góry 2010
Tarnów
3216.    Unia Tarnów – Orlęta Radzyń Podlaski 18.11.2017
3217.    Unia Tarnów – Świt Nowy Dwór Mazowiecki 15.06.2013
3218.    Unia Tarnów – Stal Stalowa Wola 01.06.2013
3219.    Unia Tarnów – Pogoń Sidlce 10.11.2012
3220.    Unia Tarnów – Wisła Kraków 29.05.2012 towarzyski
Tarnów Opolski
3221.    Skalnik Tarnów Opolski – KS Kędzierzyn-Koźle 02.11.2013
Tczew
3222.    Unia Tczew
3223.    Unia Tczew
Tomaszów Mazowiecki
3224.    RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki 2015/2016
3225.    RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki 2014/2015
3226.    RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki III liga
3227.    TKS Tomasovia Tomaszów Mazowiecki 2003/2004 III liga
Toruń
3228.    Elana Toruń – LTP Lubanie 18.10.2014
3229.    Elana Toruń – Centra Ostrów Wielkopolski 12.04.2014
3230.    Elana Toruń 03.08.2013
3231.    Elana Toruń – Calisia Kalisz 10.04.2013
3232.    Elana Toruń – Chrobry Głogów 17.09.2011
3233.    Elana Toruń – Osasuna Pampeluna 27.05.2011 towarzyski
3234.    Elana Toruń – Chojniczanka Chojnice 07.05.2011 II liga
3235.    Elana Toruń – Czarni Żagań 23.03.2011 II liga
3236.    Elana Toruń – Raków Częstochowa 12.03.2011 II liga
3237.    TKP Toruń 2007/2008
3238.    Elana Toruń 1998/1999 II liga
3239.    Elana Toruń 1996/1997 II liga
3240.    Elana Toruń – Pogoń Szczecin 26.04. II liga
3241.    Elana Toruń – Lech II Poznań
Trzebinia
3242.    MKS Trzebinia-Siersza jesień 2014/2015 III liga
Tuchów
3243.    LKS Tuchovia Tuchów
Tułowice
3244.    Unia Tułowice
Turek
3245.    TUR Turek – GKS Tychy 13.04.2011
3246.    TUR Turek – Unia Janikowa 03.10.2009
3247.    Tur Turek – Flota Świnoujście 06.09.2008
3248.    Tur Turek – Odra Opole 22.03.2008
3249.    TUR – Flota Świnoujście 01.04.2006 III liga
Turza Śląska
3250.    LKS Unia Turza Śląska 2017/2018
3251.    LKS Unia Turza Śląska – BKS Stal Bielsko-Biała 24.09.2016 III liga
3252.    LKS Unia Turza Śląska – Unia Racibórz 08.11.2015 IV liga
3253.    LKS Unia Turza Śląska – ROW 1964 II Rybnik 27.09.2015 IV liga
3254.    LKS Unia Turza Śląska
Tuczempy
3255.    KS Piast Tuczempy – Garbarnia Kraków PP
Tworków
3256.    LKS Tworków 2016/2017
3257.    LKS 05 Tworków 2015/2016
3258.    LKS 05 Tworków 2014/2015 klasa okręgowa
3259.    LKS 05 Tworków 2013/2014 klasa A
3260.    LKS 05 Tworków 2012/2013 klasa A
3261.    LKS 05 Tworków 2011/2012 klasa A
Tychy
3262.    GKS Tychy – Odra Opole 27.05.2018 I liga
3263.    GKS Tychy – Wisła Puławy 01.08.2015
3264.    GKS – Wisła Kraków 31.10.2007 PP
3265.    GKS – Odra Wodzisław PP
3266.    GKS - Raków Częstochowa
3267.    GKS Tychy – MKS Kluczbork
3268.    GKS – Sarmacja Będzin 21.10.2006
3269.    GKS 16.07.2006
3270.    GKS Tychy
3271.    GKS 71 – Raków Częstochowa
3272.    GKS Sokół
3273.    TS Sokół Tychy – Widzew Łódź
3274.    TS Sokół SA Pniewy Tychy
Tyczyn
3275.    Strug-Szik Tyczyn – Izolator Boguchwała 08.04.2006 IV liga
Tylicz
3276.    KS Przełęcz Tylicz
Urzejowice
3277.    Promyk Urzejowice
Ustronie Morskie
3278.    NKS Astra Ustronie Morskie – Kotwica Kołobrzeg 03.04.2010
Ustroń
3279.    KS Kuźnia Ustroń
Wadowice
3280.    Skawa Wadowice
Walce
3281.    LZS Walce
Wałbrzych
3282.    KS Górnik Wałbrzych
3283.    KS Górnik Wałbrzych
3284.    KP Górnik Zagłębie Wałbrzych
3285.    GKS Zagłębie Wałbrzych
Wałcz
3286.    KS Orzeł Wałcz
3287.    WKS Orzeł Biały Wałcz
Warka
3288.    KS Warka 22.03.2009
Warszawa
3289.    CWKS Legia Warszawa – Żyrardowianka Żyrardów Puchar Okręgowy 2008/2009
3290.    Gwardia Warszawa
3291.    Legia – Zagłębie Lubin 19.05.2019 E
3292.    Legia – Górnik Zabrze 13.05.2018 E
3293.    Legia – KGHM Zagłębie Lubin 27.08.2017 E
3294.    Legia – Ruch Chorzów 19.02.2017 E
3295.    Legia – Górnik Zabrze 05.03.2016 E
3296.    Legia – Zawisza Bydgoszcz 05.03.2016 PP
3297.    Legia – Ruch Chorzów 28.02.2016 E
3298.    Legia – Górnik Zabrze 07.06.2015 E
3299.    Legia – Piast Gliwice 04.04.2015 E
3300.    Legia – Ruch Chorzów 25.05.2014 E
3301.    Legia – Lech Poznań 20.03.2014
3302.    Legia – Górnik Zabrze 22.09.2013
3303.    Legia – Lechia Gdańsk 24.08.2013
3304.    Legia – GKS Bełchatów 02.03.2013 E
3305.    Legia – Polonia Warszawa 21.09.2012 E
3306.    Legia – Gryf Wejherowo 20.09.2012 PP
3307.    Legia – Borussia Dortmund 22.07.2012
3308.    Legia – GKS Bełchatów 24.03.2012
3309.    Legia – ŁKS Łódź 03.03.2012
3310.    Legia – Wisła Kraków 27.04.2008
3311.    Legia – Wisła Kraków 19.03.2008
3312.    Legia – GKS Bełchatów 28.09.2007
3313.    Legia Warszawa – Ruch Chorzów 18.09.2007 PE
3314.    Legia – GKS Bełchatów 12.08.2006
3315.    Legia – Pogoń Szczecin 31.03.2006
3316.    Legia – Cracovia 17.03.2006
3317.    Legia – GKS Bełchatów 03.03.2006
3318.    Legia – Wisła Kraków 2004/2005
3319.    Legia – Dospel Katowice jesień 2003/2004
3320.    Legia – Górnik Łęczna jesień 2003/2004
3321.    Legia – Górnik Polkowice jesień 2003/2004
3322.    Legia – Groclin jesień 2003/2004
3323.    Legia – Odra Wodzisław jesień 2003/2004
3324.    Legia – Dospel Katowice wiosna 2002/2003
3325.    Legia – Górnik Zabrze wiosna 2002/2003
3326.    Legia – Groclin wiosna 2002/2003
3327.    Legia – KSZO wiosna 2002/2003
3328.    Legia – Lech wiosna 2002/2003
3329.    Legia – Ruch Chorzów wiosna 2002/2003
3330.    Legia – Wisła Płock wiosna 2002/2003
3331.    Legia – Polonia Warszawa jesień 2002/2003
3332.    Legia – Widzew jesień 2002/2003
3333.    Legia wiosna 2002
3334.    Legia – Ruch Radzionków wiosna 1999
3335.    Legia – Amica 1994/1995
3336.    Legia – Polonia Warszawa 1994/1995
3337.    Legia – Raków Częstochowa 1994/1995
3338.    Legia – GKS Bełchatów
3339.    Legia Daewoo Warszawa
3340.    RKS Okęcie Warszawa
3341.    RKS Okęcie Warszawa
3342.    MRKS Olimpia Warszawa 17.05.
3343.    Polonia Warszawa – Odra Opole
3344.    KSP Polonia Warszawa – Śląsk Wrocław 30.04.2011
3345.    KSP Polonia Warszawa – Wisła Kraków 23.11.2010
3346.    KSP Polonia Warszawa – Polonia Bytom 27.11.2009 E
3347.    KSP Polonia Warszawa – Śląsk Wrocław 09.08.2009
3348.    KSP Polonia Warszawa – GKS Bełchatów 09.05.2009
3349.    KSP Polonia – Jagiellonia 08.11.2008 E
3350.    KSP Polonia – Śląsk Wrocław 29.08.2008 E
3351.    Polonia – Piast Gliwice 23.05.2007 II liga
3352.    Polonia – Odra Opole 16.09.2006 II liga
3353.    Polonia – Górnik Łęczna 01.10.2005
3354.    Polonia – Górnik Łęczna 27.11.2004 PP
3355.    Polonia – Górnik Zabrze 13.11.2004 I liga
3356.    Polonia – Odra Wodzisław 30.10.2004 I liga
3357.    Polonia – Stal Mielec 26.10.2004 PP
3358.    Polonia – GKS Katowice 28.08.2004 I liga
3359.    Polonia – Górnik Zabrze wiosna 2004
3360.    Polonia – Wisła Płock wiosna 2004
3361.    KP Polonia – Legia 24.08.2003 Prasa
3362.    KP Polonia Warszawa – Legia 04.05.2003
3363.    KP Polonia Warszawa – Widzew 22.03.2003
3364.    KP Polonia – GKS Katowice 04.05.2002
3365.    KP Polonia Warszawa – Odra Wodzisław 13.04.2002
3366.    KP Polonia SSA – Górnik Zabrze wiosna 2001
3367.    KP Polonia – Ruch Chorzów 14.04.2001 I liga
3368.    Polonia – Lech Poznań I liga
3369.    Polonia – Stomil Olsztyn I liga
3370.    Hoop Polonia – Pogoń Szczecin 11.11.2000
3371.    Hoop Polonia – Zagłębie Lubin 08.11.2000 PL
3372.    Hoop Polonia – Ruch Radzionków 14.10.2000
3373.    KP Polonia SSA – Legia 23.10.1999
Warta
3374.    MKS Jutrzenka Warta
Wąbrzeźno
3375.    MKS Unia Wąbrzeźno 27.03.2004
Wągrowiec
3376.    Nielba Wągrowiec jesień 2012 III liga
3377.    Nielba Wągrowiec wiosna 2012 II liga zachodnia
3378.    Nielba Wągrowiec – Znicz Pruszków 25.08.2009 PP
3379.    Nielba Wągrowiec – Czarni Żagań 25.07.2009 II liga
3380.    Nielba Wągrowiec II liga
Wejherowo
3381.    WKS Gryf Wejherowo 15.11.2015 II liga
3382.    WKS Gryf Wejherowo – Orkan Rumia 2011
3383.    Gryf Wejherowo
3384.    WKS Gryf Wejherowo
Wesoła
3385.    KS Górnik Wesoła
3386.    KS Górnik Wesoła
3387.    KS Górnik Wesoła
Wieliczka
3388.    Górnik Wieliczka III liga
3389.    Wieliczanka Wieliczka
Większyce
3390.    Porawie Większyce
Wilcza
3391.    LKS Wilki Wilcza
3392.    LKS Wilki Wilcza
Wilkowice
3393.    GLKS Wilkowice – LKS Przełom Kaniów 07.06.2014 klasa A
3394.    GLKS Wilkowice – LZS Beskid Godziszka 03.05.2014 klasa A
3395.    GLKS Wilkowice – GLKS Sokół Buczkowice 12.05.2012 klasa A
Wiśniowa
3396.    Wisłok Wiśniowa
3397.    Wisłok Wiśniowa
Wisła
3398.    KS Wisła Ustronianka
Witków
3399.    Grom Witków – P. Bystrzyca Kłodzka 14.10.2007
Witnica
3400.    MKS Czarni Browar Witnica
Włocławek
3401.    KS Kujawiak Hydrobudowa Włocławek
3402.    WKP Włocłavia Włocławek
Włodary
3403.    LZS Włodary – Węża 16.05.2015
3404.    LZS Włodary – Węża 29-30.08.2014
3405.    LZS Włodary - Węża 05-06.07.2014
3406.    LZS Włodary - Węża
Włodawa
3407.    MLKS Włodawianka Włodawa – Sparta Rejowiec Fabryczny IV liga
Wodzisław Śląski
3408.    MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski – Wicher Wilchwy 08.08.2015
3409.    MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski IV liga
3410.    MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
3411.    MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
3412.    Odra Wodzisław – Naprzód Czyżowice 13.04.2019
3413.    Odra Wodzisław jesień 2013
3414.    Odra Wodzisław wiosna 2011/2012 III liga opolsko-śląska
3415.    Odra Wodzisław III liga opolsko-śląska
3416.    MKS Odra Wodzisław – Termalica Bruk-Bet Nieciecza 07.05.2011 I liga
3417.    MKS Odra Wodzisław – Kolejarz Stróże 23.04.2011 I liga
3418.    MKS Odra Wodzisław – KSZO Ostrowiec 30.10.2010
3419.    MKS Odra Wodzisław – Ruch Radzionków 11.09.2010
3420.    MKS Odra Wodzisław – Górnik Łęczna 14.08.2010
3421.    MKS Odra Wodzisław – Lech Poznań 28.03.2010 E
3422.    MKS Odra Wodzisław – Ruch Chorzów 03.10.2009 E
3423.    MKS Odra Wodzisław – Piast Gliwice 23.05.2009 E
3424.    MKS Odra Wodzisław – Cracovia 09.05.2009 E
3425.    MKS Odra Wodzisław – Śląsk Wrocław 14.03.2009 E
3426.    MKS Odra Wodzisław – Arka Gdynia 22.11.2008 E
3427.    Odra Wodzisław – Jagiellonia Białystok 17.10.2008 E
3428.    Odra Wodzisław – GKS Bełchatów 27.09.2008 E
3429.    Odra Wodzisław – Polonia Bytom 20.09.2008 E
3430.    Odra Wodzisław – Ruch Chorzów 30.08.2008 E
3431.    Odra Wodzisław – Wisła Kraków 02.08.2008 E
3432.    Odra Wodzisław – Legia 19.04.2008 OE
3433.    Odra Wodzisław – Górnik Zabrze 30.03.2008 OE
3434.    MKS Odra Wodzisław – GKS Bełchatów 16.03.2008 OE
3435.    Odra Wodzisław – Kolporter Korona Kielce 01.03.2008 OE
3436.    Odra Wodzisław – Lech Poznań 27.11.2007 PE
3437.    Odra – Ruch Chorzów 05.10.2007 OE
3438.    Odra Wodzisław – Polonia Bytom 02.10.2007 PE
3439.    Odra – Lech 29.09.2007 OE
3440.    Odra – Zagłębie Sosnowiec 04.08.2007 OE
3441.    Odra Wodzisław – ŁKS Łódź 28.07.2007 OE
3442.    Odra – Legia 22.05.2007 OE
3443.    Odra – Górnik Łęczna 12.05.2007 OE
3444.    Odra Wodzisław – Wisła Płock 21.04.2007 OE
3445.    Odra Wodzisław – Cracovia 10.03.2007 OE
3446.    Odra – Kolporter Korona Kielce 30.09.2006 OE
3447.    Odra – Arka Gdynia 16.09.2006 OE
3448.    Odra – ŁKS Łódź 26.08.2006 OE
3449.    Odra – Groclin 12.08.2006 OE
3450.    Odra – Zagłębie Lubin 30.07.2006 OE
3451.    Odra – Wisła Płock 13.05.2006 OE
3452.    Odra - Polonia Warszawa 06.05.2006 OE
3453.    Odra – Cracovia 15.04.2006 OE
3454.    Odra Wodzisław – Górnik Zabrze 11.03.2006 OE
3455.    Odra – Groclin 02.10.2005 OE
3456.    Odra – Wisła Kraków 27.08.2005 IE
3457.    Odra Wodzisław – Górnik Zabrze 23.04.2005 IE
3458.    Odra – Górnik Łęczna 09.04.2005 IE
3459.    Odra – GKS Katowice 06.11.2004 I liga
3460.    Odra Wodzisław – Wisła Kraków 17.10.2004 I liga
3461.    Odra – Lech Poznań 25.09.2004 I liga
3462.    Odra Wodzisław – Legia 11.09.2004 I liga
3463.    Odra Wodzisław – Zagłębie Lubin 07.08.2004 I liga
3464.    Odra – Amica 31.07.2004 I liga
3465.    Odra Wodzisław – Górnik Zabrze 22.05.2004 I liga
3466.    Odra – Górnik Polkowice 08.05.2004 I liga
3467.    Odra – Groclin 20.03.2004 I liga
3468.    Odra – Amica 08.11.2003 I liga
3469.    Odra Wodzisław – Wisła Kraków 24.20.2003 I liga
3470.    Odra Wodzisław – Górnik Łęczna 20.09.2003 I liga
3471.    Odra – Świt NDM 13.09.2003 I liga
3472.    Odra Wodzisław – Legia 10.08.2003 I liga
3473.    Odra – Polonia Warszawa 31.05.2003 I liga
3474.    Odra – Amica 20.05.2003 I liga
3475.    Odra – KSZO 17.05.2003 I liga
3476.    Odra Wodzisław – Górnik Zabrze 03.05.2003 I liga
3477.    Odra – Legia 19.04.2003 I liga
3478.    Odra Wodzisław – Zagłębie Lubin 09.04.2003 I liga
3479.    Odra – Szczakowianka Jaworzno 22.03.2003 I liga
3480.    Odra – Wisła Płock 23.11.2002 I liga
3481.    Odra – Dospel Katowice 10.11.2002 I liga
3482.    Odra – Ruch Chorzów 24.08.2002 I liga
3483.    Odra – Lech Poznań 10.08.2002 I liga
3484.    Odra – Pogoń Szczecin 04.05.2002
3485.    Odra – GKS Katowice 24.04.2002 I liga
3486.    Odra – Ruch Chorzów 20.04.2002 I liga
3487.    Odra Wodzisław – Amica Wronki 08.04.2002 I liga
3488.    Odra Wodzisław – Legia 27.03.2002 PL
3489.    Odra Wodzisław – Legia 20.03.2002 I liga
3490.    Odra – Polonia Warszawa 02.03.2002 I liga
3491.    Odra – Polonia Warszawa 27.10.2001 I liga
3492.    Odra Wodzisław – Wisła Kraków 21.10.2001 I liga
3493.    Odra – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 09.09.2001 I liga
3494.    Odra Wodzisław – Widzew 11.08.2001 I liga
3495.    Odra – Widzew 08.08.2001 I liga
3496.    Odra Wodzisław – Górnik Zabrze 05.08.2001
3497.    Odra – GKS Katowice 21.07.2001 I liga
3498.    Odra – Amica 09.06.2001 I liga
3499.    Odra Wodzisław – Pogoń Szczecin 23.05.2001 I liga
3500.    Odra – Widzew 12.05.2001 I liga
3501.    Odra – Ruch Radzionków 05.05.2001 I liga
3502.    Odra – Legia 28.04.2001 I liga
3503.    Odra – Orlen Płock 14.04.2001 I liga
3504.    Odra – Śląsk Wrocław 31.03.2001 I liga
3505.    Odra – Stomil Olsztyn 10.03.2001 I liga
3506.    Odra – Polonia Warszawa 22.11.2000 PP
3507.    Odra – Polonia Warszawa 18.11.2000 I liga
3508.    Odra Wodzisław – Górnik Zabrze 28.10.2000 I liga
3509.    Odra Wodzisław – Groclin Grodzisk 14.10.2000 I liga
3510.    Odra – Zagłębie Lubin 16.09.2000 I liga
3511.    Odra – RKS Radomsko 30.08.2000 PL
3512.    Odra Wodzisław – Wisła Kraków 27.08.2000 I liga
3513.    Odra – Ruch Chorzów 13.08.2000 I liga
3514.    Odra – Śląsk 02.08.2000 I liga
3515.    Odra – GKS Katowice 29.07.2000 I liga
3516.    Odra – Ruch Chorzów 28.05.2000 I liga
3517.    Odra – Stomil Olsztyn 20.05.2000 I liga
3518.    Odra Wodzisław – Groclin Grodzisk 06.05.2000 I liga
3519.    Odra – Widzew 22.04.2000 I liga
3520.    Odra – Legia 01.04.2000 I liga
3521.    Odra – Polonia Warszawa 21.03.2000 PL
3522.    Odra Wodzisław – Zagłębie Lubin 18.03.2000 I liga
3523.    Odra – ŁKS Ptak Łódź 12.03.2000 I liga
3524.    Odra – Legia 08.03.2000 PP
3525.    Odra Wodzisław – Polonia Warszawa 30.10.1999 I liga
3526.    Odra Wodzisław – Ruch Radzionków 25.09.1999 I liga
3527.    Odra Wodzisław – Petro Płock 11.09.1999 I liga
3528.    Odra Wodzisław – Widzew 05.09.1999 PL
3529.    Odra Wodzisław – Lech Poznań 29.08.1999 I liga
3530.    Odra Wodzisław – Amica Wronki 14.08.1999 I liga
3531.    Odra Wodzisław – Górnik Zabrze 31.07.1999 I liga
3532.    Odra Wodzisław – Wisła Kraków 18.07.1999 I liga
3533.    Odra Wodzisław – Legia 26.05.1999 I liga
3534.    Odra Wodzisław – Amica 15.05.1999 I liga
3535.    Odra Wodzisław – Ruch Radzionków 03.10.1998 I liga
3536.    Odra Wodzisław – Ruch Chorzów 01.08.1998 I liga
3537.    Odra Wodzisław – Amica I liga
3538.    Odra Wodzisław – KSZO I liga
3539.    Odra Wodzisław – Legia Daewoo Warszawa I liga
3540.    Odra Wodzisław – Górnik Zabrze I liga
3541.    Odra – Polonia Warszawa I liga
3542.    Odra Wodzisław – Ruch Chorzów ¼ PP
3543.    Odra Wodzisław – Ruch Chorzów I liga
3544.    Odra Wodzisław – Stomil Olsztyn I liga
3545.    Odra Wodzisław – Śląsk Wrocław I liga
3546.    Odra Wodzisław – Wisła Kraków I liga
3547.    Odra Wodzisław – Zagłębie Lubin I liga
3548.    Odra Wodzisław
3549.    Wicher Wilchwy – TKKF Jedność Grabownia 24.08.2014
Wojnicz
3550.    LKS Olimpia Wojnicz
Wola Mielecka
3551.    Start Wola Mielecka
Wolbrom
3552.    Przebój Wolbrom IV liga
Wólka Pełkińska
3553.    Wólczanka Wólka Pełkińska
Włocławek
3554.    KS Kujawiak Hydrobudowa Włocławek
Wrocław
3555.    Polar Wrocław 26.04.2003
3556.    Polar – Włókniarz Kietrz 12.08.2000 II liga
3557.    Polar Wrocław – Śląsk Wrocław 11.06.2000
3558.    Polar – Włókniarz 08.04.2000 II liga
3559.    Polar – Varta/Odra Opole 23.10.1999
3560.    Śląsk Wrocław – Lechia Gdańsk 30.11.2018 E
3561.    Śląsk Wrocław – Wisła Płock 03.11.2018 E
3562.    Śląsk Wrocław – Legia Warszawa 06.10.2018 E
3563.    Śląsk Wrocław – Wisła Kraków 01.09.2018 E
3564.    Śląsk Wrocław – Lech Poznań 05.08.2018 E
3565.    Śląsk Wrocław – Piast Gliwice 12.05.2018 PP
3566.    Śląsk Wrocław – Sandecja Nowy Sącz 15.04.2018 E
3567.    Śląsk Wrocław – Górnik Zabrze 25.02.2018 E
3568.    Śląsk Wrocław – Wisła Kraków 14.10.2017 E
3569.    Śląsk Wrocław – Lech Poznań 22.09.2017 E
3570.    Śląsk Wrocław – Legia Warszawa 09.09.2017 E
3571.    Śląsk Wrocław – Cracovia Kraków 25.08.2017 E
3572.    Śląsk Wrocław – Bruk-Bet Termalica Nieciecza 15.08.2017 E
3573.    Śląsk Wrocław – Arka Gdynia 19.05.2017 E
3574.    Śląsk Wrocław – Ruch Chorzów 13.05.2017 E
3575.    Śląsk Wrocław – Legia Warszawa 27.11.2016 E
3576.    Śląsk Wrocław – Zagłębie Lubin 06.11.2016 E
3577.    Śląsk Wrocław – Cracovia 09.04.2016 E
3578.    Śląsk Wrocław – Górnik Zabrze 26.02.2016 E
3579.    Śląsk Wrocław – Lech Poznań 15.07.2016 E
3580.    Śląsk Wrocław – Piast Gliwice 25.09.2015 E
3581.    Śląsk Wrocław – Górnik Zabrze 23.05.2015 E
3582.    Śląsk Wrocław – Legia Warszawa 12.02.2015 PP
3583.    Śląsk Wrocław – Borussia Dortmund 06.08.2014 towarzyski
3584.    Śląsk Wrocław – Ruch Chorzów 20.07.2014 E
3585.    Śląsk Wrocław – Widzew Łódź 12.05.2014
3586.    Śląsk Wrocław – Lechia Gdańsk 12.04.2014
3587.    Śląsk Wrocław – Górnik Zabrze 22.03.2014
3588.    Śląsk Wrocław – Ruch Chorzów 22.02.2014
3589.    Śląsk Wrocław – Stilon Gorzów 15.09.2013 III liga
3590.    Śląsk Wrocław – Lech Poznań 14.09.2013 E
3591.    Śląsk Wrocław – Wisła Kraków 04.08.2013 E
3592.    Śląsk Wrocław – Lech Poznań 30.05.2013 E
3593.    Śląsk Wrocław – Lechia Gdańsk 21.04.2013 E
3594.    Śląsk Wrocław – Wisła Kraków 10.04.2013 ½ PP
3595.    Śląsk Wrocław – Górnik Zabrze 06.04.2013 E
3596.    Polish Masters Wrocław 2012 Śląsk, Benfica, Athletic Bilbao, PSV 21-22.07.2012
3597.    Śląsk Wrocław – Korona Kielce 11.03.2012
3598.    Śląsk Wrocław – Legia 26.02.2012 E
3599.    Śląsk Wrocław – Wisła Kraków 25.11.2011 E
3600.    Śląsk Wrocław – Lechia Gdańsk 28.10.2011 E
3601.    Śląsk Wrocław – Polonia Warszawa 02.10.2011 E
3602.    Śląsk Wrocław – Lech Poznań 23.09.2011 E
3603.    Śląsk Wrocław – Widzew Łódź 09.04.2011 E
3604.    Śląsk Wrocław – GKS Bełchatów 17.04.2010
3605.    Śląsk Wrocław – Wisła Kraków 2010/2011
3606.    Śląsk Wrocław – Polonia Bytom 2009/2010
3607.    Śląsk Wrocław – Lech Poznań 09.05.2009 E
3608.    Śląsk Wrocław – Wisła Kraków 23.11.2008
3609.    Śląsk Wrocław – Górnik Zabrze 2008/2009
3610.    Śląsk – Polonia Bytom 2008/2009 E
3611.    Śląsk – Odra Opole
3612.    Śląsk Wrocław – KSZO 03.06.2007
3613.    Śląsk – 07.10.2006 (Odra Opole?)
3614.    Śląsk - Pogoń
3615.    Śląsk – Odra Opole
3616.    Śląsk 09.06.2004
3617.    Śląsk 16.05.2004
3618.    Śląsk – Swornica Czarnowąsy 24.04.2004
3619.    Śląsk 14.03.2004
3620.    Śląsk – Włókniarz Kietrz 14.03.2004
3621.    Śląsk Wrocław – Legia Warszawa 22.11.2000 PP
3622.    Śląsk – Odra Opole 23.11.1997
3623.    Śląsk Wrocław 09.09.1997 PP
3624.    Śląsk Wrocław – Górnik Zabrze
3625.    Śląsk Wrocław – Lech
3626.    Śląsk Wrocław – Hutnik Kraków
3627.    Śląsk Wrocław - Pogoń
3628.    Śląsk
3629.    Śląsk
3630.    Ślęża Wrocław
Wronki
3631.    Amica – Cracovia 10.12.2005 E
3632.    Amica – Odra Wodzisław 09.11.2005 PP
3633.    Amica – Legia 05.11.2005 E
3634.    Amica – Wisła Kraków 24.04.2005
3635.    Amica – Lech Poznań 08.04.2005 E
3636.    Amica – Górnik Polkowice 27.03.2004 E
3637.    Amica – Górnik Łęczna 23.11.2003
3638.    Amica – Dospel Katowice 29.10.2003
3639.    Amica – Groclin 18.10.2003
3640.    Amica – Wisła Płock 27.09.2003
3641.    Amica – Lech Poznań 15.08.2003
3642.    Amica – Groclin 03.06.2003
3643.    Amica – Ruch Chorzów 17.05.2003
3644.    Amica – Garbarnia Jaworzno 03.05.2003
3645.    Amica – Widzew 09.04.2003
3646.    Amica – Wisła Płock 22.03.2003
3647.    Amica – Wisła Kraków 27.09.2002
3648.    Amica – Górnik Zabrze 14.09.2002
3649.    Amica – Legia 10.08.2002
3650.    Amica – GKS Katowice 09.03.2002 E
3651.    Amica – Orlen Płock 12.05.2001
3652.    Amica – Ruch Chorzów 05.05.2001                                                           
3653.    Amica – Legia 18.04.2000 PP
3654.    Amica – ŁKS Ptak Łódź 08.03.2000 PP
3655.    Amica – GKS Bełchatów 30.08.1998 E
3656.    Amica – Stomil Olsztyn 13.09.1997 E
3657.    Amica – Odra Wodzisław 09.08.1997
3658.    Amica – Śląsk Wrocław 14.05.1997 E
3659.    Amica – GKS Bełchatów 05.04.1997
3660.    Amica – ŁKS Łódź 15.03.1997 E
3661.    Amica – Górnik Zabrze 23.11.1996 E
3662.    Amica – Sokół Tychy 23.10.1996 E
3663.    Amica – Śląsk Wrocław 20.09.1995 E
3664.    Amica – Siarka Tarnobrzeg 30.08.1995 E
3665.    Amica – Raków Częstochowa 29.07.1995 I liga
3666.    Czarni Wronki – Polonia
Wróblewo
3667.    Czarni Wróblewo – Pogoń Lwówek Wielkopolski
Września
3668.    Victoria Września – Mieszko Gniezno 09.06.2018 baraż o III ligę
3669.    Victoria Września
3670.    Victoria Września IV liga
3671.    Victoria Września
Zabełków
3672.    LKS Zabełków – LKS Chałupki Klasa B
Zabierzów
3673.    Tiger Kmita Zabierzów – Polonia Warszawa 26.04.2008 II liga
3674.    LKS Kmita Zabierzów wiosna 2007 akredytacja
3675.    Tiger Kmita Zabierzów – Górnik Polkowice 09.06.2007 II liga
3676.    Kmita Zabierzów – Stal Stalowa Wola 20.05.2007
3677.    Kmita Zabierzów – Miedź Legnica 22.04.2007
3678.    Kmita Zabierzów – KSZO Ostrowiec 14.04.2007
3679.    Tiger Kmita – Śląsk Wrocław 31.03.2007 II liga
3680.    Tiger Kmita – Piast Gliwice 2007 II liga
3681.    Kmita – Odra Opole 18.03.2007
3682.    Kmita jesień 2006
3683.    Kmita Zabierzów – Polonia Warszawa 30.07.2006
3684.    Kmita Zabierzów – Wisła II 13.05.2006
3685.    Kmita Zabierzów – Hetman Zamość 23.04.2006
3686.    LKS Kmita Zabierzów – Hutnik Kraków 02.04.2006 III liga
3687.    LKS Kmita III liga
Zabrze
3688.    KS Gazobudowa Zabrze klasa okręgowa
3689.    KS Gazobudowa Zabrze
3690.    Górnik Zabrze – Wisła Kraków 03.05.2019
3691.    Górnik Zabrze – Zagłębie Sosnowiec 29.04.2019
3692.    Górnik Zabrze – Arka Gdynia 22.04.2019
3693.    Górnik Zabrze – Legia Warszawa 07.04.2019
3694.    Górnik Zabrze – Cracovia 29.03.2019
3695.    Górnik Zabrze – Piast Gliwice 08.03.2019
3696.    Górnik Zabrze – Lechia Gdańsk 27.02.2019
3697.    Górnik Zabrze – Zagłębie Sosnowiec 23.02.2019
3698.    Górnik Zabrze – Wisła Kraków 11.02.2019
3699.    Górnik Zabrze – Arka Gdynia 15.12.2019
3700.    Górnik Zabrze – Miedź Legnica 09.12.2018
3701.    Górnik Zabrze – Śląsk Wrocław 09.11.2018
3702.    Górnik Zabrze – Zagłębie Lubin 28.10.2018
3703.    Górnik Zabrze – Lech Poznań 05.10.2018
3704.    Górnik Zabrze – Jagiellonia Białystok 23.09.2018
3705.    Górnik Zabrze – Lechia Gdańsk 18.08.2018
3706.    Górnik Zabrze – Wisła Płock 29.07.2018
3707.    Górnik Zabrze – Korona Kielce 22.07.2018
3708.    Górnik Zabrze – Wisła Kraków 20.05.2018 E
3709.    Górnik Zabrze – Korona Kielce 09.05.2018 E
3710.    Górnik Zabrze – Wisła Płock 21.04.2018 E
3711.    Górnik Zabrze – Legia 03.04.2018
3712.    Górnik Zabrze – Sandecja Nowy Sącz 31.03.2018
3713.    Górnik Zabrze – Hajduk Split 24.03.2018 towarzyski
3714.    Górnik Zabrze – Zagłębie Lubin 09.03.2018
3715.    Górnik Zabrze – Pogoń Szczecin 28.02.2018
3716.    Górnik Zabrze – Bruk-Bet Termalica Nieciecza 19.02.2018
3717.    Górnik Zabrze – MFK Zemplin Michalovce 03.02.2018
3718.    Górnik Zabrze – Cracovia 18.12.2017 E
3719.    Górnik Zabrze – Lechia Gdańsk 08.12.2017 E
3720.    Górnik Zabrze – Chojniczanka Chojnice 28.11.2017 PP
3721.    Górnik Zabrze – Jagiellonia Białystok 24.11.2017 E
3722.    Górnik Zabrze – Lech Poznań 04.11.2017 E
3723.    Górnik Zabrze – Korona Kielce 20.10.2017 E
3724.    Górnik Zabrze – Piast Gliwice 01.10.2017 E
3725.    Górnik Zabrze – Sandecja Nowy Sącz 20.09.2017 PP
3726.    Górnik Zabrze – Śląsk Wrocław 16.09.2017 E
3727.    Górnik Zabrze – Wisła Płock 25.08.2017 E
3728.    Górnik Zabrze – Arka Gdynia 13.08.2017 E
3729.    Górnik Zabrze – Wisła Kraków 29.07.2017 E
3730.    Górnik Zabrze – Legia Warszawa 15.07.2017 E
3731.    Górnik Zabrze – GKS Katowice 16.05.2017 I liga
3732.    Górnik Zabrze – Pogoń Siedlce 19.08.2016
3733.    Górnik Zabrze – Stal Mielec 05.08.2016
3734.    Górnik Zabrze – Korona Kielce 10.05.2016 E
3735.    Górnik Zabrze – Pogoń Szczecin 01.04.2016 E
3736.    Górnik Zabrze – Lechia Gdańsk 13.03.2016 E
3737.    Górnik Zabrze – Lech Poznań 02.03.2016 E
3738.    Górnik Zabrze – Korona Kielce 08.11.2015 zaproszenie
3739.    Górnik Zabrze – Podbeskidzie 26.10.2015 zaproszenie
3740.    Górnik Zabrze – Legia 04.10.2015 zaproszenie
3741.    Górnik Zabrze – Cracovia 30.08.2015 zaproszenie
3742.    Górnik Zabrze – Jagiellonia Białystok 08.08.2015 zaproszenie
3743.    Górnik Zabrze 10.07.2015 towarzyski
3744.    Górnik Zabrze – Ruch Chorzów 2013/2014 akredytacja
3745.    Górnik Zabrze – Warta Poznań 26.05.2010 I liga
3746.    Górnik Zabrze – Widzew 30.10.2009 I liga
3747.    Górnik Zabrze – Dolcan Ząbki 24.10.2009 I liga
3748.    Górnik Zabrze – ŁKS Łódź 10.10.2009 I liga
3749.    Górnik Zabrze – Górnik Łęczna 30.09.2009 I liga
3750.    Górnik Zabrze – Motor Lublin 26.09.2009 I liga
3751.    Górnik Zabrze – Podbeskidzie  30.08.2009 I liga
3752.    Górnik Zabrze – GKS Katowice 16.08.2009 I liga
3753.    Górnik Zabrze – Sandecja Nowy Sącz jesień 2009 I liga
3754.    Górnik Zabrze – KSZO Ostrwiec Świętokrzyski 03.08.2009 I liga
3755.    Górnik Zabrze – Lech Poznań wiosna 2009 E
3756.    Górnik Zabrze – Odra Wodzisław 16.05.2009 E
3757.    Górnik Zabrze – Lechia Gdańsk 02.05.2009 E
3758.    Górnik Zabrze – Arka Gdynia wiosna 2009 E
3759.    Górnik – Polonia Bytom wiosna 2009 E
3760.    Górnik Zabrze – GKS Bełchatów jesień 2008 E
3761.    Górnik Zabrze – Cracovia jesień 2008 E
3762.    Górnik Zabrze – Legia jesień 2008 E
3763.    Górnik Zabrze – Ruch Chorzów jesień 2008 E
3764.    Górnik Zabrze – Śląsk Wrocław jesień 2008
3765.    Górnik – Wisła Kraków jesień 2008 E
3766.    Górnik Zabrze – Korona Kielce 26.04.2008
3767.    Górnik Zabrze – Groclin Grodzisk Wielkopolski wiosna 2008 OE
3768.    Górnik Zabrze – Jagiellonia wiosna 2008 OE
3769.    Górnik – Lech Poznań wiosna 2008 OE
3770.    Górnik – ŁKS Łódź 20.04.2008
3771.    Górnik Zabrze – GKS Bełchatów jesień 2007 OE
3772.    Górnik – Odra Wodzisław jesień 2007 OE
3773.    Górnik – Polonia Bytom jesień 2007 OE
3774.    Górnik – Widzew jesień 2007 OE
3775.    Górnik Zabrze – Wisła Kraków jesień 2007 OE
3776.    Górnik Zabrze – Zagłębie Sosnowiec jesień 2007 PE
3777.    Górnik Zabrze – GKS Katowice 28.07.2007 charytatywny
3778.    Górnik Zabrze – Górnik Łęczna wiosna 2007 OE
3779.    Górnik Zabrze – Groclin Dyskobolia wiosna 2007 OE
3780.    Górnik Zabrze – Kolporter Korona Kielce wiosna 2007 I liga
3781.    Górnik – Legia wiosna 2007 OE
3782.    Górnik Zabrze – Wisła Kraków wiosna 2007 OE
3783.    Górnik Zabrze – Wisła Płock wiosna 2007
3784.    Górnik Zabrze – Odra Wodzisław 24.02.2007 PE
3785.    Górnik Zabrze – GKS Bełchatów jesień 2006 OE
3786.    Górnik Zabrze – Kolporter Kielce jesień 2006 OE
3787.    Górnik Zabrze – Odra Wodzisław jesień 2006 OE
3788.    Górnik Zabrze – Widzew jesień 2006 OE
3789.    Górnik Zabrze – Legia 10.05.2006
3790.    Górnik Zabrze – Amica Wronki wiosna 2006 E
3791.    Górnik Zabrze – Wisła Kraków 05.11.2005
3792.    Górnik Zabrze – Polonia Warszawa 10.09.2005
3793.    Górnik Zabrze – Arka Gdynia wiosna 2006 E
3794.    Górnik Zabrze – Lech Poznań wiosna 2006 E
3795.    Górnik Zabrze – Zagłębie Lubin wiosna 2006 E
3796.    Górnik Zabrze – Amica Wronki wiosna 2005 I liga
3797.    Górnik Zabrze – Cracovia wiosna 2005 I liga
3798.    Górnik Zabrze – Groclin wiosna 2005 I liga
3799.    Górnik Zabrze – Legia wiosna 2005 I liga
3800.    Górnik Zabrze – Legia 2004/2005 PP
3801.    Górnik – GKS Katowice 06.10.2004 PP
3802.    Górnik – Odra Wodzisław jesień 2004 I liga
3803.    Górnik Zabrze – Górnik Polkowice wiosna 2004
3804.    Górnik Zabrze – Groclin Dyskobolia wiosna 2004
3805.    Górnik Zabrze – Polonia Warszawa wiosna 2004
3806.    Górnik Zabrze – Wisła Kraków wiosna 2004 I liga
3807.    Górnik Zabrze – Legia jesień 2003 I liga
3808.    Górnik Zabrze – Odra Wodzisław jesień 2003 I liga
3809.    Górnik – GKS Katowice wiosna 2002/2003 I liga
3810.    Górnik Zabrze – Groclin Dyskobolia wiosna 2002/2003
3811.    Górnik – Groclin
3812.    Górnik - Legia
3813.    Górnik – Legia PP
3814.    Górnik – Polonia Warszawa
3815.    Górnik – Garbarnia Szczakowianka
3816.    Górnik – Widzew I liga
3817.    Górnik – Śląsk Wrocław 24.11.2001
3818.    Górnik – Zagłębie Lubin 03.11.2001
3819.    Górnik Zabrze – GKS Katowice 10.10.2001
3820.    Górnik Zabrze – Ruch Radzionków 28.04.2001
3821.    Górnik Zabrze – Odra Opole 04.2001
3822.    Górnik Zabrze 17.04.2001
3823.    Górnik Zabrze – Orlen Płock 31.03.2001
3824.    Górnik Zabrze 18.11.2000
3825.    Górnik Zabrze – Polonia Warszawa 03.11.2000
3826.    Górnik Zabrze – Zagłębie Lubin 26.08.2000
3827.    Górnik Zabrze 06.05.2000
3828.    Górnik Zabrze 04.03.2000
3829.    Górnik Zabrze 06.05.1999
3830.    Górnik Zabrze – Ruch Chorzów 14.11.1998
3831.    Górnik Zabrze 24.10.1998
3832.    Górnik Zabrze 19.09.1998
3833.    Górnik Zabrze 09.09.1998
3834.    Górnik Zabrze 16.05.1998
3835.    Górnik – Ruch Chorzów 02.05.1998
3836.    Górnik Zabrze – Odra Wodzisław 18.04.1998
3837.    Górnik – Ruch Radzionków 15.04.1998 PP
3838.    Górnik Zabrze 08.04.1998
3839.    Górnik Zabrze – Zagłębie Lubin 04.04.1998
3840.    Górnik Zabrze 21.03.1998
3841.    Górnik Zabrze 07.03.1998
3842.    Górnik Zabrze 12.11.1997
3843.    Górnik Zabrze – Pogoń Szczecin 29.10.1997
3844.    Górnik Zabrze – Polonia Warszawa 18.10.1997
3845.    Górnik Zabrze – Raków Częstochowa 28.09.1997
3846.    Górnik – Wisła Kraków 13.09.1997
3847.    Górnik Zabrze – ŁKS Łódź 15.08.1997
3848.    Górnik – Amica 25.06.1997
3849.    Górnik Zabrze – GKS Katowice 21.06.1997
3850.    Górnik Zabrze 17.05.1997
3851.    Górnik Zabrze – Śląsk Wrocław 07.05.1997
3852.    Górnik Zabrze – Sokół Tychy 19.04.1997
3853.    Górnik Zabrze 22.03.1997
3854.    Górnik Zabrze 1997
3855.    Górnik Zabrze 07.03.1997
3856.    Górnik Zabrze 30.11.1996
3857.    Górnik Zabrze 10.08.1996
3858.    Górnik Zabrze 31.07.1996
3859.    Górnik Zabrze 15.05.1996
3860.    Górnik Zabrze – Lech Poznań 20.04.1996
3861.    Górnik Zabrze – GKS Bełchatów 03.04.1996
3862.    Górnik Zabrze – GKS Katowice 23.03.1996
3863.    Górnik Zabrze – Ruch Chorzów 08.04.1995
3864.    Górnik Zabrze – Ruch Chorzów 12.03.1994
3865.    Górnik – Legia 07.03.1993
3866.    Górnik Zabrze 16.05.1992
3867.    Górnik Zabrze
3868.    Górnik Zabrze
3869.    Górnik Zabrze
3870.    KS Piast Pawłów w Zabrzu
3871.    Sparta Zabrze
3872.    Sparta Zabrze – Górnik Zabrze 24.05.2008 oldboje
Zabrzeg
3873.    LKS Sokół Zabrzeg
Zaczernie
3874.    Limbach KS Zaczernie IV liga 29.05.2010
Zagórzany
3875.    Magda Moduł Zagórzany – Turbacz 04.09.2005
Zakliczyn
3876.    LKS Jordan-Sum Zakliczyn
Zamarski
3877.    LKS Lutnia Zamarski
Zambrów
3878.    Olimpia Zambrów – GKS Bełchatów 19.11.2016
Zamość
3879.    Hetman Zamość – Resovia Rzeszów 16.03.2008 III liga
3880.    Hetman – Włókniarz Kietrz 22.08.2001 PL
3881.    Hetman – Odra Ryan Opole 18.08.2001 II liga
3882.    Hetman – Odra Opole 17.03.2001 II liga
3883.    Hetman – Włókniarz Kietrz 04.11.2000 II liga
3884.    Hetman – Zagłębie Sosnowiec 26.08.2000 II liga
3885.    Hetman – Stal Stalowa Wola 12.08.2000 II liga
3886.    Hetman – Stomil Olsztyn 02.08.2000 PL
3887.    Hetman – Lechia Gdańsk 30.07.2000 II liga
3888.    Hetman – GKS Katowice 20.05.2000 II liga
3889.    Hetman – Górnik Łęczna 07.08.1999
3890.    Hetman – Wawel Kraków 03.05.1998
3891.    Hetman – Świt NDM 29.03.1998
3892.    Hetman – Cracovia 08.03.1998
3893.    Hetman – Radomsko 11.05.1997
3894.    Hetman Zamość - Sokół Tychy 28.09.1996 PP
3895.    Hetman Zamość
Zawada
3896.    LKS Naprzód 46 Zawada (Wodzisław Śląski)
Zawada Książęca
3897.    LKS Zgoda Zawada Książęca
Zawiercie
3898.    MKS Warta Zawiercie
3899.    MKS Warta Zawiercie
Ząbki
3900.    DOLCAN Ząbki – Bytovia Bytów 20.09.2014
3901.    Dolcan Ząbki – GKS Katowice 06.03.2011 I liga
3902.    Dolcan Ząbki – Motor Lublin 13.03.2010 I liga
3903.    Dolcan Ząbki – Śląsk Wrocław 22.09.2009 I liga
Zabkowice Śląskie
3904.    KS Orzeł Ząbkowice Śląskie
Zbąszynek
3905.    ZAP Zbąszynek
Zduńska Wola
3906.    MGUKSPogoń Zduńska Wola – ŁKS 05.04.2015 IV liga
Zdzieszowice
3907.    Ruch Zdzieszowice – Legia Warszawa 21.09.2017 1/8 PP
3908.    MKS Ruch Zdzieszowice wiosna 2015 III liga
3909.    MKS Ruch Zdzieszowice 2014 II liga
3910.    MKS Ruch Zdzieszowice 2013
3911.    MKS Ruch Zdzieszowice II liga
3912.    HKS Ruch Zdzieszowice II liga
3913.    MKS Ruch Zdzieszowice wiosna 2012 (Ruch – ROW PP 18.07.2012)
3914.    Ruch Zdzieszowice – Bałtyk Gdynia 31.07.2010 II liga
3915.    Ruch Zdzieszowice III liga
Zebrzydowice
3916.    Spójnia Zebrzydowice
3917.    KKS Spójnia Zebrzydowice
3918.    KKS Spójnia Zebrzydowice
Zgierz
3919.    ZKS Włókniarz Zgierz
3920.    Boruta Zgierz – Puszcza Niepołomice 25.07.2015 PP
Zgorzelec
3921.    MKS Nysa Zgorzelec
Zielona Góra
3922.    Stelmet UKP Zielona Góra 17.05.2014
3923.    Stelmet UKP Zielona Góra 05.04.2014
3924.    Lechia Zielona Góra
3925.    Lech Zielona Góra 2004/2005
3926.    Lech Zielona Góra
3927.    ZTP Lechia Zielona Góra jesień 1996/1997
3928.    ZTP Zielona Góra
3929.    ZTP Zielona Góra
Ziębice
3930.    MKS Sparta Ziębice
Złotów
3931.    Sparta Złotów
Złoty Stok
3932.    Unia Złoty Stok
Zwonowice
3933.    LKS Zwonowice
Źlinice
3934.    Orzeł Źlinice – Pogoń Prudnik 21.03.2015 IV liga
3935.    Orzeł Źlinice – Czarni Otmuchów 15.11.2014 IV liga
3936.    Orzeł Źlinice – Victoria Chróścice 02.11.2014 IV liga
3937.    Orzeł II Źlinice – Źródło Krośnica 26.10.2014 klasa A
Żagań
3938.    MKS Czarni Żagań – Ruch Radzionków 03.10.2009 II liga
3939.    Czarni Żagań – Górnik Zabrze 25.06.2005 towarzyski
Żary
3940.    Promień Żary
3941.    Promień Żary
Żernica
3942.    LKS Naprzód Żernica Klasa A
Żory
3943.    KS Żory 28.05.2017
3944.    KS Żory 05.10.2014
3945.    MKS Polaris Żory
Żmigród
3946.    Piast Żmigród
Żmudź
3947.    KS Victoria Żmudź – Chełmianka Chełm 15.05.2013
3948.    KS Victoria Żmudź – Dan-Mar Huczwa Tyszowce 01.05.2013
3949.    Victoria Żmudź – Sparta Rejowiec Fabryczny 11.11.2012
3950.    Victoria Żmudź – Ruch Ryki 28.10.2012
Żółkiewka
3951.    GKS Hetman Żółkiewka – Sparta Rejowiec Fabryczny 31.08.
3952.    Hetman Żółkiewka – Chełmianka Chełm 28.03. IV liga
3953.    KS Żyrardowianka Żyrardów
Żywiec
3954.    Czarni Góral Żywiec
3955.    Góral Żywiec IV liga śląska
3956.    TJ Koszarawa Żywiec




 

Komentarze  

 
0 #3 rollex11 download 2018-12-03 11:32
Yes! Finally someone writes about does online casino cheat.
Cytować
 
 
0 #2 918kiss 2018-11-24 02:16
When someone writes an article he/she retains the image of a user in his/her mind that
how a user can understand it. Thus that's why this paragraph is amazing.

Thanks!
Cytować
 
 
0 #1 rollex 11 2018-10-28 20:56
Howdy fantastic website! Does running a blog similar to this take a massive
amount work? I've absolutely no understanding of computer programming however I was hoping to start my own blog soon. Anyways,
if you have any suggestions or tips for new blog owners please share.
I understand this is off topic but I just wanted to ask.
Cheers!
Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

My football matches

Autumn 2019

Odra Opole - GKS Tychy 0:0

Stal Nysa - ZAKSA Strzelce Opolskie 3:0 volleyball

Odra Opole - Miedź Legnica 3:0

Olimpia Podgaj - Barycz Sułów 2:2

LZS Kałków - LZS Jasienica Górna 3:2

Polonia Nysa - OKS Olesno 2:0

Stal Nysa - MCKiS Jaworzno 3:1 volleyball

UKS Karnków - Atom Grądy-Malerzowice Małe 1:1

Polonia Nysa - Porawie Większyce 3:0

Odra Opole - Stal Mielec 1:0

Stal Nysa - KPS Siedlce 3:0 volleyball

Polonia Nysa - Agroplon Głuszyna 2:0

LZS Chrzelice - LZS Przysiecz 2:0

Pogoń Prudnik - Polonia Nysa 0:2

Odra Opole - Zagłębie Sosnowiec 1:1

Skalnik Gracze - Polonia Nysa 0:2

Odra Opole - Arka Gdynia 1:0

Wieża Rudnica - Tarnovia Tarnów 2:2

Jiskra Rapotin - SK Namest na Hane 8:1

TJ Postrelmov - Spartak Loucna nad Desnou 2:0

Stal Nysa - Politechnika Lublin 3:0 volleyball

LZS Kępnica - Delta Bielice 8:2

Sokol Brantice - Sokol Vrbno pod Pradedem 5:2

SK Zator - FC Milotice nad Opavou 5:0

Stal Nysa - SMS PZPS I Spała 3:0 volleyball

LKS Goświnowice - LZS Kamienica Nyska 5:0

Unia Krapkowice - Stal Brzeg 2:4

MKS Gogolin - Polonia Nysa 1:6

Górnik Januszkowice - Sokół Leśnica 2:2

Orzeł Olszanka - Polonia Przylesie 2:2

Polonia Nysa - Polonia Głubczyce 4:0

Stal Nysa - Gwardia Wrocław 4:1 volleyball

Dabro-Bau Makowice - Bielawianka Bielawa 0:13

LZS Starowice - Zagłębie Lubin II 0:0

Odra Opole - Puszcza Niepołomice 0:1

FK Spisska Nova Ves - 1.FK Svidnik 0:0

Piast Gliwice - BATE Borysov 1:2

Retezarna Ceska Ves - Sigiteam 6:13

Retezarna Ceska Ves - TJ Pisecna 5:5

Spring 2019

Słowianin Wolibórz - Orlęta Krosnowice 5:3

ATS Wojbórz - KS Polanica-Zdrój 5:0

KS Walim - Victoria Świebodzice 3:5

LZS Starowice - Unia Krapkowice 7:1

Zdrój Jedlina Zdrój - Włókniarz Kudowa Zdrój 3:0

Zjednoczeni Żarów - Bielawianka Bielawa 0:8

AKS Strzegom - Górnik Złotoryja 4-0

Argentyna U-20 - RPA U-20 5:2

Porugalia - Korea Południowa U-20 1:0

BKS Stal Bielsko-Biała - Tempo Puńców 5:1

LZS Stary Ujazd - GKS Głuchołazy 1:3

LZS Skorogoszcz - Olimpia Lewin Brzeski 1:1

Odra Opole - Bytovia Bytów 2:1

SKS Chmielowice - Zieloni Ligota Tułowicka 0:6

Śląsk Łubniany - Żubry Smarchowice Śląskie 1:2

Sokol Tremesna - TJ Rusin 3:0

LZS Starowice - Polonia Nysa 1:0

Stal Nysa - Ślepsk Suwałki 1:3 volleyball

Stal Nysa - Ślepsk Suwałki 0:3 volleyball

Blachowianka Kędzierzyn-Koźle - Sokół Leśnica 0:1

LZS Victoria Wierzbnik - LZS Czarni Przylesie Dolne 0:4

Odra Opole - GKS Katowice 0:4

Piomar Tarnów-Przywory - Naprzód Ujazd Niezdrowice 1:0

Stal Nysa - Krispol Września 3:0 volleyball

Stal Nysa - Krispol Września 3:0 volleyball

Dąb Mościsko - Zgoda Grodziszcze 2:1

Skałki Stolec - Włókniarz Kudowa Zdrój 2:0

Gwardia Wrocław - Stal Nysa 1:3 volleyball

Piast Żerniki - Nysa Kłodzko 2:0

Odra Opole - Jagiellonia Białystok 0:2

Stal Nysa - Gwardia Wrocław 3:2 volleyball

AZS PWSZ Nysa - AT Jastrzębski Węgiel 3:2 volleyball

Odra Opole - Chojniczanka Chojnice 3:0

AZS PWSZ Nysa - Chemik Bydgoszcz 0:3 volleyball

Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny karate

Gwardia Wrocław - Stal Nysa 3:0 volleyball

Stal Nysa - AZS AGH Kraków 3:0 volleyball

Stal Nysa - MCKiS Jaworzno 3:0 volleyball

Polska - Rosja 2:2 futsal

Stal Nysa - Lechia Tomaszów Mazowiecki 0:3 volleyball

Stal Nysa - BBTS Bielsko-Biała 3:1 volleyball

Stal Nysa - Onico Warszawa 1:3 volleyball

Stal Nysa - Lechia Tomaszów Mazowiecki 3:1 volleyball

AZS PWSZ Nysa - MMKS Kędzierzyn-Koźle 0:2 volleyball

AZS PWSZ Nysa - MMKS Kędzierzyn-Koźle II 3:2 volleyball

Autumn 2018

AZS Basket Nysa - AZS Politechnika Opolska 79-95 basketball

Stal Nysa - Norwid Częstochowa 2:3 volleyball

Bongo Krapkowice - Bassau Prószków 2:2 (k. 3:1) futsal

Stal Nysa - Gwardia Wrocław 3:1 volleyball

Stal Nysa - Krispol Września 3:2 volleyball

Orzeł Witoszów - Dąb Mościsko 3:2

Stal Nysa - AZS Częstochowa 3:0 volleyball

Stal Nysa - Buskowianka Kielce 3:1 volleyball

Gryf Burkatów - LKS Dobrocin 5:1

Stal Nysa - Mickiewicz Kluczbork 3:0 volleyball

Polonia Nysa - Porawie Większyce 1:0

Polska - Włochy 0:1

Błękitni Przecza - Burza Lipki 0:2

Polska - Portugalia 2:3

Stal Nysa - KPS Siedlce 3:0 volleyball

Spartan Wójtowice - Rolnik Lasocice 1:5

Stomil Olsztyn - Odra Opole 2:1

Stal Nysa - Gwardia Wrocław 3:1 volleyball

Stal Nysa - Lechia Tomaszów Mazowiecki 3:2 volleyball

Przedborowianka Przedborowa - Znicz Lubnów 5:2

Venus Nowice - Włókniarz Kudowa Zdrój 1:3

Meteor Jasienica Dolna - GZ LZS Grodków 4:0

Odra Opole - Chrobry Głogów 3:0

Piast Gliwice - Alga Bishkek 1:4 futsal

Piast Gliwice - KB United 1:1 futsal

Zagłębie Sosnowiec - Śląsk Wrocław 3:3

Polonia Nysa - Małapanew Ozimek 1:1

Strzelinianka Strzelin - Olimpia Podgaj 1:2

Podzamcze Nysa - LZS Kastor Jasienica Górna 1:1

Lech Poznań - KRC Genk 1:2

Sokół Niemodlin - KS Krapkowice 1:2

Sokol Velke Losiny - FK Mohelnice 4:0

Sokol Lestina - 1.FC Maletin 1:6

Jagiellonia Białystok - KAA Gent 0:1

FK Bela pod Pradedem - TJ Vidnava 16:0

Odra Opole - Wigry Suwałki 2:2

Odra Opole - Sandecja Nowy Sącz 1:0

Górnik Zabrze - AS Trencin 0:1

Otryt Lutowiska - Orzeł Górzanka 5:5

Nelson Polańczyk - Błękitni Futory 3:2

Górnik Zabrze - Zaria Balti 1:0

Polonia Nysa - Stal Brzeg 0:1

Podzamcze Nysa - Samorządowcy Nysa 7-5

Spring 2018

Sokol Vrbno pod Pradedem - Sokol Stara Ves 6:4

Piast Nowa Ruda - Orzeł Lubawka 4:0

GKS Tychy - Odra Opole 3:0

Polska - Kanada 3-2 volleyball

Odra Opole - Ruch Chorzów 0:3

Polonia Nysa - LZS Starowice 3:0

AKS Rzeszów - Trefl Gdańsk 3:1 volleyball

Trefl Gdańsk - Joker Piła 3:0 volleyball

AKS Rzeszów - Jastrzębski Węgiel 3:1 volleyball

AZS PWSZ Nysa - Joker Piła 0:3 volleyball

AZS PWSZ Nysa - AKS Rzeszów 0:3 volleyball

1.FC Chronstau-Chrząstowice - Start Jełowa 1:2

KS Krasiejów - Unia Kolonowskie 3:1

Polonia Nysa - Agroplon Głuszyna 1:2

Odra Opole - Chrobry Głogów 1:1

Juve Głuchołazy - AZS UZ Zielona Góra 3:1 volleyball

Juve Głuchołazy - AZS UZ Zielona Góra 3:2 volleyball

Odra Opole - Wigry Suwałki 0:0

Silesius Kotórz Mały - Hetman Byczyna 2:2

Raków Częstochowa - Odra Opole 0:0

Górnik Zabrze - Legia Warszawa 1:1

GKS Głuchołazy - Odra II Groszmal Opole 4:0

Polska - Korea Południowa 3:2

Odra Opole - GKS Katowice 1:2

Stal Nysa - Ślepsk Suwałki 3:1 volleyball

AZS PWSZ Nysa (kadeci) - Trójka Nakło 1:3 volleyball

AZS PWSZ Nysa (kadeci) - Maraton Świnoujście 3:2 volleyball

AZS PWSZ Nysa (kadeci) - TS Volley Rybnik 3:0 (volleyball)

Polonia Nysa - Chemik Kędzierzyn-Koźle 3:1

Stal Nysa - Krispol Września 1:3 volleyball

Stal Nysa - Krispol Września 0:3 volleyball

Stal Nysa - Krispol Września 3:1 volleyball

Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 2:3

Stal Nysa - Aqua Zdrój Wałbrzych 3:1 volleyball

Stal Nysa - ZAKSA 3:2 (kadeci) volleyball

Stal Nysa - ZAKSA 2:3 (juniorzy) volleyball

Stal Nysa - KPS Siedlce 3:1 volleyball

AZS Stal I Nysa - ZAKSA II (kadeci) 3:1 volleyball

AZS Stal II Nysa - ZAKSA I (kadeci) 0:3 volleyball

Stal Nysa - Trefl Gdańsk 0:3 volleyball

Stal Nysa - AZS Częstochowa 1:3 volleyball

Autumn 2017

Stal Nysa - Gwiazdy Siatkówki 2:1 volleyball

Pogoń Prudnik - Start Namysłów 1:3 volleyball

Stal Nysa - Lechia Tomaszów Mazowiecki 0:3 volleyball

Chrobry Głuchołazy - Olimpia Wodzisław 58-75 basketball

Juvenia Głuchołazy - Gwardia Wrocław 0:3 volleyball

ZAKSA MMKS Kędzierzyn-Koźle - AZS PWSZ Stal Nysa 0-3 volleyball

Polonia Nysa - Piast Strzelce Opolskie 1:0

Pogoń Prudnik - GKS Głuchołazy 3:1

Olimpia Grudziądz - Odra Opole 0:2

Stal Nysa - SMS PZPS Spała 3:0 volleyball

Odra Opole - GKS Tychy 1:0

Ruch Chorzów - Odra Opole 3:1

Stal Nysa - Ślepsk Suwałki 3:2

Odra Opole - Podbeskidzie 2:2

LZS Malerzowice Małe - GKS Grodków 5:2

Polska - Czarnogóra 4:2

Odra Opole - Stal Mielec 1:0

Ruch Zdzieszowice - Legia Warszawa 0:4

Unia Bardo - Bielawianka Bielawa 3:1

Nitro Club Nysa - DJ'e Polska 4:5

Odra Opole - Zagłębie Sosnowiec 1:0

Odra Opole - Chojniczanka Chojnice 2:1

GKS Katowice - Odra Opole 1:1

Polonia Nysa - KS Krapkowice 1:2

Skalnik Gracze - Małapanew Ozimek 0:2

Belgia - Francja 3:2 volleyball

Turcja - Holandia 3:1 volleyball

Odra Opole - Raków Częstochowa 1:0

LZS Gościce - LZS Śliwice 3:1

Polonia Nysa - Sparta Paczków 3:1

Wisła Kraków - Cracovia 2:1

Garbarnia Kraków - Siarka Tarnobrzeg 3:1

Odra Opole - Miedź Legnica 2:4

Pogoń Siedlce - Odra Opole 1:2

Lech Poznań - FC Utrecht 2:2

Tatran Krasno nad Kysucou - Druzstevnik Liptovska Stiavnica 1:1

AS Trencin - DAC Dunajska Streda 1:2

MFK Vitkovice - FK Usti nad Labem 0:0

ROW Rybnik - Górnik Zabrze 0:2

MFK Kravare - Naprzód Borucin 4:6

TJ Vresina - Slavia Pist 3:0 (walkower)

SK Cierne - FK Cadca 1:7

FK Fotbal Trinec - Banik Ostrava 5:2

FK Jesenik - SFC Opava 2:4

Górnik Zabrze - Legia Warszawa 3:1

Polonia Nysa - Śląsk II Wrocław 1:5

Spring 2017

LZS Rudziczka - LZS Łąka Prudnicka 0:1

LZS Goworowice - LZS Łąka-Jodłów 4:0

LZS Malerzowice Małe - LKS Goświnowice 4:0

Polonia Nysa - Chemik Kędzierzyn-Koźle 0:2

Odra Opole - Polonia Bytom 3:0

GKS II Polkon Konradów-Głuchołazy - LZS Chrzelice 3:5

Górnik Zabrze - GKS Katowice 1:0

Odra Opole - Błękitni Stargard 3:2

Polska - Europa 6:1 WKN Challenge Kickboxing

LZS Lubrza - Metalowiec Łambinowice 3:3

Rozwój Katowice - Odra Opole 0:5

LZS Wojsław - LZS Jankowice Wielkie 3:1

Odra Opole - Puszcza Niepołomice 1:1

ZAKSA - Skra Bełchatów 3:1 volleyball

Odra Opole - Siarka Tarnobrzeg 4:3

Kłos Lutomia - Unia Bogaczowice 2:4

AZS PWSZ Nysa - AZS 2020 Czestochowa 2:0 volleyball

AZS 2020 Częstochowa - Hutnik Kraków 2:0 volleyball

AZS PWSZ Nysa - Cuprum Lubin 2:0 volleyball

ROW Rybnik - Odra Opole 0:6

KS II Bodzanów/Nowy Świętów - LZS Polski Świętów 3:0

LZS Niemysłowice-Dębowiec - Czarni Korfantów 8:2

Stal Nysa - KPS Siedlce 1:3 volleyball

Odra Opole - Legionovia Legionowo 1:1

Aluron Warta Zawiercie - Stal Nysa 3:1 volleyball

ZAKSA - Biełogoria Biełgorod 1:3 volleyball

Stal Nysa - Aluron Warta Zawiercie 2:3 volleyball

Odra Opole - GKS Bełchatów 3:1

Warta Poznań - Odra Opole 1:3

Stal Nysa - SKS Hajnówka 3:0 volleyball

MKS Kluczbork - Stal Mielec 0:1

Odra Opole - Olimpia Elbląg 2:1

Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 1:3

AZS PWSZ Nysa - Jastrzębski Węgiel 0:3 volleyball

Norwid Częstochowa - Jastrzębski Węgiel 0:3 volleyball

AZS PWSZ Nysa - MMKS Kędzierzyn-Kożle 0:3 volleyball

Stal Nysa - KPS Siedlce 2:3 volleyball

AZS PWSZ Nysa - Start Namysłów 1:3 volleyball

Juve Głuchołazy - Winner Czechowice-Dziedzice 3:0 volleyball

Stal Nysa - Warta Zawiercie 3:2 volleyball

Stal Nysa - Ślepsk Suwałki 2-3 volleyball

Stal Nysa - SKS Hajnówka 3:1 volleyball

Stal Nysa - TSV Sanok 3:0 volleyball

Stal Nysa - Lotos Trefl Gdańsk 1:3 volleyball

Autumn 2016

ZAKSA - Resovia 2:3 volleyball

Stal Nysa - Krispol Września 3:0 volleyball

Stal Nysa - SMS Spała 3:0 volleyball

Stal Nysa - Ślepsk Suwałki 3:2 volleyball

Polonia Warszawa - Odra Opole 3:4

Stal Stalowa Wola - Odra Opole 2:1

Stal Nysa - AZS AGH Kraków 3:0 volleyball

LZS Kup - LZS Starowice 1:0

Juve Głuchołazy - AZS Rafako Racibórz 3:0 volleyball

Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 2:1

Odra Opole - Raków Częstochowa 1:1

Podzamcze Nysa - KS II Bodzanów/Nowy Świętów 0:1

ZAKSA - Jastrzębski Węgiel 3:2 volleyball

Odra Opole - Olimpia Zambrów 0:3

Błękitni Stargard - Odra Opole 0:1

Sparta Ostroszowice - Błękitni Owiesno 1:5

Polonia-Stal Świdnica - GKS Kobierzyce 1:1

Puszcza Niepołomice - Odra Opole 1:1

Delta Bielice - Podzamcze Nysa 1:5

Odra Opole - Radomiak Radom 0:0

Siarka Tarnobrzeg - Odra Opole 1:1

Zieloni Łagiewniki - Harnaś Starczówek 2:4

Odra Opole - ROW 1964 Rybnik 2:0

Piławianka Piława Górna - Zamek Kamieniec Ząbkowicki 0:3

Sulko Zabreh - SK Chvalkovice 1:0

SK Cervenka - Sokol Babice 6:3

SK Unicov - FC Hlucin 5:1

Jiskra Rymarov - 1. FC Viktorie Prerov 0:4

GKS Bełchatów - Odra Opole 0:0

Odra Opole - Warta Poznań 4:1

LZS Mechnice - LZS Starościn 6:2

Polonia Nysa - LZS Piotrówka 1:2

Pogoń Szczecin - Termalica Nieciecza 5:0

Świt Skolwin (Szczecin) - Lech II Poznań 0:1

Arkonia Szczecin - Błękitni II Stargard 3:0

Polonia Nysa - Start Namysłów 1:1

Odra Opole - Polonia Warszawa 2:2

Śląsk Wrocław - Lech Poznań 0:0

Piast Gliwice - IFK Goeteborg 0:3

Zagłębie Lubin - Slavia Sofia 3:0

Spring 2016

Odra Opole - Vineta Wolin 1:1

Polonia Nysa - Racławia Racławice Śląskie 10:1

Metalowiec Łambinowice - Sudety Moszczanka 2:1

LKS Boxmet Piskorzów - Sparta Ziębice 1:3

Czarni Sieniawka - Polonia Ząbkowice Śląskie 1:2

Bielawianka Bielawa - Orzeł Ząbkowice Śl. 3:2

Stal Nysa - Juvenia Głuchołazy 3-1

TJ Kamenik Cerna Voda - SK Lipova-lazne 6:0

Lech Poznań - Legia Warszawa 0:1

LZS Buków - LZS Maciejowice 4:2

Piast Gliwice - Lechia Gdańsk 3:0

Jedność 32 II Przyszowice - Tęcza Wielowieś 3:1

GKS Katowice - Rozwój Katowice 2:1

ZAKSA - Resovia 3:0 volleyball

ZAKSA - Resovia 3:0 volleyball

LZS Trzeboszowice - LZS Dziewiętlice 2:1

Sokol Velke Kunetice - Tatran Supikovice 2:1

Odra Opole - GKS Jastrzębie 0:0

FK Mikulovice - TJ Skorosice 2:1

Sokol Stara Cervena Voda - Tatran Supikovice 3:0

Foto-Higiena Gać - Piast Żmigród 0:0

RZS Jarnołtów - LZS Morów-Koperniki 1:7

Stal Nysa - GKS Katowice 1:3 volleyball

AZS PWSZ Nysa - KS Milicz kadeci 3:0 volleyball

ZAKSA - Skra Bełchatów 2-3 volleyball

Górnik Zabrze - Lech Poznań 0:2

Ruch Chorzów - Cracovia 2:3

ZAKSA - Resovia 3:1 volleyball

Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 1:2

Stal Nysa - KPS Siedlce 3:1 volleyball

Juve Głuchołazy - AT Jastrzębski Węgiel 3:1 volleyball

Stal Nysa - Energa Ostrołęka 3:1 volleyball

Skra Bełchatów - ZAKSA 3:2 volleyball

Resovia Rzeszów - Skra Bełchatów 1:3 volleyball

Trefl Gdańsk - ZAKSA 0:3 volleyball

SMS Spała - Skra Bełchatów 0:3 volleyball

GKS Katowice - Resovia Rzeszów 0:3 volleyball

Czarni Radom - Trefl Gdańsk 2-3 volleyball

Jastrzębski Węgiel - ZAKSA 0:3 volleyball

AZS Politechnika Opolska - Juve Głuchołazy 3:1 volleyball

Juve Głuchołazy - MKS Andrychów 3:2 volleyball

Stal Nysa - Victoria Wałbrzych 3:1 volleyball

Polska - Francja 0:3 volleyball

Niemcy - Rosja 1:3 volleyball

Autumn 2015

Polska - Czechy 37:33 handball

Ukraina - Iran 21:25 handball

Stal Nysa - Giganci Ekstraklasy 0:2 volleyball

Juvenia Głuchołazy - AZS Rafako Racibórz 0:3 volleyball

ZAKSA - Lotos Trefl Gdańsk 2:3 volleyball

Stal Nysa - Espadon Szczecin 3:2 volleyball

Retezarna Ceska Ves - Maletin 2:2

Juvenia Głuchołazy - AZS Politechnika 3:0 volleyball

Stal Brzeg - Odra Opole 1:3

Polska U-18 - Serbia U-18 0:2

Odra II Opole - KS II Krapkowice 2:1

Stal Nysa - Krispol Września 0-3 volleyball

ZAKSA - Politechnika Warszawska 3-0 volleyball

Juvenia Głuchołazy - TKS Tychy 1:3 volleyball

Juvenia Głuchołazy - UKS Strzelce Opolskie 3:1 volleyball

LZS Łąka-Jodłów - KS Lubiatów 6:2

LZS Maciejowice - LZS Buków 4:2

Juvenia Głuchołazy - TS Volley Rybnik 2:3 volleyball

Jastrzębski Węgiel - Berlin Volleys 1:3 volleyball

Rafako Racibórz - Juvenia Głuchołazy 3:0 volleyball

ZAKSA - Shan Dong Shanghai 1:3 volleyball

LZS Siestrzechowice - LZS Morów-Koperniki 3:1

Memoriał im. Kiczyńskiego volleyball

LZS Malerzowice Wielkie - Delta Bielice 0:3

Mickiewicz Kluczbork - Stal Nysa 1:3 volleyball

AZS PO Opole - Juvenia Głuchołazy 3:1 volleyball

Stal Nysa - Juvenia Głuchołazy 3:0 volleyball

Neptuns Gdańsk - GTS Mokry Dwór 2:4

Rozstaje Gdańsk - Polonia Gdańsk II 1:6

Arka Gdynia - MKS Kluczbork 1:1

Polonia Nysa - Polonia Głubczyce 1:2

Victoria Tuszyn - Nysa Kłodzko 1:3

LKS Dobrocin - Orzeł Przerzeczyn Zdrój 2:0

Orzeł Piława Dolna - Koliber Uciechów 2:0

Victoria Świebodzice - Polonia Bystrzyca Kłodzka 6:0

Lech Poznań - Videoton 3:0

Strażak Licheń Stary - Polonia Golina 2:2

Górnik Konin - Rawia Rawicz 1:0

Admira Wacker - FC Red Bull Salzburg 2:2

SC Wiener Neustadt - SV Kapfenberg 0:2

Szambothelyi Haladas - MTK Budapeszt 2:2

FK Sumperk - SFC Opava 0:3

Zbrojovka Brno - Banik Ostrawa 2:1

Polska - Dania 3:0

Spring 2015

LZS Ścinawa Nyska - LZS Dytmarów 3:2

Niemczanka Niemcza - Victoria Tuszyn 1:1

Czarni Otmuchów - Orzeł Źlinice 1:0

Polska U-15 - Szkocja U-15 3:1

LZS Śliwice - LZS Ujeździec 1:7

Sparta Praga - Slavia Praga 2:1

Loko Vltavin II - Chabry 1:5

Odra Opole - Swornica Czarnowąsy 4:1

GKS Głuchołazy - GKS Przywory 1:2

Stal Nysa - SMS PZPS Spała 3:0 volleyball

Odra Opole - Rekord Bielsko-Biała 1:0

ZAKSA - Trentino 2:3 volleyball

Orzeł Źlinice - Pogoń Prudnik 1:2

Korona Kielce - Śląsk Wrocław 2:2

Piast Gliwice - Górnik Zabrze 2:2

Hertha BSC - FC Augsburg 1:0

Stal Nysa - Camper Wyszków 3:0 volleyball

Olimp Grodków - KSZO Ostrowiec Św. 28:24 handball

Jastrzębski Węgiel (ML) - Skra Bełchatów (ML) 3:2 volleyball

Orlik Opole - Unia Oświęcim 2:8 ice hockey

Autumn 2014

ZAKSA - Skra Bełchatów 3:0 volleyball

Stal Nysa - Victoria Wałbrzych 0:3 volleyball

ZAKSA - Trefl Gdańsk 1:3 volleyball

Fortuna Głogówek - KS Krapkowice 3:2

Stal Nysa - Avia Świdnik 3:0 volleyball

LZS Biała Nyska - Rolnik Lasocice 1:0

Polska - Szwajcaria 2:2

Stal Nysa - Krispol Września 3-0 volleyball

Sokol Bernartice - Stara Cervena Voda 2:1

Odra Opole - Pniówek Pawłowice 3:0

ZAKSA - AZS Olsztyn 3:1 volleyball

LZS Walce - Polonia Nysa 0:4

TJ Vidnava - Banik Stare Mesto 2:0

Gazownik Wawelno - Groszmal Odra II Opole 1:2

AZS Politechnika Opolska - Volley Rybnik 3:0 volleyball

Sokół Niemodlin - LZS Racławiczki 4:5

ZAKSA - Resovia 0:3 volleyball

Polonia Bytom - Odra Opole 1:1

GKS Katowice - Stomil Olsztyn 2:1

AKS Mikołów II - UKS Szopienice 1:0

LZS Morów-Koperniki - KS Nowy Świętów 2:0

Pogoń Pieszyce - Niemczanka Niemcza 1:1

Błękitni Owiesno - Iskra Janówek 3:0 (walkower)

Victoria Wałbrzych - Stal Nysa 2-3 volleyball

Stal Nysa - Warta Zawiercie 3:1 volleyball

Polonia Biała - LZS Nowy Dwór Kórowo 4:1

Stal Nysa - Victoria Wałbrzych 3:0 volleyball

Victoria Wałbrzych - Warta Zawiercie 3:1 volleyball

Stal Nysa - Gwardia Wrocław 3:1 volleyball

Chiny - Kuba 3:2 volleyball

Finlandia - Bułgaria 3:0 volleyball

Start Namysłów - Piast Strzelce Opolskie 5:0

Brazylia - Kuba 3:1 volleyball

Niemcy - Korea 3:0 volleyball

Finlandia - Tunezja 3:0 volleyball

Stal Brzeg - Chemik Kędzierzyn-Koźle 1:1

Unia Reńska Wieś - LZS Jędrzychów 3:3

Polonia Nysa - Stal Brzeg 1:0

Wicher Wilchwy - TKKF Jedność Grabownia 4:1

Spójnia Zebrzydowice - Tempo Puńców 2:1

FK Fotbal Trinec - SFC Opava 2:1

Ruch Chorzów - Metalist Charków 0:0

Energie Cottbus - Hamburger SV 2:2 (k. 1:4)

FK Varnsdorf - FK Pardubice 0:0

Budissa Bautzen - Union Berlin II 0:2

Spartak Chrastava - Jiskra Mseno 2:1

FSV Oderwitz 02 - SV Neueibau 10:1

Slovan Liberec - Dukla Praga 0:0

Lechia Dzierżoniów - Bielawianka Bielawa 3:1

Śląsk Wrocław - Borussia Dortmund 0:3

Odra Opole - Ruch Zdzieszowice 2:1

Ruch Chorzów - Esbjerg 0:0

Hajduk Split - Dundalk FC 1:2

Hajduk Split - Istra 1961 Pula 1:1

RNK Split - Hapoel Beer Sheva 2:1

Spring 2014

Odra Opole - Zagłębie Sosnowiec 0:1

SFC Opava - Slavia Orlova 3:0

Zieloni Ligota Tułowicka - Orzeł Olszanka 2:4

LZS Łąka Prudnicka - Sudety Moszczanka 4:2

Odra Opole - Błękitni Stargard Szczeciński 1:2

Czarni Otmuchów - Piast Strzelce Opolskie 1:1 (k. 10:11)

Unia Złoty Stok - Sparta Ziębice 1:0

Czarni Otmuchów - Polonia Łaziska Górne 0:4

GKS 1962 Jastrzębie - Drzewiarz Jasienica 4:0

Jiskra Velka Kras - Vapenna 0:5

Henrykowianka Henryków - Tęcza Ścinawka Dolna 4:1

Polonia Nysa - Małapanew Ozimek 1:2

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel 3:2

Odra Opole - Polonia Bytom 1:1

Małapanew Ozimek - Otmęt Krapkowice 7:0

LZS Makowice - Rolnik Lasocice 2:3

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Resovia Rzeszów 1:3

Odra Opole - Chrobry Głogów 1:0

Sparta Ziębice - Zamek Kamieniec Ząbkowicki 0:3

LKS Rusocin - LZS Kałków 2:3

Sigma Ołomuniec - Viktoria Pilzno 1:2

Czarni Korfantów - LZS Ścinawa Nyska 0:1

Stal Nysa - Camper Wyszków 2:3 volleyball

Juvenia Głuchołazy - AZS Rafako Racibórz 3:1 volleyball

Polonia Nysa - Odra Wodzisław 2:0

ZAKSA - AZS Olsztyn 3:0 volleyball

Odra Opole - Bytovia Bytów 1:1

ZAKSA - AZS Olsztyn 3:0 volleyball

Czarni Otmuchów - Odra Opole 1:2

Dynamo Drezno - FC Sankt Pauli 1:2

Chemnitzer FC - Darmstadt 1:1

Energie Cottbus - Erzgebirge Aue 2:3

ZAKSA - Resovia 3:2 volleyball

ZAKSA - Trefl Gdańsk 3:0 volleyball

Stal Nysa - Pekpol Ostrołęka 2:3 volleyball

ZAKSA - Politechnika Warszawska 3:0 volleyball

Stal Nysa - TKS Tychy 3:1 volleyball

Mechanik Nysa - AZS UO Opole 0:3 volleyball

Stal Nysa - Avia Świdnik 3:0 volleyball

Czechy - Bułgaria 3:2 volleyball

Holandia - Cypr 3:0 volleyball

Czechy - Cypr 3:0 volleyball

Bułgaria - Holandia 3:0 volleyball

Czechy - Holandia 0:3 volleyball

Cypr - Bułgaria 0:3 (volleyball)

Autumn 2013

LZS Kałków - LZS Racławiczki 0:0

LZS Starowice - GKS Grodków 2:1

GKS Katowice - Wisła Kraków 1:1

Czarnogóra - Węgry 3:0 volleyball

Czechy - Hiszpania 3:2 volleyball

GKS Katowice - Chrobry Głogów 1:2

GKS Katowice - Górnik Wałbrzych 1:1

Odra Opole - ROW Rybnik 2:2 (k. 4:2)

FK Jesenik - FK Sumperk 1:3

Odra Opole - Miedź Legnica 0:4

Piast Gliwice - Qarabag Agdam 2:2 pd

Dukla Praga - Sigma Ołomuniec 4:0

Viktoria Zizkov - FK Trinec 0:2

Sparta Praga - Jablonec 2:1

Śląsk Wrocław - Club Brugge 1:0

Rozwój Katowice - UKP Zielona Góra 0:0

Zagłębie Sosnowiec - Błękitni Stargard Szczeciński 1:0

MFK Karvina - FC Hradec Kralove 2:1

FK Cadca - Tatran Presov 0:3

MSK Zylina - HNK Rijeka 1:1

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Lubin 0:0

MFK Vitkovice - Haj ve Slezsky 1:1

MFK Frydek-Mistek - MFK Karvina 4:1

Odra Wodzisław - BKS Stal Bielsko-Biała 0:0

Dąb Gaszowice II - Przyszłość Rogów II 1:2

LKS Lyski - LKS Chałupki 1:2

Banik Ostrawa - FK Jablonec 0:4

Czarni Otmuchów - Górnik Zabrze II 1:0

Odra Opole - Ruch Zdzieszowice 1:1

FK Mikulovice - Sigma Ołomuniec B 0:2

LZS Sękowice - LZS Polski Świętów 0:4

LZS Jędrzychów - LZS Jasienica Górna 3:0

LKS Rusocin - Porawie Większyce 2:2

Śląsk Wrocław - FC Sevilla 0:5

Omya Vapenna - Sokol Velke Kunetice 6:0

SK Lipova-Lazne - Sokol Bernartice 4:3

LZS Bodzanów - Błękitni Biskupów 5:0

Swornica Czarnowąsy - LZS Piotrówka 2:0

Odra Opole - KS Polkowice 1:0

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Stal Nysa 2:3 volleyball

Śląsk Wrocław - Lech Poznań 2:0

Odra Opole - MKS Kluczbork 0:0

Czarni Otmuchów - Nadwiślan Góra 1:3

LZS Ścinawa Nyska - Góral Sidzina 0:2

FK Mikulovice - HFK Olomouc 1:0

Stal Nysa - VK Benatky nad Jizerou 3:1 volleyball

Stal Nysa - Cuprum Lubin 1:3 volleyball

Odra Opole - Raków Częstochowa 4:1

LZS Kamienica - LZS Karłowice Wielkie 3:3

ZAKSA - Czarni Radom 3:0 volleyball

Stal Nysa - KPS Siedlce 1:3 volleyball

Stal Nysa - AGH Kraków 3:2 volleyball

ZAKSA - Galatasaray 3:0 volleyball

Chemik Kędzierzyn - Małapanew Ozimek 1:1

ZAKSA - BBTS 3:0 volleyball

ZAKSA - Jastrzębski Węgiel 2:3 volleyball

Zamek Kamieniec Ząbkowicki - Kryształ Stronie Śląskie 0:1

Stal Nysa - Krispol Września 3:2

Dynamo Javornik - TJ Pisecna 1:1

Siatkarz Otmuchów - Miraż Głubczyce 1:3 volleyball

LZS Dziewiętlice - LZS Jasienica Górna 1:2

Polska - Słowacja 0:2

ZAKSA - Skra Bełchatów 3:1 volleyball

Stal Nysa - Cuprum Lubin 2:3 volleyball

Stal Nysa - Cuprum Lubin 2:3 volleyball

Polonia Pogórze - GKS Głuchołazy 2:7

Stal Nysa - Camper Wyszków 2:3 volleyball

ZAKSA - AZS Częstochowa 3:1 volleyball

Stal Nysa - Kęczanin Kęty 0:3 volleyball

Spring 2013

Stal Nysa - AZS Poznań 3:1 volleyball

Juvenia Głuchołazy - KS Milicz 0:3 volleyball

Stal Nysa - Pekpol Ostrołęka 3:2 volleyball

Skra Częstochowa - Ruch Zdzieszowice 2:1

Raków Częstochowa - Pilica Koniecpol 3:0

AZS Częstochowa - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2:3 volleyball

Energetyk Jaworzno - Stal Nysa 3:1 volleyball

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Effector Kielce 2:3 volleyball

Stal Nysa - BBTS Bielsko-Biała 3:1 volleyball

ZAKSA - AZS Politechnika Warszawska 3:0 volleyball

ZAKSA - AZS Politechnika Warszawska 3:2 volleyball

Stal Nysa - Ślepsk Suwałki 3:1 volleyball

Chemik Kędzierzyn-Koźle - Odra Opole 0:3

Stal Nysa - Czarni Radom 2:3 volleyball

Kęczanin Kęty - Stal Nysa 3:2 volleyball

Odra Opole - Górnik Wesoła 1:1

ZAKSA - Jastrzębski Węgiel 3:2 volleyball

ZAKSA - Jastrzębski Węgiel 3:1 volleyball

Stal Nysa - AZS UAM Poznań 3:2 volleyball

ZAKSA - Resovia Rzeszów 3:0 volleyball

ZAKSA - Resovia 1:3 volleyball

Śląsk Wrocław - Wisła Kraków 2:1

Juvenia Głuchołazy - KS Milicz 0:3 volleyball

Nysa Kłodzko - Piast Nowa Ruda 2:0

Piast Gliwice - Lech Poznań 0:3

ZAKSA - Resovia 1:3 volleyball

Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk 1:1

Sokół Zabrzeg - Beskid Godziszka 0:3

Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław 4:0

Sokół Niemodlin - Plon Skoroszyce 2:0

Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 0:2

Slavia Orlova - FK Trinec 1:2

Pniówek Pawłowice - Szczakowianka Jaworzno 1:2

Odra Wodzisław - Odra Opole 0:2

LZS Racławiczki - LZS Niwnica-Konradowa 1:2

Czarni Otmuchów - Skalnik Gracze 4:0

Piast Strzelce Opolskie - Odra Opole 2:5

TJ Skorosice - Jiskra Velka Kras 3:2

Stomix Zulova - Dynamo Javornik 2:2

GLKS Kamiennik - Metalowiec Łambinowice 1:0

Sparta Ziębice - Boxmet Piskorzów 9:0

Odra Opole - BKS Stal Bielsko-Biała 1:0

LZS Polski Świętów - Sudety Moszczanka 2:5

Miedź Legnica - Cracovia Kraków 1:3

Górnik Wałbrzych - Calisia Kalisz 1:2

Odra Opole - Przyszłość Rogów 1:0

LZS Kępnica - Czarni Korfantów 2:4

Swornica Czarnowąsy - Odra Opole 0:1

Czarni Otmuchów - Chemik Kędzierzyn-Koźle 0:1

FK Mikulovice B - Sokol Stara Cervena Voda 0:4

Polonia Nysa - Unia Głuchołazy 2:1

Metalowiec Łambinowice - Sokół Niemodlin 1:1

Autumn 2012

AGRO Chmiel Ujeździec - LZS Gryżów 0:4

Ruch Zdzieszowice - Energetyk ROW Rybnik 2:0

PSV Eindhoven - Athletic Bilbao 1:0

Śląsk Wrocław - Benfica Lizbona 2:4

Śląsk Wrocław - Athletic Bilbao 0:1

Benfica Lizbona - PSV Eindhoven 1:3

FK Mikulovice - HFK Olomouc 0:3

Śląsk Wrocław - Helsingborgs 0:3

MKS Oława - Tur Turek 1:1

Odra Opole - Start Namysłów 0:0

Mornar Bar - Jedinstvo Bijelo Polje 0:0

Bokelj Kotor - Bar 1:0

Mogren Budva - Celik Niksic 1:2

Góral Sidzina - Handlowiec Domaszkowice 0:2

Czarni Otmuchów - Piast Strzelce Opolskie 2:4

Piast Gliwice - Pogoń Szczecin 1:0

Rozwój Katowice - Chojniczanka Chojnice 3:2

GKS Katowice - Kolejarz Stróże 2:0

LZS Jasienica Górna - LZS Kałków 4:1

LZS Jędrzychów - LZS Jasienica Górna 1:4

Polska - Mołdawia 2:0

SFC Opava - Bohemians Praga 1:4

Legia Warszawa - Polonia Warszawa 1:1

FC Hradec Kralove - Slovan Liberec 2:2

Stal Nysa - Zaksa Kędzierzyn 0:3 volleyball

MKS Kluczbork - Rozwój Katowice 1:0

LZS Gierałcice - LZS Niwnica-Konradowa 2:0

LZS Biała Nyska - Polonia Głuchołazy 5:2

Stal Nysa - MKS Będzin 2:3 volleyball

Atom Grądy-Goświnowice - LKS Rusocin 2:1

Odra Opole - Swornica Czarnowąsy 5:1

Rolnik Lasocice - LZS Morów-Koperniki 0:4

Polonia Głubczyce - BKS Stal Bielsko-Biała 0:2

Racłavia Racławice Śląskie - Odra Opole 0:1

LZS Karłowice Wielkie - Podzamcze Nysa 6:7 (pd)

LZS Gryżów - Unia Głuchołazy 1:3

LZS Niwnica-Konradowa - LZS Jędrzychów 0:2

LKS Rusocin - Orzeł Źlinice 1:3

Stal Nysa - Camper Wyszków 2:3

Stal Nysa - AZS Częstochowa 3:1

Stal Nysa - Kęczanin Kęty 3:0

Spring 2012

Stal Nysa - Stal Nysa dinozaury 2:2 volleyball

Stal Nysa - MKS MOS Będzin 3:0 volleyball

ZAKSA Kędzierzyn - Arkas Izmir 1:3 volleyball

Stal Nysa - Cuprum Lubin 3:1 volleyball

Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 0:4

Odra Opole - LZS Proślice 5:1

Rodło Opole - Victoria Chróścice 0:5

Odra Kędzierzyn - Chemik Kędzierzyn 1:2

Zaksa Kędzierzyn - Fart Kielce 3:1 volleyball

Skra Bełchatów - Arkas Izmir 3:0 volleyball

Trentino - Zenit Kazan 1:3 volleyball

Trentino - Arkas 3:0 volleyball

Skra Bełchatów - Zenit Kazan 2:3 volleyball

Unia Głuchołazy - LZS Walce 0:2

Juvenia Głuchołazy - Victoria PWSZ Wałbrzych 3:2 volleyball

Stal Nysa - MKS MOS Będzin 3:0 volleyball

LZS Czarnolas - Grom Mroczkowa 3:3

Stal Nysa - MKS MOS Będzin 3:1 volleyball

ZAKSA Kędzierzyn - Resovia Rzeszów 3:1 volleyball

ZAKSA Kędzierzyn - Resovia Rzeszów 0:3 volleyball

Pogoń Prudnik - Polonia Nysa 1:0

Stal Nysa - Cuprum Lubin 1:3 volleyball

Stal Nysa - Cuprum Lubin 3:1 volleyball

ZAKSA Kędzierzyn - Jastrzębski Węgiel 3:0 volleyball

Banik Ostrava - Viktoria Zizkov 3:1

FC Hlucin - SK Unicov 0:3

MFK Havirov - Lokomotiva Petrovice 4:1

MFK Karvina - Vysocina Jihlava 1:1

Stal Nysa - Cuprum Lubin 3:0 volleyball

LZS Włodary-Węża - LZS Czarnolas 3:9

LZKS Mańkowice/Piątkowice - LZS Biała Nyska 2:1

Odra Opole - Rozwój Katowice 2:2

LKS Rusocin - MKS Gogolin 2:2

TJ Pisecna - Sokol Konice B 2:4

LZS Karłowice - LZS Łąka/Jodłów 5:2

Pogoń Prudnik - Start Bogdanowice 0:2 (pd)

Czarni Otmuchów - Polonia Nysa 3:0

LZS Meszno - Agfa Prusinowice 1:1

Piast Gliwice - Zawisza Bydgoszcz 3:0

Atom Grądy-Goświnowice - LZS Łukowice Brzeskie 9:1

Metalowiec Łambinowice - Plon Skoroszyce 1:2

Czarni Korfantów - LZS Gryżów 2:2

Plon Skoroszyce - Czarni Korfantów 5:0

Autumn 2011

MSK Żilina – Slovan Bratislava 2:1

Podbeskidzie Bielsko-Biała – Jagiellonia Białystok 2:2

Legia Warszawa – Gaziantepspor 0:0

FC Tatran Supikovice – Jiskra Velka Kras 10:0

Polska – Gruzja 1:0

Czarni Otmuchów – Sparta Paczków 2:2

Polonia Nysa – Polonia Głubczyce 1:6

LZS Agro Chmiel Ujeździec – LZS Strażak Rzymiany 6:0

Pogoń Prudnik – Sparta Paczków 4:1

Górnik Pszów – LKS Górki Śląskie 3:0

Start Mszana – Olza Godów 1:2

TOR Dobrzeń Wielki – Odra Opole 1:3

Odra Opole – Szczakowianka Jaworzno 0:0

Plon Skoroszyce – Grom Mroczkowa 1:2

FK Mikulovice – FK Teplice 0:4, 31.08.2011

FK Zlate Hory – FK Kralice 1:1, 02.09.2011

Orzeł Ząbkowice Śląskie – Arka Nowa Sól 2:1

LZS Buków – Polonia Przylesie 1:0, 11.09.2011

LUKS Meteor Jasienica Dolna – Czarni II Otmuchów 4:2

Ogrodnik Chróścina Nyska – Agfa Prusinowice 2:1

Polonia Nysa – Pogoń Prudnik 0:0

Polonia Wrocław – MKP Wołów 0:1

Śląsk Wrocław – Polonia Warszawa 4:0

LZS Wójcice – Krab Gierałcice 3:0

LKS Rusocin – Chemik Kędzierzyn-Koźle 2:1

Atom Grądy Goświnowice – Unia Reńska Wieś 2:3

Polonia Nysa – Czarni Otmuchów 0:1

Śląsk Wrocław – Lechia Gdańsk 1:0

Unia Głuchołazy – Chemik Kędzierzyn-Koźle 1:5

Sudety Burgrabice - LZS Buków 1:2

Handlowiec Domaszkowice - Plon Skoroszyce 0:4

Polska - Włochy 0:2

Unia Tułowice - Odra Opole 1:4

Śląsk Wrocław - Wisła Kraków 0:1

Spring 2011

Hutnik Kraków – Iskra Klecza 2:2

Wisła Kraków – Widzew 2:0

Termalica Bruk-Bet KS Nieciecza – GKS Bogdanka Łęczna 2:2

Cracovia Kraków – Lech Poznań 1:0

Ruch Chorzów – Górnik Zabrze 3:0

LZS Konradowa – Czarni Otmuchów 0:3

FK Mikulovice – Banik II Ostrawa 1:1

Wisła Kraków – Jagiellonia Białystok 2:0

Ślęża Wrocław – Kuźnia Jawor 1:0

Śląsk Wrocław – Widzew 2:2, 09.04.2011

LZS Ścinawa Nyska – Unia Głuchołazy 3:1

Czarni Otmuchów – Polonia Nysa 2:1

Polonia Bytom – Jagiellonia Białystok 3:2

Skalnik Gracze – Energetyk ROW Rybnik 0:2

Olimpia Lewin Brzeski – Pogoń Prudnik 2:3

Polonia Nysa – Sparta Paczków 1:1

LZS Jędrzychów – LZS Czarnolas 4:0

LZS Kastor Jasienica Górna – LZS Kałków 0:2

Wisła Kraków – Polonia Warszawa 0:2

Podzamcze Nysa – Unia Reńska Wieś 2:0

LZS Wójcice – LZS Karłowice Wielkie 2:1

Sparta Paczków – Swornica Czarnowąsy 2:2

Grom Mroczkowa – LZS Jędrzychów 4:3

Podzamcze Nysa – Grom Mroczkowa 2:3

Polonia Nysa – Olimpia Lewin Brzeski 1:0

Atom Grądy Goświnowice – Orzeł Olszanka 2:3

Agfa Prusinowice – Atom Grądy Goświnowice 1:0

Start Namysłów – Czarni Otmuchów 2:1

Autumn 2010

Hajduk Split – HSV Hamburg 3:3

Ruch Chorzów – Austria Wiedeń 1:3

Ruch Zdzieszowice – Bałtyk Gdynia 2:3

LZS Leśnica – Start Bogdanowice 3:1

Sigma Ołomuniec – Zbrojovka Brno 3:0

Polonia Nysa – Rolnik Wierzbica Górna 0:1

Unia Głuchołazy – LZS Konradowa 2:0

Czarni Otmuchów – Racłavia Racławice Śląskie 0:0

LZS Kałków – Unia Krapkowice 2:0

Polonia Nysa – Piast Strzelce Opolskie 4:0

Grunwald Ruda Śląska – KS Żory 2:2

MOSiR Stal Zabrze – Naprzód Łubnie 7:1

Pogoń Nowy Bytom – MKS II Siemianowice Śląskie 3:1

GKS Katowice – LKS Nieciecza 0:0, 09.10.2010

Odra Kędzierzyn-Koźle – Racłavia Racławice Śląskie 2:0

LKS Rusocin – Czarni Otmuchów 1:6

FK Mikulovice – Valasske Mezirici 3:1

LZS Niwnica – RZS Jarnołtów 9:1

Agfa Prusinowice – Strażak Lipniki 1:0

Lech Poznań – Manchester City 3:1

LKS Rusocin – Odra Kędzierzyn-Koźle 1:0